Seizoen2016Manches

Manche Kwalificatie Grand Slam
Manche 1 Zaterdag 7 mei
Brussel (A-circuit)
Maaseik (B-circuit)
Zondag 8 mei
Brussel (A-circuit)
Manche 2 Zaterdag 21 mei
Hechtel-Eksel (A-circuit)
Gent (B-circuit)
Zondag 22 mei
Hechtel-Eksel (A-circuit)
Manche 3 Zaterdag 28 mei
Gent (A-circuit)
Zondag 29 mei
Gent (A-circuit)
Manche 4 Zaterdag 4 juni
Kortrijk (A-circuit)
Zondag 5 juni
Kortrijk (A-circuit)
Manche 5 Zaterdag 11 juni
Ieper (A-circuit)
Zondag 12 juni
Ieper (A-circuit)
Manche 6 Zaterdag 18 juni
Tervuren (A-circuit)
Huldenberg (B-circuit)
Zondag 19 juni
Tervuren (A-circuit)
Manche 7 Zaterdag 25 juni
Sint-Niklaas (A-circuit)
Beerse (B-circuit)
Zondag 26 juni
Sint-Niklaas (A-circuit)
Beerse (B-circuit)
Manche 8 Zaterdag 2 juli
Roeselare (A-circuit)
Oostende (B-circuit)
Zondag 3 juli
Roeselare (A-circuit)
Manche 9 Zaterdag 9 juli
Aalst (A-circuit)
Zondag 10 juli
Aalst (A-circuit)
Manche 10 Zaterdag 16 juli
Menen (A-circuit)
Zondag 17 juli
Menen (A-circuit)
Manche 11 Zaterdag 23 juli
Leuven (A-circuit)
Zondag 24 juli
Leuven (A-circuit)
Manche 12 Zaterdag 30 juli
Maaseik (A-circuit)
Zondag 31 juli
Maaseik (A-circuit)
Queen and King Zondag 14 augustus
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (voormiddag) Zondag 15 januari
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (namiddag) Zondag 15 januari
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (voormiddag) Zondag 22 januari
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (namiddag) Zondag 22 januari
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (voormiddag) Zondag 29 januari
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (namiddag) Zondag 29 januari
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (voormiddag) Zondag 5 februari
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (namiddag) Zondag 5 februari
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (voormiddag) Zondag 12 februari
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (namiddag) Zondag 12 februari
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (voormiddag) Zondag 19 februari
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (namiddag) Zondag 19 februari
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (voormiddag) Zondag 26 februari
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (namiddag) Zondag 26 februari
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (voormiddag) Woensdag 1 maart
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (namiddag) Woensdag 1 maart
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (voormiddag) Donderdag 2 maart
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (namiddag) Donderdag 2 maart
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (voormiddag) Zondag 5 maart
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (namiddag) Zondag 5 maart
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (voormiddag) Zondag 12 maart
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (namiddag) Zondag 12 maart
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (voormiddag) Zondag 19 maart
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (namiddag) Zondag 19 maart
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (voormiddag) Zondag 26 maart
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (namiddag) Zondag 26 maart
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (voormiddag) Zondag 2 april
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (namiddag) Zondag 2 april
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (voormiddag) Zondag 23 april
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (namiddag) Zondag 23 april
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (voormiddag) Zondag 30 april
Nationale jeugdselectie beachvolleybal (namiddag) Zondag 30 april
Masters 1ste dag 2de dag 3de dag
Masters Knokke-Heist
Vrijdag 5 augustus Zaterdag 6 augustus Zondag 7 augustus