Masters Brussel

Inschrijven kan tot dinsdag 10 augustus om 23u59 .

vrijdag 13 augustus - 1ste dag

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
10:001DM1Proost Cedric - Fransen SilVan Hoeck Jan - Detandt Thibault18-2117-210-2
10:002DM2Van Acker Christophe - Van de Velde RobbeVan Tigchelt Yorik - Darras Arne21-1821-152-0
10:453AM1Mol Vincent - Vercauteren Roelvan Hest Dries - Cornelis Wannes21-1821-182-0
10:454AM2Van Langendonck Joppe - Vercauteren KyanCoenen Jo - Degruyter Tim18-2121-1713-151-2
10:455CM3Laenen Louis - Goset ThibaultBlondeel Mathias - Oprins Jeroen19-2113-210-2
10:456CM4De Pryck Laurens - Poot TijsNuyttens Wout - Peters Berre13-2118-210-2
11:307AF3Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien0-210-210-2
11:308BF4Michiels Rebecca - Meynckens Laura0-210-210-2
11:309BM1Van Leemputten Arnor - Mees BavoVandecaveye Lander - Baetens Seppe27-2921-230-2
11:3010BM2Christiaens Jens - Duwaerts RubenVan Reeth Jannes - Torfs Wesley21-1421-162-0
12:1511AF1Poot Liesje - Van Cleemput SarahPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie19-2115-210-2
12:1512BF2van Doren Emma - Coopmans AnkeLongeval Axelle - Coppin Charlotte19-2119-210-2
12:1513DM3Proost Cedric - Fransen SilVan Acker Christophe - Van de Velde Robbe17-2117-210-2
12:1514DM4Van Hoeck Jan - Detandt ThibaultVan Tigchelt Yorik - Darras Arne21-1812-2110-151-2
13:1515AM1Mol Vincent - Vercauteren RoelVan Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan12-2115-210-2
13:1516AM2van Hest Dries - Cornelis WannesCoenen Jo - Degruyter Tim10-219-210-2
13:1517CM3De Pryck Laurens - Poot TijsLaenen Louis - Goset Thibault13-2120-220-2
13:1518CM4Nuyttens Wout - Peters BerreBlondeel Mathias - Oprins Jeroen16-2117-210-2
14:0019BM1Christiaens Jens - Duwaerts RubenVan Leemputten Arnor - Mees Bavo17-2119-210-2
14:0020BM2Van Reeth Jannes - Torfs WesleyVandecaveye Lander - Baetens Seppe19-2130-2812-151-2
14:0021AF3Lambrechts Karen - van Bellen NicolienPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie14-2110-210-2
14:0022BF4Michiels Rebecca - Meynckens LauraLongeval Axelle - Coppin Charlotte23-2121-172-0
14:4523CM1De Pryck Laurens - Poot TijsBlondeel Mathias - Oprins Jeroen10-2117-210-2
14:4524CM2Nuyttens Wout - Peters BerreLaenen Louis - Goset Thibault15-2114-210-2
14:4525AF3Poot Liesje - Van Cleemput Sarah0-210-210-2
14:4526BF4van Doren Emma - Coopmans Anke0-210-210-2
15:3027DM1Proost Cedric - Fransen SilVan Tigchelt Yorik - Darras Arne20-2215-210-2
15:3028DM2Van Hoeck Jan - Detandt ThibaultVan Acker Christophe - Van de Velde Robbe17-2122-207-151-2
15:3029AM3Mol Vincent - Vercauteren RoelCoenen Jo - Degruyter Tim15-2117-210-2
15:3030AM4van Hest Dries - Cornelis WannesVan Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan13-2118-210-2
16:1531BM1Christiaens Jens - Duwaerts RubenVandecaveye Lander - Baetens Seppe15-2115-210-2
16:1532BM2Van Reeth Jannes - Torfs WesleyVan Leemputten Arnor - Mees Bavo21-1921-92-0
16:1533AF3Lambrechts Karen - van Bellen NicolienPoot Liesje - Van Cleemput Sarah21-1321-172-0
16:1534BF4Michiels Rebecca - Meynckens Lauravan Doren Emma - Coopmans Anke21-1721-172-0
17:1535#M1Van Langendonck Joppe - Vercauteren KyanChristiaens Jens - Duwaerts Ruben22-2014-219-151-2
17:1536#M1Van Tigchelt Yorik - Darras ArneNuyttens Wout - Peters Berre15-2120-220-2
17:1537#F3van Doren Emma - Coopmans AnkeLambrechts Karen - van Bellen Nicolien18-2121-1915-92-1
17:1538#F4Longeval Axelle - Coppin CharlottePoot Liesje - Van Cleemput Sarah19-2121-1212-151-2
18:0039#M3Mol Vincent - Vercauteren RoelVan Reeth Jannes - Torfs Wesley17-2121-1412-151-2
18:0040#M2Van Hoeck Jan - Detandt ThibaultLaenen Louis - Goset Thibault18-2112-210-2
18:0041AF321-00-211-1
18:0042BF421-00-211-1

zaterdag 14 augustus - 2de dag

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:451DM1Laenen Louis - Goset ThibaultVan Acker Christophe - Van de Velde Robbe21-1821-172-0
08:452DF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieVanhorebeek Laure - Rampelberg Lina20-2221-815-112-1
08:453CM3Van Reeth Jannes - Torfs WesleyBlondeel Mathias - Oprins Jeroen22-2012-218-151-2
08:454CF4van Doren Emma - Coopmans AnkeBex Annelore - Coens Youna11-2122-240-2
09:305AM1Christiaens Jens - Duwaerts RubenCoenen Jo - Degruyter Tim25-2714-210-2
09:306AF2Michiels Rebecca - Meynckens LauraPass Hannelore - Dumont Emma17-2121-1915-52-1
09:307BM3Nuyttens Wout - Peters BerreVandecaveye Lander - Baetens Seppe17-2111-210-2
09:308BF4Poot Liesje - Van Cleemput SarahVan den Broeck Isabel - Lieckens Kim22-2014-213-151-2
10:159DF1Baens Fleur - Wittock BirtheReul Océane - Van Geertruyden Lien18-2115-210-2
10:1510DM2Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardDouwen Bob - Paulides Joppe19-2117-210-2
10:1511CM3Verspecht Martijn - Willems MichaColson Martijn - Deroey Dennis9-2114-210-2
10:1512CF4Coolman Nina - Thys HanneCatry Maud - Vandesteene Els13-2114-210-2
11:0013AF1Beauve Marion - Van Deun JadeVan den vonder Lisa - Cools Sarah12-2110-210-2
11:0014AM2De Keyser Seppe - De Keyser JenteKoekelkoren Dries - van Walle Tom10-2115-210-2
11:0015BM3Nuijten Oscar - Pirali YannickVandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles18-2118-210-2
11:0016BF4Daniëls Bente - Mees LanaVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt19-217-210-2
11:4517DM1Laenen Louis - Goset ThibaultWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward16-2116-210-2
11:4518DF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieBaens Fleur - Wittock Birthe21-1921-112-0
11:4519CM3Van Reeth Jannes - Torfs WesleyVerspecht Martijn - Willems Micha13-2117-210-2
11:4520CF4van Doren Emma - Coopmans AnkeCoolman Nina - Thys Hanne13-218-210-2
12:3021AM1Christiaens Jens - Duwaerts RubenDe Keyser Seppe - De Keyser Jente7-2121-199-151-2
12:3022AF2Michiels Rebecca - Meynckens LauraBeauve Marion - Van Deun Jade16-2115-210-2
12:3023BM3Nuyttens Wout - Peters BerreNuijten Oscar - Pirali Yannick11-2117-210-2
12:3024BF4Poot Liesje - Van Cleemput SarahDaniëls Bente - Mees Lana14-217-210-2
13:1525DF1Vanhorebeek Laure - Rampelberg LinaReul Océane - Van Geertruyden Lien16-216-210-2
13:1526DM2Van Acker Christophe - Van de Velde RobbeDouwen Bob - Paulides Joppe13-218-210-2
13:1527CM3Blondeel Mathias - Oprins JeroenColson Martijn - Deroey Dennis13-2118-210-2
13:1528CF4Bex Annelore - Coens YounaCatry Maud - Vandesteene Els13-2115-210-2
14:0029AF1Pass Hannelore - Dumont EmmaVan den vonder Lisa - Cools Sarah11-218-210-2
14:0030AM2Coenen Jo - Degruyter TimKoekelkoren Dries - van Walle Tom16-2112-210-2
14:0031BM3Vandecaveye Lander - Baetens SeppeVandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles21-1917-2112-151-2
14:0032BF4Van den Broeck Isabel - Lieckens KimVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt16-2120-220-2
14:4533DM1Laenen Louis - Goset ThibaultDouwen Bob - Paulides Joppe15-2117-210-2
14:4534DF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieReul Océane - Van Geertruyden Lien12-219-210-2
14:4535CM3Van Reeth Jannes - Torfs WesleyColson Martijn - Deroey Dennis15-2112-1270-2
14:4536CF4van Doren Emma - Coopmans AnkeCatry Maud - Vandesteene Els12-216-210-2
15:3037AM1Christiaens Jens - Duwaerts RubenKoekelkoren Dries - van Walle Tom11-2112-210-2
15:3038AF2Michiels Rebecca - Meynckens LauraVan den vonder Lisa - Cools Sarah11-219-210-2
15:3039BM3Nuyttens Wout - Peters BerreVandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles18-2119-210-2
15:3040BF4Poot Liesje - Van Cleemput SarahVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt7-214-210-2
16:1541DF1Vanhorebeek Laure - Rampelberg LinaBaens Fleur - Wittock Birthe18-2117-210-2
16:1542DM2Van Acker Christophe - Van de Velde RobbeWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward21-1515-2115-171-2
16:1543CM3Blondeel Mathias - Oprins JeroenVerspecht Martijn - Willems Micha21-1621-141-2
16:1544CF4Bex Annelore - Coens YounaCoolman Nina - Thys Hanne10-2121-1910-151-2
17:0045AF1Pass Hannelore - Dumont EmmaBeauve Marion - Van Deun Jade21-1921-102-0
17:0046AM2Coenen Jo - Degruyter TimDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1421-182-0
17:0047BM3Vandecaveye Lander - Baetens SeppeNuijten Oscar - Pirali Yannick21-1921-172-0
17:0048BF4Van den Broeck Isabel - Lieckens KimDaniëls Bente - Mees Lana21-1621-122-0
17:4549#M1Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardBlondeel Mathias - Oprins Jeroen21-1719-2111-151-2
17:4550#F2Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieBex Annelore - Coens Youna18-2110-210-2
17:4551#M3Laenen Louis - Goset ThibaultVerspecht Martijn - Willems Micha12-2118-210-2
17:4552#F4Baens Fleur - Wittock BirtheCoolman Nina - Thys Hanne13-2118-210-2
18:3053#M1Coenen Jo - Degruyter TimNuijten Oscar - Pirali Yannick21-1720-2215-112-1
18:3054#F2Pass Hannelore - Dumont EmmaDaniëls Bente - Mees Lana12-2114-210-2
18:3055#M3De Keyser Seppe - De Keyser JenteVandecaveye Lander - Baetens Seppe13-2121-1816-142-1
18:3056#F4Beauve Marion - Van Deun JadeVan den Broeck Isabel - Lieckens Kim18-217-210-2

zondag 15 augustus - 3de dag

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
">1/4 Finals
09:301M1Douwen Bob - Paulides JoppeCoenen Jo - Degruyter Tim21-1821-172-0
09:302F2Reul Océane - Van Geertruyden LienBex Annelore - Coens Youna21-1821-162-0
09:303M3Vandecaveye Louis - Vandecaveye GillesVerspecht Martijn - Willems Micha21-1721-112-0
09:304F4Van Bree Stephanie - Ruysschaert BrittCoolman Nina - Thys Hanne21-1518-216-151-2
10:155M1Colson Martijn - Deroey DennisDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1018-2115-102-1
10:156F2Van den vonder Lisa - Cools SarahVan den Broeck Isabel - Lieckens Kim21-1024-222-0
10:157M3Koekelkoren Dries - van Walle TomBlondeel Mathias - Oprins Jeroen19-2121-1015-132-1
10:158F4Catry Maud - Vandesteene ElsDaniëls Bente - Mees Lana21-1321-82-0
Place 5 -> 8
11:009F2Bex Annelore - Coens YounaVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt21-1914-2118-201-2
11:0010M3Coenen Jo - Degruyter TimVerspecht Martijn - Willems Micha17-2110-210-2
1/2 Finals
11:0013F1Reul Océane - Van Geertruyden LienCoolman Nina - Thys Hanne17-2117-210-2
Place 5 -> 8
11:4511F2Van den Broeck Isabel - Lieckens KimDaniëls Bente - Mees Lana21-1921-112-0
11:4512M3De Keyser Seppe - De Keyser JenteBlondeel Mathias - Oprins Jeroen12-2113-210-2
1/2 Finals
11:4514F1Van den vonder Lisa - Cools SarahCatry Maud - Vandesteene Els21-1521-182-0
12:3015M1Douwen Bob - Paulides JoppeVandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles13-2121-1915-112-1
13:1516M1Colson Martijn - Deroey DennisKoekelkoren Dries - van Walle Tom15-2121-1512-151-2
Place 3 & 4
14:1517F1Reul Océane - Van Geertruyden LienCatry Maud - Vandesteene Els28-2619-2111-151-2
15:0018M1Vandecaveye Louis - Vandecaveye GillesColson Martijn - Deroey Dennis21-1721-192-0
Finals
16:0019F1Coolman Nina - Thys HanneVan den vonder Lisa - Cools Sarah9-2118-210-2
17:0020M1Douwen Bob - Paulides JoppeKoekelkoren Dries - van Walle Tom17-2122-208-151-2

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 80
Coolman Nina - Thys Hanne 72
Catry Maud - Vandesteene Els 64
Reul Océane - Van Geertruyden Lien 60
Van den Broeck Isabel - Lieckens Kim 56
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt 56
Daniëls Bente - Mees Lana 48
Bex Annelore - Coens Youna 48
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 40
Beauve Marion - Van Deun Jade 40
Pass Hannelore - Dumont Emma 40
Baens Fleur - Wittock Birthe 40
Michiels Rebecca - Meynckens Laura 32
Poot Liesje - Van Cleemput Sarah 32
van Doren Emma - Coopmans Anke 32
Vanhorebeek Laure - Rampelberg Lina 32
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 24
Longeval Axelle - Coppin Charlotte 24

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Koekelkoren Dries - van Walle Tom 80
Douwen Bob - Paulides Joppe 72
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles 64
Colson Martijn - Deroey Dennis 60
Verspecht Martijn - Willems Micha 56
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen 56
Coenen Jo - Degruyter Tim 48
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 48
Vandecaveye Lander - Baetens Seppe 40
Laenen Louis - Goset Thibault 40
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 40
Nuijten Oscar - Pirali Yannick 40
Christiaens Jens - Duwaerts Ruben 32
Nuyttens Wout - Peters Berre 32
Van Reeth Jannes - Torfs Wesley 32
Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe 32
Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan 24
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 24
Mol Vincent - Vercauteren Roel 24
Van Hoeck Jan - Detandt Thibault 24
van Hest Dries - Cornelis Wannes 16
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo 16
De Pryck Laurens - Poot Tijs 16
Proost Cedric - Fransen Sil 16

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Wittock Birthe
Beauve Marion - Van Deun Jade
Bex Annelore - Coens Youna
Catry Maud - Vandesteene Els
Coolman Nina - Thys Hanne
Daniëls Bente - Mees Lana
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien
Longeval Axelle - Coppin Charlotte
Michiels Rebecca - Meynckens Laura
Pass Hannelore - Dumont Emma
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Poot Liesje - Van Cleemput Sarah
Reul Océane - Van Geertruyden Lien
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt
Van den Broeck Isabel - Lieckens Kim
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
van Doren Emma - Coopmans Anke
Vanhorebeek Laure - Rampelberg Lina

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Christiaens Jens - Duwaerts Ruben
Coenen Jo - Degruyter Tim
Colson Martijn - Deroey Dennis
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Douwen Bob - Paulides Joppe
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Laenen Louis - Goset Thibault
Mol Vincent - Vercauteren Roel
Nuijten Oscar - Pirali Yannick
Nuyttens Wout - Peters Berre
Proost Cedric - Fransen Sil
Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe
van Hest Dries - Cornelis Wannes
Van Hoeck Jan - Detandt Thibault
Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo
Van Reeth Jannes - Torfs Wesley
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne
Vandecaveye Lander - Baetens Seppe
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles
Verspecht Martijn - Willems Micha
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward