MASTERS BELGIAN BEACHVOLLEY KNOKKE-HEIST


vrijdag 10 augustus - 1ste dag

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:451DM1Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamEngels Stef - Sinnesael Jelle16-2115-210-2
08:452DF2Kenes Cyrielle - van Bellen NicolienSimons Elien - Mathues Ina21-1721-142-0
08:453CM3Mol Vincent - Van Tigchelt YorikDe Bock Bart - Poot Tijs17-2119-210-2
08:454CF4Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline0-210-210-2
09:305AM1Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert BennethDerom Roel - Van Dyck Ward20-2221-168-151-2
09:306AF2Van den vonder Lisa - Van Breedam LiesbetLambrechts Karen - Neyt Paulien21-1221-122-0
09:307BM3Mees Bavo - Van Leemputten ArnorNuyttens Wout - Witvrouwen Christophe17-2121-1816-181-2
09:308BF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 0-210-210-2
10:159DF1Hervent Linde - Brocatus HanneloreVerrelst Nymphe - Sobolska Marta14-2115-210-2
10:1510DM2Paulides Joppe - Balduyck JeroenDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles21-1622-202-0
10:1511CM3Verspecht Martijn - Vleugels JefPirali Yannick - Nuijten Oscar14-2121-136-151-2
10:1512CF4Degrève Linde - de Jong LobkeBaens Fleur - Devos Janne12-2110-210-2
11:0013AF1Van den Vonder Lore - Stokbroekx AnneliesVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa15-2116-210-2
11:0014AM2van Hest Dries - Willems MichaVermeeren Thibault - Coenen Jo16-2122-207-151-2
11:0015BM3Van de Wielle Tim - Maddens Lars De Keyser Seppe - De Keyser Jente18-2121-179-151-2
11:0016BF4Vercruysse Sien - Carpentier CelineDaniëls Bente - Mees Lana22-2013-2115-72-1
11:4517DM1Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamPaulides Joppe - Balduyck Jeroen11-219-210-2
11:4518DF2Kenes Cyrielle - van Bellen NicolienHervent Linde - Brocatus Hannelore23-2117-2113-151-2
11:4519CM3Mol Vincent - Van Tigchelt YorikVerspecht Martijn - Vleugels Jef18-2129-310-2
11:4520CF4Degrève Linde - de Jong Lobke0-210-210-2
12:3021AM1Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Bennethvan Hest Dries - Willems Micha21-1414-2112-151-2
12:3022AF2Van den vonder Lisa - Van Breedam LiesbetVan den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies21-1821-152-0
12:3023BM3Mees Bavo - Van Leemputten ArnorVan de Wielle Tim - Maddens Lars 18-2117-210-2
12:3024BF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine0-210-210-2
13:1525DF1Simons Elien - Mathues InaVerrelst Nymphe - Sobolska Marta13-218-210-2
13:1526DM2Engels Stef - Sinnesael JelleDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles16-2115-210-2
13:1527CM3De Bock Bart - Poot TijsPirali Yannick - Nuijten Oscar15-2111-210-2
13:1528CF4Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineBaens Fleur - Devos Janne11-2116-210-2
14:0029AF1Lambrechts Karen - Neyt PaulienVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa18-2112-210-2
14:0030AM2Derom Roel - Van Dyck WardVermeeren Thibault - Coenen Jo21-1819-215-151-2
14:0031BM3Nuyttens Wout - Witvrouwen ChristopheDe Keyser Seppe - De Keyser Jente13-2113-210-2
14:0032BF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Daniëls Bente - Mees Lana23-2121-172-0
14:4533DM1Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles13-2121-189-151-2
14:4534DF2Kenes Cyrielle - van Bellen NicolienVerrelst Nymphe - Sobolska Marta17-2116-210-2
14:4535CM3Mol Vincent - Van Tigchelt YorikPirali Yannick - Nuijten Oscar16-219-210-2
14:4536CF4Baens Fleur - Devos Janne0-210-210-2
15:3037AM1Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert BennethVermeeren Thibault - Coenen Jo14-2112-210-2
15:3038AF2Van den vonder Lisa - Van Breedam LiesbetVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa21-1519-2115-122-1
15:3039BM3Mees Bavo - Van Leemputten ArnorDe Keyser Seppe - De Keyser Jente19-2116-210-2
15:3040BF4Daniëls Bente - Mees Lana0-210-210-2
16:1541DF1Simons Elien - Mathues InaHervent Linde - Brocatus Hannelore16-211-210-2
16:1542DM2Engels Stef - Sinnesael JellePaulides Joppe - Balduyck Jeroen21-1915-2111-151-2
16:1543CM3De Bock Bart - Poot TijsVerspecht Martijn - Vleugels Jef19-2119-210-2
16:1544CF4Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineDegrève Linde - de Jong Lobke9-2121-158-151-2
17:0045AF1Lambrechts Karen - Neyt PaulienVan den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies21-1621-142-0
17:0046AM2Derom Roel - Van Dyck Wardvan Hest Dries - Willems Micha22-2024-222-0
17:0047BM3Nuyttens Wout - Witvrouwen ChristopheVan de Wielle Tim - Maddens Lars 14-2121-1315-171-2
17:0048BF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Vercruysse Sien - Carpentier Celine19-2121-1915-102-1
17:4549#M1Derom Roel - Van Dyck WardEngels Stef - Sinnesael Jelle16-2114-210-2
17:4550#F2Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaKenes Cyrielle - van Bellen Nicolien21-1121-192-0
17:4551#M3Van de Wielle Tim - Maddens Lars De Bock Bart - Poot Tijs26-2423-2515-122-1
17:4552#F4Vercruysse Sien - Carpentier CelineRampelberg Lina - Jacquemyn Céline21-720-2215-122-1
18:3053#M1van Hest Dries - Willems MichaDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles18-2115-210-2
18:3054#F2Lambrechts Karen - Neyt PaulienHervent Linde - Brocatus Hannelore19-2115-210-2
18:3055#M3Nuyttens Wout - Witvrouwen ChristopheVerspecht Martijn - Vleugels Jef16-2111-210-2
18:3056#F4Daniëls Bente - Mees LanaDegrève Linde - de Jong Lobke22-2017-2115-132-1

zaterdag 11 augustus - 2de dag

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:451DM1Paulides Joppe - Balduyck JeroenDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles21-1321-162-0
09:452DF2Hervent Linde - Brocatus HanneloreVerrelst Nymphe - Sobolska Marta10-2118-210-2
09:453CM3Verspecht Martijn - Vleugels JefPirali Yannick - Nuijten Oscar21-1818-2115-92-1
09:454CF4Vercruysse Sien - Carpentier CelineBaens Fleur - Devos Janne16-2117-210-2
10:305AM1Engels Stef - Sinnesael JelleVermeeren Thibault - Coenen Jo21-1322-2415-112-1
10:306AF2Van den vonder Lisa - Van Breedam LiesbetVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa21-1721-192-0
10:307BM3Van de Wielle Tim - Maddens Lars De Keyser Seppe - De Keyser Jente25-2316-2115-132-1
10:308BF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Daniëls Bente - Mees Lana16-2112-210-2
11:159DF1Van den Broeck Isabel - Simons LoreVan Bree Stephanie - Lieckens Kim13-2110-210-2
11:1510DM2Oprins Jeroen - Blondeel MathiasLemmens Tim - Ver Eecke Anshel20-2223-250-2
11:1511CM3Steenhouwer Dries - Degrève WimDouwen Bob - Urnaut Aljosa18-2116-210-2
11:1512CF4Thys Hanne - Reul OcéaneDe Beule Julie - Coolman Nina21-1514-2110-151-2
12:0013AF1Wittock Birthe - van Grinsven LeenRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt23-2515-210-2
12:0014AM2Christiaens Jens - Cosemans LienertColson Martijn - Deroey Dennis18-2122-2015-72-1
12:0015BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis21-1814-2115-122-1
12:0016BF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeCatry Maud - Vandesteene Els14-2114-210-2
12:4517DM1Paulides Joppe - Balduyck JeroenOprins Jeroen - Blondeel Mathias21-1919-2115-92-1
12:4518DF2Hervent Linde - Brocatus HanneloreVan den Broeck Isabel - Simons Lore21-1910-2110-151-2
12:4519CM3Verspecht Martijn - Vleugels JefSteenhouwer Dries - Degrève Wim21-1812-2112-151-2
12:4520CF4Vercruysse Sien - Carpentier CelineThys Hanne - Reul Océane10-2117-210-2
13:3021AM1Engels Stef - Sinnesael JelleChristiaens Jens - Cosemans Lienert14-2117-210-2
13:3022AF2Van den vonder Lisa - Van Breedam LiesbetWittock Birthe - van Grinsven Leen16-2121-1813-151-2
13:3023BM3Van de Wielle Tim - Maddens Lars Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas16-2121-1315-132-1
13:3024BF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Thielemans Britt - Verhulst Renée12-2116-210-2
14:1525DF1Verrelst Nymphe - Sobolska MartaVan Bree Stephanie - Lieckens Kim8-2121-1510-151-2
14:1526DM2Degruyter Tim - Vandecaveye GillesLemmens Tim - Ver Eecke Anshel16-2121-187-151-2
14:1527CM3Pirali Yannick - Nuijten OscarDouwen Bob - Urnaut Aljosa16-2117-210-2
14:1528CF4Baens Fleur - Devos JanneDe Beule Julie - Coolman Nina17-2121-150-151-2
15:0029AF1Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt21-1612-219-151-2
15:0030AM2Vermeeren Thibault - Coenen JoColson Martijn - Deroey Dennis16-2113-210-2
15:0031BM3De Keyser Seppe - De Keyser JenteVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis18-219-210-2
15:0032BF4Daniëls Bente - Mees LanaCatry Maud - Vandesteene Els13-2111-210-2
15:4533DM1Paulides Joppe - Balduyck JeroenLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1921-162-0
15:4534DF2Hervent Linde - Brocatus HanneloreVan Bree Stephanie - Lieckens Kim17-2120-220-2
15:4535CM3Verspecht Martijn - Vleugels JefDouwen Bob - Urnaut Aljosa16-2119-210-2
15:4536CF4Vercruysse Sien - Carpentier CelineDe Beule Julie - Coolman Nina0-210-210-2
16:3037AM1Engels Stef - Sinnesael JelleColson Martijn - Deroey Dennis12-2113-210-2
16:3038AF2Van den vonder Lisa - Van Breedam LiesbetRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt18-2121-1810-151-2
16:3039BM3Van de Wielle Tim - Maddens Lars Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis18-2117-211-2
16:3040BF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Catry Maud - Vandesteene Els10-2117-210-2
17:1541DF1Verrelst Nymphe - Sobolska MartaVan den Broeck Isabel - Simons Lore21-2328-300-2
17:1542DM2Degruyter Tim - Vandecaveye GillesOprins Jeroen - Blondeel Mathias19-2112-210-2
17:1543CM3Pirali Yannick - Nuijten OscarSteenhouwer Dries - Degrève Wim13-2117-210-2
17:1544CF4Baens Fleur - Devos JanneThys Hanne - Reul Océane13-2119-210-2
18:0045AF1Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaWittock Birthe - van Grinsven Leen14-2122-2015-132-1
18:0046AM2Vermeeren Thibault - Coenen JoChristiaens Jens - Cosemans Lienert13-2111-210-2
18:0047BM3De Keyser Seppe - De Keyser JenteVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas21-1821-152-0
18:0048BF4Daniëls Bente - Mees LanaThielemans Britt - Verhulst Renée21-1818-2110-151-2

zondag 12 augustus - 3de dag

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
1/4 Finals
09:301#M1Colson Martijn - Deroey DennisPaulides Joppe - Balduyck Jeroen21-1923-212-0
09:302#F2Van den vonder Lisa - Van Breedam LiesbetVan Bree Stephanie - Lieckens Kim21-1922-2410-151-2
09:303#M3Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisSteenhouwer Dries - Degrève Wim21-1815-2117-152-1
09:304#F4Catry Maud - Vandesteene ElsThys Hanne - Reul Océane21-1224-222-0
10:155#M1Christiaens Jens - Cosemans LienertLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1521-122-0
10:156#F2Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittVan den Broeck Isabel - Simons Lore23-2121-82-0
10:157#M3Van de Wielle Tim - Maddens Lars Douwen Bob - Urnaut Aljosa10-2116-210-2
10:158#F4Thielemans Britt - Verhulst RenéeDe Beule Julie - Coolman Nina13-2111-210-2
Place 5 -> 8
11:009F2Van den vonder Lisa - Van Breedam LiesbetThys Hanne - Reul Océane11-2121-169-151-2
11:0010M3Paulides Joppe - Balduyck JeroenSteenhouwer Dries - Degrève Wim21-1923-212-0
1/2 Finals
11:0013F1Van Bree Stephanie - Lieckens KimCatry Maud - Vandesteene Els21-1514-2111-151-2
Place 5 -> 8
11:4511F2Van den Broeck Isabel - Simons LoreThielemans Britt - Verhulst Renée16-2119-210-2
11:4512M3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelVan de Wielle Tim - Maddens Lars 21-1721-122-0
1/2 Finals
11:4514F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittDe Beule Julie - Coolman Nina21-1725-232-0
12:3015M1Colson Martijn - Deroey DennisVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis21-1321-162-0
13:1516M1Christiaens Jens - Cosemans LienertDouwen Bob - Urnaut Aljosa23-2115-152-0
Place 3 & 4
14:1517F1Van Bree Stephanie - Lieckens KimDe Beule Julie - Coolman Nina21-1719-2115-102-1
15:1518M1Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisDouwen Bob - Urnaut Aljosa15-2121-1412-151-2
Finals
16:0019F1Catry Maud - Vandesteene ElsRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt21-1921-162-0
17:0020M1Colson Martijn - Deroey DennisChristiaens Jens - Cosemans Lienert21-1324-222-0

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Catry Maud - Vandesteene Els 80
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 72
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim 64
De Beule Julie - Coolman Nina 60
Thielemans Britt - Verhulst Renée 56
Thys Hanne - Reul Océane 56
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 48
Van den vonder Lisa - Van Breedam Liesbet 48
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 40
Daniëls Bente - Mees Lana 40
Baens Fleur - Devos Janne 40
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 40
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa 32
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 32
Vercruysse Sien - Carpentier Celine 32
Hervent Linde - Brocatus Hannelore 32
Degrève Linde - de Jong Lobke 24
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 24
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien 24
Lambrechts Karen - Neyt Paulien 24
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 16
Simons Elien - Mathues Ina 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Colson Martijn - Deroey Dennis 80
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 72
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 64
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 60
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen 56
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 56
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 48
Van de Wielle Tim - Maddens Lars 48
Engels Stef - Sinnesael Jelle 40
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 40
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 40
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 40
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 32
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 32
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 32
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 32
De Bock Bart - Poot Tijs 24
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe 24
van Hest Dries - Willems Micha 24
Derom Roel - Van Dyck Ward 24
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 16
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 16
Mol Vincent - Van Tigchelt Yorik 16
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 16

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Devos Janne
Catry Maud - Vandesteene Els
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn
Daniëls Bente - Mees Lana
De Beule Julie - Coolman Nina
Degrève Linde - de Jong Lobke
Hervent Linde - Brocatus Hannelore
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien
Lambrechts Karen - Neyt Paulien
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Simons Elien - Mathues Ina
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Thys Hanne - Reul Océane
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Van den vonder Lisa - Van Breedam Liesbet
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa
Vercruysse Sien - Carpentier Celine
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta
Wittock Birthe - van Grinsven Leen

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Colson Martijn - Deroey Dennis
De Bock Bart - Poot Tijs
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Derom Roel - Van Dyck Ward
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
Engels Stef - Sinnesael Jelle
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Mol Vincent - Van Tigchelt Yorik
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Van de Wielle Tim - Maddens Lars
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
van Hest Dries - Willems Micha
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Vleugels Jef