Manche MASTERS BELGIAN BEACHVOLLEY KNOKKE-HEIST


vrijdag 11 augustus - 1ste dag

De Prekwalificatie voor het manche te MASTERS BELGIAN BEACHVOLLEY KNOKKE-HEIST zal doorgaan in Evenementenstrand Zeedijk Knokke Heist.


TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:451DM1Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert BennethCornelis Wannes - De Nys Willem18-2116-210-2
08:452DF2Daniëls Bente - Hannaert MarineEggen Sarah - Masset Magali17-2119-210-2
08:453CM3Mees Bavo - Van Leemputten ArnorVan Acker Christophe - De Bock Bart13-2115-210-2
08:454CF4Mees Lana - Vermeulen BiekeDegrève Linde - de Jong Lobke21-1721-122-0
09:305AM1Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamSinnesael Jelle - Engels Stef17-2112-210-2
09:306AF2Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck TessaVercruysse Sien - Carpentier Celine11-2114-210-2
09:307BM3De Pryck Laurens - Poot TijsDegruyter Tim - De Brandt Koen19-2118-210-2
09:308BF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen FienDeclerck Laura - Schaekers Hanne6-2114-210-2
10:159DM1Deroey Dennis - Colson MartijnVerspecht Martijn - Vleugels Jef21-1921-122-0
10:1510DF2Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaVan Asch Elien - Schaekers Lotte14-2121-1515-171-2
10:1511CM3Vermeeren Thibault - Coenen JoVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk21-1921-152-0
10:1512CF4Vandendriessche Lotte - Ceustermans MartheHervent Linde - Van den Broeck Isabel15-2113-210-2
11:0013AM1Derom Roel - Balduyck JeroenFrankart Audry - Verschueren Tim21-1915-2112-151-2
11:0014AF2Van Cleemput Sarah - Neyt PaulienThielemans Britt - Verhulst Renée17-2113-210-2
11:0015BM3De Keyser Seppe - De Keyser JenteSteenhouwer Dries - Degrève Wim20-2221-1911-151-2
11:0016BF4Kenes Cyrielle - Tison LucieSobolska Marta - Verrelst Nymphe15-2114-210-2
11:4517DM1Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert BennethDeroey Dennis - Colson Martijn14-2114-210-2
11:4518DF2Daniëls Bente - Hannaert MarineVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa9-219-210-2
11:4519CM3Mees Bavo - Van Leemputten ArnorVermeeren Thibault - Coenen Jo16-2114-210-2
11:4520CF4Mees Lana - Vermeulen BiekeVandendriessche Lotte - Ceustermans Marthe21-1216-2115-72-1
12:3021AM1Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamDerom Roel - Balduyck Jeroen21-1414-2114-161-2
12:3022AF2Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck TessaVan Cleemput Sarah - Neyt Paulien12-2112-210-2
12:3023BM3De Pryck Laurens - Poot TijsDe Keyser Seppe - De Keyser Jente16-2113-210-2
12:3024BF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen FienKenes Cyrielle - Tison Lucie8-2114-210-2
13:1525DM1Cornelis Wannes - De Nys WillemVerspecht Martijn - Vleugels Jef21-1617-216-151-2
13:1526DF2Eggen Sarah - Masset MagaliVan Asch Elien - Schaekers Lotte21-1213-2115-32-1
13:1527CM3Van Acker Christophe - De Bock BartVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk19-2119-210-2
13:1528CF4Degrève Linde - de Jong LobkeHervent Linde - Van den Broeck Isabel16-219-210-2
14:0029AM1Sinnesael Jelle - Engels StefFrankart Audry - Verschueren Tim11-2114-210-2
14:0030AF2Vercruysse Sien - Carpentier CelineThielemans Britt - Verhulst Renée14-2115-210-2
14:0031BM3Degruyter Tim - De Brandt KoenSteenhouwer Dries - Degrève Wim17-2118-210-2
14:0032BF4Declerck Laura - Schaekers HanneSobolska Marta - Verrelst Nymphe9-2116-210-2
14:4533DM1Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert BennethVerspecht Martijn - Vleugels Jef14-2121-197-151-2
14:4534DF2Daniëls Bente - Hannaert MarineVan Asch Elien - Schaekers Lotte22-2016-219-151-2
14:4535CM3Mees Bavo - Van Leemputten ArnorVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk11-2130-2815-132-1
14:4536CF4Mees Lana - Vermeulen BiekeHervent Linde - Van den Broeck Isabel20-2213-210-2
15:3037AM1Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamFrankart Audry - Verschueren Tim13-2125-270-2
15:3038AF2Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck TessaThielemans Britt - Verhulst Renée16-2110-210-2
15:3039BM3De Pryck Laurens - Poot TijsSteenhouwer Dries - Degrève Wim15-2111-210-2
15:3040BF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen FienSobolska Marta - Verrelst Nymphe12-2113-210-2
16:1541DM1Cornelis Wannes - De Nys WillemDeroey Dennis - Colson Martijn15-2110-210-2
16:1542DF2Eggen Sarah - Masset MagaliVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa15-2121-1510-151-2
16:1543CM3Van Acker Christophe - De Bock BartVermeeren Thibault - Coenen Jo21-1921-142-0
16:1544CF4Degrève Linde - de Jong LobkeVandendriessche Lotte - Ceustermans Marthe22-2010-2115-132-1
17:0045AM1Sinnesael Jelle - Engels StefDerom Roel - Balduyck Jeroen16-2121-1315-12-1
17:0046AF2Vercruysse Sien - Carpentier CelineVan Cleemput Sarah - Neyt Paulien20-2214-210-2
17:0047BM3Degruyter Tim - De Brandt KoenDe Keyser Seppe - De Keyser Jente18-2114-210-2
17:0048BF4Declerck Laura - Schaekers HanneKenes Cyrielle - Tison Lucie14-2121-119-151-2
17:4549#M1Sinnesael Jelle - Engels StefCornelis Wannes - De Nys Willem15-2121-1411-151-2
17:4550#F2Van Cleemput Sarah - Neyt PaulienVan Asch Elien - Schaekers Lotte21-2319-210-2
17:4551#M3De Keyser Seppe - De Keyser JenteVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk16-2116-210-2
17:4552#F4Kenes Cyrielle - Tison LucieDegrève Linde - de Jong Lobke14-2121-1412-151-2
18:3053#M1Derom Roel - Balduyck JeroenVerspecht Martijn - Vleugels Jef16-2121-1915-112-1
18:3054#F2Vercruysse Sien - Carpentier CelineEggen Sarah - Masset Magali18-2114-210-2
18:3055#M3Degruyter Tim - De Brandt KoenVermeeren Thibault - Coenen Jo16-2115-210-2
18:3056#F4Declerck Laura - Schaekers HanneMees Lana - Vermeulen Bieke11-2117-210-2

zaterdag 12 augustus - 2de dag

De Kwalificatie voor het manche te MASTERS BELGIAN BEACHVOLLEY KNOKKE-HEIST zal doorgaan in Evenementenstrand Zeedijk Knokke Heist.


TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:451DM1Vermeeren Thibault - Coenen JoDeroey Dennis - Colson Martijn21-1921-192-0
08:452DF2Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaVan Asch Elien - Schaekers Lotte21-1521-132-0
08:453CM3Derom Roel - Balduyck JeroenVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk21-1815-2115-122-1
08:454CF4Degrève Linde - de Jong LobkeHervent Linde - Van den Broeck Isabel13-2113-210-2
09:305AM1Cornelis Wannes - De Nys WillemFrankart Audry - Verschueren Tim13-2114-210-2
09:306AF2Mees Lana - Vermeulen BiekeThielemans Britt - Verhulst Renée11-2117-210-2
09:307BM3Van Acker Christophe - De Bock BartSteenhouwer Dries - Degrève Wim14-219-210-2
09:308BF4Eggen Sarah - Masset MagaliSobolska Marta - Verrelst Nymphe13-2113-210-2
10:159DM1Christiaens Jens - Cosemans LienertPaulides Joppe - Douwen Bob17-2114-210-2
10:1510DF2van Grinsven Leen - Wittock BirtheVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa15-2112-210-2
10:1511CM3Blondeel Mathias - Oprins JeroenVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis21-1921-182-0
10:1512CF4Thys Hanne - Simons LoreRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt18-2114-210-2
11:0013AM1Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasKoekelkoren Dries - van Walle Tom17-2112-210-2
11:0014AF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieMouha Liesbeth - Gielen Katrien8-2110-210-2
11:0015BM3Pirali Yannick - Nuijten OscarLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1716-2111-151-2
11:0016BF4Catry Maud - Vandesteene ElsDe Beule Julie - Coolman Nina23-2118-2116-142-1
11:4517DM1Vermeeren Thibault - Coenen JoChristiaens Jens - Cosemans Lienert21-1614-2112-151-2
11:4518DF2Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewavan Grinsven Leen - Wittock Birthe21-1515-219-151-2
11:4519CM3Derom Roel - Balduyck JeroenBlondeel Mathias - Oprins Jeroen15-2121-1913-151-2
11:4520CF4Degrève Linde - de Jong LobkeThys Hanne - Simons Lore22-2012-218-151-2
12:3021AM1Cornelis Wannes - De Nys WillemVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas11-2121-1615-112-1
12:3022AF2Mees Lana - Vermeulen BiekePauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie14-2111-210-2
12:3023BM3Van Acker Christophe - De Bock BartPirali Yannick - Nuijten Oscar18-2121-1820-182-1
12:3024BF4Eggen Sarah - Masset MagaliCatry Maud - Vandesteene Els13-2115-210-2
13:1525DM1Deroey Dennis - Colson MartijnPaulides Joppe - Douwen Bob21-1417-2112-151-2
13:1526DF2Van Asch Elien - Schaekers LotteVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa13-2116-210-2
13:1527CM3Van de Wielle Tim - Muysewinkel BaukVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis16-2112-210-2
13:1528CF4Hervent Linde - Van den Broeck IsabelRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt17-2112-210-2
14:0029AM1Frankart Audry - Verschueren TimKoekelkoren Dries - van Walle Tom0-210-210-2
14:0030AF2Thielemans Britt - Verhulst RenéeMouha Liesbeth - Gielen Katrien14-2110-210-2
14:0031BM3Steenhouwer Dries - Degrève WimLemmens Tim - Ver Eecke Anshel18-2118-210-2
14:0032BF4Sobolska Marta - Verrelst NympheDe Beule Julie - Coolman Nina21-1821-162-0
14:4533DM1Vermeeren Thibault - Coenen JoPaulides Joppe - Douwen Bob13-2110-210-2
14:4534DF2Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa17-2116-210-2
14:4535CM3Derom Roel - Balduyck JeroenVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis17-2112-210-2
14:4536CF4Degrève Linde - de Jong LobkeRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt20-2210-210-2
15:3037AM1Cornelis Wannes - De Nys WillemKoekelkoren Dries - van Walle Tom9-2113-210-2
15:3038AF2Mees Lana - Vermeulen BiekeMouha Liesbeth - Gielen Katrien9-217-210-2
15:3039BM3Van Acker Christophe - De Bock BartLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1918-218-151-2
15:3040BF4Eggen Sarah - Masset MagaliDe Beule Julie - Coolman Nina8-2113-210-2
16:1541DM1Deroey Dennis - Colson MartijnChristiaens Jens - Cosemans Lienert21-1721-172-0
16:1542DF2Van Asch Elien - Schaekers Lottevan Grinsven Leen - Wittock Birthe14-2118-210-2
16:1543CM3Van de Wielle Tim - Muysewinkel BaukBlondeel Mathias - Oprins Jeroen19-2118-210-2
16:1544CF4Hervent Linde - Van den Broeck IsabelThys Hanne - Simons Lore14-2117-210-2
17:0045AM1Frankart Audry - Verschueren TimVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas21-2321-1915-132-1
17:0046AF2Thielemans Britt - Verhulst RenéePauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie22-2021-162-0
17:0047BM3Steenhouwer Dries - Degrève WimPirali Yannick - Nuijten Oscar12-2126-2415-132-1
17:0048BF4Sobolska Marta - Verrelst NympheCatry Maud - Vandesteene Els18-2113-210-2
17:4549#M1Frankart Audry - Verschueren TimPaulides Joppe - Douwen Bob12-2114-210-2
17:4550#F2Thielemans Britt - Verhulst RenéeVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa13-2112-210-2
17:4551#M3Steenhouwer Dries - Degrève WimBlondeel Mathias - Oprins Jeroen15-2121-1710-151-2
17:4552#F4Sobolska Marta - Verrelst NympheRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt21-1521-192-0
18:3053#M1Koekelkoren Dries - van Walle TomDeroey Dennis - Colson Martijn21-1122-202-0
18:3054#F2Mouha Liesbeth - Gielen Katrienvan Grinsven Leen - Wittock Birthe21-1621-92-0
18:3055#M3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis17-2119-210-2
18:3056#F4Catry Maud - Vandesteene ElsThys Hanne - Simons Lore21-1121-112-0

zondag 13 augustus - 3de dag

De Grand Slam voor het manche te MASTERS BELGIAN BEACHVOLLEY KNOKKE-HEIST zal doorgaan in Evenementenstrand Zeedijk Knokke Heist.


TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
Halve Finales Dames
10:451F1Van Bree Stephanie - Van den vonder LisaCatry Maud - Vandesteene Els15-2113-210-2
11:302F1Sobolska Marta - Verrelst NympheMouha Liesbeth - Gielen Katrien12-2116-210-2
Halve Finales Heren
12:303M1Paulides Joppe - Douwen BobVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis21-1813-219-151-2
13:154M1Blondeel Mathias - Oprins JeroenKoekelkoren Dries - van Walle Tom14-2114-210-2
Derde en vierde plaats Dames
14:155F1Van Bree Stephanie - Van den vonder LisaSobolska Marta - Verrelst Nymphe21-1821-172-0
Derde en vierde plaats Heren
15:156M1Paulides Joppe - Douwen BobBlondeel Mathias - Oprins Jeroen21-1421-92-0
Finale Dames
16:007F1Catry Maud - Vandesteene ElsMouha Liesbeth - Gielen Katrien17-2113-210-2
Finale Heren
17:008M1Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisKoekelkoren Dries - van Walle Tom18-2111-210-2

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien 80
Catry Maud - Vandesteene Els 72
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa 64
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe 60
Thielemans Britt - Verhulst Renée 56
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 56
van Grinsven Leen - Wittock Birthe 56
Thys Hanne - Simons Lore 56
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 40
De Beule Julie - Coolman Nina 40
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel 40
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa 40
Mees Lana - Vermeulen Bieke 32
Eggen Sarah - Masset Magali 32
Degrève Linde - de Jong Lobke 32
Van Asch Elien - Schaekers Lotte 32
Van Cleemput Sarah - Neyt Paulien 24
Kenes Cyrielle - Tison Lucie 24
Vercruysse Sien - Carpentier Celine 24
Declerck Laura - Schaekers Hanne 24
Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa 16
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien 16
Vandendriessche Lotte - Ceustermans Marthe 16
Daniëls Bente - Hannaert Marine 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Koekelkoren Dries - van Walle Tom 80
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 72
Paulides Joppe - Douwen Bob 64
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen 60
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 56
Deroey Dennis - Colson Martijn 56
Frankart Audry - Verschueren Tim 56
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 56
Cornelis Wannes - De Nys Willem 40
Van Acker Christophe - De Bock Bart 40
Derom Roel - Balduyck Jeroen 40
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 40
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 32
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 32
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk 32
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 32
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 24
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 24
Degruyter Tim - De Brandt Koen 24
Sinnesael Jelle - Engels Stef 24
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 16
De Pryck Laurens - Poot Tijs 16
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 16
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Cornelis Wannes - De Nys Willem
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Degruyter Tim - De Brandt Koen
Deroey Dennis - Colson Martijn
Derom Roel - Balduyck Jeroen
Frankart Audry - Verschueren Tim
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Paulides Joppe - Douwen Bob
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Sinnesael Jelle - Engels Stef
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Van Acker Christophe - De Bock Bart
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Vleugels Jef

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Catry Maud - Vandesteene Els
Daniëls Bente - Hannaert Marine
De Beule Julie - Coolman Nina
Declerck Laura - Schaekers Hanne
Degrève Linde - de Jong Lobke
Eggen Sarah - Masset Magali
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien
Kenes Cyrielle - Tison Lucie
Mees Lana - Vermeulen Bieke
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Thys Hanne - Simons Lore
Van Asch Elien - Schaekers Lotte
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Van Cleemput Sarah - Neyt Paulien
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa
Vandendriessche Lotte - Ceustermans Marthe
Vercruysse Sien - Carpentier Celine