Belgian Beachvolley Championship Dendermonde


Zaterdag 15 juni

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
Pool play matches CHALLENGE
09:001NDames4Thant Lente - Bombeke Lola (S19)Vander Elst Yaëlle - Renard Maurine (S24)24-2618-210-2
09:002IHeren1Vandemoortel Mano - Follet Arthur (S19)Van der Straeten Tim - Van Hoeck Jan (S24)21-1521-182-0
09:003ODames3Hillen Kato - Hillen Janne (S20)Vervloet Simone - Vermeulen Anna (S22)0-210-210-2
09:004JHeren2Collignon Florent - Collignon Romain  (S20)Engels Stef - Verhamme Pieter (S22)21-1321-172-0
09:455PDames4De Wael Liselotte - Blaaser Jora (S17)Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S23)21-1218-2115-112-1
09:456KHeren1Vercauteren Roel - Van Lommel Dries (S17)Acke Thibaud - De Smijtere Len (S23)21-1321-92-0
09:457QDames3Hanzen Linda - Mertens Arianne (S18)Huys Evelien - Van Den Broeck Stefanie (S21)19-2119-210-2
09:458MHeren2Goset Thibault - Philippart Robin (S18)Vercruysse Jop - Paulides Joppe (S21)18-2117-210-2
10:309NDames4Thant Lente - Bombeke Lola (L1)Poels Zora - Verhoeven Yana (S13)21-1221-112-0
10:3010IHeren1Van der Straeten Tim - Van Hoeck Jan (L2)Vanneste Mathieu - Verleene Rens (S13)14-2116-210-2
10:3011ODames3Hillen Kato - Hillen Janne (L3)Giuliani Federica - Rampelberg Lina (S14)0-210-210-2
10:3012JHeren2Engels Stef - Verhamme Pieter (L4)Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (S14)20-2210-210-2
11:1513PDames4Muraca La Vie - Muraca Jolie  (L5)Michiels Rebecca - Van Belle Amber (S15)17-2123-217-151-2
11:1514KHeren1Acke Thibaud - De Smijtere Len (L6)Tielemans Milan - Ogink Chris  (S15)20-2220-220-2
11:1515QDames3Hanzen Linda - Mertens Arianne (L7)Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (S16)17-2121-136-151-2
11:1516MHeren2Goset Thibault - Philippart Robin (L8)Duwaerts Ruben - De Gaspari Timo (S16)8-2113-210-2
12:0017NDames4Vander Elst Yaëlle - Renard Maurine (W1)Poels Zora - Verhoeven Yana (S13)21-1917-2111-151-2
12:0018IHeren1Vandemoortel Mano - Follet Arthur (W2)Vanneste Mathieu - Verleene Rens (S13)11-2121-230-2
12:0019ODames3Vervloet Simone - Vermeulen Anna (W3)Giuliani Federica - Rampelberg Lina (S14)15-2114-210-2
12:0020JHeren2Collignon Florent - Collignon Romain  (W4)Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (S14)19-2116-210-2
12:5021PDames4De Wael Liselotte - Blaaser Jora (W5)Michiels Rebecca - Van Belle Amber (S15)21-1521-122-0
12:5022KHeren1Vercauteren Roel - Van Lommel Dries (W6)Tielemans Milan - Ogink Chris  (S15)14-2123-250-2
12:5023QDames3Huys Evelien - Van Den Broeck Stefanie (W7)Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (S16)18-2121-1815-132-1
12:5024MHeren2Vercruysse Jop - Paulides Joppe (W8)Duwaerts Ruben - De Gaspari Timo (S16)21-1313-2115-102-1
Pool play matches PRO
13:4025EDames4Daniëls Bente - Mees Lana (S7)Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise  (S12)16-2122-2015-122-1
13:4026AHeren2Darras Arne - Van Acker Christophe (S7)Derom Roel - Deruyck Sander (S12)21-1716-2112-151-2
13:4027FDames1Longeval Axelle - Janssens Marlies (S8)Delanote Justine - Vreys Dauke (S10)21-1319-218-151-2
13:4028BHeren3Verwimp Kobe - Reggers Ferre (S8)Humblet Alexy - Van Hout Zeno  (S10)21-1721-122-0
14:3029GDames1Coppin Charlotte - D'Hondt Justine (S5)Troshina Olga - Van Snick Xien  (S11)14-2121-1510-151-2
14:3030CHeren2Mees Bavo - Christiaens Jens (S5)Detandt Thibault - Van Tigchelt Yorik (S11)21-1721-182-0
14:3031HDames4De Clercq Lotte - Vervloet Anne-Line (S6)Coopmans Anke - Thys Hanne (S9)21-1812-2119-211-2
14:3032DHeren3Laenen Louis - Pirick Jordan (S6)Lantsoght Gorik - De Hert Jelle (S9)21-1718-2115-122-1
15:2033EDames4Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise  (L25)Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (S1)14-2110-210-2
15:2034AHeren2Darras Arne - Van Acker Christophe (L26)Colson Martijn - Deroey Dennis (S1)20-2216-210-2
15:2035FDames1Longeval Axelle - Janssens Marlies (L27)Vandenabeele Annelies - Maertens Louka (S2)15-2119-210-2
15:2036BHeren3Humblet Alexy - Van Hout Zeno  (L28)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S2)14-2121-178-151-2
16:1037GDames1Coppin Charlotte - D'Hondt Justine (L29)Piret Inès - Bex Annelore (S3)16-2121-1814-161-2
16:1038CHeren2Detandt Thibault - Van Tigchelt Yorik (L30)Peters Berre - Nuyttens Wout (S3)21-1516-2112-151-2
16:1039HDames4De Clercq Lotte - Vervloet Anne-Line (L31)Stelma Fiona - Reul Océane (S4)17-2121-1815-102-1
16:1040DHeren3Lantsoght Gorik - De Hert Jelle (L32)Willems Micha - Van der Aa Yentl (S4)14-2119-210-2
17:0041EDames4Daniëls Bente - Mees Lana (W25)Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (S1)17-2110-210-2
17:0042AHeren2Derom Roel - Deruyck Sander (W26)Colson Martijn - Deroey Dennis (S1)10-2111-210-2
17:0043FDames1Delanote Justine - Vreys Dauke (W27)Vandenabeele Annelies - Maertens Louka (S2)7-2116-210-2
17:0044BHeren3Verwimp Kobe - Reggers Ferre (W28)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S2)14-2114-210-2
18:0045GDames1Troshina Olga - Van Snick Xien  (W29)Piret Inès - Bex Annelore (S3)12-2113-210-2
18:0046CHeren2Mees Bavo - Christiaens Jens (W30)Peters Berre - Nuyttens Wout (S3)19-2121-167-151-2
18:0047HDames4Coopmans Anke - Thys Hanne (W31)Stelma Fiona - Reul Océane (S4)16-2117-210-2
18:0048DHeren3Laenen Louis - Pirick Jordan (W32)Willems Micha - Van der Aa Yentl (S4)13-2118-210-2
Quarterfinals PRO
19:0049Dames1Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (1E)Delanote Justine - Vreys Dauke (2F)21-1721-132-0
19:0050Heren2Colson Martijn - Deroey Dennis (1A)Verwimp Kobe - Reggers Ferre (2B)21-1821-172-0
19:0051Dames4Vandenabeele Annelies - Maertens Louka (1F)Daniëls Bente - Mees Lana (2E)19-2121-197-151-2
19:0052Heren3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1B)Derom Roel - Deruyck Sander (2A)21-1121-152-0
20:0053Dames1Piret Inès - Bex Annelore (1G)De Clercq Lotte - Vervloet Anne-Line (2H)21-1221-162-0
20:0054Heren2Peters Berre - Nuyttens Wout (1C)Laenen Louis - Pirick Jordan (2D)21-1415-2115-132-1
20:0055Dames4Stelma Fiona - Reul Océane (1H)Troshina Olga - Van Snick Xien  (2G)15-2121-1016-142-1
20:0056Heren3Willems Micha - Van der Aa Yentl (1D)Mees Bavo - Christiaens Jens (2C)21-1821-122-0

Zondag 16 juni

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
Quarterfinals CHALLENGE
09:0057Dames1Vander Elst Yaëlle - Renard Maurine (1N)Vervloet Simone - Vermeulen Anna (2O)15-2121-1811-151-2
09:0058Dames2Giuliani Federica - Rampelberg Lina (1O)Thant Lente - Bombeke Lola (2N)22-2012-2111-151-2
09:0059Dames3De Wael Liselotte - Blaaser Jora (1P)Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (2Q)21-1421-152-0
09:0060Dames4Huys Evelien - Van Den Broeck Stefanie (1Q)Michiels Rebecca - Van Belle Amber (2P)21-1428-262-0
09:5061Heren1Vanneste Mathieu - Verleene Rens (1I)Collignon Florent - Collignon Romain  (2J)21-1621-162-0
09:5062Heren2Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (1J)Vandemoortel Mano - Follet Arthur (2I)21-1521-112-0
09:5063Heren3Tielemans Milan - Ogink Chris  (1K)Duwaerts Ruben - De Gaspari Timo (2M)19-2111-210-2
09:5064Heren4Vercruysse Jop - Paulides Joppe (1M)Vercauteren Roel - Van Lommel Dries (2K)21-1917-218-151-2
Semifinals CHALLENGE
10:4065Dames1Vervloet Simone - Vermeulen Anna (W57)Huys Evelien - Van Den Broeck Stefanie (W60)21-1920-2215-132-1
10:4066Dames2Thant Lente - Bombeke Lola (W58)De Wael Liselotte - Blaaser Jora (W59)21-1918-2115-132-1
Place 5-7 CHALLENGE
10:4067Dames3Vander Elst Yaëlle - Renard Maurine (L57)Michiels Rebecca - Van Belle Amber (L60)21-1619-2112-151-2
10:4068Dames4Giuliani Federica - Rampelberg Lina (L58)Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (L59)20-2221-1815-102-1
Semifinals CHALLENGE
11:3069Heren1Vanneste Mathieu - Verleene Rens (W61)Vercauteren Roel - Van Lommel Dries (W64)21-1521-192-0
11:3070Heren2Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (W62)Duwaerts Ruben - De Gaspari Timo (W63)21-1418-2117-191-2
Place 5-7 CHALLENGE
11:3071Heren3Collignon Florent - Collignon Romain  (L61)Vercruysse Jop - Paulides Joppe (L64)21-1621-172-0
11:3072Heren4Vandemoortel Mano - Follet Arthur (L62)Tielemans Milan - Ogink Chris  (L63)21-1621-182-0
Bronze medal match CHALLENGE
13:3077Dames4Huys Evelien - Van Den Broeck Stefanie (L65)De Wael Liselotte - Blaaser Jora (L66)12-2114-210-2
13:3078Heren3Vercauteren Roel - Van Lommel Dries (L69)Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (L70)21-1921-152-0
FINAL CHALLENGE
14:3079Dames1Vervloet Simone - Vermeulen Anna (W65)Thant Lente - Bombeke Lola (W66)16-2116-210-2
14:3080Heren2Vanneste Mathieu - Verleene Rens (W69)Duwaerts Ruben - De Gaspari Timo (W70)21-1821-162-0
Semifinals PRO
12:2073Dames1Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (W49)Stelma Fiona - Reul Océane (W55)21-1921-162-0
12:2074Dames2Daniëls Bente - Mees Lana (W51)Piret Inès - Bex Annelore (W53)18-2115-210-2
13:3075Heren1Colson Martijn - Deroey Dennis (W50)Willems Micha - Van der Aa Yentl (W56)21-1221-112-0
13:3076Heren2De Keyser Seppe - De Keyser Jente (W52)Peters Berre - Nuyttens Wout (W54)16-2121-1911-151-2
Bronze medal match PRO
14:3081Dames4Stelma Fiona - Reul Océane (L73)Daniëls Bente - Mees Lana (L74)19-2118-210-2
14:3082Heren3Willems Micha - Van der Aa Yentl (L75)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (L76)21-1215-2118-162-1
FINAL PRO
15:3083Dames1Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (W73)Piret Inès - Bex Annelore (W74)21-1921-112-0
16:3084Heren1Colson Martijn - Deroey Dennis (W75)Peters Berre - Nuyttens Wout (W76)Nog niet gespeeld

Deelnemende ploegen - Heren

Ploeg Punten (16/06/2024 ) Seed
Colson Martijn - Deroey Dennis 3474 1
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 2454 2
Peters Berre - Nuyttens Wout 2382 3
Willems Micha - Van der Aa Yentl 2050 4
Mees Bavo - Christiaens Jens 1988 5
Laenen Louis - Pirick Jordan 1879 6
Darras Arne - Van Acker Christophe 1864 7
Verwimp Kobe - Reggers Ferre 68 8
Lantsoght Gorik - De Hert Jelle 1798 9
Humblet Alexy - Van Hout Zeno 1713 10
Detandt Thibault - Van Tigchelt Yorik 1645 11
Derom Roel - Deruyck Sander 1613 12
Vanneste Mathieu - Verleene Rens 1584 13
Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper 1520 14
Tielemans Milan - Ogink Chris 1509 15
Duwaerts Ruben - De Gaspari Timo 1498 16
Vercauteren Roel - Van Lommel Dries 1435 17
Goset Thibault - Philippart Robin 1378 18
Vandemoortel Mano - Follet Arthur 1366 19
Collignon Florent - Collignon Romain 1328 20
Vercruysse Jop - Paulides Joppe 1281 21
Engels Stef - Verhamme Pieter 1168 22
Acke Thibaud - De Smijtere Len 979 23
Van der Straeten Tim - Van Hoeck Jan 914 24

Deelnemende ploegen - Dames

Ploeg Punten (16/06/2024 ) Seed
Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel 3105.8 1
Vandenabeele Annelies - Maertens Louka 2917.8 2
Piret Inès - Bex Annelore 2704 3
Stelma Fiona - Reul Océane 2118 4
Coppin Charlotte - D'Hondt Justine 2011 5
De Clercq Lotte - Vervloet Anne-Line 1945 6
Daniëls Bente - Mees Lana 1944 7
Longeval Axelle - Janssens Marlies 975 8
Coopmans Anke - Thys Hanne 1938.8 9
Delanote Justine - Vreys Dauke 1792 10
Troshina Olga - Van Snick Xien 1732 11
Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise 1666 12
Poels Zora - Verhoeven Yana 1484 13
Giuliani Federica - Rampelberg Lina 1445 14
Michiels Rebecca - Van Belle Amber 1402.7 15
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 1390 16
De Wael Liselotte - Blaaser Jora 1372 17
Hanzen Linda - Mertens Arianne 1285 18
Thant Lente - Bombeke Lola 1279 19
Hillen Kato - Hillen Janne 1258 20
Huys Evelien - Van Den Broeck Stefanie 1159 21
Vervloet Simone - Vermeulen Anna 1084 22
Muraca La Vie - Muraca Jolie 1064 23
Vander Elst Yaëlle - Renard Maurine 788 24