MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY GENK


zaterdag 6 juli - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Amelinckx Iggy - Wille GeertDe Raedt Micaël - Mylemans Kenneth21-1321-192-0
08:302FM2Kermans Tim - Fransen SilNuyttens Wout - Haesen Liam18-2121-189-151-2
08:303GM3Peters Berre - Detandt ThibaultDe Pryck Laurens - Poot Tijs14-2117-210-2
08:304DF4Gielkens Lore - Mentens JellaKenes Cyrielle - van Bellen Nicolien12-2118-210-2
09:155DM1Verleene Rens - Dewyspelaere BrechtDe Keyser Arne - De Brabander Stijn18-2116-210-2
09:156HM2Hermans Simon - Vermote MiguelDegraeve Simon - Van Dorpe Daan17-2121-198-151-2
09:157CM3Mol Vincent - Vercauteren RoelDe Nys Willem - Cornelis Wannes19-2121-1513-151-2
09:158CF4Blocquiaux Sara - Simons ElienDelanote Justine - Van Den Berghe Hannah17-2112-210-2
10:009EM1De Raedt Micaël - Mylemans KennethEngels Stef - Maddens Lars 17-2113-210-2
10:0010FM2Kermans Tim - Fransen SilVan Acker Christophe - De Bock Bart11-2116-210-2
10:0011GM3Peters Berre - Detandt ThibaultVan Tigchelt Yorik - Darras Arne16-2119-210-2
10:0012DF4Gielkens Lore - Mentens JellaSchaekers Lotte - Schaekers Hanne20-2213-210-2
10:4513DM1Verleene Rens - Dewyspelaere BrechtWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward15-2115-210-2
10:4514HM2Hermans Simon - Vermote MiguelVan der Aa Yentl - Scott Weninger 12-2116-210-2
10:4515CM3Mol Vincent - Vercauteren RoelVleugels Jef - Blondeel Mathias15-2112-210-2
10:4516CF4Blocquiaux Sara - Simons ElienMees Lana - Reul Océane15-2121-197-151-2
11:3017EM1Amelinckx Iggy - Wille GeertEngels Stef - Maddens Lars 15-2121-1810-151-2
11:3018FM2Nuyttens Wout - Haesen LiamVan Acker Christophe - De Bock Bart16-2118-210-2
11:3019GM3De Pryck Laurens - Poot TijsVan Tigchelt Yorik - Darras Arne24-2223-212-0
11:3020DF4Kenes Cyrielle - van Bellen NicolienSchaekers Lotte - Schaekers Hanne21-1220-2215-132-1
12:1521DM1De Keyser Arne - De Brabander StijnWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward13-2117-210-2
12:1522HM2Degraeve Simon - Van Dorpe DaanVan der Aa Yentl - Scott Weninger 21-1921-162-0
12:1523CM3De Nys Willem - Cornelis WannesVleugels Jef - Blondeel Mathias21-179-216-151-2
12:1524CF4Delanote Justine - Van Den Berghe HannahMees Lana - Reul Océane12-215-210-2
13:0025AM1Dedeyne Leonis - Vercruysse JopBrowaeys Robrecht - Bormans Frederik21-1621-192-0
13:0026JM2craeghs siloy - Teuwen CharlesDerom Roel - Siqueira Frederico12-2119-210-2
13:0027#M3Engels Stef - Maddens Lars Van Acker Christophe - De Bock Bart13-2124-260-2
13:0028AF4Penders Lotte - De Donder SaraLongeval Axelle - Vercammen Tes21-719-2117-152-1
13:4529BM1Van Haesendonck Maxim - Van der Aa Yorvenvan Hest Dries - Ribbens Jelle14-2119-210-2
13:4530IM2Aerts Arnaud - NGUYEN Xuan Lâm Van Leemputten Arnor - Mees Bavo16-2114-210-2
13:4531#F3Delanote Justine - Van Den Berghe HannahKenes Cyrielle - van Bellen Nicolien21-1221-152-0
13:4532#F4Mees Lana - Reul OcéaneSchaekers Lotte - Schaekers Hanne21-1921-62-0
14:3033#M1De Pryck Laurens - Poot TijsWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward7-2114-210-2
14:3034#M2Degraeve Simon - Van Dorpe DaanVleugels Jef - Blondeel Mathias18-2110-210-2
14:3035BF3Van Cleemput Sarah - Poot LiesjeTheuns Robyn - Vervekken Aline16-2114-210-2
14:3036FF4De Vriese Ansofie - Chanterie IreneRampelberg Lina - Vanhorebeek Laure12-2113-210-2
15:1537AM1Browaeys Robrecht - Bormans FrederikVerspecht Martijn - Willems Micha14-2113-210-2
15:1538JM2craeghs siloy - Teuwen CharlesJanssens Jonas - Van Daele Andy19-2118-210-2
15:1539EF3De Tant Amber - Heyrman LauraHervent Linde - Lemmens Nathalie 18-2121-1915-62-1
15:1540AF4Longeval Axelle - Vercammen TesThielemans Britt - Verhulst Renée12-2112-210-2
16:0041BM1Van Haesendonck Maxim - Van der Aa YorvenChristiaens Jens - Cosemans Lienert10-2111-210-2
16:0042IM2Aerts Arnaud - NGUYEN Xuan Lâm Sannen Jeroen - Torfs Wesley10-218-210-2
16:0043BF3Van Cleemput Sarah - Poot LiesjeBaens Fleur - Devos Janne20-2221-1810-151-2
16:0044FF4De Vriese Ansofie - Chanterie IreneMichiels Rebecca - Van Belle Amber21-1710-214-151-2
16:4545AM1Dedeyne Leonis - Vercruysse JopVerspecht Martijn - Willems Micha9-2113-210-2
16:4546JM2Derom Roel - Siqueira FredericoJanssens Jonas - Van Daele Andy21-1221-122-0
16:4547EF3Hervent Linde - Lemmens Nathalie Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies21-1811-2115-112-1
16:4548AF4Penders Lotte - De Donder SaraThielemans Britt - Verhulst Renée16-218-210-2
17:3049BM1van Hest Dries - Ribbens JelleChristiaens Jens - Cosemans Lienert13-2115-210-2
17:3050IM2Van Leemputten Arnor - Mees BavoSannen Jeroen - Torfs Wesley21-1917-2115-112-1
17:3051BF3Theuns Robyn - Vervekken AlineBaens Fleur - Devos Janne17-2110-210-2
17:3052FF4Rampelberg Lina - Vanhorebeek LaureMichiels Rebecca - Van Belle Amber21-1021-182-0
18:1553#M1Verspecht Martijn - Willems MichaDerom Roel - Siqueira Frederico21-1121-162-0
18:1554#M1Christiaens Jens - Cosemans LienertVan Leemputten Arnor - Mees Bavo16-2121-1517-152-1
18:1555EF3De Tant Amber - Heyrman LauraVan den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies19-2121-1315-82-1
18:1556#F4Penders Lotte - De Donder SaraRampelberg Lina - Vanhorebeek Laure22-2018-2115-112-1
19:0057#F1Theuns Robyn - Vervekken AlineDe Tant Amber - Heyrman Laura21-144-219-151-2
19:0058#F3Baens Fleur - Devos JanneHervent Linde - Lemmens Nathalie 21-921-72-0
19:0059#F4Thielemans Britt - Verhulst RenéeMichiels Rebecca - Van Belle Amber21-721-152-0

zondag 7 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Verspecht Martijn - Willems MichaChristiaens Jens - Cosemans Lienert21-1721-192-0
08:302DM3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelVan Acker Christophe - De Bock Bart21-1821-172-0
08:303AF2Baens Fleur - Devos JanneMees Lana - Reul Océane18-2114-210-2
08:304DF4Van den Broeck Isabel - Brocatus HannelorePenders Lotte - De Donder Sara21-1323-212-0
09:155CM1Vermeeren Thibault - Pirali YannickWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward18-2115-210-2
09:156BM3De Keyser Seppe - De Keyser JenteVleugels Jef - Blondeel Mathias21-1321-172-0
09:157CF2Wittock Birthe - Lieckens KimDelanote Justine - Van Den Berghe Hannah21-1521-132-0
09:158BF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeDe Tant Amber - Heyrman Laura21-1219-2116-142-1
10:009AM1Christiaens Jens - Cosemans LienertVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis22-2418-210-2
10:0010DM3Van Acker Christophe - De Bock BartDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles21-1715-2112-151-2
10:0011AF2Baens Fleur - Devos JanneVan den vonder Lisa - Cools Sarah22-2412-210-2
10:0012DF4Penders Lotte - De Donder SaraVandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa13-2121-178-151-2
10:4513CM1Vermeeren Thibault - Pirali YannickDouwen Bob - Paulides Joppe8-2114-210-2
10:4514BM3Vleugels Jef - Blondeel MathiasColson Martijn - Deroey Dennis16-2117-210-2
10:4515CF2Delanote Justine - Van Den Berghe HannahCatry Maud - Vandesteene Els4-219-210-2
10:4516BF4De Tant Amber - Heyrman LauraVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt13-2114-210-2
11:3017AM1Verspecht Martijn - Willems MichaVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis21-1917-2115-132-1
11:3018DM3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles21-1521-192-0
11:3019AF2Mees Lana - Reul OcéaneVan den vonder Lisa - Cools Sarah21-2313-210-2
11:3020DF4Van den Broeck Isabel - Brocatus HanneloreVandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa19-2121-1515-132-1
12:1521CM1Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardDouwen Bob - Paulides Joppe12-2115-210-2
12:1522BM3De Keyser Seppe - De Keyser JenteColson Martijn - Deroey Dennis21-1914-2115-132-1
12:1523CF2Wittock Birthe - Lieckens KimCatry Maud - Vandesteene Els14-2118-210-2
12:1524BF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt14-2114-210-2
Place 9-12
13:0025M1Christiaens Jens - Cosemans LienertVan Acker Christophe - De Bock Bart21-1321-162-0
13:0026M3Vleugels Jef - Blondeel MathiasVermeeren Thibault - Pirali Yannick21-1921-192-0
13:0027F2Baens Fleur - Devos JannePenders Lotte - De Donder Sara23-2115-216-151-2
13:0028F4De Tant Amber - Heyrman LauraDelanote Justine - Van Den Berghe Hannah22-2021-92-0
1/4 Finals
13:4529F1Van Bree Stephanie - Ruysschaert BrittMees Lana - Reul Océane21-1421-162-0
13:4530M3De Keyser Seppe - De Keyser JenteVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis18-2114-210-2
13:4531M2Douwen Bob - Paulides JoppeDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles17-2121-1215-82-1
13:4532F4Catry Maud - Vandesteene ElsVandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa21-1321-152-0
14:3033F1Van den Broeck Isabel - Brocatus HanneloreWittock Birthe - Lieckens Kim11-2121-195-151-2
14:3034M3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward21-1821-162-0
14:3035M2Verspecht Martijn - Willems MichaColson Martijn - Deroey Dennis21-1512-2115-122-1
14:3036F4Van den vonder Lisa - Cools SarahThielemans Britt - Verhulst Renée21-1121-92-0
1/2 Finals
15:3037M1Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisDouwen Bob - Paulides Joppe21-2321-1815-122-1
15:3038M3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelVerspecht Martijn - Willems Micha21-1321-152-0
15:3039F2Van Bree Stephanie - Ruysschaert BrittCatry Maud - Vandesteene Els21-1521-132-0
15:3040F4Wittock Birthe - Lieckens KimVan den vonder Lisa - Cools Sarah10-2121-230-2
Finals
17:0041F1Van Bree Stephanie - Ruysschaert BrittVan den vonder Lisa - Cools Sarah17-217-210-2
18:0042M1Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisLemmens Tim - Ver Eecke Anshel14-2121-1915-112-1

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 80
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt 72
Catry Maud - Vandesteene Els 64
Wittock Birthe - Lieckens Kim 64
Mees Lana - Reul Océane 61
Thielemans Britt - Verhulst Renée 61
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa 56
Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore 56
Penders Lotte - De Donder Sara 53
De Tant Amber - Heyrman Laura 53
Baens Fleur - Devos Janne 45
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah 45
Michiels Rebecca - Van Belle Amber 32
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien 32
Schaekers Lotte - Schaekers Hanne 32
Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure 32
Theuns Robyn - Vervekken Aline 32
Hervent Linde - Lemmens Nathalie 32
Longeval Axelle - Vercammen Tes 16
Van Cleemput Sarah - Poot Liesje 16
Blocquiaux Sara - Simons Elien 16
Gielkens Lore - Mentens Jella 16
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 16
De Vriese Ansofie - Chanterie Irene 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 80
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 72
Verspecht Martijn - Willems Micha 69
Douwen Bob - Paulides Joppe 64
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 61
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 56
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 56
Colson Martijn - Deroey Dennis 56
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 53
Vleugels Jef - Blondeel Mathias 53
Van Acker Christophe - De Bock Bart 45
Vermeeren Thibault - Pirali Yannick 40
De Pryck Laurens - Poot Tijs 32
Derom Roel - Siqueira Frederico 32
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo 32
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 32
Engels Stef - Maddens Lars 32
Dedeyne Leonis - Vercruysse Jop 24
van Hest Dries - Ribbens Jelle 24
De Nys Willem - Cornelis Wannes 24
De Keyser Arne - De Brabander Stijn 24
Amelinckx Iggy - Wille Geert 24
Nuyttens Wout - Haesen Liam 24
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 24
Van der Aa Yentl - Scott Weninger 24
Sannen Jeroen - Torfs Wesley 24
Janssens Jonas - Van Daele Andy 24
Browaeys Robrecht - Bormans Frederik 16
Van Haesendonck Maxim - Van der Aa Yorven 16
Mol Vincent - Vercauteren Roel 16
Verleene Rens - Dewyspelaere Brecht 16
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 16
Kermans Tim - Fransen Sil 16
Peters Berre - Detandt Thibault 16
Hermans Simon - Vermote Miguel 16
Aerts Arnaud - NGUYEN Xuan Lâm 16
craeghs siloy - Teuwen Charles 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Aerts Arnaud - NGUYEN Xuan Lâm
Amelinckx Iggy - Wille Geert
Browaeys Robrecht - Bormans Frederik
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Colson Martijn - Deroey Dennis
craeghs siloy - Teuwen Charles
De Keyser Arne - De Brabander Stijn
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Nys Willem - Cornelis Wannes
De Pryck Laurens - Poot Tijs
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
Dedeyne Leonis - Vercruysse Jop
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Derom Roel - Siqueira Frederico
Douwen Bob - Paulides Joppe
Engels Stef - Maddens Lars
Hermans Simon - Vermote Miguel
Janssens Jonas - Van Daele Andy
Kermans Tim - Fransen Sil
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Mol Vincent - Vercauteren Roel
Nuyttens Wout - Haesen Liam
Peters Berre - Detandt Thibault
Sannen Jeroen - Torfs Wesley
Van Acker Christophe - De Bock Bart
Van der Aa Yentl - Scott Weninger
Van Haesendonck Maxim - Van der Aa Yorven
van Hest Dries - Ribbens Jelle
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Verleene Rens - Dewyspelaere Brecht
Vermeeren Thibault - Pirali Yannick
Verspecht Martijn - Willems Micha
Vleugels Jef - Blondeel Mathias
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Devos Janne
Blocquiaux Sara - Simons Elien
Catry Maud - Vandesteene Els
De Tant Amber - Heyrman Laura
De Vriese Ansofie - Chanterie Irene
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah
Gielkens Lore - Mentens Jella
Hervent Linde - Lemmens Nathalie
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien
Longeval Axelle - Vercammen Tes
Mees Lana - Reul Océane
Michiels Rebecca - Van Belle Amber
Penders Lotte - De Donder Sara
Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure
Schaekers Lotte - Schaekers Hanne
Theuns Robyn - Vervekken Aline
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt
Van Cleemput Sarah - Poot Liesje
Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa
Wittock Birthe - Lieckens Kim