MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY IEPER-YPRES


zaterdag 15 juni - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Peters Joran - Verleene RensDerom Roel - Verwimp David21-021-02-0
08:302FM2Mol Vincent - Vercauteren RoelVan Haesendonck Maxim - Devolder Laurens21-1821-2315-72-1
08:303GM3Dewyspelaere Brecht - Detandt ThibaultDegraeve Simon - Van Dorpe Daan15-2121-1414-161-2
08:304DF4Vercammen Tes - Cappan Hannevan Bellen Nicolien - Vanhorebeek Laure21-1816-2110-151-2
09:155DM1Dedeyne Leonis - Vercruysse JopDe Raedt Micaël - Mylemans Kenneth21-1521-192-0
09:156HM2Bekaert Hannes - Goedefroit ThomasAmelinckx Iggy - van den Berg Peter13-2121-1810-151-2
09:157CM3Van der Aa Yorven - Van Roy Denes De Keyser Arne - De Brabander Stijn22-2016-216-151-2
09:158CF4van acker sofie - De Wulf Nathalie Theuns Robyn - Vervekken Aline19-2121-1911-151-2
10:009EM1Peters Joran - Verleene RensWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward13-2112-210-2
10:0010FM2Van Haesendonck Maxim - Devolder LaurensPirali Yannick - Baetens Seppe12-2117-210-2
10:0011GM3Dewyspelaere Brecht - Detandt ThibaultVan Acker Christophe - verhelst jan9-219-210-2
10:0012DF4Vercammen Tes - Cappan HanneVerrelst Nymphe - Sobolska Marta19-2114-210-2
10:4513DM1De Raedt Micaël - Mylemans KennethEngels Stef - Maddens Lars 15-2116-210-2
10:4514HM2Bekaert Hannes - Goedefroit ThomasVan Tigchelt Yorik - Darras Arne15-2122-209-151-2
10:4515CM3Van der Aa Yorven - Van Roy Denes Verspecht Martijn - Willems Micha12-219-210-2
10:4516CF4van acker sofie - De Wulf Nathalie Bondi Beba - Simons Lore19-216-210-2
11:3017EM1Derom Roel - Verwimp DavidWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward0-210-210-2
11:3018FM2Mol Vincent - Vercauteren RoelPirali Yannick - Baetens Seppe21-1920-227-151-2
11:3019GM3Degraeve Simon - Van Dorpe DaanVan Acker Christophe - verhelst jan19-2114-210-2
11:3020DF4van Bellen Nicolien - Vanhorebeek LaureVerrelst Nymphe - Sobolska Marta15-2115-210-2
12:1521DM1Dedeyne Leonis - Vercruysse JopEngels Stef - Maddens Lars 21-1915-2115-112-1
12:1522HM2Amelinckx Iggy - van den Berg PeterVan Tigchelt Yorik - Darras Arne18-2110-210-2
12:1523CM3De Keyser Arne - De Brabander StijnVerspecht Martijn - Willems Micha13-2112-210-2
12:1524CF4Theuns Robyn - Vervekken AlineBondi Beba - Simons Lore9-2121-1613-151-2
13:0025AM1Nuyttens Wout - Haesen LiamHermans Simon - Canters Levi21-1021-192-0
13:0026JM2Vereecken Jonas - Van Linden DriesVan Leemputten Arnor - Mees Bavo21-1915-2111-151-2
13:0027#M3Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardPirali Yannick - Baetens Seppe21-1113-2113-151-2
13:0028AF4Van Der Bruggen Fien - De Winne DelphineVan Cleemput Sarah - Poot Liesje9-2118-210-2
13:4529BM1Browaeys Robrecht - Bormans FrederikDe Nys Willem - Cornelis Wannes14-2118-210-2
13:4530IM2Kermans Tim - Fransen SilSannen Jeroen - Torfs Wesley16-2113-210-2
13:4531#F3Theuns Robyn - Vervekken AlineVerrelst Nymphe - Sobolska Marta18-2114-210-2
13:4532#F4Bondi Beba - Simons Lorevan Bellen Nicolien - Vanhorebeek Laure21-821-182-0
14:3033#M1Van Acker Christophe - verhelst janDedeyne Leonis - Vercruysse Jop19-2121-1615-92-1
14:3034#M2Van Tigchelt Yorik - Darras ArneVerspecht Martijn - Willems Micha15-2113-210-2
14:3035BF3Blocquiaux Sara - Simons ElienDelanote Justine - Van Den Berghe Hannah17-2121-1713-151-2
14:3036FF4Vercruysse Sien - Longeval Axelle0-210-210-2
15:1537AM1Hermans Simon - Canters LeviSteenhouwer Dries - Degrève Wim7-2111-210-2
15:1538JM2Vereecken Jonas - Van Linden DriesJanssens Jonas - Van Daele Andy13-2111-210-2
15:1539EF3Michiels Rebecca - Jacquemyn CélineDe Vriese Ansofie - Chanterie Irene18-2121-1115-102-1
15:1540AF4Van Der Bruggen Fien - De Winne DelphineVan den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore11-2114-210-2
16:0041BM1Browaeys Robrecht - Bormans FrederikVleugels Jef - Blondeel Mathias13-2113-210-2
16:0042IM2Kermans Tim - Fransen Silvan Hest Dries - Bormans Pieter-Jan21-1822-202-0
16:0043BF3Blocquiaux Sara - Simons ElienBaens Fleur - Devos Janne21-1611-2116-181-2
16:0044FF4Ceustermans Marthe - De Tant Amber0-210-210-2
16:4545AM1Nuyttens Wout - Haesen LiamSteenhouwer Dries - Degrève Wim16-2115-210-2
16:4546JM2Van Leemputten Arnor - Mees BavoJanssens Jonas - Van Daele Andy19-2121-1615-122-1
16:4547EF3De Vriese Ansofie - Chanterie IreneVan den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies9-2121-1812-151-2
16:4548AF4Van Cleemput Sarah - Poot LiesjeVan den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore12-2117-210-2
17:3049BM1De Nys Willem - Cornelis WannesVleugels Jef - Blondeel Mathias17-2116-210-2
17:3050IM1Sannen Jeroen - Torfs Wesleyvan Hest Dries - Bormans Pieter-Jan16-2121-1912-151-2
17:3051BF3Delanote Justine - Van Den Berghe HannahBaens Fleur - Devos Janne16-2111-210-2
17:3052FF4Vercruysse Sien - Longeval AxelleCeustermans Marthe - De Tant Amber14-2114-210-2
18:1553#M2Steenhouwer Dries - Degrève WimVan Leemputten Arnor - Mees Bavo21-1725-232-0
18:1554#M1Vleugels Jef - Blondeel MathiasSannen Jeroen - Torfs Wesley19-2119-210-2
18:1555EF4Michiels Rebecca - Jacquemyn CélineVan den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies21-1616-2110-11-2
18:1556#F4Van Cleemput Sarah - Poot LiesjeCeustermans Marthe - De Tant Amber14-2110-210-2
19:0057#F4Delanote Justine - Van Den Berghe HannahVan den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies21-1821-162-0
19:0058#F3Baens Fleur - Devos JanneMichiels Rebecca - Jacquemyn Céline21-1421-92-0
19:0059#F4Van den Broeck Isabel - Brocatus HanneloreVercruysse Sien - Longeval Axelle21-1021-152-0

zondag 16 juni - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Steenhouwer Dries - Degrève WimVerspecht Martijn - Willems Micha18-2121-1915-122-1
08:302DM3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasVan Acker Christophe - verhelst jan21-1623-2515-82-1
08:303AF2Baens Fleur - Devos JanneBondi Beba - Simons Lore14-2120-220-2
08:304DF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaDelanote Justine - Van Den Berghe Hannah21-620-2216-142-1
09:155CM1De Keyser Seppe - De Keyser JenteSannen Jeroen - Torfs Wesley21-1621-182-0
09:156BM3Coenen Jo - Vermeeren ThibaultPirali Yannick - Baetens Seppe18-2116-210-2
09:157CF2Daniëls Bente - Mees LanaCeustermans Marthe - De Tant Amber12-2121-1815-102-1
09:158BF4Van den Broeck Isabel - Brocatus HanneloreVerrelst Nymphe - Sobolska Marta21-1721-132-0
10:009AM1Verspecht Martijn - Willems MichaColson Martijn - Deroey Dennis12-2117-210-2
10:0010DM3Van Acker Christophe - verhelst janVer Eecke Anshel - Cosemans Lienert24-2218-2111-151-2
10:0011AF2Baens Fleur - Devos JanneVan den vonder Lisa - Cools Sarah9-2116-210-2
10:0012DF4Delanote Justine - Van Den Berghe HannahWittock Birthe - van Grinsven Leen22-2414-210-2
10:4513CM1Sannen Jeroen - Torfs WesleyDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles13-2113-210-2
10:4514BM3Coenen Jo - Vermeeren ThibaultDouwen Bob - Paulides Joppe11-2115-210-2
10:4515CF2Ceustermans Marthe - De Tant AmberCatry Maud - Vandesteene Els10-2111-210-2
10:4516BF4Verrelst Nymphe - Sobolska MartaVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt14-2121-197-151-2
11:3017AM1Steenhouwer Dries - Degrève WimColson Martijn - Deroey Dennis19-2117-210-2
11:3018DM3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasVer Eecke Anshel - Cosemans Lienert17-2118-210-2
11:3019AF2Bondi Beba - Simons LoreVan den vonder Lisa - Cools Sarah21-1917-217-151-2
11:3020DF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaWittock Birthe - van Grinsven Leen22-2021-132-0
12:1521CM1De Keyser Seppe - De Keyser JenteDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles17-2118-210-2
12:1522BM3Pirali Yannick - Baetens SeppeDouwen Bob - Paulides Joppe19-2121-1912-151-2
12:1523CF2Daniëls Bente - Mees LanaCatry Maud - Vandesteene Els16-2113-210-2
12:1524BF4Van den Broeck Isabel - Brocatus HanneloreVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt11-2119-210-2
Place 9-12
13:0025M1Verspecht Martijn - Willems MichaVan Acker Christophe - verhelst jan21-1721-162-0
13:0026M3Coenen Jo - Vermeeren ThibaultSannen Jeroen - Torfs Wesley21-1521-132-0
13:0027F2Baens Fleur - Devos JanneDelanote Justine - Van Den Berghe Hannah21-1721-102-0
13:0028F4Verrelst Nymphe - Sobolska MartaCeustermans Marthe - De Tant Amber21-1314-2117-191-2
1/4 Finals
13:4529F1Van Bree Stephanie - Ruysschaert BrittBondi Beba - Simons Lore21-1321-162-0
13:4530M3Douwen Bob - Paulides JoppeSteenhouwer Dries - Degrève Wim19-2121-1215-132-1
13:4531M2Degruyter Tim - Vandecaveye GillesPirali Yannick - Baetens Seppe13-2121-1616-142-1
13:4532F4Catry Maud - Vandesteene ElsVan den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore21-1021-132-0
14:3033F1Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaDaniëls Bente - Mees Lana18-2117-210-2
14:3034M3Ver Eecke Anshel - Cosemans LienertDe Keyser Seppe - De Keyser Jente15-2121-1515-92-1
14:3035M2Colson Martijn - Deroey DennisVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas21-121-02-0
14:3036F4Van den vonder Lisa - Cools SarahWittock Birthe - van Grinsven Leen21-1521-182-0
1/2 Finals
15:3037M1Douwen Bob - Paulides JoppeDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles18-2119-210-2
15:3038M3Ver Eecke Anshel - Cosemans LienertColson Martijn - Deroey Dennis18-2111-210-2
15:3039F2Van Bree Stephanie - Ruysschaert BrittCatry Maud - Vandesteene Els21-1721-142-0
15:3040F4Daniëls Bente - Mees LanaVan den vonder Lisa - Cools Sarah16-2114-210-2
Finals
17:0041F1Van Bree Stephanie - Ruysschaert BrittVan den vonder Lisa - Cools Sarah21-1920-2212-151-2
18:0042M1Degruyter Tim - Vandecaveye GillesColson Martijn - Deroey Dennis16-2118-210-2

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 80
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt 72
Catry Maud - Vandesteene Els 64
Daniëls Bente - Mees Lana 64
Bondi Beba - Simons Lore 61
Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore 61
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa 56
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 56
Baens Fleur - Devos Janne 53
Ceustermans Marthe - De Tant Amber 53
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah 45
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 45
Vercruysse Sien - Longeval Axelle 32
Michiels Rebecca - Jacquemyn Céline 32
van Bellen Nicolien - Vanhorebeek Laure 32
Theuns Robyn - Vervekken Aline 32
Van Cleemput Sarah - Poot Liesje 32
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 32
Van Der Bruggen Fien - De Winne Delphine 16
Blocquiaux Sara - Simons Elien 16
van acker sofie - De Wulf Nathalie 16
Vercammen Tes - Cappan Hanne 16
De Vriese Ansofie - Chanterie Irene 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten
Colson Martijn - Deroey Dennis 80
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 72
Douwen Bob - Paulides Joppe 64
Ver Eecke Anshel - Cosemans Lienert 64
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 61
Pirali Yannick - Baetens Seppe 61
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 56
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 56
Verspecht Martijn - Willems Micha 53
Coenen Jo - Vermeeren Thibault 48
Van Acker Christophe - verhelst jan 45
Sannen Jeroen - Torfs Wesley 45
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 32
Dedeyne Leonis - Vercruysse Jop 32
Vleugels Jef - Blondeel Mathias 32
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo 32
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 32
Nuyttens Wout - Haesen Liam 24
De Nys Willem - Cornelis Wannes 24
De Keyser Arne - De Brabander Stijn 24
Engels Stef - Maddens Lars 24
Peters Joran - Verleene Rens 24
Mol Vincent - Vercauteren Roel 24
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 24
Amelinckx Iggy - van den Berg Peter 24
Kermans Tim - Fransen Sil 24
Janssens Jonas - Van Daele Andy 24
Hermans Simon - Canters Levi 16
Browaeys Robrecht - Bormans Frederik 16
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes 16
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 16
Derom Roel - Verwimp David 16
Van Haesendonck Maxim - Devolder Laurens 16
Dewyspelaere Brecht - Detandt Thibault 16
Bekaert Hannes - Goedefroit Thomas 16
van Hest Dries - Bormans Pieter-Jan 16
Vereecken Jonas - Van Linden Dries 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Amelinckx Iggy - van den Berg Peter
Bekaert Hannes - Goedefroit Thomas
Browaeys Robrecht - Bormans Frederik
Coenen Jo - Vermeeren Thibault
Colson Martijn - Deroey Dennis
De Keyser Arne - De Brabander Stijn
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Nys Willem - Cornelis Wannes
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
Dedeyne Leonis - Vercruysse Jop
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Derom Roel - Verwimp David
Dewyspelaere Brecht - Detandt Thibault
Douwen Bob - Paulides Joppe
Engels Stef - Maddens Lars
Hermans Simon - Canters Levi
Janssens Jonas - Van Daele Andy
Kermans Tim - Fransen Sil
Mol Vincent - Vercauteren Roel
Nuyttens Wout - Haesen Liam
Peters Joran - Verleene Rens
Pirali Yannick - Baetens Seppe
Sannen Jeroen - Torfs Wesley
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Van Acker Christophe - verhelst jan
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes
Van Haesendonck Maxim - Devolder Laurens
van Hest Dries - Bormans Pieter-Jan
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne
Ver Eecke Anshel - Cosemans Lienert
Vereecken Jonas - Van Linden Dries
Verspecht Martijn - Willems Micha
Vleugels Jef - Blondeel Mathias
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Devos Janne
Blocquiaux Sara - Simons Elien
Bondi Beba - Simons Lore
Catry Maud - Vandesteene Els
Ceustermans Marthe - De Tant Amber
Daniëls Bente - Mees Lana
De Vriese Ansofie - Chanterie Irene
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah
Michiels Rebecca - Jacquemyn Céline
Theuns Robyn - Vervekken Aline
van acker sofie - De Wulf Nathalie
van Bellen Nicolien - Vanhorebeek Laure
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt
Van Cleemput Sarah - Poot Liesje
Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies
Van Der Bruggen Fien - De Winne Delphine
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa
Vercammen Tes - Cappan Hanne
Vercruysse Sien - Longeval Axelle
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta
Wittock Birthe - van Grinsven Leen