MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY SINT NIKLAAS


zaterdag 24 juni - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Gewehr Luca - Jacquemijns JonasBoehlé Dirk - van de Velde Steven 16-2110-210-2
08:302FM2Deruyck Sander - Browaeys RobrechtSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam15-2117-210-2
08:303GM3Van Huffel Bart - Malfait GillesBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth23-2516-210-2
08:304DF4Van Cleemput Sarah - Van Der Sichel EviDegrève Linde - de Jong Lobke17-2121-1410-151-2
09:155DM1De Raedt Micaël - Van Daele AndyDe Pryck Laurens - Poot Tijs14-2114-210-2
09:156HM2Kermans Tim - Siqueira FredericoMees Bavo - Van Leemputten Arnor14-2120-220-2
09:157CM3Van Haesendonck Maxim - Somers BjornLambrechts Wouter - Lambrechts Pieter19-2116-210-2
09:158CF4Mees Lana - Declercq MargoHervent Linde - Ceustermans Marthe13-2121-1610-151-2
10:009EM1Gewehr Luca - Jacquemijns JonasVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk22-2021-182-0
10:0010FM2Deruyck Sander - Browaeys RobrechtDerom Roel - Colson Martijn19-219-210-2
10:0011GM3Van Huffel Bart - Malfait GillesVerspecht Martijn - Vleugels Jef11-2112-210-2
10:0012DF4Van Cleemput Sarah - Van Der Sichel EviPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie22-2417-210-2
10:4513DM1De Raedt Micaël - Van Daele AndyVermeeren Thibault - Coenen Jo7-2116-210-2
10:4514HM2Kermans Tim - Siqueira FredericoDegruyter Tim - Symoens Jonas10-2121-1815-132-1
10:4515CM3Van Haesendonck Maxim - Somers BjornUrnaut Aljosa - Deroey Dennis17-2111-210-2
10:4516CF4Mees Lana - Declercq MargoVandenabeele Annelies - Neyt Paulien15-2110-210-2
11:3017EM1Boehlé Dirk - van de Velde Steven Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk21-1916-2115-132-1
11:3018FM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamDerom Roel - Colson Martijn11-2119-210-2
11:3019GM3Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert BennethVerspecht Martijn - Vleugels Jef21-1614-2115-102-1
11:3020DF4Degrève Linde - de Jong LobkePauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie15-2116-210-2
12:1521DM1De Pryck Laurens - Poot TijsVermeeren Thibault - Coenen Jo19-2116-210-2
12:1522HM2Mees Bavo - Van Leemputten ArnorDegruyter Tim - Symoens Jonas18-2115-210-2
12:1523CM3Lambrechts Wouter - Lambrechts PieterUrnaut Aljosa - Deroey Dennis14-219-210-2
12:1524CF4Hervent Linde - Ceustermans MartheVandenabeele Annelies - Neyt Paulien16-2121-1724-222-1
13:0025AM1Peters Joran - Van Tigchelt YorikDegreve Dries - Vandeweyer Robbe21-1321-152-0
13:0026JM2Degraeve Simon - Van Dorpe DaanDe Keyser Seppe - De Keyser Jente9-218-210-2
13:0027#M3Boehlé Dirk - van de Velde Steven Derom Roel - Colson Martijn21-1921-132-0
13:0028AF4Lambrechts Karen - Van Belle AmberVercruysse Sien - Carpentier Celine17-2117-210-2
13:4529BM1Torfs Wesley - Verplancke TimVercruysse Jop - Devolder Laurens22-2021-2318-162-1
13:4530IM2van Hest Dries - Peeters SimonCornelis Wannes - De Nys Willem14-2121-1514-161-2
13:4531#F3Vandenabeele Annelies - Neyt PaulienPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie12-2121-1814-161-2
13:4532#F4Hervent Linde - Ceustermans MartheDegrève Linde - de Jong Lobke21-1821-182-0
14:3033#M1Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert BennethVermeeren Thibault - Coenen Jo24-2217-219-151-2
14:3034#M2Degruyter Tim - Symoens JonasUrnaut Aljosa - Deroey Dennis14-2117-210-2
14:3035BF3Brocatus Hannelore - Mattheuwsen ElienVandendriessche Lotte - Vermote Sarah21-1921-172-0
14:3036FF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen FienSchaekers Hanne - Schaekers Lotte14-2112-210-2
15:1537AM1Degreve Dries - Vandeweyer RobbeChristiaens Jens - Cosemans Lienert14-2113-210-2
15:1539EF3Voulismas Laura - Vanhuylenbroeck TessaMasset Magali - Gondry Sophie13-2113-210-2
15:1540AF4Lambrechts Karen - Van Belle AmberThielemans Britt - Verhulst Renée14-2119-210-2
00:0038JM2Degraeve Simon - Van Dorpe DaanVan Acker Christophe - Van Acker Thibaut11-2114-210-2
00:0046JM2De Keyser Seppe - De Keyser JenteVan Acker Christophe - Van Acker Thibaut21-1423-2515-102-1
16:0041BM1Vercruysse Jop - Devolder LaurensFrankart Audry - Verschueren Tim19-2114-210-2
16:0042IM2van Hest Dries - Peeters SimonEngels Stef - Maddens Lars 21-1918-2113-151-2
16:0043BF3Vandendriessche Lotte - Vermote SarahThys Hanne - Simons Lore12-2114-210-2
16:0044FF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen FienPiatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente21-197-219-151-2
16:4545AM1Peters Joran - Van Tigchelt YorikChristiaens Jens - Cosemans Lienert17-219-210-2
16:4547EF3Voulismas Laura - Vanhuylenbroeck TessaBaens Fleur - Louis Jolien13-2110-210-2
16:4548AF4Vercruysse Sien - Carpentier CelineThielemans Britt - Verhulst Renée17-2119-210-2
17:3049BM1Torfs Wesley - Verplancke TimFrankart Audry - Verschueren Tim11-2110-210-2
17:3050IM2Cornelis Wannes - De Nys WillemEngels Stef - Maddens Lars 18-2121-1515-102-1
17:3051BF3Brocatus Hannelore - Mattheuwsen ElienThys Hanne - Simons Lore18-2113-210-2
17:3052FF4Schaekers Hanne - Schaekers LottePiatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente17-2121-1115-112-1
18:1553#M1Christiaens Jens - Cosemans LienertDe Keyser Seppe - De Keyser Jente22-2419-210-2
18:1554#M2Frankart Audry - Verschueren TimCornelis Wannes - De Nys Willem21-1121-152-0
18:1555EF3Masset Magali - Gondry SophieBaens Fleur - Louis Jolien21-1517-2116-142-1
18:1556#F4Vercruysse Sien - Carpentier CelineSchaekers Hanne - Schaekers Lotte18-2118-210-2
19:0057#F1Brocatus Hannelore - Mattheuwsen ElienMasset Magali - Gondry Sophie12-2121-1617-191-2
19:0058#F3Thys Hanne - Simons LoreBaens Fleur - Louis Jolien21-1517-2115-122-0
19:0059#F4Thielemans Britt - Verhulst RenéePiatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente21-1221-92-0

zondag 25 juni - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Frankart Audry - Verschueren TimUrnaut Aljosa - Deroey Dennis15-2119-210-2
08:302DM3Blondeel Mathias - Oprins JeroenBoehlé Dirk - van de Velde Steven 12-2112-210-2
08:303AF2Thys Hanne - Simons LoreVandenabeele Annelies - Neyt Paulien11-2121-1715-132-1
08:304DF4Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittHervent Linde - Ceustermans Marthe21-1321-162-0
09:155CM1Steenhouwer Dries - Degrève WimDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1921-192-0
09:156BM3Christiaens Jens - Cosemans LienertVermeeren Thibault - Coenen Jo26-2421-162-0
09:157CF2van Grinsven Leen - Wittock BirtheSchaekers Hanne - Schaekers Lotte21-1012-2115-122-1
09:158BF4Thielemans Britt - Verhulst RenéePauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie16-2118-210-2
10:009AM1Frankart Audry - Verschueren TimVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis21-1013-2115-82-1
10:0010DM3Blondeel Mathias - Oprins JeroenPirali Yannick - Nuijten Oscar21-1416-2115-102-1
10:0011AF2Vandenabeele Annelies - Neyt PaulienMouha Liesbeth - Gielen Katrien10-2114-210-2
10:0012DF4Hervent Linde - Ceustermans MartheDe Beule Julie - Coolman Nina11-2111-210-2
10:4513CM1De Keyser Seppe - De Keyser JentePaulides Joppe - Douwen Bob21-1614-2115-102-1
10:4514BM3Vermeeren Thibault - Coenen JoLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1912-2115-132-1
10:4515CF2Schaekers Hanne - Schaekers LotteVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa9-219-210-2
10:4516BF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeCatry Maud - Lieckens Kim15-2117-210-2
11:3017AM1Urnaut Aljosa - Deroey DennisVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis21-1621-112-0
11:3018DM3Boehlé Dirk - van de Velde Steven Pirali Yannick - Nuijten Oscar21-1821-152-0
11:3019AF2Thys Hanne - Simons LoreMouha Liesbeth - Gielen Katrien6-2110-210-2
11:3020DF4Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittDe Beule Julie - Coolman Nina16-2117-210-2
12:1521CM1Steenhouwer Dries - Degrève WimPaulides Joppe - Douwen Bob11-2111-210-2
12:1522BM3Christiaens Jens - Cosemans LienertLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-721-162-0
12:1523CF2van Grinsven Leen - Wittock BirtheVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa21-1921-192-0
12:1524BF4Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieCatry Maud - Lieckens Kim15-2121-198-151-2
Place 9-12
13:0025M1Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisPirali Yannick - Nuijten Oscar0-210-210-2
13:0026M3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1816-2115-102-1
13:0027F2Vandenabeele Annelies - Neyt PaulienHervent Linde - Ceustermans Marthe21-1421-82-0
13:0028F4Thielemans Britt - Verhulst RenéeSchaekers Hanne - Schaekers Lotte14-2119-210-2
1/4 Finals
13:4529M1Urnaut Aljosa - Deroey DennisBlondeel Mathias - Oprins Jeroen21-1121-172-0
13:4530M3Frankart Audry - Verschueren TimBoehlé Dirk - van de Velde Steven 19-2120-220-2
13:4531F2Mouha Liesbeth - Gielen KatrienRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt21-1221-122-0
13:4532F4Thys Hanne - Simons LoreDe Beule Julie - Coolman Nina19-2122-2014-161-2
14:3033M1Vermeeren Thibault - Coenen JoPaulides Joppe - Douwen Bob20-2213-210-2
14:3034M3Christiaens Jens - Cosemans LienertSteenhouwer Dries - Degrève Wim23-2121-2315-132-1
14:3035F2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanievan Grinsven Leen - Wittock Birthe17-2119-210-2
14:3036F4Catry Maud - Lieckens KimVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa19-2117-210-2
1/2 Finals
15:3037M1Urnaut Aljosa - Deroey DennisPaulides Joppe - Douwen Bob21-1521-132-0
15:3038M3Boehlé Dirk - van de Velde Steven Christiaens Jens - Cosemans Lienert21-1621-162-0
15:3039F2Mouha Liesbeth - Gielen Katrienvan Grinsven Leen - Wittock Birthe21-721-112-0
15:3040F4De Beule Julie - Coolman NinaVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa21-1321-152-0
Finals
17:0041F1Mouha Liesbeth - Gielen KatrienDe Beule Julie - Coolman Nina21-1321-152-0
18:0042M1Urnaut Aljosa - Deroey DennisBoehlé Dirk - van de Velde Steven 21-1910-219-151-2

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Boehlé Dirk - van de Velde Steven 85
Urnaut Aljosa - Deroey Dennis 77
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 64
Paulides Joppe - Douwen Bob 64
Frankart Audry - Verschueren Tim 61
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 61
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen 56
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 56
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 48
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 48
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 45
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 40
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 32
Cornelis Wannes - De Nys Willem 32
Degruyter Tim - Symoens Jonas 32
Derom Roel - Colson Martijn 32
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik 24
Torfs Wesley - Verplancke Tim 24
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 24
Gewehr Luca - Jacquemijns Jonas 24
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 24
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 24
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 24
Engels Stef - Maddens Lars 24
Van Acker Christophe - Van Acker Thibaut 24
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe 16
Vercruysse Jop - Devolder Laurens 16
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 16
De Raedt Micaël - Van Daele Andy 16
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk 16
Deruyck Sander - Browaeys Robrecht 16
Van Huffel Bart - Malfait Gilles 16
Kermans Tim - Siqueira Frederico 16
van Hest Dries - Peeters Simon 16
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 16

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien 80
De Beule Julie - Coolman Nina 72
van Grinsven Leen - Wittock Birthe 64
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa 64
Thys Hanne - Simons Lore 61
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 61
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 56
Catry Maud - Lieckens Kim 56
Schaekers Hanne - Schaekers Lotte 53
Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien 48
Hervent Linde - Ceustermans Marthe 45
Thielemans Britt - Verhulst Renée 45
Masset Magali - Gondry Sophie 45
Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente 32
Baens Fleur - Louis Jolien 32
Degrève Linde - de Jong Lobke 32
Vercruysse Sien - Carpentier Celine 32
Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien 32
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 16
Vandendriessche Lotte - Vermote Sarah 16
Mees Lana - Declercq Margo 16
Van Cleemput Sarah - Van Der Sichel Evi 16
Voulismas Laura - Vanhuylenbroeck Tessa 16
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien 16

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Louis Jolien
Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien
Catry Maud - Lieckens Kim
De Beule Julie - Coolman Nina
Degrève Linde - de Jong Lobke
Hervent Linde - Ceustermans Marthe
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Masset Magali - Gondry Sophie
Mees Lana - Declercq Margo
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Schaekers Hanne - Schaekers Lotte
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Thys Hanne - Simons Lore
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Van Cleemput Sarah - Van Der Sichel Evi
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien
Vandendriessche Lotte - Vermote Sarah
Vercruysse Sien - Carpentier Celine
Voulismas Laura - Vanhuylenbroeck Tessa

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Boehlé Dirk - van de Velde Steven
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Cornelis Wannes - De Nys Willem
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Pryck Laurens - Poot Tijs
De Raedt Micaël - Van Daele Andy
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
Degruyter Tim - Symoens Jonas
Derom Roel - Colson Martijn
Deruyck Sander - Browaeys Robrecht
Engels Stef - Maddens Lars
Frankart Audry - Verschueren Tim
Gewehr Luca - Jacquemijns Jonas
Kermans Tim - Siqueira Frederico
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Paulides Joppe - Douwen Bob
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Torfs Wesley - Verplancke Tim
Urnaut Aljosa - Deroey Dennis
Van Acker Christophe - Van Acker Thibaut
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
van Hest Dries - Peeters Simon
Van Huffel Bart - Malfait Gilles
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Vercruysse Jop - Devolder Laurens
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Vleugels Jef