MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY KORTRIJK-COURTRAI


zaterdag 27 mei - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Torfs Wesley - Verplancke TimBoman Simon - Appelgren Martin17-2110-210-2
08:302FM2Deruyck Sander - Browaeys RobrechtLambrechts Wouter - Lambrechts Pieter10-2112-210-2
08:303GM3van Hest Dries - Witvrouwen ChristopheCornelis Wannes - De Nys Willem21-1321-2315-82-1
08:304DF4Gondry Sophie - fraiteur valentineDegrève Linde - de Jong Lobke20-2221-1616-181-2
09:155DM1Peters Joran - Van Tigchelt YorikDe Pryck Laurens - Poot Tijs21-1621-142-0
09:156HM2Degraeve Simon - Van Dorpe DaanBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth20-2218-210-2
09:157CM3Devolder Laurens - De Beul WannesSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam21-1221-162-0
09:158CF4Vercruysse Sien - Carpentier CelineDe Schrijver Hanne - Anthony Christine17-2122-240-2
10:009EM1Torfs Wesley - Verplancke TimDegruyter Tim - De Brandt Koen17-2117-210-2
10:0010FM2Deruyck Sander - Browaeys RobrechtDerom Roel - Balduyck Jeroen9-2112-210-2
10:0011GM3Cornelis Wannes - De Nys WillemSinnesael Jelle - Engels Stef8-2115-210-2
10:0012DF4Gondry Sophie - fraiteur valentineVandendriessche Lotte - Vanhuylenbroeck Tessa10-2117-210-2
10:4513DM1De Pryck Laurens - Poot TijsChristiaens Jens - Cosemans Lienert8-2110-210-2
10:4514HM2Degraeve Simon - Van Dorpe DaanVerspecht Martijn - Vleugels Jef22-2012-2111-151-2
10:4515CM3Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamVermeeren Thibault - Coenen Jo9-2113-210-2
10:4516CF4Vercruysse Sien - Carpentier CelineHervent Linde - Van den Broeck Isabel18-2114-210-2
11:3017EM1Boman Simon - Appelgren MartinDegruyter Tim - De Brandt Koen21-1921-192-0
11:3018FM2Lambrechts Wouter - Lambrechts PieterDerom Roel - Balduyck Jeroen16-219-210-2
11:3019GM3van Hest Dries - Witvrouwen ChristopheSinnesael Jelle - Engels Stef19-2121-1710-151-2
11:3020DF4Degrève Linde - de Jong LobkeVandendriessche Lotte - Vanhuylenbroeck Tessa15-2113-210-2
12:1521DM1Peters Joran - Van Tigchelt YorikChristiaens Jens - Cosemans Lienert14-2121-1912-151-2
12:1522HM2Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert BennethVerspecht Martijn - Vleugels Jef21-196-219-151-2
12:1523CM3Devolder Laurens - De Beul WannesVermeeren Thibault - Coenen Jo18-2119-210-2
12:1524CF4De Schrijver Hanne - Anthony ChristineHervent Linde - Van den Broeck Isabel21-1121-142-0
13:0025AM1Degreve Dries - Vandeweyer RobbeBaeck Pieter - Deroey Maarten17-2115-210-2
13:0026JM2Malfait Gilles - Malfait Maximlemay julien - Frankart Audry12-2116-210-2
13:0027#M3Boman Simon - Appelgren MartinDerom Roel - Balduyck Jeroen21-1221-172-0
00:0028AF4Brocatus Hannelore - Ceustermans MartheLambrechts Karen - Jacquemyn Céline21-1321-152-0
13:4529BM1Dedeyne Leonis - Maddens Lars Vercruysse Jop - Symoens Jonas21-99-219-151-2
13:4530IM2Kermans Tim - Gewehr LucaMees Bavo - Van Leemputten Arnor19-2112-210-2
13:4531#F3Hervent Linde - Van den Broeck IsabelVandendriessche Lotte - Vanhuylenbroeck Tessa21-1421-82-0
13:4532#F4De Schrijver Hanne - Anthony ChristineDegrève Linde - de Jong Lobke21-1621-162-0
14:3033#M1Sinnesael Jelle - Engels StefChristiaens Jens - Cosemans Lienert18-2122-2015-132-1
14:3034#M2Verspecht Martijn - Vleugels JefVermeeren Thibault - Coenen Jo21-1221-162-0
14:3035BF3Kenes Cyrielle - Tison LucieVan Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence13-2115-210-2
14:3036FF4Van Cleemput Sarah - Neyt PaulienBaens Fleur - Louis Jolien21-186-2110-151-2
15:1537AM1Degreve Dries - Vandeweyer RobbeSteenhouwer Dries - Degrève Wim11-2110-210-2
15:1538JM2Malfait Gilles - Malfait MaximDe Keyser Seppe - De Keyser Jente8-218-210-2
15:1539EF3Mees Lana - Declercq MargoPiatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente17-2120-220-2
15:1540AF4Lambrechts Karen - Jacquemyn CélineThys Hanne - Simons Lore8-2112-210-2
16:0041BM1Dedeyne Leonis - Maddens Lars Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas14-2121-148-151-2
16:0042IM2Kermans Tim - Gewehr LucaVan Acker Christophe - Jacquemijns Jonas19-2118-210-2
16:0043BF3Kenes Cyrielle - Tison LucieVan Asch Elien - Schaekers Lotte16-2118-210-2
16:0044FF4Van Cleemput Sarah - Neyt PaulienSobolska Marta - Verrelst Nymphe18-2114-210-2
16:4545AM1Baeck Pieter - Deroey MaartenSteenhouwer Dries - Degrève Wim15-2115-210-2
16:4546JM2lemay julien - Frankart AudryDe Keyser Seppe - De Keyser Jente12-2112-210-2
16:4547EF3Mees Lana - Declercq MargoCatry Maud - De Leeuw Yana8-2110-210-2
16:4548AF4Brocatus Hannelore - Ceustermans MartheThys Hanne - Simons Lore16-2111-210-2
17:3049BM1Vercruysse Jop - Symoens JonasVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas15-2115-210-2
17:3050IM2Mees Bavo - Van Leemputten ArnorVan Acker Christophe - Jacquemijns Jonas17-2121-1710-151-2
17:3051BF3Van Den Broeck Stefanie - De Wilde LaurenceVan Asch Elien - Schaekers Lotte18-2111-210-2
17:3052FF4Baens Fleur - Louis JolienSobolska Marta - Verrelst Nymphe17-2122-2018-201-2
18:1553#M1Steenhouwer Dries - Degrève WimDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1921-162-0
18:1554#M2Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasVan Acker Christophe - Jacquemijns Jonas14-2121-1415-122-1
18:1555EF3Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls BenteCatry Maud - De Leeuw Yana21-1721-122-0
18:1556#F4Brocatus Hannelore - Ceustermans MartheSobolska Marta - Verrelst Nymphe21-1920-228-151-2
19:0057#F1Van Den Broeck Stefanie - De Wilde LaurencePiatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente21-1921-132-0
19:0058#F3Van Asch Elien - Schaekers LotteCatry Maud - De Leeuw Yana13-2116-210-2
19:0059#F4Thys Hanne - Simons LoreBaens Fleur - Louis Jolien21-921-172-0

zondag 28 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Steenhouwer Dries - Degrève WimVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas16-2113-210-2
08:302DM3Paulides Joppe - Douwen BobBoman Simon - Appelgren Martin21-1821-112-0
08:303AF2Hervent Linde - Van den Broeck IsabelCatry Maud - De Leeuw Yana23-2522-2015-112-1
08:304DF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeVan Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence17-2121-1913-151-2
09:155CM1Van de Wielle Tim - Urnaut AljosaVerspecht Martijn - Vleugels Jef19-2119-210-2
09:156BM3Blondeel Mathias - Oprins JeroenSinnesael Jelle - Engels Stef21-1221-162-0
09:157CF2van Grinsven Leen - Wittock BirtheDe Schrijver Hanne - Anthony Christine21-1821-132-0
09:158BF4Thys Hanne - Simons LoreSobolska Marta - Verrelst Nymphe22-2416-210-2
10:009AM1Steenhouwer Dries - Degrève WimKoekelkoren Dries - van Walle Tom10-2116-210-2
10:0010DM3Boman Simon - Appelgren MartinPirali Yannick - Nuijten Oscar18-2125-2314-161-2
10:0011AF2Catry Maud - De Leeuw YanaVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa21-1223-2511-151-2
10:0012DF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt15-2121-173-151-2
10:4513CM1Van de Wielle Tim - Urnaut AljosaVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis19-2118-210-2
10:4514BM3Sinnesael Jelle - Engels StefLemmens Tim - Ver Eecke Anshel17-2113-210-2
10:4515CF2De Schrijver Hanne - Anthony ChristineDe Beule Julie - Coolman Nina23-2114-217-151-2
10:4516BF4Thys Hanne - Simons LoreMouha Liesbeth - Gielen Katrien12-2110-210-2
11:3017AM1Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasKoekelkoren Dries - van Walle Tom8-217-210-2
11:3018DM3Paulides Joppe - Douwen BobPirali Yannick - Nuijten Oscar21-2321-1615-112-1
11:3019AF2Hervent Linde - Van den Broeck IsabelVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa19-2115-210-2
11:3020DF4Van Den Broeck Stefanie - De Wilde LaurenceRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt9-2118-210-2
12:1521CM1Verspecht Martijn - Vleugels JefVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis21-1223-212-0
12:1522BM3Blondeel Mathias - Oprins JeroenLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1614-2115-132-1
12:1523CF2van Grinsven Leen - Wittock BirtheDe Beule Julie - Coolman Nina23-2121-182-0
12:1524BF4Sobolska Marta - Verrelst NympheMouha Liesbeth - Gielen Katrien15-2121-1411-151-2
Place 9-12
13:0025M1Steenhouwer Dries - Degrève WimBoman Simon - Appelgren Martin17-2113-210-2
13:0026M3Sinnesael Jelle - Engels StefVan de Wielle Tim - Urnaut Aljosa19-2122-240-2
13:0027F2Catry Maud - De Leeuw YanaThielemans Britt - Verhulst Renée16-2119-210-2
13:0028F4Thys Hanne - Simons LoreDe Schrijver Hanne - Anthony Christine23-2121-152-0
1/4 Finals
13:4529M1Koekelkoren Dries - van Walle TomPirali Yannick - Nuijten Oscar21-1521-102-0
13:4530M3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasPaulides Joppe - Douwen Bob16-2121-1617-152-1
13:4531F2Van Bree Stephanie - Van den vonder LisaVan Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence21-1721-102-0
13:4532F4Hervent Linde - Van den Broeck IsabelRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt12-2115-210-2
14:3033M1Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelVerspecht Martijn - Vleugels Jef21-821-102-0
14:3034M3Blondeel Mathias - Oprins JeroenVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis27-2520-229-151-2
14:3035F2Sobolska Marta - Verrelst Nymphevan Grinsven Leen - Wittock Birthe21-1619-2112-151-2
14:3036F4Mouha Liesbeth - Gielen KatrienDe Beule Julie - Coolman Nina21-1418-2119-172-1
1/2 Finals
15:3037M1Koekelkoren Dries - van Walle TomLemmens Tim - Ver Eecke Anshel26-2421-162-0
15:3038M3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis23-2123-212-0
15:3039F2Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisavan Grinsven Leen - Wittock Birthe21-1221-162-0
15:3040F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittMouha Liesbeth - Gielen Katrien16-2113-210-2
Finals
17:0041F1Van Bree Stephanie - Van den vonder LisaMouha Liesbeth - Gielen Katrien9-2113-210-2
18:0042M1Koekelkoren Dries - van Walle TomVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas21-721-72-0

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien 80
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa 72
van Grinsven Leen - Wittock Birthe 64
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 64
Van Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence 61
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel 61
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe 61
De Beule Julie - Coolman Nina 56
Thys Hanne - Simons Lore 53
Thielemans Britt - Verhulst Renée 48
Catry Maud - De Leeuw Yana 45
De Schrijver Hanne - Anthony Christine 45
Baens Fleur - Louis Jolien 32
Van Asch Elien - Schaekers Lotte 32
Degrève Linde - de Jong Lobke 32
Vandendriessche Lotte - Vanhuylenbroeck Tessa 32
Brocatus Hannelore - Ceustermans Marthe 32
Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente 32
Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline 16
Kenes Cyrielle - Tison Lucie 16
Vercruysse Sien - Carpentier Celine 16
Gondry Sophie - fraiteur valentine 16
Mees Lana - Declercq Margo 16
Van Cleemput Sarah - Neyt Paulien 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Koekelkoren Dries - van Walle Tom 80
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 77
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 64
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 64
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 61
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 56
Paulides Joppe - Douwen Bob 56
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen 56
Boman Simon - Appelgren Martin 53
Van de Wielle Tim - Urnaut Aljosa 48
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 45
Sinnesael Jelle - Engels Stef 45
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 32
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 32
Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas 32
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 32
Derom Roel - Balduyck Jeroen 32
Baeck Pieter - Deroey Maarten 24
Vercruysse Jop - Symoens Jonas 24
Devolder Laurens - De Beul Wannes 24
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik 24
Degruyter Tim - De Brandt Koen 24
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter 24
van Hest Dries - Witvrouwen Christophe 24
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 24
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 24
lemay julien - Frankart Audry 24
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe 16
Dedeyne Leonis - Maddens Lars 16
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 16
De Pryck Laurens - Poot Tijs 16
Torfs Wesley - Verplancke Tim 16
Deruyck Sander - Browaeys Robrecht 16
Cornelis Wannes - De Nys Willem 16
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 16
Kermans Tim - Gewehr Luca 16
Malfait Gilles - Malfait Maxim 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Baeck Pieter - Deroey Maarten
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Boman Simon - Appelgren Martin
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Cornelis Wannes - De Nys Willem
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Dedeyne Leonis - Maddens Lars
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
Degruyter Tim - De Brandt Koen
Derom Roel - Balduyck Jeroen
Deruyck Sander - Browaeys Robrecht
Devolder Laurens - De Beul Wannes
Kermans Tim - Gewehr Luca
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter
lemay julien - Frankart Audry
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Malfait Gilles - Malfait Maxim
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Paulides Joppe - Douwen Bob
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Sinnesael Jelle - Engels Stef
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Torfs Wesley - Verplancke Tim
Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas
Van de Wielle Tim - Urnaut Aljosa
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
van Hest Dries - Witvrouwen Christophe
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Vercruysse Jop - Symoens Jonas
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Vleugels Jef

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Louis Jolien
Brocatus Hannelore - Ceustermans Marthe
Catry Maud - De Leeuw Yana
De Beule Julie - Coolman Nina
De Schrijver Hanne - Anthony Christine
Degrève Linde - de Jong Lobke
Gondry Sophie - fraiteur valentine
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel
Kenes Cyrielle - Tison Lucie
Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline
Mees Lana - Declercq Margo
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien
Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Thys Hanne - Simons Lore
Van Asch Elien - Schaekers Lotte
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Van Cleemput Sarah - Neyt Paulien
Van Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Vandendriessche Lotte - Vanhuylenbroeck Tessa
Vercruysse Sien - Carpentier Celine