Nationaal jeugd kampioenschap U15 JONGENS EN MEISJES


donderdag 10 augustus - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:001AM2Kwaspen Jona - Segers HanMannaert Quinten - Joosen Lennert21-1921-132-0
09:002AF1Cools Gitte - De Groof NonaCreemers Nell - Leurs Britt21-1021-172-0
09:453BM2schils tom - giers hugoDe Viaene Arne - De Smijtere Chiel4-214-210-2
09:454BF1Michiels Erine - Boyens EloiseJacquemyn Isaline - Van Snick Xien 14-2121-1412-151-2
10:305AM2Rulmont Colin - Evrard LucasVan Langendonck Joppe - Thielemans Maarten4-217-210-2
10:306AF1Delisse Anaëlle - Delfosse LaoraDIERCKX TINE - Gielkens Lore10-2110-210-2
11:157BM2Cowé Lars - Trochs RubenPOELLAER Cyril - Van Leemput Thomas21-421-22-0
11:158BF1VAN MIRLO ANSE - VAN DEN BROECK LISEInfantino Nina - Dubois Lou21-1221-122-0
12:009AM2Kwaspen Jona - Segers HanVan Langendonck Joppe - Thielemans Maarten21-1621-152-0
12:0010AF1Cools Gitte - De Groof NonaDIERCKX TINE - Gielkens Lore21-1123-2515-132-1
12:4511BM2schils tom - giers hugoPOELLAER Cyril - Van Leemput Thomas21-1121-142-0
12:4512BF1Michiels Erine - Boyens EloiseInfantino Nina - Dubois Lou21-921-82-0
13:3013AM2Rulmont Colin - Evrard LucasMannaert Quinten - Joosen Lennert11-2117-210-2
13:3014AF1Delisse Anaëlle - Delfosse LaoraCreemers Nell - Leurs Britt7-2110-210-2
14:1515BM2Cowé Lars - Trochs RubenDe Viaene Arne - De Smijtere Chiel20-2221-1815-132-1
14:1516BF1VAN MIRLO ANSE - VAN DEN BROECK LISEJacquemyn Isaline - Van Snick Xien 21-1921-142-0
15:0017AM2Kwaspen Jona - Segers HanRulmont Colin - Evrard Lucas21-821-92-0
15:0018AF1Cools Gitte - De Groof NonaDelisse Anaëlle - Delfosse Laora21-821-42-0
15:4519BM2schils tom - giers hugoCowé Lars - Trochs Ruben18-2110-210-2
15:4520BF1Michiels Erine - Boyens EloiseVAN MIRLO ANSE - VAN DEN BROECK LISE17-2114-210-2
16:3021AM2Van Langendonck Joppe - Thielemans MaartenMannaert Quinten - Joosen Lennert13-2122-2011-151-2
16:3022AF1DIERCKX TINE - Gielkens LoreCreemers Nell - Leurs Britt21-1221-62-0
17:1523BM2POELLAER Cyril - Van Leemput ThomasDe Viaene Arne - De Smijtere Chiel10-215-210-2
17:1524BF1Infantino Nina - Dubois LouJacquemyn Isaline - Van Snick Xien 11-2112-210-2
Finals
18:0041#M2Kwaspen Jona - Segers HanCowé Lars - Trochs Ruben21-1821-82-0
18:0042#F1Cools Gitte - De Groof NonaVAN MIRLO ANSE - VAN DEN BROECK LISE21-1321-162-0

Einduitslag Heren

Ploeg Punten

Einduitslag Dames

Ploeg Punten

Ingeschreven ploegen - Dames

Positie Ploeg Punten
1 DIERCKX TINE - Gielkens Lore 48
2 Jacquemyn Isaline - Van Snick Xien 45
3 Creemers Nell - Leurs Britt 12
4 VAN MIRLO ANSE - VAN DEN BROECK LISE 0
5 Cools Gitte - De Groof Nona 0
6 Michiels Erine - Boyens Eloise 0
7 Delisse Anaëlle - Delfosse Laora 0
8 Infantino Nina - Dubois Lou 0

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 Van Langendonck Joppe - Thielemans Maarten 75
2 Kwaspen Jona - Segers Han 40
3 Cowé Lars - Trochs Ruben 0
4 Mannaert Quinten - Joosen Lennert 0
5 POELLAER Cyril - Van Leemput Thomas 0
6 De Viaene Arne - De Smijtere Chiel 0
7 Rulmont Colin - Evrard Lucas 0
8 schils tom - giers hugo 0