Nationaal jeugd kampioenschap U17 JONGENS EN MEISJES


donderdag 10 augustus - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
10:301AM4Gielkens Maarten - craeghs siloyPauwels Toon - Janssens Lion21-1921-122-0
10:302AF3Rampelberg Lina - Delanote JustineCoeckelberghs Bente - De Quick Tine21-1121-192-0
11:153AM4Keymis Wout - Griever BramLindemeier Victor - Thielemans Brent21-1421-102-0
11:154BF3van Bellen Nicolien - Van Putte GeertjeVan Cleemput Elise - De Cock Hester21-1421-142-0
12:005AM4Pauwels Toon - Janssens Lioncarels lino - Wuyts Toon21-721-112-0
12:006AF3Coeckelberghs Bente - De Quick TineDe Craene Indra - Demeyer Nel21-1421-162-0
12:457AM4Gielkens Maarten - craeghs siloyKeymis Wout - Griever Bram21-1321-142-0
12:458BF3Van Cleemput Elise - De Cock HesterVerrelst Ibe - Anthonis Lore7-2110-210-2
13:309AM4Lindemeier Victor - Thielemans Brentcarels lino - Wuyts Toon14-2118-210-2
13:3010AF3Rampelberg Lina - Delanote JustineDe Craene Indra - Demeyer Nel21-1621-132-0
14:1511AM4Pauwels Toon - Janssens LionLindemeier Victor - Thielemans Brent21-1121-142-0
14:1512BF3van Bellen Nicolien - Van Putte GeertjeVerrelst Ibe - Anthonis Lore16-2114-210-2
15:0013AM4Gielkens Maarten - craeghs siloycarels lino - Wuyts Toon21-1021-152-0
1/2 Finals
15:0037#F3Verrelst Ibe - Anthonis LoreCoeckelberghs Bente - De Quick Tine22-2021-172-0
15:4514AM4Pauwels Toon - Janssens LionKeymis Wout - Griever Bram22-209-2115-132-1
15:4538#F3Rampelberg Lina - Delanote Justinevan Bellen Nicolien - Van Putte Geertje21-1321-192-0
16:3015AM4Gielkens Maarten - craeghs siloyLindemeier Victor - Thielemans Brent21-421-32-0
Place 5 & 6
16:3090#F3De Craene Indra - Demeyer NelVan Cleemput Elise - De Cock Hester21-821-82-0
17:1516AM4Keymis Wout - Griever Bramcarels lino - Wuyts Toon21-1021-192-0
Place 3 & 4
17:15100#F3Coeckelberghs Bente - De Quick Tinevan Bellen Nicolien - Van Putte Geertje15-2121-1612-151-2
Finals
18:0041#M4Gielkens Maarten - craeghs siloyPauwels Toon - Janssens Lion23-2121-122-0
18:0042#F3Verrelst Ibe - Anthonis LoreRampelberg Lina - Delanote Justine21-1717-2117-152-1

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Gielkens Maarten - craeghs siloy 10
Pauwels Toon - Janssens Lion 8
Keymis Wout - Griever Bram 6
carels lino - Wuyts Toon 4
Lindemeier Victor - Thielemans Brent 2

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Verrelst Ibe - Anthonis Lore 10
Rampelberg Lina - Delanote Justine 8
van Bellen Nicolien - Van Putte Geertje 6
Coeckelberghs Bente - De Quick Tine 4
De Craene Indra - Demeyer Nel 2

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 Gielkens Maarten - craeghs siloy 90
2 Lindemeier Victor - Thielemans Brent 78
3 Keymis Wout - Griever Bram 0
4 Pauwels Toon - Janssens Lion 0
5 carels lino - Wuyts Toon 0

Ingeschreven ploegen - Dames

Positie Ploeg Punten
1 Rampelberg Lina - Delanote Justine 333
2 van Bellen Nicolien - Van Putte Geertje 203
3 De Craene Indra - Demeyer Nel 75
4 Van Cleemput Elise - De Cock Hester 61
5 Verrelst Ibe - Anthonis Lore 0
6 Coeckelberghs Bente - De Quick Tine 0