Wespelaar - U16 jongens - Beach Haacht -> geannuleerd


Wedstrijden

TijdNrPouleVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
09:501A1Tummers Sophie - Hertogs Elle (S1)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S5)21-130-01-0Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
09:502B2Willems Jill - Mesmaekers Sophie (S2)Motyka Nienke - Govaerts Axelle (S6)16-210-00-1Hendrickx Nora - Van Even Amber
10:103A1Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (S8)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (S4)18-210-00-1Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
10:104B2Holvoet Merel - Valera Calle Loes (S7)Hendrickx Nora - Van Even Amber (S3)19-220-00-1Motyka Nienke - Govaerts Axelle
10:305A1Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (S4)Tummers Sophie - Hertogs Elle (S1)9-210-00-1Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai
10:306B2Hendrickx Nora - Van Even Amber (S3)Willems Jill - Mesmaekers Sophie (S2)12-210-00-1Holvoet Merel - Valera Calle Loes
10:507A1Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S5)Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (S8)12-210-00-1Tummers Sophie - Hertogs Elle
10:508B2Motyka Nienke - Govaerts Axelle (S6)Holvoet Merel - Valera Calle Loes (S7)24-210-01-0Willems Jill - Mesmaekers Sophie
11:109A1Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (S4)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S5)11-210-00-1Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai
11:1010B2Hendrickx Nora - Van Even Amber (S3)Motyka Nienke - Govaerts Axelle (S6)21-150-01-0Holvoet Merel - Valera Calle Loes
11:3511A1Tummers Sophie - Hertogs Elle (S1)Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (S8)21-90-01-0Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
11:3512B2Willems Jill - Mesmaekers Sophie (S2)Holvoet Merel - Valera Calle Loes (S7)21-150-01-0Hendrickx Nora - Van Even Amber
Kruiswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
12:00131Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (4A)Hendrickx Nora - Van Even Amber (3B)10-210-00-1Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai
12:00142Holvoet Merel - Valera Calle Loes (4B)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (3A)0-210-00-1Motyka Nienke - Govaerts Axelle
12:25151Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (2A)Willems Jill - Mesmaekers Sophie (1B)13-210-00-1Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
12:25162Motyka Nienke - Govaerts Axelle (2B)Tummers Sophie - Hertogs Elle (1A)7-210-00-1Willems Jill - Mesmaekers Sophie
Voor 5de en 6de plaats - 1 set - 3 punten verschil
12:50171Hendrickx Nora - Van Even Amber (W13)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (W14)21-170-01-0Willems Jill - Mesmaekers Sophie
Voor 7de en 8ste plaats - 1 set - 3 punten verschil
12:50182Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (L13)Holvoet Merel - Valera Calle Loes (L14)21-00-01-0Tummers Sophie - Hertogs Elle
Voor 1ste en 2de plaats -2 winnende sets - 2 punten verschil
13:40191Willems Jill - Mesmaekers Sophie (W15)Tummers Sophie - Hertogs Elle (W16)21-1821-192-0Hendrickx Nora - Van Even Amber
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets - 2 punten verschil
13:40202Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (L15)Motyka Nienke - Govaerts Axelle (L16)18-2117-210-2Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia

Deelnemende ploegen - Dames

Ploeg Punten (16/06/2024 ) Seed
Tummers Sophie - Hertogs Elle 1353 1
Willems Jill - Mesmaekers Sophie 1104 2
Hendrickx Nora - Van Even Amber 1090 3
Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia 888 4
Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette 771 5
Motyka Nienke - Govaerts Axelle 1325 6
Holvoet Merel - Valera Calle Loes 592 7
Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai 502 8