Roeselare


zaterdag 2 juli - Kwalificatie

Roeselare (A-circuit)

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Peters Joran - Nuyttens Wout (S32)Dejonckheere Stijn - Coolman Pieter (S23)10-217-210-2
08:302FM2Kindt Lou - Peeters Simon (S33)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S22)8-2113-210-2
08:303GM3Browaeys Robrecht - Degraeve Simon (S34)De Nys Willem - Cornelis Wannes (S21)21-1812-218-151-2
08:304DF4Lemmens Nathalie - Ruysschaert Britt (S22)Hervent Linde - Mees Lana (S15)21-1921-122-0
09:155DM1Kermans Tim - Mertens Bob (S31)Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (S24)13-2118-210-2
09:156HM2Loosen Jan - Duwaerts Ruben (S35)Sannen Jeroen - Gaethofs Yennick (S20)21-1915-2112-151-2
09:157CM3Verhanneman Matthijs - Tuerlinckx Hendrik (S30)Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (S25)21-1621-172-0
09:158CF4Schuermans Alana - Van Der Sichel Evi (S21)Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline (S16)16-2118-210-2
10:009EM1Peters Joran - Nuyttens Wout (L1)Abinet Roman - Masset Bruno (S12)11-218-210-2
10:0010FM2Kindt Lou - Peeters Simon (L2)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S13)18-2112-210-2
10:0011GM3Browaeys Robrecht - Degraeve Simon (L3)van Hest Dries - Willems Micha (S14)10-2112-210-2
10:0012DF4Hervent Linde - Mees Lana (L4)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S10)15-217-210-2
10:4513DM1Kermans Tim - Mertens Bob (L5)Degruyter Tim - Stuer Lowie (S11)18-2115-210-2
10:4514HM2Loosen Jan - Duwaerts Ruben (L6)Lambrechts Wouter - Nechelput Wout (S15)19-2117-210-2
10:4515CM3Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (L7)Van Acker Christophe - De Bock Bart (S10)18-2122-2013-151-2
10:4516CF4Schuermans Alana - Van Der Sichel Evi (L8)Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel (S9)13-215-210-2
11:3017EM1Dejonckheere Stijn - Coolman Pieter (W1)Abinet Roman - Masset Bruno (S12)21-1721-142-0
11:3018FM2Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (W2)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S13)18-2111-210-2
11:3019GM3De Nys Willem - Cornelis Wannes (W3)van Hest Dries - Willems Micha (S14)21-1321-162-0
11:3020DF4Lemmens Nathalie - Ruysschaert Britt (W4)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S10)16-2121-1810-151-2
12:1521DM1Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (W5)Degruyter Tim - Stuer Lowie (S11)19-2119-210-2
12:1522HM2Sannen Jeroen - Gaethofs Yennick (W6)Lambrechts Wouter - Nechelput Wout (S15)17-2117-210-2
12:1523CM3Verhanneman Matthijs - Tuerlinckx Hendrik (W7)Van Acker Christophe - De Bock Bart (S10)14-2115-210-2
12:1524CF4Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline (W8)Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel (S9)13-2111-210-2
13:0025AM1Van Hirtum Ruben - Claes Gertjan (S28)Van Tigchelt Yorik - Hoeyberghs Sam (S27)21-1519-2115-82-1
13:0026JM2Malfait Maxim - Malfait Gilles (S37)Poot Tijs - De Pryck Laurens  (S18)9-2112-210-2
13:0027#M3Dejonckheere Stijn - Coolman Pieter (1 E)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 F)21-1724-222-0
13:0028AF4Degrève Linde - de Jong Lobke (S19)Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes Cyrielle (S18)21-1521-172-0
13:4529BM1Dewyspelaere Brecht - Symoens Jonas (S29)De Raedt Micaël - Somers Bjorn (S26)21-021-02-0
13:4530IM2Van Daele Andy - Rodrigo Jansen (S36)Engels Stef - Sinnesael Jelle (S19)21-1810-219-151-2
13:4531#F3Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline (2 C)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (1 D)6-2111-210-2
13:4532#F4Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel (1 C)Lemmens Nathalie - Ruysschaert Britt (2 D)13-2121-1515-82-1
14:3033#M1De Nys Willem - Cornelis Wannes (1 G)Degruyter Tim - Stuer Lowie (1 D)16-2112-210-2
14:3034#M2Lambrechts Wouter - Nechelput Wout (1 H)Van Acker Christophe - De Bock Bart (1 C)13-2112-210-2
14:3035BF3De Schrijver Hanne - Horemans Gwendoline (S20)Vandycke Anke - Smets Julie (S17)21-1721-192-0
14:3036FF4Van Cleemput Sarah - De Broe Emma (S24)Eggen Sarah - Masset Magali (S13)15-2118-210-2
15:1537AM1Van Tigchelt Yorik - Hoeyberghs Sam (L25)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S8)14-2110-210-2
15:1538JM2Malfait Maxim - Malfait Gilles (L26)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S17)9-2114-210-2
15:1539EF3Cuyvers Valerie - Van de Vreken Tinne (S23)Driesen Sarah - Driesen Nathalie  (S14)0-210-210-2
15:1540AF4Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes Cyrielle (L28)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S7)13-2110-210-2
16:0041BM1De Raedt Micaël - Somers Bjorn (L29)Ver Eecke Anshel - Balduyck Jeroen (S9)14-2111-210-2
16:0042IM2Van Daele Andy - Rodrigo Jansen (L30)Torfs Wesley - Devolder Laurens (S16)16-2114-210-2
16:0043BF3Vandycke Anke - Smets Julie (L35)Coolman Nina - Verhulst Renée (S8)13-2111-210-2
16:0044FF4Van Cleemput Sarah - De Broe Emma (L36)Voets Margo - Vandendriessche Lotte (S12)15-2110-210-2
16:4545AM1Van Hirtum Ruben - Claes Gertjan (W25)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S8)10-2117-210-2
16:4546JM2Poot Tijs - De Pryck Laurens  (W26)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S17)15-2121-1812-151-2
16:4547EF3Cuyvers Valerie - Van de Vreken Tinne (L39)Van Asch Elien - Gondry Sophie (S11)0-210-210-2
16:4548AF4Degrève Linde - de Jong Lobke (W28)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S7)10-2112-210-2
17:3049BM1Dewyspelaere Brecht - Symoens Jonas (W29)Ver Eecke Anshel - Balduyck Jeroen (S9)15-2112-210-2
17:3050IM2Engels Stef - Sinnesael Jelle (W30)Torfs Wesley - Devolder Laurens (S16)19-2110-210-2
17:3051BF3De Schrijver Hanne - Horemans Gwendoline (W35)Coolman Nina - Verhulst Renée (S8)10-2115-210-2
17:3052FF4Eggen Sarah - Masset Magali (W36)Voets Margo - Vandendriessche Lotte (S12)10-2112-210-2
18:1553#M1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (1 A)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (1 J)27-2522-202-0
18:1554#M2Ver Eecke Anshel - Balduyck Jeroen (1 B)Torfs Wesley - Devolder Laurens (1 I)21-921-152-0
18:1555EF3Driesen Sarah - Driesen Nathalie  (W39)Van Asch Elien - Gondry Sophie (S11)16-2123-2115-122-1
18:1556#F4Degrève Linde - de Jong Lobke (2 A)Voets Margo - Vandendriessche Lotte (1 F)8-2116-210-2
19:0057#F1De Schrijver Hanne - Horemans Gwendoline (2 B)Driesen Sarah - Driesen Nathalie  (1 E)21-1321-192-0
19:0058#F3Coolman Nina - Verhulst Renée (1 B)Van Asch Elien - Gondry Sophie (2 E)21-1721-102-0
19:0059#F4Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (1 A)Eggen Sarah - Masset Magali (2 F)21-821-112-0

Oostende (B-circuit)

Het Kwalificatie wedstrijdschema voor de manche te Oostende is nog niet gekend.

zondag 3 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S8)Ver Eecke Anshel - Balduyck Jeroen (S9)15-2115-210-2
08:302DM2Christiaens Jens - Derom Roel (S5)Dejonckheere Stijn - Coolman Pieter (S12)16-2119-210-2
08:303AF3Coolman Nina - Verhulst Renée (S8)Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel (S9)9-213-210-2
08:304DF4Catry Maud - Vandesteene Els (S5)De Schrijver Hanne - Horemans Gwendoline (S12)21-921-62-0
09:155CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S6)Degruyter Tim - Stuer Lowie (S11)21-1121-192-0
09:156BM2Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S7)Van Acker Christophe - De Bock Bart (S10)21-1121-172-0
09:157CF3Simons Lore - Thys Hanne (S6)Voets Margo - Vandendriessche Lotte (S11)0-210-210-2
09:158BF4Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S7)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S10)21-1621-182-0
10:009AM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (L1)Frankart Audry - Paulides Joppe (S1)14-2119-210-2
10:0010DM2Christiaens Jens - Derom Roel (L2)Degrève Wim - Steenhouwer Dries (S4)21-1416-2115-122-1
10:0011AF3Coolman Nina - Verhulst Renée (L3)Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa (S1)8-2121-1713-151-2
10:0012DF4De Schrijver Hanne - Horemans Gwendoline (L4)Verheyden Ellen - Beken Ilke (S4)13-219-210-2
10:4513CM1Degruyter Tim - Stuer Lowie (L5)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S3)16-2123-2115-112-1
10:4514BM2Van Acker Christophe - De Bock Bart (L6)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S2)17-2116-210-2
10:4515CF3Simons Lore - Thys Hanne (L7)Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies (S3)21-1421-172-0
10:4516BF4van Grinsven Leen - Wittock Birthe (L8)De Beule Julie - Ruysschaert Elien (S2)16-2113-210-2
11:3017AM1Ver Eecke Anshel - Balduyck Jeroen (W1)Frankart Audry - Paulides Joppe (S1)14-2119-210-2
11:3018DM2Dejonckheere Stijn - Coolman Pieter (W2)Degrève Wim - Steenhouwer Dries (S4)21-1929-272-0
11:3019AF3Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel (W3)Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa (S1)16-2121-1815-62-1
11:3020DF4Catry Maud - Vandesteene Els (W4)Verheyden Ellen - Beken Ilke (S4)21-721-162-0
12:1521CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W5)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S3)14-2117-210-2
12:1522BM2Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (W6)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S2)16-2122-2013-151-2
12:1523CF3Voets Margo - Vandendriessche Lotte (W7)Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies (S3)16-2115-210-2
12:1524BF4Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (W8)De Beule Julie - Ruysschaert Elien (S2)21-1021-152-0
Kruis Finales
13:1525M1Frankart Audry - Paulides Joppe (A1)Christiaens Jens - Derom Roel (D2)16-2111-210-2
13:1526M2Ver Eecke Anshel - Balduyck Jeroen (A2)Dejonckheere Stijn - Coolman Pieter (D1)21-1723-212-0
13:1527F3Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel (A1)Verheyden Ellen - Beken Ilke (D2)8-2111-210-2
13:1528F4Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa (A2)Catry Maud - Vandesteene Els (D1)17-2119-210-2
Kruis Halve Finales
14:0029M1Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (B2)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (C1)20-2216-210-2
14:0030M2Pirali Yannick - Nuijten Oscar (B1)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (C2)21-1619-2118-162-1
14:0031F3De Beule Julie - Ruysschaert Elien (B2)Voets Margo - Vandendriessche Lotte (C1)21-155-2116-142-1
14:0032F4Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (B1)Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies (C2)21-1521-162-0
Plaats 5-8
14:4533M1Frankart Audry - Paulides Joppe (L25)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (L29)10-2111-210-2
14:4534M2Dejonckheere Stijn - Coolman Pieter (L26)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (L30)0-210-210-2
14:4535F3Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel (L27)Voets Margo - Vandendriessche Lotte (L31)18-2118-210-2
14:4536F4Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa (L28)Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies (L32)21-1421-152-0
Halve Finales
15:3037M1Christiaens Jens - Derom Roel (W25)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W29)17-2115-210-2
15:3038M2Ver Eecke Anshel - Balduyck Jeroen (W26)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (W30)21-1422-202-0
15:3039F3Verheyden Ellen - Beken Ilke (W27)De Beule Julie - Ruysschaert Elien (W31)18-216-210-2
15:3040F4Catry Maud - Vandesteene Els (W28)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (W32)17-2121-1915-132-1
Finales
17:0041F1De Beule Julie - Ruysschaert Elien (W39)Catry Maud - Vandesteene Els (W40)21-1918-2112-151-2
18:0042M1Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W37)Ver Eecke Anshel - Balduyck Jeroen (W38)13-2121-1915-132-1

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Torfs Wesley - Devolder Laurens
Degrève Wim - Steenhouwer Dries
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Lambrechts Wouter - Nechelput Wout
Kermans Tim - Mertens Bob
Engels Stef - Sinnesael Jelle
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Sannen Jeroen - Gaethofs Yennick
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Poot Tijs - De Pryck Laurens
Abinet Roman - Masset Bruno
Degruyter Tim - Stuer Lowie
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Frankart Audry - Paulides Joppe
Browaeys Robrecht - Degraeve Simon
De Nys Willem - Cornelis Wannes
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Dewyspelaere Brecht - Symoens Jonas
Verhanneman Matthijs - Tuerlinckx Hendrik
Van Tigchelt Yorik - Hoeyberghs Sam
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo
Van Daele Andy - Rodrigo Jansen
Dejonckheere Stijn - Coolman Pieter
Peters Joran - Nuyttens Wout
Loosen Jan - Duwaerts Ruben
De Raedt Micaël - Somers Bjorn
Van Hirtum Ruben - Claes Gertjan
Ver Eecke Anshel - Balduyck Jeroen
van Hest Dries - Willems Micha
Christiaens Jens - Derom Roel
Malfait Maxim - Malfait Gilles
Van Acker Christophe - De Bock Bart
Kindt Lou - Peeters Simon

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Voets Margo - Vandendriessche Lotte
Hervent Linde - Mees Lana
Degrève Linde - de Jong Lobke
Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline
Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel
Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes Cyrielle
Vandycke Anke - Smets Julie
Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa
De Beule Julie - Ruysschaert Elien
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Coolman Nina - Verhulst Renée
Lemmens Nathalie - Ruysschaert Britt
Eggen Sarah - Masset Magali
Verheyden Ellen - Beken Ilke
Van Cleemput Sarah - De Broe Emma
Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies
Catry Maud - Vandesteene Els
De Schrijver Hanne - Horemans Gwendoline
Schuermans Alana - Van Der Sichel Evi
Cuyvers Valerie - Van de Vreken Tinne
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Notelaers Lotte - Claes Laura
Driesen Sarah - Driesen Nathalie
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Louis Jolien - Baens Fleur
van Goethem Silvy - van Bellen Nicolien
Van Asch Elien - Gondry Sophie
Simons Lore - Thys Hanne