Roeselare


zaterdag 2 juli - Kwalificatie

Roeselare (A-circuit)

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Peters Joran - Nuyttens WoutDejonckheere Stijn - Coolman Pieter10-217-210-2
08:302FM2Kindt Lou - Peeters SimonBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth8-2113-210-2
08:303GM3Browaeys Robrecht - Degraeve SimonDe Nys Willem - Cornelis Wannes21-1812-218-151-2
08:304DF4Lemmens Nathalie - Ruysschaert BrittHervent Linde - Mees Lana21-1921-122-0
09:155DM1Kermans Tim - Mertens BobVan Leemputten Arnor - Mees Bavo13-2118-210-2
09:156HM2Loosen Jan - Duwaerts RubenSannen Jeroen - Gaethofs Yennick21-1915-2112-151-2
09:157CM3Verhanneman Matthijs - Tuerlinckx HendrikDegreve Dries - Vandeweyer Robbe21-1621-172-0
09:158CF4Schuermans Alana - Van Der Sichel EviLambrechts Karen - Jacquemyn Céline16-2118-210-2
10:009EM1Peters Joran - Nuyttens WoutAbinet Roman - Masset Bruno11-218-210-2
10:0010FM2Kindt Lou - Peeters SimonDe Keyser Seppe - De Keyser Jente18-2112-210-2
10:0011GM3Browaeys Robrecht - Degraeve Simonvan Hest Dries - Willems Micha10-2112-210-2
10:0012DF4Hervent Linde - Mees Lanavan Grinsven Leen - Wittock Birthe15-217-210-2
10:4513DM1Kermans Tim - Mertens BobDegruyter Tim - Stuer Lowie18-2115-210-2
10:4514HM2Loosen Jan - Duwaerts RubenLambrechts Wouter - Nechelput Wout19-2117-210-2
10:4515CM3Degreve Dries - Vandeweyer RobbeVan Acker Christophe - De Bock Bart18-2122-2013-151-2
10:4516CF4Schuermans Alana - Van Der Sichel EviMertens Arianne - Van den Broeck Isabel13-215-210-2
11:3017EM1Dejonckheere Stijn - Coolman PieterAbinet Roman - Masset Bruno21-1721-142-0
11:3018FM2Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert BennethDe Keyser Seppe - De Keyser Jente18-2111-210-2
11:3019GM3De Nys Willem - Cornelis Wannesvan Hest Dries - Willems Micha21-1321-162-0
11:3020DF4Lemmens Nathalie - Ruysschaert Brittvan Grinsven Leen - Wittock Birthe16-2121-1810-151-2
12:1521DM1Van Leemputten Arnor - Mees BavoDegruyter Tim - Stuer Lowie19-2119-210-2
12:1522HM2Sannen Jeroen - Gaethofs YennickLambrechts Wouter - Nechelput Wout17-2117-210-2
12:1523CM3Verhanneman Matthijs - Tuerlinckx HendrikVan Acker Christophe - De Bock Bart14-2115-210-2
12:1524CF4Lambrechts Karen - Jacquemyn CélineMertens Arianne - Van den Broeck Isabel13-2111-210-2
13:0025AM1Van Hirtum Ruben - Claes GertjanVan Tigchelt Yorik - Hoeyberghs Sam21-1519-2115-82-1
13:0026JM2Malfait Maxim - Malfait GillesPoot Tijs - De Pryck Laurens 9-2112-210-2
13:0027#M3Dejonckheere Stijn - Coolman PieterDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1724-222-0
13:0028AF4Degrève Linde - de Jong LobkeVanhuylenbroeck Tessa - Kenes Cyrielle21-1521-172-0
13:4529BM1Dewyspelaere Brecht - Symoens JonasDe Raedt Micaël - Somers Bjorn21-021-02-0
13:4530IM2Van Daele Andy - Rodrigo JansenEngels Stef - Sinnesael Jelle21-1810-219-151-2
13:4531#F3Lambrechts Karen - Jacquemyn Célinevan Grinsven Leen - Wittock Birthe6-2111-210-2
13:4532#F4Mertens Arianne - Van den Broeck IsabelLemmens Nathalie - Ruysschaert Britt13-2121-1515-82-1
14:3033#M1De Nys Willem - Cornelis WannesDegruyter Tim - Stuer Lowie16-2112-210-2
14:3034#M2Lambrechts Wouter - Nechelput WoutVan Acker Christophe - De Bock Bart13-2112-210-2
14:3035BF3De Schrijver Hanne - Horemans GwendolineVandycke Anke - Smets Julie21-1721-192-0
14:3036FF4Van Cleemput Sarah - De Broe EmmaEggen Sarah - Masset Magali15-2118-210-2
15:1537AM1Van Tigchelt Yorik - Hoeyberghs SamVermeeren Thibault - Coenen Jo14-2110-210-2
15:1538JM2Malfait Maxim - Malfait GillesVerspecht Martijn - Vleugels Jef9-2114-210-2
15:1539EF3Cuyvers Valerie - Van de Vreken TinneDriesen Sarah - Driesen Nathalie 0-210-210-2
15:1540AF4Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes CyrielleVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa13-2110-210-2
16:0041BM1De Raedt Micaël - Somers BjornVer Eecke Anshel - Balduyck Jeroen14-2111-210-2
16:0042IM2Van Daele Andy - Rodrigo JansenTorfs Wesley - Devolder Laurens16-2114-210-2
16:0043BF3Vandycke Anke - Smets JulieCoolman Nina - Verhulst Renée13-2111-210-2
16:0044FF4Van Cleemput Sarah - De Broe EmmaVoets Margo - Vandendriessche Lotte15-2110-210-2
16:4545AM1Van Hirtum Ruben - Claes GertjanVermeeren Thibault - Coenen Jo10-2117-210-2
16:4546JM2Poot Tijs - De Pryck Laurens Verspecht Martijn - Vleugels Jef15-2121-1812-151-2
16:4547EF3Cuyvers Valerie - Van de Vreken TinneVan Asch Elien - Gondry Sophie0-210-210-2
16:4548AF4Degrève Linde - de Jong LobkeVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa10-2112-210-2
17:3049BM1Dewyspelaere Brecht - Symoens JonasVer Eecke Anshel - Balduyck Jeroen15-2112-210-2
17:3050IM2Engels Stef - Sinnesael JelleTorfs Wesley - Devolder Laurens19-2110-210-2
17:3051BF3De Schrijver Hanne - Horemans GwendolineCoolman Nina - Verhulst Renée10-2115-210-2
17:3052FF4Eggen Sarah - Masset MagaliVoets Margo - Vandendriessche Lotte10-2112-210-2
18:1553#M1Vermeeren Thibault - Coenen JoVerspecht Martijn - Vleugels Jef27-2522-202-0
18:1554#M2Ver Eecke Anshel - Balduyck JeroenTorfs Wesley - Devolder Laurens21-921-152-0
18:1555EF3Driesen Sarah - Driesen Nathalie Van Asch Elien - Gondry Sophie16-2123-2115-122-1
18:1556#F4Degrève Linde - de Jong LobkeVoets Margo - Vandendriessche Lotte8-2116-210-2
19:0057#F1De Schrijver Hanne - Horemans GwendolineDriesen Sarah - Driesen Nathalie 21-1321-192-0
19:0058#F3Coolman Nina - Verhulst RenéeVan Asch Elien - Gondry Sophie21-1721-102-0
19:0059#F4Van Bree Stephanie - Van den vonder LisaEggen Sarah - Masset Magali21-821-112-0

Oostende (B-circuit)

Het Kwalificatie wedstrijdschema voor de manche te Oostende is nog niet gekend.

zondag 3 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Vermeeren Thibault - Coenen JoVer Eecke Anshel - Balduyck Jeroen15-2115-210-2
08:302DM2Christiaens Jens - Derom RoelDejonckheere Stijn - Coolman Pieter16-2119-210-2
08:303AF3Coolman Nina - Verhulst RenéeMertens Arianne - Van den Broeck Isabel9-213-210-2
08:304DF4Catry Maud - Vandesteene ElsDe Schrijver Hanne - Horemans Gwendoline21-921-62-0
09:155CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasDegruyter Tim - Stuer Lowie21-1121-192-0
09:156BM2Blondeel Mathias - Oprins JeroenVan Acker Christophe - De Bock Bart21-1121-172-0
09:157CF3Simons Lore - Thys HanneVoets Margo - Vandendriessche Lotte0-210-210-2
09:158BF4Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisavan Grinsven Leen - Wittock Birthe21-1621-182-0
10:009AM1Vermeeren Thibault - Coenen JoFrankart Audry - Paulides Joppe14-2119-210-2
10:0010DM2Christiaens Jens - Derom RoelDegrève Wim - Steenhouwer Dries21-1416-2115-122-1
10:0011AF3Coolman Nina - Verhulst RenéeLieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa8-2121-1713-151-2
10:0012DF4De Schrijver Hanne - Horemans GwendolineVerheyden Ellen - Beken Ilke13-219-210-2
10:4513CM1Degruyter Tim - Stuer LowieVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis16-2123-2115-112-1
10:4514BM2Van Acker Christophe - De Bock BartPirali Yannick - Nuijten Oscar17-2116-210-2
10:4515CF3Simons Lore - Thys HanneSobolska Marta - Vandenabeele Annelies21-1421-172-0
10:4516BF4van Grinsven Leen - Wittock BirtheDe Beule Julie - Ruysschaert Elien16-2113-210-2
11:3017AM1Ver Eecke Anshel - Balduyck JeroenFrankart Audry - Paulides Joppe14-2119-210-2
11:3018DM2Dejonckheere Stijn - Coolman PieterDegrève Wim - Steenhouwer Dries21-1929-272-0
11:3019AF3Mertens Arianne - Van den Broeck IsabelLieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa16-2121-1815-62-1
11:3020DF4Catry Maud - Vandesteene ElsVerheyden Ellen - Beken Ilke21-721-162-0
12:1521CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis14-2117-210-2
12:1522BM2Blondeel Mathias - Oprins JeroenPirali Yannick - Nuijten Oscar16-2122-2013-151-2
12:1523CF3Voets Margo - Vandendriessche LotteSobolska Marta - Vandenabeele Annelies16-2115-210-2
12:1524BF4Van Bree Stephanie - Van den vonder LisaDe Beule Julie - Ruysschaert Elien21-1021-152-0
Kruis Finales
13:1525M1Frankart Audry - Paulides JoppeChristiaens Jens - Derom Roel16-2111-210-2
13:1526M2Ver Eecke Anshel - Balduyck JeroenDejonckheere Stijn - Coolman Pieter21-1723-212-0
13:1527F3Mertens Arianne - Van den Broeck IsabelVerheyden Ellen - Beken Ilke8-2111-210-2
13:1528F4Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez EwaCatry Maud - Vandesteene Els17-2119-210-2
Kruis Halve Finales
14:0029M1Blondeel Mathias - Oprins JeroenVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis20-2216-210-2
14:0030M2Pirali Yannick - Nuijten OscarVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas21-1619-2118-162-1
14:0031F3De Beule Julie - Ruysschaert ElienVoets Margo - Vandendriessche Lotte21-155-2116-142-1
14:0032F4Van Bree Stephanie - Van den vonder LisaSobolska Marta - Vandenabeele Annelies21-1521-162-0
Plaats 5-8
14:4533M1Frankart Audry - Paulides JoppeBlondeel Mathias - Oprins Jeroen10-2111-210-2
14:4534M2Dejonckheere Stijn - Coolman PieterVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas0-210-210-2
14:4535F3Mertens Arianne - Van den Broeck IsabelVoets Margo - Vandendriessche Lotte18-2118-210-2
14:4536F4Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez EwaSobolska Marta - Vandenabeele Annelies21-1421-152-0
Halve Finales
15:3037M1Christiaens Jens - Derom RoelVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis17-2115-210-2
15:3038M2Ver Eecke Anshel - Balduyck JeroenPirali Yannick - Nuijten Oscar21-1422-202-0
15:3039F3Verheyden Ellen - Beken IlkeDe Beule Julie - Ruysschaert Elien18-216-210-2
15:3040F4Catry Maud - Vandesteene ElsVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa17-2121-1915-132-1
Finales
17:0041F1De Beule Julie - Ruysschaert ElienCatry Maud - Vandesteene Els21-1918-2112-151-2
18:0042M1Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisVer Eecke Anshel - Balduyck Jeroen13-2121-1915-132-1

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 160
Ver Eecke Anshel - Balduyck Jeroen 144
Christiaens Jens - Derom Roel 128
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 128
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen 112
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 112
Frankart Audry - Paulides Joppe 96
Dejonckheere Stijn - Coolman Pieter 96
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 80
Degrève Wim - Steenhouwer Dries 80
Degruyter Tim - Stuer Lowie 80
Van Acker Christophe - De Bock Bart 80
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 64
De Nys Willem - Cornelis Wannes 64
Lambrechts Wouter - Nechelput Wout 64
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 64
Torfs Wesley - Devolder Laurens 64
Abinet Roman - Masset Bruno 48
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 48
van Hest Dries - Willems Micha 48
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo 48
Sannen Jeroen - Gaethofs Yennick 48
Verhanneman Matthijs - Tuerlinckx Hendrik 48
Van Hirtum Ruben - Claes Gertjan 48
Poot Tijs - De Pryck Laurens 48
Dewyspelaere Brecht - Symoens Jonas 48
Engels Stef - Sinnesael Jelle 48
Peters Joran - Nuyttens Wout 32
Kindt Lou - Peeters Simon 32
Browaeys Robrecht - Degraeve Simon 32
Kermans Tim - Mertens Bob 32
Loosen Jan - Duwaerts Ruben 32
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe 32
Van Tigchelt Yorik - Hoeyberghs Sam 32
Malfait Maxim - Malfait Gilles 32
De Raedt Micaël - Somers Bjorn 32
Van Daele Andy - Rodrigo Jansen 32

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Catry Maud - Vandesteene Els 160
De Beule Julie - Ruysschaert Elien 144
Verheyden Ellen - Beken Ilke 128
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa 128
Voets Margo - Vandendriessche Lotte 112
Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa 112
Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel 96
Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies 96
Coolman Nina - Verhulst Renée 80
De Schrijver Hanne - Horemans Gwendoline 80
Simons Lore - Thys Hanne 80
van Grinsven Leen - Wittock Birthe 80
Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline 64
Lemmens Nathalie - Ruysschaert Britt 64
Degrève Linde - de Jong Lobke 64
Driesen Sarah - Driesen Nathalie 64
Van Asch Elien - Gondry Sophie 64
Eggen Sarah - Masset Magali 64
Hervent Linde - Mees Lana 32
Schuermans Alana - Van Der Sichel Evi 32
Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes Cyrielle 32
Vandycke Anke - Smets Julie 32
Van Cleemput Sarah - De Broe Emma 32
Cuyvers Valerie - Van de Vreken Tinne 32

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Abinet Roman - Masset Bruno
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Browaeys Robrecht - Degraeve Simon
Christiaens Jens - Derom Roel
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Nys Willem - Cornelis Wannes
De Raedt Micaël - Somers Bjorn
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
Degrève Wim - Steenhouwer Dries
Degruyter Tim - Stuer Lowie
Dejonckheere Stijn - Coolman Pieter
Dewyspelaere Brecht - Symoens Jonas
Engels Stef - Sinnesael Jelle
Frankart Audry - Paulides Joppe
Kermans Tim - Mertens Bob
Kindt Lou - Peeters Simon
Lambrechts Wouter - Nechelput Wout
Loosen Jan - Duwaerts Ruben
Malfait Maxim - Malfait Gilles
Peters Joran - Nuyttens Wout
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Poot Tijs - De Pryck Laurens
Sannen Jeroen - Gaethofs Yennick
Torfs Wesley - Devolder Laurens
Van Acker Christophe - De Bock Bart
Van Daele Andy - Rodrigo Jansen
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
van Hest Dries - Willems Micha
Van Hirtum Ruben - Claes Gertjan
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo
Van Tigchelt Yorik - Hoeyberghs Sam
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Ver Eecke Anshel - Balduyck Jeroen
Verhanneman Matthijs - Tuerlinckx Hendrik
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Vleugels Jef

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Catry Maud - Vandesteene Els
Coolman Nina - Verhulst Renée
Cuyvers Valerie - Van de Vreken Tinne
De Beule Julie - Ruysschaert Elien
De Schrijver Hanne - Horemans Gwendoline
Degrève Linde - de Jong Lobke
Driesen Sarah - Driesen Nathalie
Eggen Sarah - Masset Magali
Hervent Linde - Mees Lana
Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline
Lemmens Nathalie - Ruysschaert Britt
Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa
Louis Jolien - Baens Fleur
Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Notelaers Lotte - Claes Laura
Schuermans Alana - Van Der Sichel Evi
Simons Lore - Thys Hanne
Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies
Van Asch Elien - Gondry Sophie
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Van Cleemput Sarah - De Broe Emma
van Goethem Silvy - van Bellen Nicolien
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Vandycke Anke - Smets Julie
Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes Cyrielle
Verheyden Ellen - Beken Ilke
Voets Margo - Vandendriessche Lotte