Hofstade - SENIORES PROVINCIAAL - dames - HZ93


Wedstrijden

TijdNrPouleVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
09:401A7Van de Ven Debby - Verheyen Liesbet (S8)Maris Anouk - Van De Mierop Fleur (S9)8-210-00-1Jordens Katrien - Van de Ven Zara
09:402B8Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S7)Troch Annelies - Ringoet Lies (S10)21-130-01-0Standaert Axelle - Ockerman Lore
09:403C9Lambert Lucille - Hubeau Manon  (S6)Kenes Cyrielle - Teughels Anke (S11)21-70-01-0Mestdagh Margaux - Van Acker Ianka
10:004A7Maris Anouk - Van De Mierop Fleur (S9)Jordens Katrien - Van de Ven Zara (S1)24-210-01-0Van de Ven Debby - Verheyen Liesbet
10:005B8Troch Annelies - Ringoet Lies (S10)Standaert Axelle - Ockerman Lore (S2)16-210-00-1Muraca La Vie - Muraca Jolie
10:006D9Leyssens Zoë - Coppens Elli (S5)Holbrechts Lana - Declercq Silke (S12)21-60-01-0De Clercq Lotte - Hollevoet Nore
10:207A7Jordens Katrien - Van de Ven Zara (S1)Van de Ven Debby - Verheyen Liesbet (S8)21-100-01-0Maris Anouk - Van De Mierop Fleur
10:208C8Kenes Cyrielle - Teughels Anke (S11)Mestdagh Margaux - Van Acker Ianka (S3)8-210-00-1Lambert Lucille - Hubeau Manon
10:209D9Holbrechts Lana - Declercq Silke (S12)De Clercq Lotte - Hollevoet Nore (S4)17-210-00-1Leyssens Zoë - Coppens Elli
10:4010B7Standaert Axelle - Ockerman Lore (S2)Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S7)25-280-00-1Troch Annelies - Ringoet Lies
10:4011C8Mestdagh Margaux - Van Acker Ianka (S3)Lambert Lucille - Hubeau Manon  (S6)22-190-01-0Kenes Cyrielle - Teughels Anke
10:4012D9De Clercq Lotte - Hollevoet Nore (S4)Leyssens Zoë - Coppens Elli (S5)21-170-01-0Holbrechts Lana - Declercq Silke
Kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
11:00137Jordens Katrien - Van de Ven Zara (2A)Troch Annelies - Ringoet Lies (3B)21-130-01-0Mestdagh Margaux - Van Acker Ianka
11:00148Standaert Axelle - Ockerman Lore (2B)Van de Ven Debby - Verheyen Liesbet (3A)21-110-01-0De Clercq Lotte - Hollevoet Nore
11:00159Lambert Lucille - Hubeau Manon  (2C)Holbrechts Lana - Declercq Silke (3D)21-100-01-0Maris Anouk - Van De Mierop Fleur
11:20167Leyssens Zoë - Coppens Elli (2D)Kenes Cyrielle - Teughels Anke (3C)21-150-01-0Muraca La Vie - Muraca Jolie
11:20178De Clercq Lotte - Hollevoet Nore (1D)Standaert Axelle - Ockerman Lore (W14)21-120-01-0Van de Ven Debby - Verheyen Liesbet
11:20189Maris Anouk - Van De Mierop Fleur (1A)Lambert Lucille - Hubeau Manon  (W15)10-210-00-1Holbrechts Lana - Declercq Silke
11:40197Muraca La Vie - Muraca Jolie  (1B)Leyssens Zoë - Coppens Elli (W16)16-210-00-1Kenes Cyrielle - Teughels Anke
11:40208Mestdagh Margaux - Van Acker Ianka (1C)Jordens Katrien - Van de Ven Zara (W13)15-210-00-1Holbrechts Lana - Declercq Silke
11:40219Troch Annelies - Ringoet Lies (L13)Holbrechts Lana - Declercq Silke (L15)17-210-00-1Maris Anouk - Van De Mierop Fleur
12:00227Van de Ven Debby - Verheyen Liesbet (L14)Kenes Cyrielle - Teughels Anke (L16)21-100-01-0Muraca La Vie - Muraca Jolie
12:00238De Clercq Lotte - Hollevoet Nore (W17)Jordens Katrien - Van de Ven Zara (W20)9-210-00-1Standaert Axelle - Ockerman Lore
12:00249Lambert Lucille - Hubeau Manon  (W18)Leyssens Zoë - Coppens Elli (W19)21-120-01-0Holbrechts Lana - Declercq Silke
12:20258Maris Anouk - Van De Mierop Fleur (L18)Muraca La Vie - Muraca Jolie  (L19)22-190-01-0Van de Ven Debby - Verheyen Liesbet
12:20269Standaert Axelle - Ockerman Lore (L17)Mestdagh Margaux - Van Acker Ianka (L20)21-00-01-0Jordens Katrien - Van de Ven Zara
Voor de 11de en 12de plaats: 1 set, 3 punten verschil
12:40277Troch Annelies - Ringoet Lies (L21)Kenes Cyrielle - Teughels Anke (L22)21-00-01-0Maris Anouk - Van De Mierop Fleur
Voor de 9de en 10de plaats: 1 set, 3 punten verschil
12:40288Holbrechts Lana - Declercq Silke (W21)Van de Ven Debby - Verheyen Liesbet (W22)15-210-00-1Standaert Axelle - Ockerman Lore
Voor de 7ste en 8ste plaats: 1 set, 3 punten verschil
12:40299Muraca La Vie - Muraca Jolie  (L25)Mestdagh Margaux - Van Acker Ianka (L26)21-00-01-0Troch Annelies - Ringoet Lies
Voor de 1ste en 2de plaats: 2 winnende sets (2 punten verschil)
13:00307Jordens Katrien - Van de Ven Zara (W23)Lambert Lucille - Hubeau Manon  (W24)15-210-00-1Troch Annelies - Ringoet Lies
Voor de 3de en 4de plaats: 2 winnende sets (2 punten verschil)
13:00318De Clercq Lotte - Hollevoet Nore (L23)Leyssens Zoë - Coppens Elli (L24)21-130-01-0Van de Ven Debby - Verheyen Liesbet
Voor de 5de en 6de plaats: 2 winnende sets (2 punten verschil)
13:00329Maris Anouk - Van De Mierop Fleur (W25)Standaert Axelle - Ockerman Lore (W26)17-210-00-1Muraca La Vie - Muraca Jolie

Einduitslag Dames

# Ploeg Punten (pp)
1 Lambert Lucille - Hubeau Manon 94
2 Jordens Katrien - Van de Ven Zara 83
3 De Clercq Lotte - Hollevoet Nore 74
4 Leyssens Zoë - Coppens Elli 68
5 Standaert Axelle - Ockerman Lore 57
6 Maris Anouk - Van De Mierop Fleur 53
7 Muraca La Vie - Muraca Jolie 48
8 Mestdagh Margaux - Van Acker Ianka 45
9 Van de Ven Debby - Verheyen Liesbet 41
10 Holbrechts Lana - Declercq Silke 39
11 Troch Annelies - Ringoet Lies 36
12 Kenes Cyrielle - Teughels Anke 33

Deelnemende ploegen - Dames

Ploeg Punten (29/09/2023 ) Seed
Jordens Katrien - Van de Ven Zara 834 1
Standaert Axelle - Ockerman Lore 959 2
Mestdagh Margaux - Van Acker Ianka 622 3
De Clercq Lotte - Hollevoet Nore 1009 4
Leyssens Zoë - Coppens Elli 730 5
Lambert Lucille - Hubeau Manon 1018 6
Muraca La Vie - Muraca Jolie 334 7
Van de Ven Debby - Verheyen Liesbet 262 8
Maris Anouk - Van De Mierop Fleur 373 9
Troch Annelies - Ringoet Lies 162 10
Kenes Cyrielle - Teughels Anke 66 11
Holbrechts Lana - Declercq Silke 78 12