Sint-Niklaas


zaterdag 25 juni - Kwalificatie

Sint-Niklaas (A-circuit)

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Vandecaveye Gilles - Balduyck Jeroen (S32)Overbeeke Robin - Depovere Sander (S23)21-1521-72-0
08:302FM2Kermans Tim - Mertens Bob (S33)De Nys Willem - Cornelis Wannes (S22)17-2112-210-2
08:303GM3Van Herrewege Tim - Lernout Steven (S34)De Schrijver Leonard - Symoens Jonas (S21)13-2115-210-2
08:304DF4De Schrijver Hanne - Horemans Gwendoline (S22)Driesen Sarah - Driesen Nathalie  (S15)21-1814-2116-181-2
09:155DM1Lacour Jaan - Somers Bjorn (S31)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S24)12-2113-210-2
09:156HM2Browaeys Robrecht - Degraeve Simon (S35)Sannen Jeroen - Gaethofs Yennick (S20)15-2121-186-151-2
09:157CM3Peters Joran - Peters Berre (S30)Van Acker Christophe - Dewyspelaere Brecht (S25)17-2117-210-2
09:158CF4Degrève Linde - de Jong Lobke (S21)Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline (S16)21-1821-192-0
10:009EM1Overbeeke Robin - Depovere Sander (L1)Van Leemputten Arnor - Willems Micha (S12)17-2121-1515-122-1
10:0010FM2Kermans Tim - Mertens Bob (L2)Luyckx Kwinten - Maddens Lars  (S13)13-2112-210-2
10:0011GM3Van Herrewege Tim - Lernout Steven (L3)Degruyter Tim - Stuer Lowie (S14)13-218-210-2
10:0012DF4De Schrijver Hanne - Horemans Gwendoline (L4)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S10)15-2112-210-2
10:4513DM1Lacour Jaan - Somers Bjorn (L5)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S11)14-2115-210-2
10:4514HM2Browaeys Robrecht - Degraeve Simon (L6)Lambrechts Wouter - Nechelput Wout (S15)11-2121-1515-112-1
10:4515CM3Peters Joran - Peters Berre (L7)Masset Bruno - Van de Wielle Tim (S10)13-2112-210-2
10:4516CF4Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline (L8)Catry Maud - Vandesteene Els (S9)2-2118-210-2
11:3017EM1Vandecaveye Gilles - Balduyck Jeroen (W1)Van Leemputten Arnor - Willems Micha (S12)21-1221-142-0
11:3018FM2De Nys Willem - Cornelis Wannes (W2)Luyckx Kwinten - Maddens Lars  (S13)18-2121-1316-142-1
11:3019GM3De Schrijver Leonard - Symoens Jonas (W3)Degruyter Tim - Stuer Lowie (S14)22-2017-216-151-2
11:3020DF4Driesen Sarah - Driesen Nathalie  (W4)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S10)21-1515-2114-161-2
12:1521DM1Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (W5)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S11)13-2113-210-2
12:1522HM2Sannen Jeroen - Gaethofs Yennick (W6)Lambrechts Wouter - Nechelput Wout (S15)21-1019-2118-162-1
12:1523CM3Van Acker Christophe - Dewyspelaere Brecht (W7)Masset Bruno - Van de Wielle Tim (S10)20-2211-210-2
12:1524CF4Degrève Linde - de Jong Lobke (W8)Catry Maud - Vandesteene Els (S9)15-2112-210-2
13:0025AM1Lambrechts Pieter - Van Huffel Bart (S28)Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (S27)15-2121-1915-72-1
13:0026JM2Van Daele Andy - Van Goethem Kenneth  (S37)Poot Tijs - De Pryck Laurens  (S18)14-218-210-2
13:0027#M3Vandecaveye Gilles - Balduyck Jeroen (1 E)De Nys Willem - Cornelis Wannes (1 F)21-1921-142-0
13:0028AF4Vandycke Anke - Smets Julie (S19)Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes Cyrielle (S18)21-1819-2118-162-1
13:4529BM1van Hest Dries - Verplancke Tim (S29)Muysewinkel Bauk - Derom Roel (S26)12-2110-210-2
13:4530IM2Loosen Jan - Duwaerts Ruben (S36)Engels Stef - Sinnesael Jelle (S19)21-1913-2115-102-1
13:4531#F3Degrève Linde - de Jong Lobke (2 C)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (1 D)15-2110-210-2
13:4532#F4Catry Maud - Vandesteene Els (1 C)Driesen Sarah - Driesen Nathalie  (2 D)21-921-102-0
14:3033#M1Degruyter Tim - Stuer Lowie (1 G)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 D)21-1817-2115-132-1
14:3034#M2Sannen Jeroen - Gaethofs Yennick (1 H)Masset Bruno - Van de Wielle Tim (1 C)20-2212-210-2
14:3035BF3Fortpied Charlotte - Fortpied Juliette (S20)Vercruysse Sien - Neyt Lisa (S17)19-2121-1615-72-1
14:3036FF4Van Cleemput Sarah - De Broe Emma (S24)Voets Margo - Vandendriessche Lotte (S13)7-218-210-2
15:1537AM1Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (L25)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S8)12-2120-220-2
15:1538JM2Van Daele Andy - Van Goethem Kenneth  (L26)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S17)12-2113-210-2
15:1539EF3Schuermans Alana - Van Der Sichel Evi (S23)Gondry Sophie - Laurent Sophie (S14)11-2114-210-2
15:1540AF4Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes Cyrielle (L28)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S7)9-217-210-2
16:0041BM1van Hest Dries - Verplancke Tim (L29)Christiaens Jens - Colson Martijn (S9)9-2117-210-2
16:0042IM2Engels Stef - Sinnesael Jelle (L30)Torfs Wesley - Devolder Laurens (S16)21-1022-2415-112-1
16:0043BF3Vercruysse Sien - Neyt Lisa (L35)Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel (S8)10-2111-210-2
16:0044FF4Van Cleemput Sarah - De Broe Emma (L36)Eggen Sarah - Masset Magali (S12)12-2111-210-2
16:4545AM1Lambrechts Pieter - Van Huffel Bart (W25)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S8)10-215-210-2
16:4546JM2Poot Tijs - De Pryck Laurens  (W26)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S17)23-2121-152-0
16:4547EF3Schuermans Alana - Van Der Sichel Evi (L39)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S11)13-219-210-2
16:4548AF4Vandycke Anke - Smets Julie (W28)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S7)10-219-210-2
17:3049BM1Muysewinkel Bauk - Derom Roel (W29)Christiaens Jens - Colson Martijn (S9)18-2119-210-2
17:3050IM2Loosen Jan - Duwaerts Ruben (W30)Torfs Wesley - Devolder Laurens (S16)16-2121-1912-151-2
17:3051BF3Fortpied Charlotte - Fortpied Juliette (W35)Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel (S8)19-2116-210-2
17:3052FF4Voets Margo - Vandendriessche Lotte (W36)Eggen Sarah - Masset Magali (S12)21-1521-2315-132-1
18:1553#M1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (1 A)Poot Tijs - De Pryck Laurens  (1 J)21-1522-202-0
18:1554#M2Christiaens Jens - Colson Martijn (1 B)Engels Stef - Sinnesael Jelle (1 I)12-2121-1415-82-1
18:1555EF3Gondry Sophie - Laurent Sophie (W39)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S11)12-2115-210-2
18:1556#F4Vandycke Anke - Smets Julie (2 A)Voets Margo - Vandendriessche Lotte (1 F)6-2111-210-2
19:0057#F1Fortpied Charlotte - Fortpied Juliette (2 B)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (1 E)21-1321-182-0
19:0058#F3Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel (1 B)Gondry Sophie - Laurent Sophie (2 E)21-1821-192-0
19:0059#F4Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (1 A)Eggen Sarah - Masset Magali (2 F)21-821-92-0

Beerse (B-circuit)

Het Kwalificatie wedstrijdschema voor de manche te Beerse is nog niet gekend.

zondag 26 juni - Grand Slam

Sint-Niklaas (A-circuit)

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S8)Christiaens Jens - Colson Martijn (S9)17-2117-210-2
08:302DM2Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S5)Vandecaveye Gilles - Balduyck Jeroen (S12)21-021-02-0
08:303AF3Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel (S8)Catry Maud - Vandesteene Els (S9)12-2119-210-2
08:304DF4Verheyden Ellen - Beken Ilke (S5)Fortpied Charlotte - Fortpied Juliette (S12)21-1221-172-0
09:155CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S6)Degruyter Tim - Stuer Lowie (S11)17-2115-210-2
09:156BM2Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S7)Masset Bruno - Van de Wielle Tim (S10)21-1021-132-0
09:157CF3Thielemans Britt - Thys Hanne (S6)Voets Margo - Vandendriessche Lotte (S11)17-2114-210-2
09:158BF4Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S7)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S10)22-2021-132-0
10:009AM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (L1)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S1)12-2114-210-2
10:0010DM2Vandecaveye Gilles - Balduyck Jeroen (L2)Degrève Wim - Steenhouwer Dries (S4)0-210-210-2
10:0011AF3Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel (L3)Gielen Katrien - Verstrepen Karolien (S1)21-021-02-0
10:0012DF4Fortpied Charlotte - Fortpied Juliette (L4)De Beule Julie - Ruysschaert Elien (S4)12-2113-210-2
10:4513CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (L5)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S3)21-1719-216-151-2
10:4514BM2Masset Bruno - Van de Wielle Tim (L6)Frankart Audry - Paulides Joppe (S2)21-1814-2115-52-1
10:4515CF3Thielemans Britt - Thys Hanne (L7)Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies (S3)17-218-210-2
10:4516BF4van Grinsven Leen - Wittock Birthe (L8)Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa (S2)21-2315-210-2
11:3017AM1Christiaens Jens - Colson Martijn (W1)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S1)21-1918-2110-151-2
11:3018DM2Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W2)Degrève Wim - Steenhouwer Dries (S4)19-2121-199-151-2
11:3019AF3Catry Maud - Vandesteene Els (W3)Gielen Katrien - Verstrepen Karolien (S1)21-021-02-0
11:3020DF4Verheyden Ellen - Beken Ilke (W4)De Beule Julie - Ruysschaert Elien (S4)14-2116-210-2
12:1521CM1Degruyter Tim - Stuer Lowie (W5)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S3)21-1921-182-0
12:1522BM2Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (W6)Frankart Audry - Paulides Joppe (S2)14-2111-210-2
12:1523CF3Voets Margo - Vandendriessche Lotte (W7)Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies (S3)17-2114-210-2
12:1524BF4Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (W8)Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa (S2)22-2416-210-2
Kruis Finales
13:1525M1Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (A1)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (D2)18-2125-236-151-2
13:1526M2Christiaens Jens - Colson Martijn (A2)Degrève Wim - Steenhouwer Dries (D1)21-1812-2116-142-1
13:1527F3Catry Maud - Vandesteene Els (A1)Verheyden Ellen - Beken Ilke (D2)20-2221-1615-82-1
13:1528F4Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel (A2)De Beule Julie - Ruysschaert Elien (D1)15-2113-210-2
Kruis Halve Finales
14:0029M1Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (B2)Degruyter Tim - Stuer Lowie (C1)21-1922-202-0
14:0030M2Frankart Audry - Paulides Joppe (B1)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (C2)14-2128-2615-102-1
14:0031F3Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (B2)Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies (C1)21-1921-162-0
14:0032F4Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa (B1)Voets Margo - Vandendriessche Lotte (C2)21-1921-122-0
Plaats 5-8
14:4533M1Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (L25)Degruyter Tim - Stuer Lowie (L29)22-2021-162-0
14:4534M2Degrève Wim - Steenhouwer Dries (L26)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (L30)22-2421-1615-62-1
14:4535F3Verheyden Ellen - Beken Ilke (L27)Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies (L31)21-1716-216-151-2
14:4536F4Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel (L28)Voets Margo - Vandendriessche Lotte (L32)21-1614-218-151-2
Halve Finales
15:3037M1Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W25)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (W29)16-2116-210-2
15:3038M2Christiaens Jens - Colson Martijn (W26)Frankart Audry - Paulides Joppe (W30)25-2314-2111-151-2
15:3039F3Catry Maud - Vandesteene Els (W27)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (W31)21-1618-2113-151-2
15:3040F4De Beule Julie - Ruysschaert Elien (W28)Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa (W32)21-1821-172-0
Finales
17:0041F1Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (W39)De Beule Julie - Ruysschaert Elien (W40)21-1921-182-0
18:0042M1Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (W37)Frankart Audry - Paulides Joppe (W38)13-2121-1713-151-2

Beerse (B-circuit)

Het Grand Slam wedstrijdschema voor de manche te Beerse is nog niet gekend.

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Torfs Wesley - Devolder Laurens
Degrève Wim - Steenhouwer Dries
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Lambrechts Wouter - Nechelput Wout
Lambrechts Pieter - Van Huffel Bart
Kermans Tim - Mertens Bob
Engels Stef - Sinnesael Jelle
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Sannen Jeroen - Gaethofs Yennick
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Poot Tijs - De Pryck Laurens
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Degruyter Tim - Stuer Lowie
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Frankart Audry - Paulides Joppe
Peters Joran - Peters Berre
Browaeys Robrecht - Degraeve Simon
De Nys Willem - Cornelis Wannes
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Christiaens Jens - Colson Martijn
Luyckx Kwinten - Maddens Lars
Van Herrewege Tim - Lernout Steven
Van Daele Andy - Van Goethem Kenneth
Overbeeke Robin - Depovere Sander
Loosen Jan - Duwaerts Ruben
Van Leemputten Arnor - Willems Micha
Vandecaveye Gilles - Balduyck Jeroen
De Schrijver Leonard - Symoens Jonas
Lacour Jaan - Somers Bjorn
Masset Bruno - Van de Wielle Tim
Muysewinkel Bauk - Derom Roel
Van Acker Christophe - Dewyspelaere Brecht
van Hest Dries - Verplancke Tim

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Voets Margo - Vandendriessche Lotte
Degrève Linde - de Jong Lobke
Gielen Katrien - Verstrepen Karolien
Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline
Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel
Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes Cyrielle
Vandycke Anke - Smets Julie
Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa
De Beule Julie - Ruysschaert Elien
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Eggen Sarah - Masset Magali
Verheyden Ellen - Beken Ilke
Van Cleemput Sarah - De Broe Emma
Vercruysse Sien - Neyt Lisa
Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies
Catry Maud - Vandesteene Els
De Schrijver Hanne - Horemans Gwendoline
Schuermans Alana - Van Der Sichel Evi
Thielemans Britt - Thys Hanne
Van Asch Elien - Schaekers Lotte
Fortpied Charlotte - Fortpied Juliette
Gondry Sophie - Laurent Sophie
Driesen Sarah - Driesen Nathalie
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa