Tervuren


zaterdag 18 juni - Kwalificatie

Tervuren (A-circuit)

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Boussart Owen - Loosen JanDe Nys Willem - Cornelis Wannes21-1518-219-151-2
08:302FM2Barthelemey Olivier - Lomba TanguyBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth21-1021-122-0
08:303GM3Van Daele Andy - Kermans TimSannen Jeroen - Gaethofs Yennick12-2119-210-2
08:304DF4Fortpied Charlotte - Fortpied JulietteGondry Sophie - Laurent Sophie22-2021-2311-151-2
09:155DM1BYEVan Leemputten Arnor - Muysewinkel Bauk0-210-210-2
09:156HM2Browaeys Robrecht - Degraeve SimonPoot Tijs - De Pryck Laurens 26-2418-2115-122-1
09:157CM3Van Tigchelt Yorik - Hoeyberghs SamEngels Stef - Van Durme Pieter21-1721-162-0
09:158CF4BYESimons Lore - Beken Joke0-210-210-2
10:009EM1Boussart Owen - Loosen JanLuyckx Kwinten - Willems Micha21-1721-172-0
10:0010FM2Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert BennethVan Acker Christophe - Jacquemijns Jonas17-2119-210-2
10:0011GM3Van Daele Andy - Kermans TimDe Bock Bart - Baeck Pieter16-2117-210-2
10:0012DF4Fortpied Charlotte - Fortpied JulietteCatry Maud - Vandesteene Els14-2111-210-2
10:4513DM1BYEPirali Yannick - Verschueren Tim0-210-210-2
10:4514HM2Poot Tijs - De Pryck Laurens Abinet Roman - Masset Bruno8-2121-1915-132-1
10:4515CM3Engels Stef - Van Durme PieterChristiaens Jens - Colson Martijn15-2125-2310-151-2
10:4516CF4BYEMertens Arianne - Van den Broeck Isabel0-210-210-2
11:3017EM1De Nys Willem - Cornelis WannesLuyckx Kwinten - Willems Micha19-2121-1215-112-1
11:3018FM2Barthelemey Olivier - Lomba TanguyVan Acker Christophe - Jacquemijns Jonas28-3022-2012-151-2
11:3019GM3Sannen Jeroen - Gaethofs YennickDe Bock Bart - Baeck Pieter21-1316-2112-151-2
11:3020DF4Gondry Sophie - Laurent SophieCatry Maud - Vandesteene Els18-2118-210-2
12:1521DM1Van Leemputten Arnor - Muysewinkel BaukPirali Yannick - Verschueren Tim8-2114-210-2
12:1522HM2Browaeys Robrecht - Degraeve SimonAbinet Roman - Masset Bruno18-2112-210-2
12:1523CM3Van Tigchelt Yorik - Hoeyberghs SamChristiaens Jens - Colson Martijn11-2116-210-2
12:1524CF4Simons Lore - Beken JokeMertens Arianne - Van den Broeck Isabel12-2123-250-2
13:0025AM1van Hest Dries - Reynders Jonas Lambrechts Pieter - Van Huffel Bart21-1521-162-0
13:0026JM2Blancke Thomas - Termote David Degruyter Tim - Stuer Lowie19-2116-210-2
13:0027#M3De Nys Willem - Cornelis WannesVan Acker Christophe - Jacquemijns Jonas21-1615-2113-151-2
13:0028AF4Lambrechts Karen - Jacquemyn CélineDriesen Sarah - Driesen Nathalie 11-2111-210-2
13:4529BM1Van Hirtum Ruben - Balduyck JeroenDegreve Dries - Vandeweyer Robbe21-1421-132-0
13:4530IM2Luyten Tim - Guelinckx SanneDevolder Laurens - Luyten Dirk16-2117-210-2
13:4531#F3Simons Lore - Beken JokeCatry Maud - Vandesteene Els16-2113-210-2
13:4532#F4Mertens Arianne - Van den Broeck IsabelGondry Sophie - Laurent Sophie21-821-172-0
14:3033#M1De Bock Bart - Baeck PieterPirali Yannick - Verschueren Tim11-2118-210-2
14:3034#M2Abinet Roman - Masset BrunoChristiaens Jens - Colson Martijn15-2121-1614-161-2
14:3035BF3Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes CyrielleHervent Linde - Mees Lana21-1721-192-0
14:3036FF4De Schrijver Hanne - Horemans Gwendolinevan Grinsven Leen - Wittock Birthe15-2111-210-2
15:1537AM1Lambrechts Pieter - Van Huffel BartBlondeel Mathias - Oprins Jeroen7-2111-210-2
15:1538JM2Blancke Thomas - Termote David Lambrechts Wouter - Nechelput Wout18-2121-1915-122-1
15:1539EF3Degrève Linde - de Jong LobkeEggen Sarah - Masset Magali14-2112-210-2
15:1540AF4Lambrechts Karen - Jacquemyn CélineCoolman Nina - Verhulst Renée11-2111-210-2
16:0041BM1Degreve Dries - Vandeweyer RobbeVermeeren Thibault - Coenen Jo17-2127-2512-151-2
16:0042IM2Luyten Tim - Guelinckx SanneDe Keyser Seppe - De Keyser Jente19-2116-210-2
16:0043BF3Hervent Linde - Mees LanaVan Bree Stephanie - Van Lierop Kristien16-2115-210-2
16:0044FF4De Schrijver Hanne - Horemans GwendolineJanssen Aukje - Hawinkel Sofie14-2114-210-2
16:4545AM1van Hest Dries - Reynders Jonas Blondeel Mathias - Oprins Jeroen12-2110-210-2
16:4546JM2Degruyter Tim - Stuer LowieLambrechts Wouter - Nechelput Wout21-021-02-0
16:4547EF3Degrève Linde - de Jong LobkeSchaekers Hanne - Schaekers Lotte11-217-210-2
16:4548AF4Driesen Sarah - Driesen Nathalie Coolman Nina - Verhulst Renée7-2115-210-2
17:3049BM1Van Hirtum Ruben - Balduyck JeroenVermeeren Thibault - Coenen Jo18-2121-189-151-2
17:3050IM2Devolder Laurens - Luyten DirkDe Keyser Seppe - De Keyser Jente17-2121-1418-162-1
17:3051BF3Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes CyrielleVan Bree Stephanie - Van Lierop Kristien11-2115-210-2
17:3052FF4van Grinsven Leen - Wittock BirtheJanssen Aukje - Hawinkel Sofie21-1622-202-0
18:1553#M1Blondeel Mathias - Oprins JeroenDegruyter Tim - Stuer Lowie20-2221-179-151-2
18:1554#M2Vermeeren Thibault - Coenen JoDevolder Laurens - Luyten Dirk21-1321-112-0
18:1555EF3Eggen Sarah - Masset MagaliSchaekers Hanne - Schaekers Lotte19-2123-250-2
18:1556#F4Driesen Sarah - Driesen Nathalie van Grinsven Leen - Wittock Birthe20-2218-210-2
19:0057#F1Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes CyrielleSchaekers Hanne - Schaekers Lotte19-2117-210-2
19:0058#F3Van Bree Stephanie - Van Lierop KristienEggen Sarah - Masset Magali21-1721-122-0
19:0059#F4Coolman Nina - Verhulst RenéeJanssen Aukje - Hawinkel Sofie21-1821-112-0

Huldenberg (B-circuit)

Het Kwalificatie wedstrijdschema voor de manche te Huldenberg is nog niet gekend.

zondag 19 juni - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Vermeeren Thibault - Coenen JoChristiaens Jens - Colson Martijn15-2121-1915-92-1
08:302DM2Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisDegruyter Tim - Stuer Lowie20-2222-207-151-2
08:303AF3Van Bree Stephanie - Van Lierop KristienMertens Arianne - Van den Broeck Isabel21-1321-112-0
08:304DF4Verheyden Ellen - Beken IlkeSchaekers Hanne - Schaekers Lotte21-1021-62-0
09:155CM1Derom Roel - Van de Wielle TimVan Acker Christophe - Jacquemijns Jonas21-1921-172-0
09:156BM2Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasPirali Yannick - Verschueren Tim13-217-210-2
09:157CF3Thielemans Britt - Thys Hannevan Grinsven Leen - Wittock Birthe21-1716-2115-102-1
09:158BF4Coolman Nina - Verhulst RenéeCatry Maud - Vandesteene Els21-1819-2111-151-2
10:009AM1Christiaens Jens - Colson MartijnDouwen Bob - Adriaensen Robin8-2112-210-2
10:0010DM2Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisDegrève Wim - Steenhouwer Dries21-1821-112-0
10:0011AF3Mertens Arianne - Van den Broeck IsabelGielen Katrien - Verstrepen Karolien16-218-210-2
10:0012DF4Schaekers Hanne - Schaekers LotteDe Beule Julie - Ruysschaert Elien14-2110-210-2
10:4513CM1Van Acker Christophe - Jacquemijns JonasFrankart Audry - Paulides Joppe17-2113-210-2
10:4514BM2Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasLemmens Tim - Ver Eecke Anshel20-2223-250-2
10:4515CF3van Grinsven Leen - Wittock BirtheSobolska Marta - Vandenabeele Annelies17-2121-1915-122-1
10:4516BF4Coolman Nina - Verhulst RenéeLieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa16-2115-210-2
11:3017AM1Vermeeren Thibault - Coenen JoDouwen Bob - Adriaensen Robin15-2116-210-2
11:3018DM2Degruyter Tim - Stuer LowieDegrève Wim - Steenhouwer Dries14-2117-210-2
11:3019AF3Van Bree Stephanie - Van Lierop KristienGielen Katrien - Verstrepen Karolien16-2116-210-2
11:3020DF4Verheyden Ellen - Beken IlkeDe Beule Julie - Ruysschaert Elien14-2117-210-2
12:1521CM1Derom Roel - Van de Wielle TimFrankart Audry - Paulides Joppe18-2118-210-2
12:1522BM2Pirali Yannick - Verschueren TimLemmens Tim - Ver Eecke Anshel22-2416-210-2
12:1523CF3Thielemans Britt - Thys HanneSobolska Marta - Vandenabeele Annelies16-2113-210-2
12:1524BF4Catry Maud - Vandesteene ElsLieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa21-1621-122-0
Kruis Finales
13:1525M1Douwen Bob - Adriaensen RobinDegrève Wim - Steenhouwer Dries21-1718-2116-142-1
13:1526M2Vermeeren Thibault - Coenen JoVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis20-2211-210-2
13:1527F3Gielen Katrien - Verstrepen KarolienVerheyden Ellen - Beken Ilke21-1621-162-0
13:1528F4Van Bree Stephanie - Van Lierop KristienDe Beule Julie - Ruysschaert Elien10-2121-1910-151-2
Kruis Halve Finales
14:0029M1Pirali Yannick - Verschueren TimFrankart Audry - Paulides Joppe24-2621-1315-132-1
14:0030M2Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelDerom Roel - Van de Wielle Tim23-2122-202-0
14:0031F3Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez EwaSobolska Marta - Vandenabeele Annelies21-1121-132-0
14:0032F4Catry Maud - Vandesteene Elsvan Grinsven Leen - Wittock Birthe21-921-182-0
Plaats 5-8
14:4533M1Degrève Wim - Steenhouwer DriesFrankart Audry - Paulides Joppe21-1621-132-0
14:4534M2Vermeeren Thibault - Coenen JoDerom Roel - Van de Wielle Tim19-2121-1015-102-1
14:4535F3Verheyden Ellen - Beken IlkeSobolska Marta - Vandenabeele Annelies8-2117-210-2
14:4536F4Van Bree Stephanie - Van Lierop Kristienvan Grinsven Leen - Wittock Birthe21-1921-162-0
Halve Finales
15:3037M1Douwen Bob - Adriaensen RobinPirali Yannick - Verschueren Tim24-2221-122-0
15:3038M2Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisLemmens Tim - Ver Eecke Anshel13-2117-210-2
15:3039F3Gielen Katrien - Verstrepen KarolienLieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa18-2121-230-2
15:3040F4De Beule Julie - Ruysschaert ElienCatry Maud - Vandesteene Els14-219-210-2
Finales
17:0041F1Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez EwaCatry Maud - Vandesteene Els21-1614-2115-52-1
18:0042M1Douwen Bob - Adriaensen RobinLemmens Tim - Ver Eecke Anshel24-2221-192-0

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Douwen Bob - Adriaensen Robin 160
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 144
Pirali Yannick - Verschueren Tim 128
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 128
Degrève Wim - Steenhouwer Dries 112
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 112
Frankart Audry - Paulides Joppe 96
Derom Roel - Van de Wielle Tim 96
Christiaens Jens - Colson Martijn 80
Degruyter Tim - Stuer Lowie 80
Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas 80
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 80
De Nys Willem - Cornelis Wannes 64
De Bock Bart - Baeck Pieter 64
Abinet Roman - Masset Bruno 64
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen 64
Devolder Laurens - Luyten Dirk 64
Boussart Owen - Loosen Jan 48
Barthelemey Olivier - Lomba Tanguy 48
Sannen Jeroen - Gaethofs Yennick 48
Van Leemputten Arnor - Muysewinkel Bauk 48
Poot Tijs - De Pryck Laurens 48
Van Tigchelt Yorik - Hoeyberghs Sam 48
van Hest Dries - Reynders Jonas 48
Blancke Thomas - Termote David 48
Van Hirtum Ruben - Balduyck Jeroen 48
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 48
Luyckx Kwinten - Willems Micha 32
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 32
Van Daele Andy - Kermans Tim 32
Browaeys Robrecht - Degraeve Simon 32
Engels Stef - Van Durme Pieter 32
Lambrechts Pieter - Van Huffel Bart 32
Lambrechts Wouter - Nechelput Wout 32
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe 32
Luyten Tim - Guelinckx Sanne 32

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa 160
Catry Maud - Vandesteene Els 144
Gielen Katrien - Verstrepen Karolien 128
De Beule Julie - Ruysschaert Elien 128
Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies 112
Van Bree Stephanie - Van Lierop Kristien 112
Verheyden Ellen - Beken Ilke 96
van Grinsven Leen - Wittock Birthe 96
Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel 80
Schaekers Hanne - Schaekers Lotte 80
Thielemans Britt - Thys Hanne 80
Coolman Nina - Verhulst Renée 80
Simons Lore - Beken Joke 64
Gondry Sophie - Laurent Sophie 64
Driesen Sarah - Driesen Nathalie 64
Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes Cyrielle 64
Eggen Sarah - Masset Magali 64
Janssen Aukje - Hawinkel Sofie 64
Fortpied Charlotte - Fortpied Juliette 32
Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline 32
Hervent Linde - Mees Lana 32
De Schrijver Hanne - Horemans Gwendoline 32
Degrève Linde - de Jong Lobke 32

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
bye - bye
Catry Maud - Vandesteene Els
Coolman Nina - Verhulst Renée
De Beule Julie - Ruysschaert Elien
De Schrijver Hanne - Horemans Gwendoline
Degrève Linde - de Jong Lobke
Driesen Sarah - Driesen Nathalie
Eggen Sarah - Masset Magali
Fortpied Charlotte - Fortpied Juliette
Gielen Katrien - Verstrepen Karolien
Gondry Sophie - Laurent Sophie
Hervent Linde - Mees Lana
Janssen Aukje - Hawinkel Sofie
Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline
Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa
Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel
Schaekers Hanne - Schaekers Lotte
Simons Lore - Beken Joke
Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies
Theuns Robyn - Vervekken Aline
Thielemans Britt - Thys Hanne
Van Bree Stephanie - Van Lierop Kristien
Van de Vreken Tinne - Cuyvers Tessy
van Goethem Silvy - van Bellen Nicolien
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Van Hautekerke Daphne - Van Putte Geertje
Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes Cyrielle
Verheyden Ellen - Beken Ilke

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
bye - bye
Abinet Roman - Masset Bruno
Barthelemey Olivier - Lomba Tanguy
Blancke Thomas - Termote David
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Boussart Owen - Loosen Jan
Browaeys Robrecht - Degraeve Simon
Christiaens Jens - Colson Martijn
De Bock Bart - Baeck Pieter
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Nys Willem - Cornelis Wannes
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
Degrève Wim - Steenhouwer Dries
Degruyter Tim - Stuer Lowie
Derom Roel - Van de Wielle Tim
Devolder Laurens - Luyten Dirk
Douwen Bob - Adriaensen Robin
Engels Stef - Van Durme Pieter
Frankart Audry - Paulides Joppe
Lambrechts Pieter - Van Huffel Bart
Lambrechts Wouter - Nechelput Wout
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Luyckx Kwinten - Willems Micha
Luyten Tim - Guelinckx Sanne
Pirali Yannick - Verschueren Tim
Poot Tijs - De Pryck Laurens
Sannen Jeroen - Gaethofs Yennick
Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas
Van Daele Andy - Kermans Tim
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
van Hest Dries - Reynders Jonas
Van Hirtum Ruben - Balduyck Jeroen
Van Leemputten Arnor - Muysewinkel Bauk
Van Tigchelt Yorik - Hoeyberghs Sam
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Vermeeren Thibault - Coenen Jo