Tervuren


zaterdag 18 juni - Kwalificatie

Tervuren (A-circuit)

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Boussart Owen - Loosen Jan (S32)De Nys Willem - Cornelis Wannes (S23)21-1518-219-151-2
08:302FM2Barthelemey Olivier - Lomba Tanguy (S33)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S22)21-1021-122-0
08:303GM3Van Daele Andy - Kermans Tim (S34)Sannen Jeroen - Gaethofs Yennick (S21)12-2119-210-2
08:304DF4Fortpied Charlotte - Fortpied Juliette (S22)Gondry Sophie - Laurent Sophie (S15)22-2021-2311-151-2
09:155DM1BYEVan Leemputten Arnor - Muysewinkel Bauk (S24)0-210-210-2
09:156HM2Browaeys Robrecht - Degraeve Simon (S35)Poot Tijs - De Pryck Laurens  (S20)26-2418-2115-122-1
09:157CM3Van Tigchelt Yorik - Hoeyberghs Sam (S30)Engels Stef - Van Durme Pieter (S25)21-1721-162-0
09:158CF4BYESimons Lore - Beken Joke (S16)0-210-210-2
10:009EM1Boussart Owen - Loosen Jan (L1)Luyckx Kwinten - Willems Micha (S12)21-1721-172-0
10:0010FM2Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (L2)Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas (S13)17-2119-210-2
10:0011GM3Van Daele Andy - Kermans Tim (L3)De Bock Bart - Baeck Pieter (S14)16-2117-210-2
10:0012DF4Fortpied Charlotte - Fortpied Juliette (L4)Catry Maud - Vandesteene Els (S10)14-2111-210-2
10:4513DM1BYEPirali Yannick - Verschueren Tim (S11)0-210-210-2
10:4514HM2Poot Tijs - De Pryck Laurens  (L6)Abinet Roman - Masset Bruno (S15)8-2121-1915-132-1
10:4515CM3Engels Stef - Van Durme Pieter (L7)Christiaens Jens - Colson Martijn (S10)15-2125-2310-151-2
10:4516CF4BYEMertens Arianne - Van den Broeck Isabel (S9)0-210-210-2
11:3017EM1De Nys Willem - Cornelis Wannes (W1)Luyckx Kwinten - Willems Micha (S12)19-2121-1215-112-1
11:3018FM2Barthelemey Olivier - Lomba Tanguy (W2)Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas (S13)28-3022-2012-151-2
11:3019GM3Sannen Jeroen - Gaethofs Yennick (W3)De Bock Bart - Baeck Pieter (S14)21-1316-2112-151-2
11:3020DF4Gondry Sophie - Laurent Sophie (W4)Catry Maud - Vandesteene Els (S10)18-2118-210-2
12:1521DM1Van Leemputten Arnor - Muysewinkel Bauk (W5)Pirali Yannick - Verschueren Tim (S11)8-2114-210-2
12:1522HM2Browaeys Robrecht - Degraeve Simon (W6)Abinet Roman - Masset Bruno (S15)18-2112-210-2
12:1523CM3Van Tigchelt Yorik - Hoeyberghs Sam (W7)Christiaens Jens - Colson Martijn (S10)11-2116-210-2
12:1524CF4Simons Lore - Beken Joke (W8)Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel (S9)12-2123-250-2
13:0025AM1van Hest Dries - Reynders Jonas  (S28)Lambrechts Pieter - Van Huffel Bart (S27)21-1521-162-0
13:0026JM2Blancke Thomas - Termote David  (S37)Degruyter Tim - Stuer Lowie (S18)19-2116-210-2
13:0027#M3De Nys Willem - Cornelis Wannes (1 E)Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas (1 F)21-1615-2113-151-2
13:0028AF4Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline (S19)Driesen Sarah - Driesen Nathalie  (S18)11-2111-210-2
13:4529BM1Van Hirtum Ruben - Balduyck Jeroen (S29)Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (S26)21-1421-132-0
13:4530IM2Luyten Tim - Guelinckx Sanne (S36)Devolder Laurens - Luyten Dirk (S19)16-2117-210-2
13:4531#F3Simons Lore - Beken Joke (2 C)Catry Maud - Vandesteene Els (1 D)16-2113-210-2
13:4532#F4Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel (1 C)Gondry Sophie - Laurent Sophie (2 D)21-821-172-0
14:3033#M1De Bock Bart - Baeck Pieter (1 G)Pirali Yannick - Verschueren Tim (1 D)11-2118-210-2
14:3034#M2Abinet Roman - Masset Bruno (1 H)Christiaens Jens - Colson Martijn (1 C)15-2121-1614-161-2
14:3035BF3Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes Cyrielle (S20)Hervent Linde - Mees Lana (S17)21-1721-192-0
14:3036FF4De Schrijver Hanne - Horemans Gwendoline (S24)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S13)15-2111-210-2
15:1537AM1Lambrechts Pieter - Van Huffel Bart (L25)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S8)7-2111-210-2
15:1538JM2Blancke Thomas - Termote David  (L26)Lambrechts Wouter - Nechelput Wout (S17)18-2121-1915-122-1
15:1539EF3Degrève Linde - de Jong Lobke (S23)Eggen Sarah - Masset Magali (S14)14-2112-210-2
15:1540AF4Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline (L28)Coolman Nina - Verhulst Renée (S7)11-2111-210-2
16:0041BM1Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (L29)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S9)17-2127-2512-151-2
16:0042IM2Luyten Tim - Guelinckx Sanne (L30)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S16)19-2116-210-2
16:0043BF3Hervent Linde - Mees Lana (L35)Van Bree Stephanie - Van Lierop Kristien (S8)16-2115-210-2
16:0044FF4De Schrijver Hanne - Horemans Gwendoline (L36)Janssen Aukje - Hawinkel Sofie (S12)14-2114-210-2
16:4545AM1van Hest Dries - Reynders Jonas  (W25)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S8)12-2110-210-2
16:4546JM2Degruyter Tim - Stuer Lowie (W26)Lambrechts Wouter - Nechelput Wout (S17)21-021-02-0
16:4547EF3Degrève Linde - de Jong Lobke (L39)Schaekers Hanne - Schaekers Lotte (S11)11-217-210-2
16:4548AF4Driesen Sarah - Driesen Nathalie  (W28)Coolman Nina - Verhulst Renée (S7)7-2115-210-2
17:3049BM1Van Hirtum Ruben - Balduyck Jeroen (W29)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S9)18-2121-189-151-2
17:3050IM2Devolder Laurens - Luyten Dirk (W30)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S16)17-2121-1418-162-1
17:3051BF3Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes Cyrielle (W35)Van Bree Stephanie - Van Lierop Kristien (S8)11-2115-210-2
17:3052FF4van Grinsven Leen - Wittock Birthe (W36)Janssen Aukje - Hawinkel Sofie (S12)21-1622-202-0
18:1553#M1Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (1 A)Degruyter Tim - Stuer Lowie (1 J)20-2221-179-151-2
18:1554#M2Vermeeren Thibault - Coenen Jo (1 B)Devolder Laurens - Luyten Dirk (1 I)21-1321-112-0
18:1555EF3Eggen Sarah - Masset Magali (W39)Schaekers Hanne - Schaekers Lotte (S11)19-2123-250-2
18:1556#F4Driesen Sarah - Driesen Nathalie  (2 A)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (1 F)20-2218-210-2
19:0057#F1Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes Cyrielle (2 B)Schaekers Hanne - Schaekers Lotte (1 E)19-2117-210-2
19:0058#F3Van Bree Stephanie - Van Lierop Kristien (1 B)Eggen Sarah - Masset Magali (2 E)21-1721-122-0
19:0059#F4Coolman Nina - Verhulst Renée (1 A)Janssen Aukje - Hawinkel Sofie (2 F)21-1821-112-0

Huldenberg (B-circuit)

Het Kwalificatie wedstrijdschema voor de manche te Huldenberg is nog niet gekend.

zondag 19 juni - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S8)Christiaens Jens - Colson Martijn (S9)15-2121-1915-92-1
08:302DM2Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S5)Degruyter Tim - Stuer Lowie (S12)20-2222-207-151-2
08:303AF3Van Bree Stephanie - Van Lierop Kristien (S8)Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel (S9)21-1321-112-0
08:304DF4Verheyden Ellen - Beken Ilke (S5)Schaekers Hanne - Schaekers Lotte (S12)21-1021-62-0
09:155CM1Derom Roel - Van de Wielle Tim (S6)Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas (S11)21-1921-172-0
09:156BM2Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S7)Pirali Yannick - Verschueren Tim (S10)13-217-210-2
09:157CF3Thielemans Britt - Thys Hanne (S6)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S11)21-1716-2115-102-1
09:158BF4Coolman Nina - Verhulst Renée (S7)Catry Maud - Vandesteene Els (S10)21-1819-2111-151-2
10:009AM1Christiaens Jens - Colson Martijn (L1)Douwen Bob - Adriaensen Robin (S1)8-2112-210-2
10:0010DM2Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (L2)Degrève Wim - Steenhouwer Dries (S4)21-1821-112-0
10:0011AF3Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel (L3)Gielen Katrien - Verstrepen Karolien (S1)16-218-210-2
10:0012DF4Schaekers Hanne - Schaekers Lotte (L4)De Beule Julie - Ruysschaert Elien (S4)14-2110-210-2
10:4513CM1Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas (L5)Frankart Audry - Paulides Joppe (S3)17-2113-210-2
10:4514BM2Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (L6)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)20-2223-250-2
10:4515CF3van Grinsven Leen - Wittock Birthe (L7)Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies (S3)17-2121-1915-122-1
10:4516BF4Coolman Nina - Verhulst Renée (L8)Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa (S2)16-2115-210-2
11:3017AM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (W1)Douwen Bob - Adriaensen Robin (S1)15-2116-210-2
11:3018DM2Degruyter Tim - Stuer Lowie (W2)Degrève Wim - Steenhouwer Dries (S4)14-2117-210-2
11:3019AF3Van Bree Stephanie - Van Lierop Kristien (W3)Gielen Katrien - Verstrepen Karolien (S1)16-2116-210-2
11:3020DF4Verheyden Ellen - Beken Ilke (W4)De Beule Julie - Ruysschaert Elien (S4)14-2117-210-2
12:1521CM1Derom Roel - Van de Wielle Tim (W5)Frankart Audry - Paulides Joppe (S3)18-2118-210-2
12:1522BM2Pirali Yannick - Verschueren Tim (W6)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)22-2416-210-2
12:1523CF3Thielemans Britt - Thys Hanne (W7)Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies (S3)16-2113-210-2
12:1524BF4Catry Maud - Vandesteene Els (W8)Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa (S2)21-1621-122-0
Kruis Finales
13:1525M1Douwen Bob - Adriaensen Robin (A1)Degrève Wim - Steenhouwer Dries (D2)21-1718-2116-142-1
13:1526M2Vermeeren Thibault - Coenen Jo (A2)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (D1)20-2211-210-2
13:1527F3Gielen Katrien - Verstrepen Karolien (A1)Verheyden Ellen - Beken Ilke (D2)21-1621-162-0
13:1528F4Van Bree Stephanie - Van Lierop Kristien (A2)De Beule Julie - Ruysschaert Elien (D1)10-2121-1910-151-2
Kruis Halve Finales
14:0029M1Pirali Yannick - Verschueren Tim (B2)Frankart Audry - Paulides Joppe (C1)24-2621-1315-132-1
14:0030M2Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (B1)Derom Roel - Van de Wielle Tim (C2)23-2122-202-0
14:0031F3Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa (B2)Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies (C1)21-1121-132-0
14:0032F4Catry Maud - Vandesteene Els (B1)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (C2)21-921-182-0
Plaats 5-8
14:4533M1Degrève Wim - Steenhouwer Dries (L25)Frankart Audry - Paulides Joppe (L29)21-1621-132-0
14:4534M2Vermeeren Thibault - Coenen Jo (L26)Derom Roel - Van de Wielle Tim (L30)19-2121-1015-102-1
14:4535F3Verheyden Ellen - Beken Ilke (L27)Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies (L31)8-2117-210-2
14:4536F4Van Bree Stephanie - Van Lierop Kristien (L28)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (L32)21-1921-162-0
Halve Finales
15:3037M1Douwen Bob - Adriaensen Robin (W25)Pirali Yannick - Verschueren Tim (W29)24-2221-122-0
15:3038M2Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W26)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (W30)13-2117-210-2
15:3039F3Gielen Katrien - Verstrepen Karolien (W27)Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa (W31)18-2121-230-2
15:3040F4De Beule Julie - Ruysschaert Elien (W28)Catry Maud - Vandesteene Els (W32)14-219-210-2
Finales
17:0041F1Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa (W39)Catry Maud - Vandesteene Els (W40)21-1614-2115-52-1
18:0042M1Douwen Bob - Adriaensen Robin (W37)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (W38)24-2221-192-0

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Degrève Wim - Steenhouwer Dries
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Lambrechts Wouter - Nechelput Wout
Lambrechts Pieter - Van Huffel Bart
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas
Sannen Jeroen - Gaethofs Yennick
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Poot Tijs - De Pryck Laurens
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Abinet Roman - Masset Bruno
Degruyter Tim - Stuer Lowie
Douwen Bob - Adriaensen Robin
De Bock Bart - Baeck Pieter
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Frankart Audry - Paulides Joppe
Browaeys Robrecht - Degraeve Simon
De Nys Willem - Cornelis Wannes
Van Tigchelt Yorik - Hoeyberghs Sam
Christiaens Jens - Colson Martijn
Pirali Yannick - Verschueren Tim
Barthelemey Olivier - Lomba Tanguy
Blancke Thomas - Termote David
Boussart Owen - Loosen Jan
Derom Roel - Van de Wielle Tim
Luyten Tim - Guelinckx Sanne
Engels Stef - Van Durme Pieter
Van Hirtum Ruben - Balduyck Jeroen
van Hest Dries - Reynders Jonas
Van Daele Andy - Kermans Tim
Devolder Laurens - Luyten Dirk
bye - bye
Luyckx Kwinten - Willems Micha
Van Leemputten Arnor - Muysewinkel Bauk

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Hervent Linde - Mees Lana
Degrève Linde - de Jong Lobke
Gielen Katrien - Verstrepen Karolien
Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline
Mertens Arianne - Van den Broeck Isabel
Van Bree Stephanie - Van Lierop Kristien
Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes Cyrielle
Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa
De Beule Julie - Ruysschaert Elien
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Coolman Nina - Verhulst Renée
Eggen Sarah - Masset Magali
Verheyden Ellen - Beken Ilke
Janssen Aukje - Hawinkel Sofie
Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies
Catry Maud - Vandesteene Els
De Schrijver Hanne - Horemans Gwendoline
Thielemans Britt - Thys Hanne
Fortpied Charlotte - Fortpied Juliette
Gondry Sophie - Laurent Sophie
Driesen Sarah - Driesen Nathalie
Simons Lore - Beken Joke
Van de Vreken Tinne - Cuyvers Tessy
Theuns Robyn - Vervekken Aline
bye - bye
van Goethem Silvy - van Bellen Nicolien
Van Hautekerke Daphne - Van Putte Geertje
Schaekers Hanne - Schaekers Lotte