LUBBEEK - U16 jongens - Lizards

Om iedereen de kans te geven te gaan stemmen zondag, zullen de eerste wedstijden pas gespeeld worden om 10:00 ipv 8:30. Vermits we ook zoveel mogelijk (ingeschreven) ploegen willen laten deelnemen zal het toenooi hierdoor wel later eindigen.

Wedstrijden

TijdNrPouleVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
15:251A1Magnette Gaston - Gaussin Lilien (S8)De Schreye Victor - Aly Adam (S9)15-210-00-1Rymen Thomas - Van Hoof Daan
15:252B2Neyens Wout - Stulens Vic (S7)Heijlen Rian - Van de Velde Toon (S10)21-180-01-0Renson Otto - Walkowski Mathias
15:253C3Frankart Raphaël - Sprangers Cyril (S6)jacobs lander - Van den Brande Esteban (S11)18-210-00-1Chyrva Artem - Broekmans Cas
15:504A1De Schreye Victor - Aly Adam (S9)Rymen Thomas - Van Hoof Daan (S1)8-210-00-1Magnette Gaston - Gaussin Lilien
15:505B2Heijlen Rian - Van de Velde Toon (S10)Renson Otto - Walkowski Mathias (S2)10-210-00-1Neyens Wout - Stulens Vic
15:506D3Janssens Mathias - Peeters Karel (S5)Dewulf Mauritz - Kelchtermans Boris (S12)21-140-01-0Eennaes Noah - Jacobs Merlijn
16:157A1Rymen Thomas - Van Hoof Daan (S1)Magnette Gaston - Gaussin Lilien (S8)21-60-01-0De Schreye Victor - Aly Adam
16:158C2jacobs lander - Van den Brande Esteban (S11)Chyrva Artem - Broekmans Cas  (S3)13-210-00-1Frankart Raphaël - Sprangers Cyril
16:159D3Dewulf Mauritz - Kelchtermans Boris (S12)Eennaes Noah - Jacobs Merlijn (S4)17-210-00-1Janssens Mathias - Peeters Karel
16:4010B1Renson Otto - Walkowski Mathias (S2)Neyens Wout - Stulens Vic (S7)21-100-01-0Heijlen Rian - Van de Velde Toon
16:4011C2Chyrva Artem - Broekmans Cas  (S3)Frankart Raphaël - Sprangers Cyril (S6)21-100-01-0jacobs lander - Van den Brande Esteban
16:4012D3Eennaes Noah - Jacobs Merlijn (S4)Janssens Mathias - Peeters Karel (S5)21-120-01-0Dewulf Mauritz - Kelchtermans Boris
Kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
17:05131De Schreye Victor - Aly Adam (2A)Heijlen Rian - Van de Velde Toon (3B)21-80-01-0Chyrva Artem - Broekmans Cas
17:05142Neyens Wout - Stulens Vic (2B)Magnette Gaston - Gaussin Lilien (3A)15-210-00-1Eennaes Noah - Jacobs Merlijn
17:05153jacobs lander - Van den Brande Esteban (2C)Dewulf Mauritz - Kelchtermans Boris (3D)19-220-00-1Rymen Thomas - Van Hoof Daan
17:30161Janssens Mathias - Peeters Karel (2D)Frankart Raphaël - Sprangers Cyril (3C)21-180-01-0Renson Otto - Walkowski Mathias
17:30172Eennaes Noah - Jacobs Merlijn (1D)Magnette Gaston - Gaussin Lilien (W14)21-140-01-0Neyens Wout - Stulens Vic
17:30183Rymen Thomas - Van Hoof Daan (1A)Dewulf Mauritz - Kelchtermans Boris (W15)21-70-01-0jacobs lander - Van den Brande Esteban
17:55191Renson Otto - Walkowski Mathias (1B)Janssens Mathias - Peeters Karel (W16)21-110-01-0Frankart Raphaël - Sprangers Cyril
17:55202Chyrva Artem - Broekmans Cas  (1C)De Schreye Victor - Aly Adam (W13)21-140-01-0Rymen Thomas - Van Hoof Daan
17:55213Heijlen Rian - Van de Velde Toon (L13)jacobs lander - Van den Brande Esteban (L15)20-230-00-1Dewulf Mauritz - Kelchtermans Boris
18:20221Neyens Wout - Stulens Vic (L14)Frankart Raphaël - Sprangers Cyril (L16)25-220-01-0Janssens Mathias - Peeters Karel
18:20232Eennaes Noah - Jacobs Merlijn (W17)Chyrva Artem - Broekmans Cas  (W20)18-210-00-1Magnette Gaston - Gaussin Lilien
18:20243Rymen Thomas - Van Hoof Daan (W18)Renson Otto - Walkowski Mathias (W19)21-160-01-0jacobs lander - Van den Brande Esteban
18:45252Dewulf Mauritz - Kelchtermans Boris (L18)Janssens Mathias - Peeters Karel (L19)15-210-00-1Neyens Wout - Stulens Vic
18:45263Magnette Gaston - Gaussin Lilien (L17)De Schreye Victor - Aly Adam (L20)21-130-01-0Chyrva Artem - Broekmans Cas
Voor de 11de en 12de plaats: 1 set, 3 punten verschil
19:10271Heijlen Rian - Van de Velde Toon (L21)Frankart Raphaël - Sprangers Cyril (L22)21-140-01-0Janssens Mathias - Peeters Karel
Voor de 9de en 10de plaats: 1 set, 3 punten verschil
19:10282jacobs lander - Van den Brande Esteban (W21)Neyens Wout - Stulens Vic (W22)21-170-01-0Magnette Gaston - Gaussin Lilien
Voor de 7ste en 8ste plaats: 1 set, 3 punten verschil
19:10293Dewulf Mauritz - Kelchtermans Boris (L25)De Schreye Victor - Aly Adam (L26)21-100-01-0Renson Otto - Walkowski Mathias
Voor de 1ste en 2de plaats: 2 winnende sets (2 punten verschil)
19:35301Chyrva Artem - Broekmans Cas  (W23)Rymen Thomas - Van Hoof Daan (W24)5-2114-210-2Heijlen Rian - Van de Velde Toon
Voor de 3de en 4de plaats: 2 winnende sets (2 punten verschil)
19:35312Eennaes Noah - Jacobs Merlijn (L23)Renson Otto - Walkowski Mathias (L24)19-2121-149-151-2jacobs lander - Van den Brande Esteban
Voor de 5de en 6de plaats: 1 set, 3 punten verschil
19:35323Janssens Mathias - Peeters Karel (W25)Magnette Gaston - Gaussin Lilien (W26)20-230-00-1Dewulf Mauritz - Kelchtermans Boris

Einduitslag Heren

# Ploeg Punten (pp)
1 Rymen Thomas - Van Hoof Daan 100
2 Chyrva Artem - Broekmans Cas 88
3 Renson Otto - Walkowski Mathias 79
4 Eennaes Noah - Jacobs Merlijn 72
5 Magnette Gaston - Gaussin Lilien 61
6 Janssens Mathias - Peeters Karel 56
7 Dewulf Mauritz - Kelchtermans Boris 51
8 De Schreye Victor - Aly Adam 48
9 jacobs lander - Van den Brande Esteban 44
10 Neyens Wout - Stulens Vic 41
11 Heijlen Rian - Van de Velde Toon 38
12 Frankart Raphaël - Sprangers Cyril 35

Deelnemende ploegen - Heren

Ploeg Punten (14/07/2024 ) Datum Seed
Magnette Gaston - Gaussin Lilien 497 07/06/2024 14:06
Rymen Thomas - Van Hoof Daan 1549 25/04/2024 21:28 1
Renson Otto - Walkowski Mathias 1104 24/05/2024 07:40 2
Chyrva Artem - Broekmans Cas 887 25/05/2024 08:25 3
Eennaes Noah - Jacobs Merlijn 524 30/03/2024 12:26 4
Janssens Mathias - Peeters Karel 848 02/04/2024 20:11 5
Frankart Raphaël - Sprangers Cyril 879 30/03/2024 12:59 6
Neyens Wout - Stulens Vic 496 03/06/2024 11:26 7
De Schreye Victor - Aly Adam 501 09/04/2024 16:23 9
Heijlen Rian - Van de Velde Toon 266 14/04/2024 20:54 10
jacobs lander - Van den Brande Esteban 164 01/04/2024 20:47 11
Dewulf Mauritz - Kelchtermans Boris 198 05/05/2024 17:44 12