Merchtem - SENIORES PROVINCIAAL - heren - PCQ

starten om 14u tot 21u

Wedstrijden

TijdNrPouleVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
15:501A4Père Loïc - Père Ludovic  (S6)Rombaut Bernd - Coulier Theis (S9)21-110-01-0Simon Mathias - Stassen Pierrick
15:502B5Herremans Willem - Verwimp Kobe (S5)Thévenin Victor - Couteau Théo (S8)17-210-00-1De Schepper Breght Paul M - Roosemaryn Jente
15:503C6Van Bostraeten Wannes - Van Regenmortel Arne (S4)Rausin Guillaume - Rausin Gauthier  (S7)20-230-00-1De Bakker Bram - De Bakker Dax
16:154A4Rombaut Bernd - Coulier Theis (S9)Simon Mathias - Stassen Pierrick (S1)12-210-00-1Père Loïc - Père Ludovic
16:155B5Thévenin Victor - Couteau Théo (S8)De Schepper Breght Paul M - Roosemaryn Jente (S2)21-160-01-0Herremans Willem - Verwimp Kobe
16:156C6Rausin Guillaume - Rausin Gauthier  (S7)De Bakker Bram - De Bakker Dax (S3)21-130-01-0Van Bostraeten Wannes - Van Regenmortel Arne
16:407A4Simon Mathias - Stassen Pierrick (S1)Père Loïc - Père Ludovic  (S6)13-210-00-1Rombaut Bernd - Coulier Theis
16:408B5De Schepper Breght Paul M - Roosemaryn Jente (S2)Herremans Willem - Verwimp Kobe (S5)16-210-00-1Thévenin Victor - Couteau Théo
16:409C6De Bakker Bram - De Bakker Dax (S3)Van Bostraeten Wannes - Van Regenmortel Arne (S4)22-190-01-0Rausin Guillaume - Rausin Gauthier
Nieuwe poules. Poule D en E: 1 set - 3 punten verschil - Poule F voor 7de, 8ste en 9de plaats: 2 winnende sets (2 punten verschil)
17:0510D4Rausin Guillaume - Rausin Gauthier  (1C)Herremans Willem - Verwimp Kobe (2B)18-210-00-1Père Loïc - Père Ludovic
17:0511E5Thévenin Victor - Couteau Théo (1B)De Bakker Bram - De Bakker Dax (2C)21-110-01-0Simon Mathias - Stassen Pierrick
17:0512F6De Schepper Breght Paul M - Roosemaryn Jente (3B)Van Bostraeten Wannes - Van Regenmortel Arne (3C)21-1616-2115-171-2Rombaut Bernd - Coulier Theis
17:3013D4Herremans Willem - Verwimp Kobe (2B)Père Loïc - Père Ludovic  (1A)27-300-00-1Rausin Guillaume - Rausin Gauthier
17:3014E5De Bakker Bram - De Bakker Dax (2C)Simon Mathias - Stassen Pierrick (2A)10-210-00-1Thévenin Victor - Couteau Théo
17:5515D4Père Loïc - Père Ludovic  (1A)Rausin Guillaume - Rausin Gauthier  (1C)25-220-01-0Herremans Willem - Verwimp Kobe
17:5516E5Simon Mathias - Stassen Pierrick (2A)Thévenin Victor - Couteau Théo (1B)21-150-01-0De Bakker Bram - De Bakker Dax
17:5517F6Van Bostraeten Wannes - Van Regenmortel Arne (3C)Rombaut Bernd - Coulier Theis (3A)21-1921-172-0De Schepper Breght Paul M - Roosemaryn Jente
Voor 3de en 4de plaats - 1 set - 2 winnende sets - 2 punten verschil
18:20184Herremans Willem - Verwimp Kobe (2D)Thévenin Victor - Couteau Théo (2E)21-1914-2110-151-2Simon Mathias - Stassen Pierrick
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets - 2 punten verschil
18:20195Rausin Guillaume - Rausin Gauthier  (3D)De Bakker Bram - De Bakker Dax (3E)21-821-102-0Père Loïc - Père Ludovic
Poulewedstrijd voor 7de, 8ste en 9de plaats: 2 winnende sets - 2 punten verschil
18:4520F6Rombaut Bernd - Coulier Theis (3A)De Schepper Breght Paul M - Roosemaryn Jente (3B)11-2117-210-2Van Bostraeten Wannes - Van Regenmortel Arne
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets - 2 punten verschil
19:10214Père Loïc - Père Ludovic  (1D)Simon Mathias - Stassen Pierrick (1E)21-1621-162-0Thévenin Victor - Couteau Théo

Einduitslag Heren

# Ploeg Punten (pp)
1 Jakubowski Jacek - Frantsuzov Vlad 94
2 Dewael joran - Van Obbergen Mil 83
3 Lejeune Yves - Capitaine Simon 74
4 De Bruycker Jeroen - Imschoot Seppe 68
5 Roosemaryn Jente - Dethier Seppe 57
6 Jacquet Alexandre - van hout Tim 53
7 Tifouri Omar - Mosca Leonardo 48
8 De Wit Thibaut - Vossen Jan-Pieter 45
9 MORELLE Yann - Ionica Tristan 41
10 Cojocaru Maxim - Nassar Alexis 39
11 De bondt Wout - Ost Rune 36
12 Andries Tibo - Vrambout Arno 33
13 STERCKX WILLY - Steinecke Michel 31
14 Sosa Adrian - Struyf Lessner 29

Deelnemende ploegen - Heren

Ploeg Punten (16/06/2024 ) Seed
Herremans Willem - Verwimp Kobe 204
Simon Mathias - Stassen Pierrick 748 1
De Schepper Breght Paul M - Roosemaryn Jente 597 2
De Bakker Bram - De Bakker Dax 480 3
Van Bostraeten Wannes - Van Regenmortel Arne 488 4
Père Loïc - Père Ludovic 357 6
Rausin Guillaume - Rausin Gauthier 262 7
Thévenin Victor - Couteau Théo 148 8
Rombaut Bernd - Coulier Theis 82 9