MASTERS BELGIAN BEACHVOLLEY KNOKKE-HEIST


vrijdag 11 augustus - 1ste dag

De Prekwalificatie voor het manche te MASTERS BELGIAN BEACHVOLLEY KNOKKE-HEIST zal doorgaan in Evenementenstrand Zeedijk Knokke Heist.


TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:451DM1Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S21)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S20)18-2116-210-2
08:452DF2Daniëls Bente - Hannaert Marine (S21)Eggen Sarah - Masset Magali (S20)17-2119-210-2
08:453CM3Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S22)Van Acker Christophe - De Bock Bart (S19)13-2115-210-2
08:454CF4Mees Lana - Vermeulen Bieke (S22)Degrève Linde - de Jong Lobke (S19)21-1721-122-0
09:305AM1Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S24)Sinnesael Jelle - Engels Stef (S17)17-2112-210-2
09:306AF2Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa (S24)Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S17)11-2114-210-2
09:307BM3De Pryck Laurens - Poot Tijs (S23)Degruyter Tim - De Brandt Koen (S18)19-2118-210-2
09:308BF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien (S23)Declerck Laura - Schaekers Hanne (S18)6-2114-210-2
10:159DM1Deroey Dennis - Colson Martijn (S13)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S12)21-1921-122-0
10:1510DF2Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S13)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S12)14-2121-1515-171-2
10:1511CM3Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S14)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S11)21-1921-152-0
10:1512CF4Vandendriessche Lotte - Ceustermans Marthe (S14)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S11)15-2113-210-2
11:0013AM1Derom Roel - Balduyck Jeroen (S16)Frankart Audry - Verschueren Tim (S9)21-1915-2112-151-2
11:0014AF2Van Cleemput Sarah - Neyt Paulien (S16)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S9)17-2113-210-2
11:0015BM3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S15)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S10)20-2221-1911-151-2
11:0016BF4Kenes Cyrielle - Tison Lucie (S15)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S10)15-2114-210-2
11:4517DM1Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S21)Deroey Dennis - Colson Martijn (S13)14-2114-210-2
11:4518DF2Daniëls Bente - Hannaert Marine (S21)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S13)9-219-210-2
11:4519CM3Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S22)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S14)16-2114-210-2
11:4520CF4Mees Lana - Vermeulen Bieke (S22)Vandendriessche Lotte - Ceustermans Marthe (S14)21-1216-2115-72-1
12:3021AM1Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S24)Derom Roel - Balduyck Jeroen (S16)21-1414-2114-161-2
12:3022AF2Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa (S24)Van Cleemput Sarah - Neyt Paulien (S16)12-2112-210-2
12:3023BM3De Pryck Laurens - Poot Tijs (S23)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S15)16-2113-210-2
12:3024BF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien (S23)Kenes Cyrielle - Tison Lucie (S15)8-2114-210-2
13:1525DM1Cornelis Wannes - De Nys Willem (S20)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S12)21-1617-216-151-2
13:1526DF2Eggen Sarah - Masset Magali (S20)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S12)21-1213-2115-32-1
13:1527CM3Van Acker Christophe - De Bock Bart (S19)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S11)19-2119-210-2
13:1528CF4Degrève Linde - de Jong Lobke (S19)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S11)16-219-210-2
14:0029AM1Sinnesael Jelle - Engels Stef (S17)Frankart Audry - Verschueren Tim (S9)11-2114-210-2
14:0030AF2Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S17)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S9)14-2115-210-2
14:0031BM3Degruyter Tim - De Brandt Koen (S18)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S10)17-2118-210-2
14:0032BF4Declerck Laura - Schaekers Hanne (S18)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S10)9-2116-210-2
14:4533DM1Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S21)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S12)14-2121-197-151-2
14:4534DF2Daniëls Bente - Hannaert Marine (S21)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S12)22-2016-219-151-2
14:4535CM3Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S22)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S11)11-2130-2815-132-1
14:4536CF4Mees Lana - Vermeulen Bieke (S22)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S11)20-2213-210-2
15:3037AM1Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S24)Frankart Audry - Verschueren Tim (S9)13-2125-270-2
15:3038AF2Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa (S24)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S9)16-2110-210-2
15:3039BM3De Pryck Laurens - Poot Tijs (S23)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S10)15-2111-210-2
15:3040BF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien (S23)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S10)12-2113-210-2
16:1541DM1Cornelis Wannes - De Nys Willem (S20)Deroey Dennis - Colson Martijn (S13)15-2110-210-2
16:1542DF2Eggen Sarah - Masset Magali (S20)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S13)15-2121-1510-151-2
16:1543CM3Van Acker Christophe - De Bock Bart (S19)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S14)21-1921-142-0
16:1544CF4Degrève Linde - de Jong Lobke (S19)Vandendriessche Lotte - Ceustermans Marthe (S14)22-2010-2115-132-1
17:0045AM1Sinnesael Jelle - Engels Stef (S17)Derom Roel - Balduyck Jeroen (S16)16-2121-1315-12-1
17:0046AF2Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S17)Van Cleemput Sarah - Neyt Paulien (S16)20-2214-210-2
17:0047BM3Degruyter Tim - De Brandt Koen (S18)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S15)18-2114-210-2
17:0048BF4Declerck Laura - Schaekers Hanne (S18)Kenes Cyrielle - Tison Lucie (S15)14-2121-119-151-2
17:4549#M1Sinnesael Jelle - Engels Stef (A2)Cornelis Wannes - De Nys Willem (D3)15-2121-1411-151-2
17:4550#F2Van Cleemput Sarah - Neyt Paulien (A2)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (D3)21-2319-210-2
17:4551#M3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (B2)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (C3)16-2116-210-2
17:4552#F4Kenes Cyrielle - Tison Lucie (B2)Degrève Linde - de Jong Lobke (C3)14-2121-1412-151-2
18:3053#M1Derom Roel - Balduyck Jeroen (A3)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (D2)16-2121-1915-112-1
18:3054#F2Vercruysse Sien - Carpentier Celine (A3)Eggen Sarah - Masset Magali (D2)18-2114-210-2
18:3055#M3Degruyter Tim - De Brandt Koen (B3)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (C2)16-2115-210-2
18:3056#F4Declerck Laura - Schaekers Hanne (B3)Mees Lana - Vermeulen Bieke (C2)11-2117-210-2

zaterdag 12 augustus - 2de dag

De Kwalificatie voor het manche te MASTERS BELGIAN BEACHVOLLEY KNOKKE-HEIST zal doorgaan in Evenementenstrand Zeedijk Knokke Heist.


TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:451DM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S13)Deroey Dennis - Colson Martijn (S12)21-1921-192-0
08:452DF2Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S13)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S12)21-1521-132-0
08:453CM3Derom Roel - Balduyck Jeroen (S14)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S11)21-1815-2115-122-1
08:454CF4Degrève Linde - de Jong Lobke (S14)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S11)13-2113-210-2
09:305AM1Cornelis Wannes - De Nys Willem (S16)Frankart Audry - Verschueren Tim (S9)13-2114-210-2
09:306AF2Mees Lana - Vermeulen Bieke (S16)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S9)11-2117-210-2
09:307BM3Van Acker Christophe - De Bock Bart (S15)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S10)14-219-210-2
09:308BF4Eggen Sarah - Masset Magali (S15)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S10)13-2113-210-2
10:159DM1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S5)Paulides Joppe - Douwen Bob (S4)17-2114-210-2
10:1510DF2van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S5)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S4)15-2112-210-2
10:1511CM3Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S6)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S3)21-1921-182-0
10:1512CF4Thys Hanne - Simons Lore (S6)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S3)18-2114-210-2
11:0013AM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S8)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)17-2112-210-2
11:0014AF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S8)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (S1)8-2110-210-2
11:0015BM3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S7)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)21-1716-2111-151-2
11:0016BF4Catry Maud - Vandesteene Els (S7)De Beule Julie - Coolman Nina (S2)23-2118-2116-142-1
11:4517DM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S13)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S5)21-1614-2112-151-2
11:4518DF2Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S13)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S5)21-1515-219-151-2
11:4519CM3Derom Roel - Balduyck Jeroen (S14)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S6)15-2121-1913-151-2
11:4520CF4Degrève Linde - de Jong Lobke (S14)Thys Hanne - Simons Lore (S6)22-2012-218-151-2
12:3021AM1Cornelis Wannes - De Nys Willem (S16)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S8)11-2121-1615-112-1
12:3022AF2Mees Lana - Vermeulen Bieke (S16)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S8)14-2111-210-2
12:3023BM3Van Acker Christophe - De Bock Bart (S15)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S7)18-2121-1820-182-1
12:3024BF4Eggen Sarah - Masset Magali (S15)Catry Maud - Vandesteene Els (S7)13-2115-210-2
13:1525DM1Deroey Dennis - Colson Martijn (S12)Paulides Joppe - Douwen Bob (S4)21-1417-2112-151-2
13:1526DF2Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S12)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S4)13-2116-210-2
13:1527CM3Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S11)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S3)16-2112-210-2
13:1528CF4Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S11)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S3)17-2112-210-2
14:0029AM1Frankart Audry - Verschueren Tim (S9)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)0-210-210-2
14:0030AF2Thielemans Britt - Verhulst Renée (S9)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (S1)14-2110-210-2
14:0031BM3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S10)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)18-2118-210-2
14:0032BF4Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S10)De Beule Julie - Coolman Nina (S2)21-1821-162-0
14:4533DM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S13)Paulides Joppe - Douwen Bob (S4)13-2110-210-2
14:4534DF2Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S13)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S4)17-2116-210-2
14:4535CM3Derom Roel - Balduyck Jeroen (S14)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S3)17-2112-210-2
14:4536CF4Degrève Linde - de Jong Lobke (S14)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S3)20-2210-210-2
15:3037AM1Cornelis Wannes - De Nys Willem (S16)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)9-2113-210-2
15:3038AF2Mees Lana - Vermeulen Bieke (S16)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (S1)9-217-210-2
15:3039BM3Van Acker Christophe - De Bock Bart (S15)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)21-1918-218-151-2
15:3040BF4Eggen Sarah - Masset Magali (S15)De Beule Julie - Coolman Nina (S2)8-2113-210-2
16:1541DM1Deroey Dennis - Colson Martijn (S12)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S5)21-1721-172-0
16:1542DF2Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S12)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S5)14-2118-210-2
16:1543CM3Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S11)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S6)19-2118-210-2
16:1544CF4Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S11)Thys Hanne - Simons Lore (S6)14-2117-210-2
17:0045AM1Frankart Audry - Verschueren Tim (S9)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S8)21-2321-1915-132-1
17:0046AF2Thielemans Britt - Verhulst Renée (S9)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S8)22-2021-162-0
17:0047BM3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S10)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S7)12-2126-2415-132-1
17:0048BF4Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S10)Catry Maud - Vandesteene Els (S7)18-2113-210-2
17:4549#M1Frankart Audry - Verschueren Tim (A2)Paulides Joppe - Douwen Bob (D1)12-2114-210-2
17:4550#F2Thielemans Britt - Verhulst Renée (A2)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (D1)13-2112-210-2
17:4551#M3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (B2)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (C1)15-2121-1710-151-2
17:4552#F4Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (B2)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (C1)21-1521-192-0
18:3053#M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (A1)Deroey Dennis - Colson Martijn (D2)21-1122-202-0
18:3054#F2Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (A1)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (D2)21-1621-92-0
18:3055#M3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (B1)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (C2)17-2119-210-2
18:3056#F4Catry Maud - Vandesteene Els (B1)Thys Hanne - Simons Lore (C2)21-1121-112-0

zondag 13 augustus - 3de dag

De Grand Slam voor het manche te MASTERS BELGIAN BEACHVOLLEY KNOKKE-HEIST zal doorgaan in Evenementenstrand Zeedijk Knokke Heist.


TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
1/4 Finals
10:451F1Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (W50)Catry Maud - Vandesteene Els (W56)15-2113-210-2
11:302F1Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (W52)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (W54)12-2116-210-2
12:303M1Paulides Joppe - Douwen Bob (W49)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W55)21-1813-219-151-2
13:154M1Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (W51)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W53)14-2114-210-2
14:155F1Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (L1)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (L2)21-1821-172-0
15:156M1Paulides Joppe - Douwen Bob (L3)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (L4)21-1421-92-0
16:007F1Catry Maud - Vandesteene Els (W1)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (W2)17-2113-210-2
17:008M1Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W3)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W4)18-2111-210-2

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel
Eggen Sarah - Masset Magali
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Catry Maud - Vandesteene Els
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Thys Hanne - Simons Lore
Van Asch Elien - Schaekers Lotte
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
De Beule Julie - Coolman Nina
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Daniëls Bente - Hannaert Marine
Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa
Declerck Laura - Schaekers Hanne
Kenes Cyrielle - Tison Lucie
Degrève Linde - de Jong Lobke
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa
Vandendriessche Lotte - Ceustermans Marthe
Vercruysse Sien - Carpentier Celine
Van Cleemput Sarah - Neyt Paulien
Mees Lana - Vermeulen Bieke
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Frankart Audry - Verschueren Tim
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Sinnesael Jelle - Engels Stef
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Degruyter Tim - De Brandt Koen
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Paulides Joppe - Douwen Bob
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Van Acker Christophe - De Bock Bart
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Derom Roel - Balduyck Jeroen
Cornelis Wannes - De Nys Willem
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk
Deroey Dennis - Colson Martijn