MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY MAASEIK


zaterdag 5 augustus - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Mylemans Kenneth - De Raedt Micaël (S32)Maddens Lars - Vandecaveye Gilles (S23)11-2119-210-2
08:302FM2Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (S33)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S22)21-1829-272-0
08:303GM3Hermans Simon - Luyten Dirk (S34)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S21)16-2121-1010-151-2
08:304DF4Mathues Ina - Vanhorebeek Laure (S22)Vandendriessche Lotte - Vermeulen Bieke (S15)7-2114-210-2
09:155DM1Van der Aa Yorven - Van Roy Denes  (S31)Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (S24)21-189-217-151-2
09:156HM2Loos Niels - Lacour Jaan (S35)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S20)15-2117-210-2
09:157CM3van Hest Dries - Willems Micha (S30)Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (S25)21-159-2115-122-1
00:008CF4Mees Lana - Hannaert Marine (S21)Lambrechts Karen - Vercruysse Sien (S16)21-157-2115-122-1
10:009EM1Mylemans Kenneth - De Raedt Micaël (L1)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S12)9-2118-210-2
10:0010FM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (L2)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S13)14-2113-210-2
10:0011GM3Hermans Simon - Luyten Dirk (L3)Sinnesael Jelle - Engels Stef (S14)20-2219-210-2
10:0012DF4Mathues Ina - Vanhorebeek Laure (L4)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S10)14-2113-210-2
10:4513DM1Van der Aa Yorven - Van Roy Denes  (L5)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S11)7-217-210-2
10:4514HM2Loos Niels - Lacour Jaan (L6)Derom Roel - Colson Martijn (S15)20-2210-210-2
10:4515CM3Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (L7)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S10)15-2115-210-2
10:4516CF4Lambrechts Karen - Vercruysse Sien (L8)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S9)13-2116-210-2
11:3017EM1Maddens Lars - Vandecaveye Gilles (W1)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S12)17-2118-210-2
11:3018FM2Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (W2)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S13)10-2113-210-2
11:3019GM3De Pryck Laurens - Poot Tijs (W3)Sinnesael Jelle - Engels Stef (S14)21-1913-2113-151-2
11:3020DF4Vandendriessche Lotte - Vermeulen Bieke (W4)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S10)17-2110-210-2
12:1521DM1Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (W5)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S11)14-2121-169-151-2
12:1522HM2Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (W6)Derom Roel - Colson Martijn (S15)19-2117-210-2
12:1523CM3van Hest Dries - Willems Micha (W7)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S10)15-2117-210-2
12:1524CF4Mees Lana - Hannaert Marine (W8)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S9)17-2111-210-2
13:0025AM1Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (S28)Torfs Wesley - Peeters Simon (S27)17-2115-210-2
13:0026JM2Verleene Rens - Vinckier Yentl (S37)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S18)9-2114-210-2
13:0027#M3Verspecht Martijn - Vleugels Jef (1 E)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 F)24-2221-172-0
13:0028AF4Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien (S19)Eggen Sarah - Gondry Sophie (S18)12-2121-1515-102-1
13:4529BM1Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (S29)van den Berg Peter - van looy jorik (S26)18-2121-1427-252-1
13:4530IM2Vercauteren Roel - Vercauteren Hans (S36)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S19)7-2113-210-2
13:4531#F3Mees Lana - Hannaert Marine (2 C)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (1 D)17-2115-210-2
13:4532#F4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (1 C)Vandendriessche Lotte - Vermeulen Bieke (2 D)21-1821-182-0
14:3033#M1Sinnesael Jelle - Engels Stef (1 G)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (1 D)17-2118-210-2
14:3034#M2Derom Roel - Colson Martijn (1 H)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (1 C)21-1821-202-0
14:3035BF3Rampelberg Lina - Michiels Rebecca (S20)Degrève Linde - de Jong Lobke (S17)22-2018-2115-112-1
14:3036FF4Van de Vyver Jutta - Vanhuylenbroeck Tessa (S24)Baens Fleur - Van Cleemput Sarah (S13)17-12721-178-151-2
15:1537AM1Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (L25)Frankart Audry - Verschueren Tim (S8)10-219-210-2
15:1538JM2Verleene Rens - Vinckier Yentl (L26)Van Acker Christophe - De Bock Bart (S17)14-2110-210-2
15:1539EF3Theuns Robyn - Ceustermans Marthe (S23)Kenes Cyrielle - Tison Lucie (S14)18-2111-210-2
15:1540AF4Eggen Sarah - Gondry Sophie (L28)Thys Hanne - Simons Lore (S7)18-2111-210-2
16:0041BM1van den Berg Peter - van looy jorik (L29)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S9)9-2114-210-2
16:0042IM2Vercauteren Roel - Vercauteren Hans (L30)Cloot Matthias - Urnaut Aljosa (S16)13-2116-210-2
16:0043BF3Degrève Linde - de Jong Lobke (L35)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S8)15-2113-210-2
16:0044FF4Van de Vyver Jutta - Vanhuylenbroeck Tessa (L36)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S12)8-219-210-2
16:4545AM1Torfs Wesley - Peeters Simon (W25)Frankart Audry - Verschueren Tim (S8)13-2115-210-2
16:4546JM2Cornelis Wannes - De Nys Willem (W26)Van Acker Christophe - De Bock Bart (S17)21-1920-2214-161-2
16:4547EF3Theuns Robyn - Ceustermans Marthe (L39)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S11)13-2117-210-2
16:4548AF4Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien (W28)Thys Hanne - Simons Lore (S7)15-2117-210-2
17:3049BM1Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (W29)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S9)18-2116-210-2
17:3050IM2Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (W30)Cloot Matthias - Urnaut Aljosa (S16)21-169-2115-132-1
17:3051BF3Rampelberg Lina - Michiels Rebecca (W35)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S8)15-2117-210-2
17:3052FF4Baens Fleur - Van Cleemput Sarah (W36)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S12)15-214-210-2
18:1553#M1Frankart Audry - Verschueren Tim (1 A)Van Acker Christophe - De Bock Bart (1 J)21-1421-132-0
18:1554#M2Steenhouwer Dries - Degrève Wim (1 B)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (1 I)21-921-152-0
18:1555EF3Kenes Cyrielle - Tison Lucie (W39)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S11)16-2112-210-2
18:1556#F4Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien (2 A)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (1 F)11-2114-210-2
19:0057#F1Rampelberg Lina - Michiels Rebecca (2 B)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (1 E)16-2110-210-2
19:0058#F3Thielemans Britt - Verhulst Renée (1 B)Kenes Cyrielle - Tison Lucie (2 E)21-1418-2115-102-1
19:0059#F4Thys Hanne - Simons Lore (1 A)Baens Fleur - Van Cleemput Sarah (2 F)21-1621-112-0

zondag 6 augustus - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Frankart Audry - Verschueren Tim (S8)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S9)21-1721-162-0
08:302DM3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S5)Derom Roel - Colson Martijn (S12)21-1321-162-0
08:303AF2Thielemans Britt - Verhulst Renée (S8)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S9)14-2121-230-2
08:304DF4Catry Maud - Vandesteene Els (S5)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S12)20-2221-1415-112-1
09:155CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S6)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S11)21-1814-2115-102-1
09:156BM3Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S7)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S10)21-1921-132-0
09:157CF2van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S6)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S11)17-2118-210-2
09:158BF4Thys Hanne - Simons Lore (S7)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S10)22-2421-713-151-2
10:009AM1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (L1)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S1)21-1821-2310-151-2
10:0010DM3Derom Roel - Colson Martijn (L2)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S4)16-2121-1915-132-1
10:0011AF2Thielemans Britt - Verhulst Renée (L3)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (S1)18-2114-210-2
10:0012DF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (L4)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S4)19-2119-210-2
10:4513CM1Verspecht Martijn - Vleugels Jef (L5)Paulides Joppe - Douwen Bob (S3)21-1317-2112-151-2
10:4514BM3Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (L6)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S2)17-2110-210-2
10:4515CF2van Grinsven Leen - Wittock Birthe (L7)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S3)21-1412-2111-151-2
10:4516BF4Thys Hanne - Simons Lore (L8)De Beule Julie - Coolman Nina (S2)13-2116-210-2
11:3017AM1Frankart Audry - Verschueren Tim (W1)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S1)21-1817-2112-151-2
11:3018DM3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (W2)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S4)9-2121-1215-132-1
11:3019AF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (W3)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (S1)14-2112-210-2
11:3020DF4Catry Maud - Vandesteene Els (W4)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S4)21-1521-182-0
12:1521CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W5)Paulides Joppe - Douwen Bob (S3)22-2018-2115-132-1
12:1522BM3Christiaens Jens - Cosemans Lienert (W6)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S2)18-219-210-2
12:1523CF2Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (W7)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S3)19-2116-210-2
12:1524BF4Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (W8)De Beule Julie - Coolman Nina (S2)14-2120-220-2
Place 9-11
13:0025M1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (A3)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (D3)21-1922-202-0
13:0026M3Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (B3)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (C3)21-1622-202-0
13:0027F2Thielemans Britt - Verhulst Renée (A3)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (D3)21-1921-162-0
13:0028F4Thys Hanne - Simons Lore (B3)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (C3)21-1918-2113-151-2
1/4 Finals
13:4529M1Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (A1)Derom Roel - Colson Martijn (D2)20-2220-220-2
13:4530M3Frankart Audry - Verschueren Tim (A2)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (D1)21-1814-2113-151-2
13:4531F2Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (A1)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (D2)17-2121-1715-92-1
13:4532F4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (A2)Catry Maud - Vandesteene Els (D1)16-2116-210-2
14:3033M1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (B2)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (C1)15-2121-1810-151-2
14:3034M3Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (B1)Paulides Joppe - Douwen Bob (C2)21-1420-2220-182-1
14:3035F2Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (B2)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (C1)19-2115-210-2
14:3036F4De Beule Julie - Coolman Nina (B1)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (C2)21-1321-102-0
1/2 Finals
15:3037M1Derom Roel - Colson Martijn (W29)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W33)21-1616-2115-122-1
15:3038M3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (W30)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W34)17-2112-210-2
15:3039F2Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (W31)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W35)21-1321-152-0
15:3040F4Catry Maud - Vandesteene Els (W32)De Beule Julie - Coolman Nina (W36)23-2121-172-0
Finals
17:0041F1Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (W39)Catry Maud - Vandesteene Els (W40)21-1521-152-0
18:0042M1Derom Roel - Colson Martijn (W37)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W38)18-2119-210-2

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Catry Maud - Vandesteene Els
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Thys Hanne - Simons Lore
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
De Beule Julie - Coolman Nina
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Degrève Linde - de Jong Lobke
Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa
Kenes Cyrielle - Tison Lucie
Lambrechts Karen - Vercruysse Sien
Vandendriessche Lotte - Vermeulen Bieke
Van de Vyver Jutta - Vanhuylenbroeck Tessa
Mathues Ina - Vanhorebeek Laure
Theuns Robyn - Ceustermans Marthe
Eggen Sarah - Gondry Sophie
Rampelberg Lina - Michiels Rebecca
Baens Fleur - Van Cleemput Sarah
Mees Lana - Hannaert Marine

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Frankart Audry - Verschueren Tim
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Sinnesael Jelle - Engels Stef
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Paulides Joppe - Douwen Bob
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Vercauteren Roel - Vercauteren Hans
Mylemans Kenneth - De Raedt Micaël
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
van den Berg Peter - van looy jorik
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes
Verleene Rens - Vinckier Yentl
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Hermans Simon - Luyten Dirk
Derom Roel - Colson Martijn
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik
Torfs Wesley - Peeters Simon
Cornelis Wannes - De Nys Willem
Loos Niels - Lacour Jaan
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk
Van Acker Christophe - De Bock Bart
van Hest Dries - Willems Micha
Maddens Lars - Vandecaveye Gilles
Cloot Matthias - Urnaut Aljosa