MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY LEUVEN-LOUVAIN


zaterdag 22 juli - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1De Raedt Micaël - Loos Niels (S32)Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (S23)11-2118-210-2
08:302FM2Torfs Wesley - Van Reeth Jannes (S33)Vercruysse Jop - Symoens Jonas (S22)21-921-182-0
08:303GM3Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (S34)Baeck Pieter - De Bock Bart (S21)20-2221-615-92-1
08:304DF4Theuns Robyn - Ceustermans Marthe (S22)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (S15)13-2121-176-151-2
09:155DM1Browaeys Robrecht - Malfait Gilles (S31)Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (S24)13-2117-210-2
09:156HM2Hermans Simon - Mol Vincent (S35)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S20)19-219-210-2
09:157CM3van Hest Dries - Willems Micha (S30)Van Daele Andy - Van Roy Denes  (S25)21-1221-82-0
09:158CF4Daniëls Bente - Hannaert Marine (S21)Mathues Ina - Vanhorebeek Laure (S16)16-2121-1510-151-2
10:009EM1De Raedt Micaël - Loos Niels (L1)Sinnesael Jelle - Engels Stef (S12)12-2117-210-2
10:0010FM2Vercruysse Jop - Symoens Jonas (L2)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S13)15-2113-210-2
10:0011GM3Baeck Pieter - De Bock Bart (L3)Degrève Wim - Siqueira Frederico (S14)17-2121-1913-151-2
10:0012DF4Theuns Robyn - Ceustermans Marthe (L4)Baens Fleur - Louis Jolien (S10)17-2110-210-2
10:4513DM1Browaeys Robrecht - Malfait Gilles (L5)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S11)16-2113-210-2
10:4514HM2Hermans Simon - Mol Vincent (L6)Degruyter Tim - De Brandt Koen (S15)15-2115-210-2
10:4515CM3Van Daele Andy - Van Roy Denes  (L7)Van der Aa Yentl - Colson Martijn (S10)11-219-210-2
10:4516CF4Daniëls Bente - Hannaert Marine (L8)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S9)9-211-210-2
11:3017EM1Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (W1)Sinnesael Jelle - Engels Stef (S12)21-1815-2112-151-2
11:3018FM2Torfs Wesley - Van Reeth Jannes (W2)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S13)14-2111-210-2
11:3019GM3Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (W3)Degrève Wim - Siqueira Frederico (S14)16-2117-210-2
11:3020DF4Lambrechts Karen - Van Belle Amber (W4)Baens Fleur - Louis Jolien (S10)15-2112-210-2
12:1521DM1Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (W5)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S11)21-1915-2117-152-1
12:1522HM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (W6)Degruyter Tim - De Brandt Koen (S15)12-2110-210-2
12:1523CM3van Hest Dries - Willems Micha (W7)Van der Aa Yentl - Colson Martijn (S10)14-219-210-2
12:1524CF4Mathues Ina - Vanhorebeek Laure (W8)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S9)15-2118-210-2
13:0025AM1Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S28)Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (S27)12-2122-2015-72-1
13:0026JM2Luyckx Kwinten - Depovere Sander (S37)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S18)21-1721-152-0
13:0027#M3Sinnesael Jelle - Engels Stef (1 E)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 F)14-2113-210-2
13:0028AF4Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah (S19)Vandendriessche Lotte - Heylen Margot  (S18)21-1321-122-0
13:4529BM1Maddens Lars - Peeters Simon (S29)van den Berg Peter - van looy jorik (S26)21-1620-2215-72-1
13:4530IM2Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (S36)Van Acker Christophe - Vandecaveye Gilles (S19)11-2113-210-2
13:4531#F3Mathues Ina - Vanhorebeek Laure (2 C)Baens Fleur - Louis Jolien (1 D)14-2121-1710-151-2
13:4532#F4Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (1 C)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (2 D)21-1021-182-0
14:3033#M1Degrève Wim - Siqueira Frederico (1 G)Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (1 D)21-1521-192-0
14:3034#M2Degruyter Tim - De Brandt Koen (1 H)Van der Aa Yentl - Colson Martijn (1 C)23-2121-172-0
14:3036FF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien (S24)Eggen Sarah - Masset Magali (S13)3-2113-210-2
00:0035BF3Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien (S20)Mees Lana - Van de Vyver Jutta (S17)21-1621-162-0
15:1537AM1Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (L25)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S8)14-2116-210-2
15:1538JM2Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (L26)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S17)18-2113-210-2
15:1539EF3Van Cleemput Sarah - Voulismas Laura (S23)Degrève Linde - de Jong Lobke (S14)16-2118-210-2
15:1540AF4Vandendriessche Lotte - Heylen Margot  (L28)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S7)9-2112-210-2
16:0041BM1van den Berg Peter - van looy jorik (L29)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S9)11-2114-210-2
16:0042IM2Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (L30)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S16)21-1821-172-0
16:0043BF3Mees Lana - Van de Vyver Jutta (L35)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S8)15-2114-210-2
16:0044FF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien (L36)Kenes Cyrielle - Tison Lucie (S12)14-2114-210-2
16:4545AM1Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (W25)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S8)12-2116-210-2
16:4546JM2Luyckx Kwinten - Depovere Sander (W26)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S17)21-1414-2115-112-1
16:4547EF3Van Cleemput Sarah - Voulismas Laura (L39)Van den vonder Lisa - Smits Sarah (S11)7-2110-210-2
16:4548AF4Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah (W28)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S7)14-2110-210-2
17:3049BM1Maddens Lars - Peeters Simon (W29)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S9)19-2121-1610-151-2
17:3050IM2Van Acker Christophe - Vandecaveye Gilles (W30)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S16)21-1821-112-0
17:3051BF3Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien (W35)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S8)14-2121-1810-151-2
17:3052FF4Eggen Sarah - Masset Magali (W36)Kenes Cyrielle - Tison Lucie (S12)21-1421-132-0
18:1553#M1Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (1 A)Luyckx Kwinten - Depovere Sander (1 J)21-1121-102-0
18:1554#M2Vermeeren Thibault - Coenen Jo (1 B)Van Acker Christophe - Vandecaveye Gilles (1 I)21-1817-219-151-2
18:1555EF3Degrève Linde - de Jong Lobke (W39)Van den vonder Lisa - Smits Sarah (S11)14-2114-210-2
18:1556#F4Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah (2 A)Eggen Sarah - Masset Magali (1 F)17-2116-210-2
19:0057#F1Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien (2 B)Van den vonder Lisa - Smits Sarah (1 E)16-2121-1112-151-2
19:0058#F3Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (1 B)Degrève Linde - de Jong Lobke (2 E)21-1521-152-0
19:0059#F4Thielemans Britt - Verhulst Renée (1 A)Kenes Cyrielle - Tison Lucie (2 F)21-729-272-0

zondag 23 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S8)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S9)21-1415-2116-181-2
08:302DM3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S5)Van Acker Christophe - Vandecaveye Gilles (S12)21-1517-2115-102-1
08:303AF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S8)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S9)22-2021-172-0
08:304DF4Thys Hanne - Simons Lore (S5)Eggen Sarah - Masset Magali (S12)19-2121-1815-62-1
09:155CM1Frankart Audry - Verschueren Tim (S6)Degruyter Tim - De Brandt Koen (S11)21-1419-2113-151-2
09:156BM3Derom Roel - Christiaens Jens (S7)Degrève Wim - Siqueira Frederico (S10)18-2122-2011-151-2
09:157CF2Vandenabeele Annelies - Lieckens Kim (S6)Van den vonder Lisa - Smits Sarah (S11)21-1521-82-0
09:158BF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (S7)Baens Fleur - Louis Jolien (S10)22-2021-112-0
10:009AM1Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (L1)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S1)16-2115-210-2
10:0010DM3Van Acker Christophe - Vandecaveye Gilles (L2)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S4)21-1720-2210-151-2
10:0011AF2Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (L3)De Beule Julie - Coolman Nina (S1)17-2111-210-2
10:0012DF4Eggen Sarah - Masset Magali (L4)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S4)11-2120-220-2
10:4513CM1Frankart Audry - Verschueren Tim (L5)Paulides Joppe - Douwen Bob (S3)21-1912-213-151-2
10:4514BM3Derom Roel - Christiaens Jens (L6)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S2)21-1721-162-0
10:4515CF2Van den vonder Lisa - Smits Sarah (L7)Catry Maud - Vandesteene Els (S3)21-1915-2113-151-2
10:4516BF4Baens Fleur - Louis Jolien (L8)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S2)10-2115-210-2
11:3017AM1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (W1)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S1)21-1910-2113-151-2
11:3018DM3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (W2)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S4)17-2114-210-2
11:3019AF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (W3)De Beule Julie - Coolman Nina (S1)7-2112-210-2
11:3020DF4Thys Hanne - Simons Lore (W4)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S4)21-1621-192-0
12:1521CM1Degruyter Tim - De Brandt Koen (W5)Paulides Joppe - Douwen Bob (S3)17-2117-210-2
12:1522BM3Degrève Wim - Siqueira Frederico (W6)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S2)13-2117-210-2
12:1523CF2Vandenabeele Annelies - Lieckens Kim (W7)Catry Maud - Vandesteene Els (S3)19-2121-167-151-2
12:1524BF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (W8)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S2)23-217-219-151-2
Place 9-11
13:0025M1Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (A3)Van Acker Christophe - Vandecaveye Gilles (D3)22-2012-2113-151-2
13:0026M3Degrève Wim - Siqueira Frederico (B3)Frankart Audry - Verschueren Tim (C3)18-2115-210-2
13:0027F2Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (A3)Eggen Sarah - Masset Magali (D3)18-2117-210-2
13:0028F4Baens Fleur - Louis Jolien (B3)Van den vonder Lisa - Smits Sarah (C3)21-1421-02-0
1/4 Finals
13:4529M1Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (A1)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (D2)18-2121-1514-161-2
13:4530M3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (A2)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (D1)14-2114-210-2
13:4531F2De Beule Julie - Coolman Nina (A1)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (D2)16-2120-220-2
13:4532F4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (A2)Thys Hanne - Simons Lore (D1)21-1517-2110-151-2
14:3033M1Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (B2)Paulides Joppe - Douwen Bob (C1)21-1514-2112-151-2
14:3034M3Derom Roel - Christiaens Jens (B1)Degruyter Tim - De Brandt Koen (C2)27-2521-182-0
14:3035F2Thielemans Britt - Verhulst Renée (B2)Catry Maud - Vandesteene Els (C1)23-2516-210-2
14:3036F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (B1)Vandenabeele Annelies - Lieckens Kim (C2)25-2321-162-0
1/2 Finals
15:3037M1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (W29)Paulides Joppe - Douwen Bob (W33)23-2521-1424-222-1
15:3038M3Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (W30)Derom Roel - Christiaens Jens (W34)21-1521-172-0
15:3039F2van Grinsven Leen - Wittock Birthe (W31)Catry Maud - Vandesteene Els (W35)21-1314-219-151-2
15:3040F4Thys Hanne - Simons Lore (W32)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W36)22-2414-210-2
Finals
17:0041F1Catry Maud - Vandesteene Els (W39)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W40)19-2118-210-2
18:0042M1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (W37)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (W38)19-2121-197-151-2

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel
Eggen Sarah - Masset Magali
Catry Maud - Vandesteene Els
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Thys Hanne - Simons Lore
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
De Beule Julie - Coolman Nina
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Daniëls Bente - Hannaert Marine
Kenes Cyrielle - Tison Lucie
Degrève Linde - de Jong Lobke
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Vandendriessche Lotte - Heylen Margot
Van den vonder Lisa - Smits Sarah
Baens Fleur - Louis Jolien
Vandenabeele Annelies - Lieckens Kim
Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien
Mathues Ina - Vanhorebeek Laure
Theuns Robyn - Ceustermans Marthe
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien
Van Cleemput Sarah - Voulismas Laura
Mees Lana - Van de Vyver Jutta

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Frankart Audry - Verschueren Tim
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Sinnesael Jelle - Engels Stef
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
Degruyter Tim - De Brandt Koen
Paulides Joppe - Douwen Bob
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Hermans Simon - Mol Vincent
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Browaeys Robrecht - Malfait Gilles
Baeck Pieter - De Bock Bart
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
van den Berg Peter - van looy jorik
Van der Aa Yentl - Colson Martijn
Derom Roel - Christiaens Jens
Van Acker Christophe - Vandecaveye Gilles
van Hest Dries - Willems Micha
Maddens Lars - Peeters Simon
Cornelis Wannes - De Nys Willem
Vercruysse Jop - Symoens Jonas
De Raedt Micaël - Loos Niels
Degrève Wim - Siqueira Frederico
Luyckx Kwinten - Depovere Sander
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Torfs Wesley - Van Reeth Jannes
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk
Van Daele Andy - Van Roy Denes