MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY LEUVEN-LOUVAIN


zaterdag 20 juli - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Mannaert Quinten - Lambrechts Wouter (S32)Nicolaidis Mark - Halley Samuel (wc) (S23)17-2114-210-2
08:302FM2Browaeys Robrecht - Deruyck Sander (S33)Luyten Dirk - Devolder Laurens (S22)14-218-210-2
08:303GM3De Raedt Micaël - van Grinsven Anton (S34)De Nys Willem - Cornelis Wannes (S21)22-2014-218-151-2
08:304DF4Longeval Axelle - Jacquemyn Céline (S22)Schaekers Lotte - Schaekers Hanne (S15)12-2114-210-2
09:155DM1Peters Berre - Peters Joran (S31)Derom Roel - Verwimp David (S24)15-2124-229-151-2
09:156HM2Hermans Simon - Vermote Miguel (S35)Nuyttens Wout - Haesen Liam (S20)16-217-210-2
09:157CM3Vandemoortel Mano - Follet Arthur (S30)Somers Bjorn - Lacour Jaan (S25)14-2118-210-2
09:158CF4Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien (S21)Van solkema Wies - Jenkins Christine (wc) (S16)26-2413-214-151-2
10:009EM1Mannaert Quinten - Lambrechts Wouter (L1)Van Acker Christophe - De Bock Bart (S12)16-2112-210-2
10:0010FM2Browaeys Robrecht - Deruyck Sander (L2)Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (S13)7-2114-210-2
10:0011GM3De Raedt Micaël - van Grinsven Anton (L3)Janssens Jonas - Van Daele Andy (S14)9-213-210-2
10:0012DF4Longeval Axelle - Jacquemyn Céline (L4)Coolman Nina - Rousseaux Helene (S10)13-2123-250-2
10:4513DM1Peters Berre - Peters Joran (L5)van Hest Dries - Maddens Lars  (S11)15-2116-210-2
10:4514HM2Hermans Simon - Vermote Miguel (L6)Sannen Jeroen - Torfs Wesley (S15)11-217-210-2
10:4515CM3Vandemoortel Mano - Follet Arthur (L7)Vleugels Jef - Blondeel Mathias (S10)17-218-210-2
10:4516CF4Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien (L8)Simons Lore - Reul Océane (S9)15-2117-210-2
11:3017EM1Nicolaidis Mark - Halley Samuel (wc) (W1)Van Acker Christophe - De Bock Bart (S12)21-1821-162-0
11:3018FM2Luyten Dirk - Devolder Laurens (W2)Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (S13)21-2319-210-2
11:3019GM3De Nys Willem - Cornelis Wannes (W3)Janssens Jonas - Van Daele Andy (S14)22-2016-2110-151-2
11:3020DF4Schaekers Lotte - Schaekers Hanne (W4)Coolman Nina - Rousseaux Helene (S10)21-1514-2112-151-2
12:1521DM1Derom Roel - Verwimp David (W5)van Hest Dries - Maddens Lars  (S11)21-1213-219-151-2
12:1522HM2Nuyttens Wout - Haesen Liam (W6)Sannen Jeroen - Torfs Wesley (S15)21-1821-162-0
12:1523CM3Somers Bjorn - Lacour Jaan (W7)Vleugels Jef - Blondeel Mathias (S10)14-2115-210-2
12:1524CF4Van solkema Wies - Jenkins Christine (wc) (W8)Simons Lore - Reul Océane (S9)21-1416-2114-161-2
13:0025AM1Verleene Rens - Dewyspelaere Brecht (S28)Mol Vincent - Vercauteren Roel (S27)14-2121-169-151-2
13:0026JM2Canters Levi - Hulselmans Simon (S37)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S18)15-2112-210-2
13:0027#M3Nicolaidis Mark - Halley Samuel (wc) (1 E)Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (1 F)17-2121-1015-102-1
13:0028AF4Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (S19)Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah (S18)13-219-210-2
13:4529BM1Van der Aa Yorven - Van Roy Denes  (S29)Van Haesendonck Maxim - Siqueira Frederico (S26)14-2114-210-2
13:4530IM2Kermans Tim - Brems Kobe  (S36)Witvrouwen Christophe - De Bie Dries (S19)12-2118-210-2
13:4531#F3Van solkema Wies - Jenkins Christine (wc) (2 C)Coolman Nina - Rousseaux Helene (1 D)15-2113-210-2
13:4532#F4Simons Lore - Reul Océane (1 C)Schaekers Lotte - Schaekers Hanne (2 D)23-2121-122-0
14:3033#M1Janssens Jonas - Van Daele Andy (1 G)van Hest Dries - Maddens Lars  (1 D)21-1623-2515-72-1
14:3034#M2Nuyttens Wout - Haesen Liam (1 H)Vleugels Jef - Blondeel Mathias (1 C)15-2119-210-2
14:3035BF3Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure (S20)Michiels Rebecca - Van Belle Amber (S17)21-2321-915-112-1
14:3036FF4Simons Elien - Hervent Linde (S24)Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (S13)12-2111-210-2
15:1537AM1Verleene Rens - Dewyspelaere Brecht (L25)Verspecht Martijn - Willems Micha (S8)10-2118-210-2
15:1538JM2Canters Levi - Hulselmans Simon (L26)Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (S17)9-2113-210-2
15:1539EF3Vandesteene Els - Bland Angie (S14)Theuns Robyn - Vervekken Aline (S23)17-2121-915-112-1
15:1540AF4Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (L28)Daniëls Bente - Mees Lana (S7)11-2116-210-2
16:0041BM1Van der Aa Yorven - Van Roy Denes  (L29)Coenen Jo - Vermeeren Thibault (S9)17-2114-210-2
16:0042IM2Kermans Tim - Brems Kobe  (L30)Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S16)16-217-210-2
16:0043BF3Michiels Rebecca - Van Belle Amber (L35)Baens Fleur - Devos Janne (S8)11-2113-210-2
16:0044FF4Simons Elien - Hervent Linde (L36)Heyrman Laura - van Grinsven Leen (S12)16-2118-210-2
16:4545AM1Mol Vincent - Vercauteren Roel (W25)Verspecht Martijn - Willems Micha (S8)13-2118-210-2
16:4546JM2De Pryck Laurens - Poot Tijs (W26)Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (S17)17-2117-210-2
16:4547EF3Theuns Robyn - Vervekken Aline (L39)Ceustermans Marthe - De Tant Amber (S11)21-1520-2216-181-2
16:4548AF4Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah (W28)Daniëls Bente - Mees Lana (S7)11-2119-210-2
17:3049BM2Van Haesendonck Maxim - Siqueira Frederico (W29)Coenen Jo - Vermeeren Thibault (S9)14-2122-2015-92-1
17:3050IM2Witvrouwen Christophe - De Bie Dries (W30)Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S16)21-1814-218-151-2
17:3051BF3Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure (W35)Baens Fleur - Devos Janne (S8)18-2116-210-2
17:3052FF4Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (W36)Heyrman Laura - van Grinsven Leen (S12)13-2121-1912-151-2
18:1553#M1Verspecht Martijn - Willems Micha (1 A)Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (1 J)25-2321-192-0
18:1554#M2Van Haesendonck Maxim - Siqueira Frederico (1 B)Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (1 I)19-2114-210-2
18:1555EF1Vandesteene Els - Bland Angie (W39)Ceustermans Marthe - De Tant Amber (S11)21-1321-162-0
18:1556#F4Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah (2 A)Heyrman Laura - van Grinsven Leen (1 F)15-2117-210-2
19:0057#F1Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure (2 B)Vandesteene Els - Bland Angie (1 E)15-2117-210-2
19:0058#F4Baens Fleur - Devos Janne (1 B)Ceustermans Marthe - De Tant Amber (2 E)18-2115-210-2
19:0059#F3Daniëls Bente - Mees Lana (1 A)Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (2 F)21-1820-2212-151-2

zondag 21 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Verspecht Martijn - Willems Micha (S8)Vleugels Jef - Blondeel Mathias (S9)14-2121-1615-112-1
08:302DM3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S5)Nicolaidis Mark - Halley Samuel (wc) (S12)21-1323-212-0
08:303AF2Coolman Nina - Rousseaux Helene (S8)Ceustermans Marthe - De Tant Amber (S9)19-2120-220-2
08:304DF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (S5)Vandesteene Els - Bland Angie (S12)21-1721-152-0
09:155CM1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S6)Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S11)21-1721-152-0
09:156BM3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S7)Janssens Jonas - Van Daele Andy (S10)21-1019-2115-42-1
09:157CF2Wittock Birthe - Bondi Beba (S6)Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (S11)17-2121-1715-82-1
09:158BF4Simons Lore - Reul Océane (S7)Heyrman Laura - van Grinsven Leen (S10)21-1824-222-0
10:009AM1Vleugels Jef - Blondeel Mathias (L1)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S1)12-2115-210-2
10:0010DM3Nicolaidis Mark - Halley Samuel (wc) (L2)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S4)13-2113-210-2
10:0011AF2Coolman Nina - Rousseaux Helene (L3)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)17-2116-210-2
10:0012DF4Vandesteene Els - Bland Angie (L4)Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore (S4)12-2123-2121-192-1
10:4513CM1Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (L5)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S3)9-2111-210-2
10:4514BM3Janssens Jonas - Van Daele Andy (L6)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S2)11-2112-210-2
10:4515CF2Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (L7)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa (S3)23-259-210-2
10:4516BF4Heyrman Laura - van Grinsven Leen (L8)Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (S2)14-2119-210-2
11:3017AM1Verspecht Martijn - Willems Micha (W1)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S1)13-2115-210-2
11:3018DM3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (W2)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S4)19-2116-210-2
11:3019AF2Ceustermans Marthe - De Tant Amber (W3)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)17-2122-240-2
11:3020DF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (W4)Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore (S4)21-1521-192-0
12:1521CM1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (W5)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S3)14-2121-1513-151-2
12:1522BM3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (W6)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S2)13-2119-210-2
12:1523CF2Wittock Birthe - Bondi Beba (W7)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa (S3)21-1926-242-0
12:1524BF4Simons Lore - Reul Océane (W8)Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (S2)14-2121-188-151-2
Place 9-11
13:0025M1Vleugels Jef - Blondeel Mathias (A3)Nicolaidis Mark - Halley Samuel (wc) (D3)21-1921-192-0
13:0026M3Janssens Jonas - Van Daele Andy (B3)Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (C3)17-2121-1410-151-2
13:0027F2Coolman Nina - Rousseaux Helene (A3)Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore (D3)21-1321-152-0
13:0028F4Heyrman Laura - van Grinsven Leen (B3)Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (C3)21-1421-132-0
13:4529F1Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (Lot)Vandesteene Els - Bland Angie (Lot)18-2121-1315-132-1
13:4530M3Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (Lot)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (Lot)21-1121-192-0
13:4531M2Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (Lot)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (Lot)34-3621-1812-151-2
13:4532F4Thielemans Britt - Verhulst Renée (Lot)Simons Lore - Reul Océane (Lot)11-2117-210-2
14:3033F1Van den vonder Lisa - Cools Sarah (Lot)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa (Lot)21-1821-102-0
14:3034M3Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (Lot)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (Lot)21-1821-172-0
14:3035M2Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (Lot)Verspecht Martijn - Willems Micha (Lot)21-1121-182-0
14:3036F4Wittock Birthe - Bondi Beba (Lot)Ceustermans Marthe - De Tant Amber (Lot)8-2114-210-2
1/2 Finals
15:3037M1Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (W30)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (W31)13-2121-1415-82-1
15:3038M2Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W34)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (W35)21-1821-162-0
15:3039F3Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (W29)Simons Lore - Reul Océane (W32)21-1421-132-0
15:3040F4Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W33)Ceustermans Marthe - De Tant Amber (W36)18-2121-1713-151-2
Finals
17:0041F1Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (W39)Ceustermans Marthe - De Tant Amber (W40)21-1822-202-0
18:0042M1Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (W37)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W38)21-1715-2111-151-2

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt 80
Ceustermans Marthe - De Tant Amber 77
Simons Lore - Reul Océane 69
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 64
Vandesteene Els - Bland Angie 61
Thielemans Britt - Verhulst Renée 56
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa 56
Wittock Birthe - Bondi Beba 56
Coolman Nina - Rousseaux Helene 53
Heyrman Laura - van Grinsven Leen 53
Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien 45
Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore 40
Daniëls Bente - Mees Lana 32
Baens Fleur - Devos Janne 32
Schaekers Lotte - Schaekers Hanne 32
Van solkema Wies - Jenkins Christine (wc) 32
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah 32
Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure 32
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 16
Michiels Rebecca - Van Belle Amber 16
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien 16
Longeval Axelle - Jacquemyn Céline 16
Theuns Robyn - Vervekken Aline 16
Simons Elien - Hervent Linde 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 80
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 72
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 64
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 64
Verspecht Martijn - Willems Micha 61
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 56
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 56
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 56
Vleugels Jef - Blondeel Mathias 53
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 53
Nicolaidis Mark - Halley Samuel (wc) 45
Janssens Jonas - Van Daele Andy 45
van Hest Dries - Maddens Lars 32
Nuyttens Wout - Haesen Liam 32
Van Haesendonck Maxim - Siqueira Frederico 32
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo 32
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 32
Mol Vincent - Vercauteren Roel 24
Coenen Jo - Vermeeren Thibault 24
Somers Bjorn - Lacour Jaan 24
Derom Roel - Verwimp David 24
Van Acker Christophe - De Bock Bart 24
Luyten Dirk - Devolder Laurens 24
De Nys Willem - Cornelis Wannes 24
Sannen Jeroen - Torfs Wesley 24
Witvrouwen Christophe - De Bie Dries 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 24
Verleene Rens - Dewyspelaere Brecht 16
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes 16
Vandemoortel Mano - Follet Arthur 16
Peters Berre - Peters Joran 16
Mannaert Quinten - Lambrechts Wouter 16
Browaeys Robrecht - Deruyck Sander 16
De Raedt Micaël - van Grinsven Anton 16
Hermans Simon - Vermote Miguel 16
Kermans Tim - Brems Kobe 16
Canters Levi - Hulselmans Simon 16

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt
Daniëls Bente - Mees Lana
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah
Schaekers Lotte - Schaekers Hanne
Wittock Birthe - Bondi Beba
Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore
Coolman Nina - Rousseaux Helene
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien
Baens Fleur - Devos Janne
Heyrman Laura - van Grinsven Leen
Longeval Axelle - Jacquemyn Céline
Van solkema Wies - Jenkins Christine (wc)
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure
Ceustermans Marthe - De Tant Amber
Simons Lore - Reul Océane
Vandesteene Els - Bland Angie
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies
Theuns Robyn - Vervekken Aline
Michiels Rebecca - Van Belle Amber
Simons Elien - Hervent Linde

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Verspecht Martijn - Willems Micha
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Coenen Jo - Vermeeren Thibault
De Nys Willem - Cornelis Wannes
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Mol Vincent - Vercauteren Roel
Janssens Jonas - Van Daele Andy
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo
Verleene Rens - Dewyspelaere Brecht
Hermans Simon - Vermote Miguel
Witvrouwen Christophe - De Bie Dries
Luyten Dirk - Devolder Laurens
Van Acker Christophe - De Bock Bart
Nicolaidis Mark - Halley Samuel (wc)
Nuyttens Wout - Haesen Liam
Van Haesendonck Maxim - Siqueira Frederico
Vleugels Jef - Blondeel Mathias
Browaeys Robrecht - Deruyck Sander
van Hest Dries - Maddens Lars
Sannen Jeroen - Torfs Wesley
De Raedt Micaël - van Grinsven Anton
Mannaert Quinten - Lambrechts Wouter
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Derom Roel - Verwimp David
Somers Bjorn - Lacour Jaan
Canters Levi - Hulselmans Simon
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne
Peters Berre - Peters Joran
Vandemoortel Mano - Follet Arthur
Kermans Tim - Brems Kobe