MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY GENT-GAND

Tornooi start op zondag 26 mei vanaf 10:15 uur wegens de verkiezingen. Wedstrijden voor plaats 9 en 11 worden niet gespeeld.

zaterdag 25 mei - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (S32)Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (S23)18-2114-210-2
08:302FM2Vandemoortel Mano - Pertz Pieterjan (S33)Amelinckx Iggy - van den Berg Peter (S22)13-2121-1415-122-1
08:303GM3Somers Bjorn - Lacour Jaan (S34)De Pryck Laurens - Ogink Chris  (S21)21-1221-172-0
08:304DF4Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien (S22)Heyrman Laura - van Grinsven Leen (S15)14-2116-210-2
09:155DM1Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas (S31)Kermans Tim - Van Haesendonck Maxim (S24)21-1321-162-0
09:156HM2Browaeys Robrecht - Bormans Frederik (S35)Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (S20)14-219-210-2
09:157CM3Detandt Thibault - Peters Joran (S30)Nuyttens Wout - Muysewinkel Bauk (S25)17-2116-210-2
09:158CF4Eggen Sarah - Masset Magali (S21)Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure (S16)21-921-132-0
10:009EM1De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (L1)Verspecht Martijn - Willems Micha (S12)21-021-02-0
10:0010FM2Amelinckx Iggy - van den Berg Peter (L2)Engels Stef - Maddens Lars  (S13)17-2114-210-2
10:0011GM1De Pryck Laurens - Ogink Chris  (L3)Luyten Dirk - Christiaens Jens (S14)16-2111-210-2
10:0012DF4Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien (L4)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S10)10-2117-210-2
10:4513DM1Kermans Tim - Van Haesendonck Maxim (L5)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S11)10-2113-210-2
10:4514HM2Browaeys Robrecht - Bormans Frederik (L6)Van Acker Christophe - De Bock Bart (S15)18-2113-210-2
10:4515CM3Detandt Thibault - Peters Joran (L7)Vleugels Jef - Blondeel Mathias (S10)15-2116-210-2
10:4516CF4Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure (L8)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S9)16-2111-210-2
11:3017EM1Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (W1)Verspecht Martijn - Willems Micha (S12)21-021-02-0
11:3018FM2Vandemoortel Mano - Pertz Pieterjan (W2)Engels Stef - Maddens Lars  (S13)18-2119-210-2
11:3019GM3Somers Bjorn - Lacour Jaan (W3)Luyten Dirk - Christiaens Jens (S14)16-2115-210-2
11:3020DF4Heyrman Laura - van Grinsven Leen (W4)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S10)16-2115-210-2
12:1521DM1Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas (W5)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S11)17-2113-210-2
12:1522HM2Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (W6)Van Acker Christophe - De Bock Bart (S15)21-1821-152-0
12:1523CM3Nuyttens Wout - Muysewinkel Bauk (W7)Vleugels Jef - Blondeel Mathias (S10)16-2126-2415-122-1
12:1524CF4Eggen Sarah - Masset Magali (W8)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S9)13-2124-2210-151-2
13:0025AM1Vercruysse Jop - Degraeve Simon (S28)De Nys Willem - Cornelis Wannes (S27)13-2121-1715-171-2
13:0026JM2Mol Vincent - Vercauteren Roel (S37)Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (S18)15-2120-220-2
13:0027#M3Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (1 E)Engels Stef - Maddens Lars  (1 F)21-1821-192-0
13:0028AF4Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (S19)Michiels Rebecca - Van Der Bruggen Fien (S18)21-521-32-0
13:4529BM1Lambrechts Wouter - Tielemans Milan (S29)De Keyser Arne - De Brabander Stijn (S26)21-1621-102-0
13:4530IM2Van der Aa Yorven - Canters Levi (S36)van Hest Dries - Bormans Pieter-Jan (S19)9-2114-210-2
13:4531#F3Eggen Sarah - Masset Magali (2 C)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (1 D)23-2512-210-2
13:4532#F4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (1 C)Heyrman Laura - van Grinsven Leen (2 D)22-2016-2113-151-2
14:3033#M1Luyten Dirk - Christiaens Jens (1 G)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (1 D)19-2110-210-2
14:3034#M2Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (1 H)Nuyttens Wout - Muysewinkel Bauk (1 C)21-621-142-0
14:3035BF3Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah (S20)Penders Lotte - De Donder Sara (S17)12-2113-210-2
14:3036FF4Van Cleemput Sarah - Poot Liesje (S24)Schaekers Lotte - Schaekers Hanne (S13)14-218-210-2
15:1537AM1Vercruysse Jop - Degraeve Simon (L25)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S8)18-2114-210-2
15:1538JM2Mol Vincent - Vercauteren Roel (L26)Janssens Jonas - Van Daele Andy (S17)19-2112-210-2
15:1539EF3Vercruysse Sien - Theuns Robyn  (S14)Ceustermans Marthe - De Tant Amber (S23)14-2113-210-2
15:1540AF4Michiels Rebecca - Van Der Bruggen Fien (L28)Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore (S7)13-219-210-2
16:0041BM1De Keyser Arne - De Brabander Stijn (L29)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S9)16-2110-210-2
16:0042IM2Van der Aa Yorven - Canters Levi (L30)Sannen Jeroen - Torfs Wesley (S16)9-210-210-2
16:0043BF3Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah (L35)Baens Fleur - Devos Janne (S8)18-2122-240-2
16:0044FF4Van Cleemput Sarah - Poot Liesje (L36)Coolman Nina - Rousseaux Helene (S12)12-2111-210-2
16:4545AM1De Nys Willem - Cornelis Wannes (W25)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S8)11-2116-210-2
16:4546JM2Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (W26)Janssens Jonas - Van Daele Andy (S17)21-1418-216-151-2
16:4547EF3Vercruysse Sien - Theuns Robyn  (L39)Wittock Birthe - Bondi Beba (S11)15-219-210-2
16:4548AF4Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (W28)Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore (S7)21-1918-2110-151-2
17:3049BM1Lambrechts Wouter - Tielemans Milan (W29)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S9)13-2110-210-2
17:3050IM2van Hest Dries - Bormans Pieter-Jan (W30)Sannen Jeroen - Torfs Wesley (S16)21-1621-192-0
17:3051BF3Penders Lotte - De Donder Sara (W35)Baens Fleur - Devos Janne (S8)13-2119-210-2
17:3052FF4Schaekers Lotte - Schaekers Hanne (W36)Coolman Nina - Rousseaux Helene (S12)15-2115-210-2
18:1553#M1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 A)Janssens Jonas - Van Daele Andy (1 J)21-1621-132-0
18:1554#M2Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (1 B)van Hest Dries - Bormans Pieter-Jan (1 I)21-1521-182-0
18:1555EF3Ceustermans Marthe - De Tant Amber (W39)Wittock Birthe - Bondi Beba (S11)21-1321-182-0
18:1556#F4Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (2 A)Coolman Nina - Rousseaux Helene (1 F)21-1919-2115-122-1
19:0057#F1Penders Lotte - De Donder Sara (2 B)Ceustermans Marthe - De Tant Amber (1 E)21-1915-217-151-2
19:0058#F3Baens Fleur - Devos Janne (1 B)Wittock Birthe - Bondi Beba (2 E)12-2119-210-2
19:0059#F4Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore (1 A)Schaekers Lotte - Schaekers Hanne (2 F)20-2219-210-2

zondag 26 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
10:151AM1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S8)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S9)21-1812-2110-151-2
10:152DM3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S5)Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (S12)21-1821-102-0
10:153AF2Wittock Birthe - Bondi Beba (S8)Schaekers Lotte - Schaekers Hanne (S9)18-2121-1815-102-1
10:154DF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (S5)Ceustermans Marthe - De Tant Amber (S12)21-1821-112-0
11:005CM1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S6)Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (S11)21-1821-182-0
11:006BM3Coenen Jo - Vermeeren Thibault (S7)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S10)19-2116-210-2
11:007CF2Daniëls Bente - Mees Lana (S6)Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (S11)15-2114-210-2
11:008BF4Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S7)Heyrman Laura - van Grinsven Leen (S10)11-2124-225-151-2
11:459AM1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (L1)Colson Martijn - Deroey Dennis (S1)15-2113-210-2
11:4510DM3Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (L2)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S4)16-219-210-2
11:4511AF2Schaekers Lotte - Schaekers Hanne (L3)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)17-2113-210-2
11:4512DF4Ceustermans Marthe - De Tant Amber (L4)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa (S4)12-2115-210-2
12:3013CM1Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (L5)Douwen Bob - Paulides Joppe (S3)22-2013-2115-112-1
12:3014BM3Coenen Jo - Vermeeren Thibault (L6)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S2)19-2116-210-2
12:3015CF2Daniëls Bente - Mees Lana (L7)Catry Maud - Vandesteene Els (S3)16-2122-2013-151-2
12:3016BF4Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (L8)Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (S2)9-2119-210-2
13:1517AM1Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (W1)Colson Martijn - Deroey Dennis (S1)15-2121-1615-112-1
13:1518DM3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W2)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S4)13-2117-210-2
13:1519AF2Wittock Birthe - Bondi Beba (W3)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)15-2113-210-2
13:1520DF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (W4)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa (S4)14-2115-210-2
14:0021CM1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (W5)Douwen Bob - Paulides Joppe (S3)24-2621-1718-201-2
14:0022BM3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (W6)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S2)21-1913-2114-161-2
14:0023CF2Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (W7)Catry Maud - Vandesteene Els (S3)14-217-210-2
14:0024BF4Heyrman Laura - van Grinsven Leen (W8)Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (S2)17-2116-210-2
15:0029F1Van den vonder Lisa - Cools Sarah (Lot)Heyrman Laura - van Grinsven Leen (Lot)24-2621-1515-132-1
15:0030M3Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (Lot)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (Lot)15-2121-1615-132-1
15:0031M2Steenhouwer Dries - Degrève Wim (Lot)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (Lot)17-2118-210-2
15:0032F4Catry Maud - Vandesteene Els (Lot)Thielemans Britt - Verhulst Renée (Lot)15-2121-1915-122-1
15:4533F1Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa (Lot)Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (Lot)21-1721-192-0
15:4534M3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (Lot)Douwen Bob - Paulides Joppe (Lot)20-2221-1615-62-1
15:4535M2Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (Lot)Colson Martijn - Deroey Dennis (Lot)17-219-210-2
15:4536F4Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (Lot)Wittock Birthe - Bondi Beba (Lot)21-1321-162-0
1/2 Finals
16:4537M1Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (W30)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W31)21-1717-2124-222-1
16:4538M3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (W34)Colson Martijn - Deroey Dennis (W35)21-1718-2115-112-1
16:4539F2Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W29)Catry Maud - Vandesteene Els (W32)21-1722-202-0
16:4540F4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa (W33)Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (W36)7-2122-2013-151-2
Finals
17:3041F1Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W39)Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (W40)21-1821-102-0
18:3042M1Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (W37)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (W38)21-1621-182-0

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 85
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 72
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 64
Colson Martijn - Deroey Dennis 64
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 61
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 56
Douwen Bob - Paulides Joppe 56
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 56
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 53
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 53
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 53
Coenen Jo - Vermeeren Thibault 48
van Hest Dries - Bormans Pieter-Jan 32
Engels Stef - Maddens Lars 32
Luyten Dirk - Christiaens Jens 32
Janssens Jonas - Van Daele Andy 32
Nuyttens Wout - Muysewinkel Bauk 32
De Nys Willem - Cornelis Wannes 24
Lambrechts Wouter - Tielemans Milan 24
Vleugels Jef - Blondeel Mathias 24
Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas 24
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 24
Vandemoortel Mano - Pertz Pieterjan 24
Somers Bjorn - Lacour Jaan 24
Van Acker Christophe - De Bock Bart 24
Sannen Jeroen - Torfs Wesley 24
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo 24
Vercruysse Jop - Degraeve Simon 16
De Keyser Arne - De Brabander Stijn 16
Detandt Thibault - Peters Joran 16
Kermans Tim - Van Haesendonck Maxim 16
Verspecht Martijn - Willems Micha 16
Amelinckx Iggy - van den Berg Peter 16
De Pryck Laurens - Ogink Chris 16
Browaeys Robrecht - Bormans Frederik 16
Van der Aa Yorven - Canters Levi 16
Mol Vincent - Vercauteren Roel 16

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 80
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt 72
Catry Maud - Vandesteene Els 64
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa 64
Heyrman Laura - van Grinsven Leen 61
Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien 61
Wittock Birthe - Bondi Beba 61
Thielemans Britt - Verhulst Renée 56
Schaekers Lotte - Schaekers Hanne 53
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 53
Ceustermans Marthe - De Tant Amber 53
Daniëls Bente - Mees Lana 48
Eggen Sarah - Masset Magali 32
Coolman Nina - Rousseaux Helene 32
Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore 32
Baens Fleur - Devos Janne 32
Penders Lotte - De Donder Sara 32
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 32
Michiels Rebecca - Van Der Bruggen Fien 16
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah 16
Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure 16
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien 16
Vercruysse Sien - Theuns Robyn 16
Van Cleemput Sarah - Poot Liesje 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne
Verspecht Martijn - Willems Micha
De Keyser Arne - De Brabander Stijn
Douwen Bob - Paulides Joppe
Amelinckx Iggy - van den Berg Peter
Luyten Dirk - Christiaens Jens
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Coenen Jo - Vermeeren Thibault
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo
De Nys Willem - Cornelis Wannes
Vleugels Jef - Blondeel Mathias
Colson Martijn - Deroey Dennis
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
Mol Vincent - Vercauteren Roel
Engels Stef - Maddens Lars
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas
Vandemoortel Mano - Pertz Pieterjan
Sannen Jeroen - Torfs Wesley
Janssens Jonas - Van Daele Andy
Nuyttens Wout - Muysewinkel Bauk
Lambrechts Wouter - Tielemans Milan
Van der Aa Yorven - Canters Levi
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward
Vercruysse Jop - Degraeve Simon
Van Acker Christophe - De Bock Bart
van Hest Dries - Bormans Pieter-Jan
Somers Bjorn - Lacour Jaan
Kermans Tim - Van Haesendonck Maxim
Detandt Thibault - Peters Joran
Browaeys Robrecht - Bormans Frederik
De Pryck Laurens - Ogink Chris

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt
Catry Maud - Vandesteene Els
Daniëls Bente - Mees Lana
Baens Fleur - Devos Janne
Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta
Schaekers Lotte - Schaekers Hanne
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Wittock Birthe - Bondi Beba
Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore
Heyrman Laura - van Grinsven Leen
Penders Lotte - De Donder Sara
Coolman Nina - Rousseaux Helene
Eggen Sarah - Masset Magali
Vercruysse Sien - Theuns Robyn
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa
Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Ceustermans Marthe - De Tant Amber
Van Cleemput Sarah - Poot Liesje
Michiels Rebecca - Van Der Bruggen Fien
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie