BELGIAN BEACHVOLLEY BRUSSEL-BRUXELLES


zaterdag 11 mei - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Hermans Simon - Proost Kristof (S32)Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (S23)21-2314-210-2
08:302FM2Nuyttens Wout - Haesen Liam (S33)Kermans Tim - Van Haesendonck Maxim (S22)21-1817-2117-152-1
08:303GM3Browaeys Robrecht - Bormans Frederik (S34)Amelinckx Iggy - van den Berg Peter (S21)21-1711-2115-171-2
08:304DF4Ceustermans Marthe - De Tant Amber (S22)Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure (S15)21-1321-122-0
09:155DM1Mol Vincent - Canters Levi (S31)Luyten Dirk - Devolder Laurens (S24)12-2113-210-2
09:156HM2Somers Bjorn - Lacour Jaan (S35)De Nys Willem - Cornelis Wannes (S20)21-1915-2119-172-1
09:157CM3Van der Aa Yorven - Van Roy Denes  (S30)De Bock Bart - Baeck Pieter (S25)21-1913-216-151-2
09:158CF4Theuns Robyn - Vervekken Aline (S21)Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (S16)13-219-210-2
10:009EM1Hermans Simon - Proost Kristof (L1)Christiaens Jens - Siqueira Frederico (S12)7-2111-210-2
10:0010FM2Kermans Tim - Van Haesendonck Maxim (L2)Dirks Peter - Derom Roel (S13)17-2118-210-2
10:0011GM3Browaeys Robrecht - Bormans Frederik (L3)Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (S14)11-2118-210-2
10:0012DF4Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure (L4)Schaekers Lotte - Schaekers Hanne (S10)21-1721-192-0
10:4513DM1Mol Vincent - Canters Levi (L5)Verspecht Martijn - Willems Micha (S11)16-2121-230-2
10:4514HM2De Nys Willem - Cornelis Wannes (L6)van Hest Dries - Bormans Pieter-Jan (S15)10-2119-210-2
10:4515CM3Van der Aa Yorven - Van Roy Denes  (L7)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S10)9-2117-210-2
10:4516CF4Theuns Robyn - Vervekken Aline (L8)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S9)13-2117-210-2
11:3017EM1Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (W1)Christiaens Jens - Siqueira Frederico (S12)14-2119-210-2
11:3018FM2Nuyttens Wout - Haesen Liam (W2)Dirks Peter - Derom Roel (S13)21-1714-216-151-2
11:3019GM3Amelinckx Iggy - van den Berg Peter (W3)Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (S14)15-2116-210-2
11:3020DF4Ceustermans Marthe - De Tant Amber (W4)Schaekers Lotte - Schaekers Hanne (S10)21-1221-112-0
12:1521DM1Luyten Dirk - Devolder Laurens (W5)Verspecht Martijn - Willems Micha (S11)18-2114-210-2
12:1522HM2Somers Bjorn - Lacour Jaan (W6)van Hest Dries - Bormans Pieter-Jan (S15)18-2118-210-2
12:1523CM3De Bock Bart - Baeck Pieter (W7)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S10)15-2117-210-2
12:1524CF4Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (W8)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S9)19-2118-210-2
13:0025AM1Lambrechts Wouter - Tielemans Milan (S28)De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (S27)21-1915-2116-142-1
13:0026JM2Torrekens Ward - Dewyspelaere Brecht (S37)Janssens Jonas - Van Daele Andy (S18)21-1421-152-0
13:0027#M3Christiaens Jens - Siqueira Frederico (1 E)Dirks Peter - Derom Roel (1 F)21-1121-152-0
13:0028AF4Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien (S19)Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah (S18)14-2121-1315-72-1
13:4529BM1Bekaert Hannes - Deruyck Sander (S29)Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S26)14-2111-210-2
13:4530IM2De Keyser Arne - De Brabander Stijn (S36)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S19)20-2221-1310-151-2
13:4531#F3Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (2 C)Ceustermans Marthe - De Tant Amber (1 D)22-2021-132-0
13:4532#F4Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (1 C)Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure (2 D)21-1821-122-0
14:3033#M1Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (1 G)Verspecht Martijn - Willems Micha (1 D)13-2119-210-2
14:3034#M2van Hest Dries - Bormans Pieter-Jan (1 H)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (1 C)14-2126-2411-151-2
14:3035BF3Penders Lotte - De Donder Sara (S20)Vercruysse Sien - Longeval Axelle (S17)21-1621-172-0
14:3036FF4Blocquiaux Sara - Simons Elien (S24)Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (S13)21-1618-2111-151-2
15:1537AM1De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (L25)Ver Eecke Anshel - Maddens Lars  (S8)11-2116-210-2
15:1538JM2Janssens Jonas - Van Daele Andy (L26)Sannen Jeroen - Torfs Wesley (S17)21-1620-2216-181-2
15:1539EF3Michiels Rebecca - Van Belle Amber (S14)Van Der Bruggen Fien - De Winne Delphine (S23)21-021-02-0
15:1540AF4Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah (L28)Baens Fleur - Devos Janne (S7)19-2121-1913-151-2
16:0041BM1Bekaert Hannes - Deruyck Sander (L29)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S9)19-2116-210-2
16:0042IM2De Keyser Arne - De Brabander Stijn (L30)Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (S16)15-2121-230-2
16:0043BF3Vercruysse Sien - Longeval Axelle (L35)Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore (S8)14-2123-2115-112-1
16:0044FF4Blocquiaux Sara - Simons Elien (L36)Coolman Nina - Rousseaux Helene (S12)12-218-210-2
16:4545AM1Lambrechts Wouter - Tielemans Milan (W25)Ver Eecke Anshel - Maddens Lars  (S8)7-218-210-2
16:4546JM2Torrekens Ward - Dewyspelaere Brecht (W26)Sannen Jeroen - Torfs Wesley (S17)18-217-210-2
16:4547EF3Van Der Bruggen Fien - De Winne Delphine (L39)Wittock Birthe - Bondi Beba (S11)0-210-210-2
16:4548AF4Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien (W28)Baens Fleur - Devos Janne (S7)17-2121-169-151-2
17:3049BM1Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (W29)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S9)16-219-210-2
17:3050IM2De Pryck Laurens - Poot Tijs (W30)Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (S16)21-1321-182-0
17:3051BF3Penders Lotte - De Donder Sara (W35)Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore (S8)15-2110-210-2
17:3052FF4Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (W36)Coolman Nina - Rousseaux Helene (S12)13-2111-210-2
18:1553#M1Ver Eecke Anshel - Maddens Lars  (1 A)Sannen Jeroen - Torfs Wesley (1 J)21-1021-82-0
18:1554#M2Pirali Yannick - Nuijten Oscar (1 B)De Pryck Laurens - Poot Tijs (1 I)21-1619-2115-112-1
18:1555EF3Michiels Rebecca - Van Belle Amber (W39)Wittock Birthe - Bondi Beba (S11)12-218-210-2
18:1556#F4Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien (2 A)Coolman Nina - Rousseaux Helene (1 F)15-2121-1616-181-2
19:0057#F1Penders Lotte - De Donder Sara (2 B)Wittock Birthe - Bondi Beba (1 E)16-2111-210-2
19:0058#F3Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore (1 B)Michiels Rebecca - Van Belle Amber (2 E)22-2021-92-0
19:0059#F4Baens Fleur - Devos Janne (1 A)Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (2 F)21-1421-132-0

zondag 12 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Ver Eecke Anshel - Maddens Lars  (S8)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S9)19-2121-1716-142-1
08:302DM3Coenen Jo - Vermeeren Thibault (S5)Christiaens Jens - Siqueira Frederico (S12)23-2114-2115-132-1
08:303AF2Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore (S8)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S9)21-816-2110-151-2
08:304DF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa (S5)Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (S12)21-1318-2112-151-2
09:155CM1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S6)Verspecht Martijn - Willems Micha (S11)21-1921-192-0
09:156BM3Vleugels Jef - Blondeel Mathias (S7)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S10)21-1519-217-151-2
09:157CF2Daniëls Bente - Mees Lana (S6)Coolman Nina - Rousseaux Helene (S11)18-2121-1917-152-1
09:158BF4Baens Fleur - Devos Janne (S7)Wittock Birthe - Bondi Beba (S10)15-2112-210-2
10:009AM1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (L1)Colson Martijn - Deroey Dennis (S1)15-2122-208-151-2
10:0010DM3Christiaens Jens - Siqueira Frederico (L2)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S4)17-2121-199-151-2
10:0011AF2Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore (L3)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)21-1820-2210-151-2
10:0012DF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa (L4)Lieckens Kim - van Grinsven Leen (S4)16-2123-2115-112-1
10:4513CM1Verspecht Martijn - Willems Micha (L5)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S3)21-1819-2111-151-2
10:4514BM3Vleugels Jef - Blondeel Mathias (L6)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S2)17-2127-2513-151-2
10:4515CF2Coolman Nina - Rousseaux Helene (L7)Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (S3)21-1813-2115-72-1
10:4516BF4Baens Fleur - Devos Janne (L8)Catry Maud - Vandesteene Els (S2)15-2121-1813-151-2
11:3017AM1Ver Eecke Anshel - Maddens Lars  (W1)Colson Martijn - Deroey Dennis (S1)11-2117-210-2
11:3018DM3Coenen Jo - Vermeeren Thibault (W2)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S4)16-2118-210-2
11:3019AF2Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (W3)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)19-2113-210-2
11:3020DF4Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (W4)Lieckens Kim - van Grinsven Leen (S4)10-2121-1215-132-1
12:1521CM1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (W5)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S3)21-1819-2115-82-1
12:1522BM3Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (W6)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S2)17-2121-1812-151-2
12:1523CF2Daniëls Bente - Mees Lana (W7)Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (S3)15-219-210-2
12:1524BF4Wittock Birthe - Bondi Beba (W8)Catry Maud - Vandesteene Els (S2)16-219-210-2
Place 9-11
13:0025M1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (A3)Christiaens Jens - Siqueira Frederico (D3)21-1718-2115-82-1
13:0026M3Vleugels Jef - Blondeel Mathias (B3)Verspecht Martijn - Willems Micha (C3)17-2113-210-2
13:0027F2Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore (A3)Lieckens Kim - van Grinsven Leen (D3)18-2117-210-2
13:0028F4Baens Fleur - Devos Janne (B3)Daniëls Bente - Mees Lana (C3)21-1721-182-0
13:4529F1Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (Lot)Coolman Nina - Rousseaux Helene (Lot)11-2115-210-2
13:4530M3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (Lot)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (Lot)21-1421-82-0
13:4531M2De Keyser Seppe - De Keyser Jente (Lot)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (Lot)17-2125-2315-92-1
13:4532F4Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (Lot)Wittock Birthe - Bondi Beba (Lot)21-1621-132-0
14:3033F1Van den vonder Lisa - Cools Sarah (Lot)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa (Lot)21-1724-222-0
14:3034M3Colson Martijn - Deroey Dennis (Lot)Coenen Jo - Vermeeren Thibault (Lot)21-1723-212-0
14:3035M2Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (Lot)Ver Eecke Anshel - Maddens Lars  (Lot)21-1621-162-0
14:3036F4Catry Maud - Vandesteene Els (Lot)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (Lot)21-1221-122-0
1/2 Finals
15:3037M1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W30)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (W31)24-2216-2119-172-1
15:3038M3Colson Martijn - Deroey Dennis (W34)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W35)21-1518-2115-132-1
15:3039F2Coolman Nina - Rousseaux Helene (W29)Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (W32)19-218-210-2
15:3040F4Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W33)Catry Maud - Vandesteene Els (W36)21-1021-162-0
Finals
17:0041F1Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (W39)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W40)17-2117-210-2
18:0042M1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W37)Colson Martijn - Deroey Dennis (W38)16-2112-210-2

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 80
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt 72
Coolman Nina - Rousseaux Helene 69
Catry Maud - Vandesteene Els 64
Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien 61
Wittock Birthe - Bondi Beba 61
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 61
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa 56
Baens Fleur - Devos Janne 53
Lieckens Kim - van Grinsven Leen 48
Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore 45
Daniëls Bente - Mees Lana 40
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 32
Ceustermans Marthe - De Tant Amber 32
Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure 32
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien 32
Penders Lotte - De Donder Sara 32
Michiels Rebecca - Van Belle Amber 32
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah 16
Vercruysse Sien - Longeval Axelle 16
Theuns Robyn - Vervekken Aline 16
Schaekers Lotte - Schaekers Hanne 16
Van Der Bruggen Fien - De Winne Delphine 16
Blocquiaux Sara - Simons Elien 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Colson Martijn - Deroey Dennis 80
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 72
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 64
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 64
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 61
Ver Eecke Anshel - Maddens Lars 61
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 56
Coenen Jo - Vermeeren Thibault 56
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 53
Verspecht Martijn - Willems Micha 53
Christiaens Jens - Siqueira Frederico 45
Vleugels Jef - Blondeel Mathias 40
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 32
van Hest Dries - Bormans Pieter-Jan 32
Sannen Jeroen - Torfs Wesley 32
De Pryck Laurens - Poot Tijs 32
Dirks Peter - Derom Roel 32
Lambrechts Wouter - Tielemans Milan 24
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 24
De Bock Bart - Baeck Pieter 24
Luyten Dirk - Devolder Laurens 24
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 24
Nuyttens Wout - Haesen Liam 24
Amelinckx Iggy - van den Berg Peter 24
Somers Bjorn - Lacour Jaan 24
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo 24
Torrekens Ward - Dewyspelaere Brecht 24
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 16
Bekaert Hannes - Deruyck Sander 16
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes 16
Mol Vincent - Canters Levi 16
Hermans Simon - Proost Kristof 16
Kermans Tim - Van Haesendonck Maxim 16
Browaeys Robrecht - Bormans Frederik 16
De Nys Willem - Cornelis Wannes 16
De Keyser Arne - De Brabander Stijn 16
Janssens Jonas - Van Daele Andy 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Browaeys Robrecht - Bormans Frederik
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne
Verspecht Martijn - Willems Micha
De Keyser Arne - De Brabander Stijn
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes
Amelinckx Iggy - van den Berg Peter
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward
Luyten Dirk - Devolder Laurens
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Ver Eecke Anshel - Maddens Lars
De Bock Bart - Baeck Pieter
Christiaens Jens - Siqueira Frederico
Nuyttens Wout - Haesen Liam
Janssens Jonas - Van Daele Andy
Vleugels Jef - Blondeel Mathias
Coenen Jo - Vermeeren Thibault
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Dirks Peter - Derom Roel
Sannen Jeroen - Torfs Wesley
Mol Vincent - Canters Levi
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Colson Martijn - Deroey Dennis
De Nys Willem - Cornelis Wannes
van Hest Dries - Bormans Pieter-Jan
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
Lambrechts Wouter - Tielemans Milan
Hermans Simon - Proost Kristof
Somers Bjorn - Lacour Jaan
Bekaert Hannes - Deruyck Sander
Kermans Tim - Van Haesendonck Maxim
Torrekens Ward - Dewyspelaere Brecht

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien
Catry Maud - Vandesteene Els
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt
Daniëls Bente - Mees Lana
Theuns Robyn - Vervekken Aline
Vercruysse Sien - Longeval Axelle
Wittock Birthe - Bondi Beba
Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore
Blocquiaux Sara - Simons Elien
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies
Baens Fleur - Devos Janne
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien
Lieckens Kim - van Grinsven Leen
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah
Coolman Nina - Rousseaux Helene
Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure
Penders Lotte - De Donder Sara
Ceustermans Marthe - De Tant Amber
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta
Michiels Rebecca - Van Belle Amber
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa
Schaekers Lotte - Schaekers Hanne
Van Der Bruggen Fien - De Winne Delphine