MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY SINT NIKLAAS


zaterdag 24 juni - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Gewehr Luca - Jacquemijns Jonas (S32)Boehlé Dirk - van de Velde Steven  (S23)16-2110-210-2
08:302FM2Deruyck Sander - Browaeys Robrecht (S33)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S22)15-2117-210-2
08:303GM3Van Huffel Bart - Malfait Gilles (S34)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S21)23-2516-210-2
08:304DF4Van Cleemput Sarah - Van Der Sichel Evi (S22)Degrève Linde - de Jong Lobke (S15)17-2121-1410-151-2
09:155DM1De Raedt Micaël - Van Daele Andy (S31)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S24)14-2114-210-2
09:156HM2Kermans Tim - Siqueira Frederico (S35)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S20)14-2120-220-2
09:157CM3Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (S30)Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter (S25)19-2116-210-2
09:158CF4Mees Lana - Declercq Margo (S21)Hervent Linde - Ceustermans Marthe (S16)13-2121-1610-151-2
10:009EM1Gewehr Luca - Jacquemijns Jonas (L1)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S12)22-2021-182-0
10:0010FM2Deruyck Sander - Browaeys Robrecht (L2)Derom Roel - Colson Martijn (S13)19-219-210-2
10:0011GM3Van Huffel Bart - Malfait Gilles (L3)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S14)11-2112-210-2
10:0012DF4Van Cleemput Sarah - Van Der Sichel Evi (L4)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S10)22-2417-210-2
10:4513DM1De Raedt Micaël - Van Daele Andy (L5)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S11)7-2116-210-2
10:4514HM2Kermans Tim - Siqueira Frederico (L6)Degruyter Tim - Symoens Jonas (S15)10-2121-1815-132-1
10:4515CM3Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (L7)Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (S10)17-2111-210-2
10:4516CF4Mees Lana - Declercq Margo (L8)Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (S9)15-2110-210-2
11:3017EM1Boehlé Dirk - van de Velde Steven  (W1)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S12)21-1916-2115-132-1
11:3018FM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (W2)Derom Roel - Colson Martijn (S13)11-2119-210-2
11:3019GM3Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (W3)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S14)21-1614-2115-102-1
11:3020DF4Degrève Linde - de Jong Lobke (W4)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S10)15-2116-210-2
12:1521DM1De Pryck Laurens - Poot Tijs (W5)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S11)19-2116-210-2
12:1522HM2Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (W6)Degruyter Tim - Symoens Jonas (S15)18-2115-210-2
12:1523CM3Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter (W7)Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (S10)14-219-210-2
12:1524CF4Hervent Linde - Ceustermans Marthe (W8)Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (S9)16-2121-1724-222-1
13:0025AM1Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (S28)Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (S27)21-1321-152-0
13:0026JM2Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S37)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S18)9-218-210-2
13:0027#M3Boehlé Dirk - van de Velde Steven  (1 E)Derom Roel - Colson Martijn (1 F)21-1921-132-0
13:0028AF4Lambrechts Karen - Van Belle Amber (S19)Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S18)17-2117-210-2
13:4529BM1Torfs Wesley - Verplancke Tim (S29)Vercruysse Jop - Devolder Laurens (S26)22-2021-2318-162-1
13:4530IM2van Hest Dries - Peeters Simon (S36)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S19)14-2121-1514-161-2
13:4531#F3Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (2 C)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (1 D)12-2121-1814-161-2
13:4532#F4Hervent Linde - Ceustermans Marthe (1 C)Degrève Linde - de Jong Lobke (2 D)21-1821-182-0
14:3033#M1Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (1 G)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (1 D)24-2217-219-151-2
14:3034#M2Degruyter Tim - Symoens Jonas (1 H)Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (1 C)14-2117-210-2
14:3035BF3Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien (S20)Vandendriessche Lotte - Vermote Sarah (S17)21-1921-172-0
14:3036FF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien (S24)Schaekers Hanne - Schaekers Lotte (S13)14-2112-210-2
15:1537AM1Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (L25)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S8)14-2113-210-2
15:1539EF3Voulismas Laura - Vanhuylenbroeck Tessa (S23)Masset Magali - Gondry Sophie (S14)13-2113-210-2
15:1540AF4Lambrechts Karen - Van Belle Amber (L28)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S7)14-2119-210-2
00:0038JM2Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (L26)Van Acker Christophe - Van Acker Thibaut (S17)11-2114-210-2
00:0046JM2De Keyser Seppe - De Keyser Jente (W26)Van Acker Christophe - Van Acker Thibaut (S17)21-1423-2515-102-1
16:0041BM1Vercruysse Jop - Devolder Laurens (L29)Frankart Audry - Verschueren Tim (S9)19-2114-210-2
16:0042IM2van Hest Dries - Peeters Simon (L30)Engels Stef - Maddens Lars  (S16)21-1918-2113-151-2
16:0043BF3Vandendriessche Lotte - Vermote Sarah (L35)Thys Hanne - Simons Lore (S8)12-2114-210-2
16:0044FF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien (L36)Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente (S12)21-197-219-151-2
16:4545AM1Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (W25)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S8)17-219-210-2
16:4547EF3Voulismas Laura - Vanhuylenbroeck Tessa (L39)Baens Fleur - Louis Jolien (S11)13-2110-210-2
16:4548AF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (W28)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S7)17-2119-210-2
17:3049BM1Torfs Wesley - Verplancke Tim (W29)Frankart Audry - Verschueren Tim (S9)11-2110-210-2
17:3050IM2Cornelis Wannes - De Nys Willem (W30)Engels Stef - Maddens Lars  (S16)18-2121-1515-102-1
17:3051BF3Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien (W35)Thys Hanne - Simons Lore (S8)18-2113-210-2
17:3052FF4Schaekers Hanne - Schaekers Lotte (W36)Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente (S12)17-2121-1115-112-1
18:1553#M1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (1 A)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 J)22-2419-210-2
18:1554#M2Frankart Audry - Verschueren Tim (1 B)Cornelis Wannes - De Nys Willem (1 I)21-1121-152-0
18:1555EF3Masset Magali - Gondry Sophie (W39)Baens Fleur - Louis Jolien (S11)21-1517-2116-142-1
18:1556#F4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (2 A)Schaekers Hanne - Schaekers Lotte (1 F)18-2118-210-2
19:0057#F1Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien (2 B)Masset Magali - Gondry Sophie (1 E)12-2121-1617-191-2
19:0058#F3Thys Hanne - Simons Lore (1 B)Baens Fleur - Louis Jolien (2 E)21-1517-2115-122-0
19:0059#F4Thielemans Britt - Verhulst Renée (1 A)Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente (2 F)21-1221-92-0

zondag 25 juni - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Frankart Audry - Verschueren Tim (S8)Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (S9)15-2119-210-2
08:302DM3Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S5)Boehlé Dirk - van de Velde Steven  (S12)12-2112-210-2
08:303AF2Thys Hanne - Simons Lore (S8)Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (S9)11-2121-1715-132-1
08:304DF4Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S5)Hervent Linde - Ceustermans Marthe (S12)21-1321-162-0
09:155CM1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S6)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S11)21-1921-192-0
09:156BM3Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S7)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S10)26-2421-162-0
09:157CF2van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S6)Schaekers Hanne - Schaekers Lotte (S11)21-1012-2115-122-1
09:158BF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (S7)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S10)16-2118-210-2
10:009AM1Frankart Audry - Verschueren Tim (L1)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S1)21-1013-2115-82-1
10:0010DM3Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (L2)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S4)21-1416-2115-102-1
10:0011AF2Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (L3)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (S1)10-2114-210-2
10:0012DF4Hervent Linde - Ceustermans Marthe (L4)De Beule Julie - Coolman Nina (S4)11-2111-210-2
10:4513CM1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (L5)Paulides Joppe - Douwen Bob (S3)21-1614-2115-102-1
10:4514BM3Vermeeren Thibault - Coenen Jo (L6)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)21-1912-2115-132-1
10:4515CF2Schaekers Hanne - Schaekers Lotte (L7)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S3)9-219-210-2
10:4516BF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (L8)Catry Maud - Lieckens Kim (S2)15-2117-210-2
11:3017AM1Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (W1)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S1)21-1621-112-0
11:3018DM3Boehlé Dirk - van de Velde Steven  (W2)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S4)21-1821-152-0
11:3019AF2Thys Hanne - Simons Lore (W3)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (S1)6-2110-210-2
11:3020DF4Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W4)De Beule Julie - Coolman Nina (S4)16-2117-210-2
12:1521CM1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (W5)Paulides Joppe - Douwen Bob (S3)11-2111-210-2
12:1522BM3Christiaens Jens - Cosemans Lienert (W6)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)21-721-162-0
12:1523CF2van Grinsven Leen - Wittock Birthe (W7)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S3)21-1921-192-0
12:1524BF4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (W8)Catry Maud - Lieckens Kim (S2)15-2121-198-151-2
Place 9-11
13:0025M1Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (A3)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (D3)0-210-210-2
13:0026M3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (B3)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (C3)21-1816-2115-102-1
13:0027F2Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (A3)Hervent Linde - Ceustermans Marthe (D3)21-1421-82-0
13:0028F4Thielemans Britt - Verhulst Renée (B3)Schaekers Hanne - Schaekers Lotte (C3)14-2119-210-2
1/4 Finals
13:4529M1Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (A1)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (D2)21-1121-172-0
13:4530M3Frankart Audry - Verschueren Tim (A2)Boehlé Dirk - van de Velde Steven  (D1)19-2120-220-2
13:4531F2Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (A1)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (D2)21-1221-122-0
13:4532F4Thys Hanne - Simons Lore (A2)De Beule Julie - Coolman Nina (D1)19-2122-2014-161-2
14:3033M1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (B2)Paulides Joppe - Douwen Bob (C1)20-2213-210-2
14:3034M3Christiaens Jens - Cosemans Lienert (B1)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (C2)23-2121-2315-132-1
14:3035F2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (B2)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (C1)17-2119-210-2
14:3036F4Catry Maud - Lieckens Kim (B1)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (C2)19-2117-210-2
1/2 Finals
15:3037M1Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (W29)Paulides Joppe - Douwen Bob (W33)21-1521-132-0
15:3038M3Boehlé Dirk - van de Velde Steven  (W30)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (W34)21-1621-162-0
15:3039F2Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (W31)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (W35)21-721-112-0
15:3040F4De Beule Julie - Coolman Nina (W32)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (W36)21-1321-152-0
Finals
17:0041F1Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (W39)De Beule Julie - Coolman Nina (W40)21-1321-152-0
18:0042M1Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (W37)Boehlé Dirk - van de Velde Steven  (W38)21-1910-219-151-2

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Frankart Audry - Verschueren Tim
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Paulides Joppe - Douwen Bob
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Kermans Tim - Siqueira Frederico
Van Huffel Bart - Malfait Gilles
Engels Stef - Maddens Lars
Boehlé Dirk - van de Velde Steven
Gewehr Luca - Jacquemijns Jonas
van Hest Dries - Peeters Simon
Urnaut Aljosa - Deroey Dennis
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik
Derom Roel - Colson Martijn
Cornelis Wannes - De Nys Willem
Vercruysse Jop - Devolder Laurens
Torfs Wesley - Verplancke Tim
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk
Degruyter Tim - Symoens Jonas
Deruyck Sander - Browaeys Robrecht
De Raedt Micaël - Van Daele Andy
Van Acker Christophe - Van Acker Thibaut

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Thys Hanne - Simons Lore
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Mees Lana - Declercq Margo
De Beule Julie - Coolman Nina
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien
Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien
Degrève Linde - de Jong Lobke
Baens Fleur - Louis Jolien
Vandendriessche Lotte - Vermote Sarah
Vercruysse Sien - Carpentier Celine
Voulismas Laura - Vanhuylenbroeck Tessa
Masset Magali - Gondry Sophie
Schaekers Hanne - Schaekers Lotte
Van Cleemput Sarah - Van Der Sichel Evi
Catry Maud - Lieckens Kim
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien
Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente
Hervent Linde - Ceustermans Marthe