MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY IEPER-YPRES


zaterdag 10 juni - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Van Daele Andy - Janssens Jonas (S32)Deroey Dennis - Coolman Pieter (S23)13-2118-210-2
08:302FM2Dedeyne Leonis - lemay julien (S33)Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (S22)21-1421-152-0
08:303GM3Gewehr Luca - Crabbe Jente (S34)Vercruysse Jop - Symoens Jonas (S21)21-1813-218-151-2
08:304DF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien (S22)De Schrijver Hanne - Ceustermans Marthe (S15)11-2112-210-2
09:155DM1Kermans Tim - Rombaut Harald (S31)Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (S24)5-2117-210-2
09:156HM2Verelst Iwan - Sybers Johan (S35)Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter (S20)20-2221-1815-112-1
09:157CM3Hermans Simon - Mol Vincent (S30)Deruyck Sander - Browaeys Robrecht (S25)14-2121-1815-122-1
09:158CF4Mees Lana - Declercq Margo (S21)Artacho del Solar Mariafe - Ngauamo Jessyka (S16)6-2110-210-2
10:009EM1Van Daele Andy - Janssens Jonas (L1)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S12)15-2119-210-2
10:0010FM2Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (L2)Van Acker Christophe - De Bock Bart (S13)9-216-210-2
10:0011GM3Gewehr Luca - Crabbe Jente (L3)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S14)18-2120-220-2
10:0012DF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien (L4)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S10)8-2112-210-2
10:4513DM1Kermans Tim - Rombaut Harald (L5)Degruyter Tim - De Brandt Koen (S11)13-2113-210-2
10:4514HM2Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter (L6)Torfs Wesley - van Hest Dries (S15)21-1821-162-0
10:4515CM3Deruyck Sander - Browaeys Robrecht (L7)Sinnesael Jelle - Engels Stef (S10)16-219-210-2
10:4516CF4Mees Lana - Declercq Margo (L8)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S9)17-2117-210-2
11:3017EM1Deroey Dennis - Coolman Pieter (W1)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S12)21-1821-142-0
11:3018FM2Dedeyne Leonis - lemay julien (W2)Van Acker Christophe - De Bock Bart (S13)15-2116-210-2
11:3019GM3Vercruysse Jop - Symoens Jonas (W3)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S14)21-1821-192-0
11:3020DF4De Schrijver Hanne - Ceustermans Marthe (W4)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S10)17-2115-210-2
12:1521DM1Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (W5)Degruyter Tim - De Brandt Koen (S11)15-2111-210-2
12:1522HM2Verelst Iwan - Sybers Johan (W6)Torfs Wesley - van Hest Dries (S15)21-1121-162-0
12:1523CM3Hermans Simon - Mol Vincent (W7)Sinnesael Jelle - Engels Stef (S10)12-2116-210-2
12:1524CF4Artacho del Solar Mariafe - Ngauamo Jessyka (W8)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S9)18-210-210-2
13:0025AM1van den Berg Peter - Van Roy Denes  (S28)Malfait Gilles - Van der Aa Yorven (S27)18-2121-1915-122-1
13:0026JM2Hermans Wim - Luyten Tim (S37)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S18)18-2121-159-151-2
13:0027#M3Deroey Dennis - Coolman Pieter (1 E)Van Acker Christophe - De Bock Bart (1 F)21-1518-2115-22-1
13:0028AF4Kenes Cyrielle - Tison Lucie (S19)Declerck Laura - Schaekers Hanne (S18)15-2121-197-151-2
13:4529BM1Degraeve Simon - Bekaert Hannes (S29)van looy jorik - Van Tigchelt Yorik (S26)21-1918-2113-151-2
13:4530IM2Loos Niels - Mylemans Kenneth (S36)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S19)17-217-210-2
13:4531#F3Artacho del Solar Mariafe - Ngauamo Jessyka (2 C)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (1 D)21-1521-162-0
13:4532#F4Van Asch Elien - Schaekers Lotte (1 C)De Schrijver Hanne - Ceustermans Marthe (2 D)21-1021-132-0
14:3033#M1Vercruysse Jop - Symoens Jonas (1 G)Degruyter Tim - De Brandt Koen (1 D)18-2110-210-2
14:3034#M2Verelst Iwan - Sybers Johan (1 H)Sinnesael Jelle - Engels Stef (1 C)17-2119-210-2
14:3035BF3Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S20)Lambrechts Karen - Vanhuylenbroeck Tessa (S17)21-921-102-0
14:3036FF4Van Cleemput Sarah - Van Der Sichel Evi (S24)Eggen Sarah - Gondry Sophie (S13)9-2114-210-2
15:1537AM1Malfait Gilles - Van der Aa Yorven (L25)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S8)7-2110-210-2
15:1538JM2Hermans Wim - Luyten Tim (L26)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S17)21-1614-215-151-2
15:1539EF3Driesen Sarah - van Dun Kim (S23)Degrève Linde - de Jong Lobke (S14)20-228-210-2
15:1540AF4Kenes Cyrielle - Tison Lucie (L28)Voets Margo - Vandendriessche Lotte (S7)15-2118-210-2
16:0041BM1Degraeve Simon - Bekaert Hannes (L29)Frankart Audry - Verschueren Tim (S9)16-216-210-2
16:0042IM2Loos Niels - Mylemans Kenneth (L30)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S16)11-2117-210-2
16:0043BF3Lambrechts Karen - Vanhuylenbroeck Tessa (L35)Thys Hanne - Simons Lore (S8)15-2115-210-2
16:0044FF4Van Cleemput Sarah - Van Der Sichel Evi (L36)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S12)12-2114-210-2
16:4545AM1van den Berg Peter - Van Roy Denes  (W25)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S8)12-2119-210-2
16:4546JM2De Pryck Laurens - Poot Tijs (W26)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S17)16-2118-210-2
16:4547EF3Driesen Sarah - van Dun Kim (L39)Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (S11)8-2121-179-150-2
16:4548AF4Declerck Laura - Schaekers Hanne (W28)Voets Margo - Vandendriessche Lotte (S7)21-1921-182-0
17:3049BM1van looy jorik - Van Tigchelt Yorik (W29)Frankart Audry - Verschueren Tim (S9)13-2111-210-2
17:3050IM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (W30)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S16)15-2118-210-2
17:3051BF3Vercruysse Sien - Carpentier Celine (W35)Thys Hanne - Simons Lore (S8)15-219-210-2
17:3052FF4Eggen Sarah - Gondry Sophie (W36)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S12)19-2125-270-2
18:1553#M1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (1 A)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (1 J)21-1821-122-0
18:1554#M2Frankart Audry - Verschueren Tim (1 B)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (1 I)21-1521-172-0
18:1555EF3Degrève Linde - de Jong Lobke (W39)Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (S11)9-2110-210-2
18:1556#F4Voets Margo - Vandendriessche Lotte (2 A)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (1 F)10-210-210-2
19:0057#F1Vercruysse Sien - Carpentier Celine (2 B)Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (1 E)18-2124-2211-151-2
19:0058#F3Thys Hanne - Simons Lore (1 B)Degrève Linde - de Jong Lobke (2 E)21-1521-102-0
19:0059#F4Declerck Laura - Schaekers Hanne (1 A)Eggen Sarah - Gondry Sophie (2 F)11-2116-210-2

zondag 11 juni - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S8)Frankart Audry - Verschueren Tim (S9)19-2117-210-2
08:302DM3Van der Aa Yentl - Blondeel Mathias (S5)Deroey Dennis - Coolman Pieter (S12)20-2213-210-2
08:303AF2Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S8)Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (S9)21-1220-229-151-2
08:304DF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (S5)Artacho del Solar Mariafe - Ngauamo Jessyka (S12)15-2110-210-2
09:155CM1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S6)Degruyter Tim - De Brandt Koen (S11)19-2118-210-2
09:156BM3Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S7)Sinnesael Jelle - Engels Stef (S10)21-1521-122-0
09:157CF2Sobolska Marta - Piatkowska Rodriguez Ewa (S6)Eggen Sarah - Gondry Sophie (S11)25-2321-152-0
09:158BF4Thys Hanne - Simons Lore (S7)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S10)25-2321-182-0
10:009AM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (L1)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S1)21-1715-2113-151-2
10:0010DM3Van der Aa Yentl - Blondeel Mathias (L2)Van de Wielle Tim - Urnaut Aljosa (S4)19-2122-2010-151-2
10:0011AF2Van Asch Elien - Schaekers Lotte (L3)Catry Maud - Lieckens Kim (S1)12-2118-210-2
10:0012DF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (L4)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S4)22-2015-2115-171-2
10:4513CM1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (L5)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S3)21-1821-192-0
10:4514BM3Sinnesael Jelle - Engels Stef (L6)Paulides Joppe - Douwen Bob (S2)14-2118-210-2
10:4515CF2Eggen Sarah - Gondry Sophie (L7)De Beule Julie - Coolman Nina (S3)21-1913-216-151-2
10:4516BF4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (L8)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S2)14-2119-210-2
11:3017AM1Frankart Audry - Verschueren Tim (W1)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S1)19-2121-1215-132-1
11:3018DM3Deroey Dennis - Coolman Pieter (W2)Van de Wielle Tim - Urnaut Aljosa (S4)19-2121-1315-122-1
11:3019AF2Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (W3)Catry Maud - Lieckens Kim (S1)8-2113-210-2
11:3020DF4Artacho del Solar Mariafe - Ngauamo Jessyka (W4)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S4)21-921-112-0
12:1521CM1Degruyter Tim - De Brandt Koen (W5)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S3)19-2114-210-2
12:1522BM3Christiaens Jens - Cosemans Lienert (W6)Paulides Joppe - Douwen Bob (S2)11-2121-1515-122-1
12:1523CF2Sobolska Marta - Piatkowska Rodriguez Ewa (W7)De Beule Julie - Coolman Nina (S3)17-2111-210-2
12:1524BF4Thys Hanne - Simons Lore (W8)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S2)19-2121-1515-92-1
Place 9-11
13:0025M1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (A3)Van der Aa Yentl - Blondeel Mathias (D3)18-2115-210-2
13:0026M3Sinnesael Jelle - Engels Stef (B3)Degruyter Tim - De Brandt Koen (C3)15-2121-815-102-1
13:0027F2Van Asch Elien - Schaekers Lotte (A3)Thielemans Britt - Verhulst Renée (D3)14-2117-210-2
13:0028F4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (B3)Eggen Sarah - Gondry Sophie (C3)21-1716-218-151-2
1/4 Finals
13:4529M1Frankart Audry - Verschueren Tim (A1)Van de Wielle Tim - Urnaut Aljosa (D2)20-2216-210-2
13:4530M3Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (A2)Deroey Dennis - Coolman Pieter (D1)11-2123-2115-82-1
13:4531F2Catry Maud - Lieckens Kim (A1)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (D2)28-2621-172-0
13:4532F4Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (A2)Artacho del Solar Mariafe - Ngauamo Jessyka (D1)12-2111-210-2
14:3033M1Paulides Joppe - Douwen Bob (B2)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (C1)13-2121-1611-151-2
14:3034M3Christiaens Jens - Cosemans Lienert (B1)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (C2)21-1822-2415-102-1
14:3035F2Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (B2)De Beule Julie - Coolman Nina (C1)14-2118-210-2
14:3036F4Thys Hanne - Simons Lore (B1)Sobolska Marta - Piatkowska Rodriguez Ewa (C2)21-1915-219-151-2
1/2 Finals
15:3037M1Van de Wielle Tim - Urnaut Aljosa (W29)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (W33)21-1221-182-0
15:3038M3Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W30)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (W34)21-1221-192-0
15:3039F2Catry Maud - Lieckens Kim (W31)De Beule Julie - Coolman Nina (W35)13-2119-210-2
15:3040F4Artacho del Solar Mariafe - Ngauamo Jessyka (W32)Sobolska Marta - Piatkowska Rodriguez Ewa (W36)21-1321-132-0
Finals
17:0041F1De Beule Julie - Coolman Nina (W39)Artacho del Solar Mariafe - Ngauamo Jessyka (W40)13-2115-210-2
18:0042M1Van de Wielle Tim - Urnaut Aljosa (W37)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W38)15-2118-210-2

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Voets Margo - Vandendriessche Lotte
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Thys Hanne - Simons Lore
Van Asch Elien - Schaekers Lotte
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Mees Lana - Declercq Margo
De Beule Julie - Coolman Nina
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien
Declerck Laura - Schaekers Hanne
Degrève Linde - de Jong Lobke
De Schrijver Hanne - Ceustermans Marthe
Eggen Sarah - Gondry Sophie
Catry Maud - Lieckens Kim
Vercruysse Sien - Carpentier Celine
Kenes Cyrielle - Tison Lucie
Artacho del Solar Mariafe - Ngauamo Jessyka
Lambrechts Karen - Vanhuylenbroeck Tessa
Sobolska Marta - Piatkowska Rodriguez Ewa
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien
Driesen Sarah - van Dun Kim
Van Cleemput Sarah - Van Der Sichel Evi

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Frankart Audry - Verschueren Tim
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Sinnesael Jelle - Engels Stef
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Degruyter Tim - De Brandt Koen
Verelst Iwan - Sybers Johan
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Dedeyne Leonis - lemay julien
Paulides Joppe - Douwen Bob
Deroey Dennis - Coolman Pieter
Hermans Simon - Mol Vincent
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Gewehr Luca - Crabbe Jente
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter
van looy jorik - Van Tigchelt Yorik
van den Berg Peter - Van Roy Denes
Degraeve Simon - Bekaert Hannes
Van de Wielle Tim - Urnaut Aljosa
Cornelis Wannes - De Nys Willem
Van der Aa Yentl - Blondeel Mathias
Deruyck Sander - Browaeys Robrecht
Torfs Wesley - van Hest Dries
Hermans Wim - Luyten Tim
Vercruysse Jop - Symoens Jonas
Loos Niels - Mylemans Kenneth
Malfait Gilles - Van der Aa Yorven
Kermans Tim - Rombaut Harald
Van Acker Christophe - De Bock Bart
Van Daele Andy - Janssens Jonas