MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY GENK


zaterdag 3 juni - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Gewehr Luca - colson jonas (S32)van Hest Dries - Willems Micha (S23)12-2112-210-2
08:302FM2Crabbe Jente - Van Huffel Bart (S33)Vercruysse Jop - Symoens Jonas (S22)9-2117-210-2
08:303GM3Mylemans Kenneth - De Raedt Micaël (S34)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S21)19-2121-1310-151-2
08:304DF4Mees Lana - Declercq Margo (S22)De Schrijver Hanne - Ceustermans Marthe (S15)19-2119-210-2
09:155DM1Deroey Dennis - Coolman Pieter (S31)Van den Boogaert Benneth - Degraeve Simon (S24)21-921-152-0
09:156HM2Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (S35)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S20)21-1316-2112-151-2
09:157CM3Kermans Tim - Siqueira Frederico (S30)Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (S25)21-1021-152-0
09:158CF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S21)Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa (S16)21-821-152-0
10:009EM1Gewehr Luca - colson jonas (L1)Derom Roel - Balduyck Jeroen (S12)10-2113-210-2
10:0010FM2Crabbe Jente - Van Huffel Bart (L2)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S13)15-2111-210-2
10:0011GM3Mylemans Kenneth - De Raedt Micaël (L3)Engels Stef - Devolder Laurens (S14)14-2120-220-2
10:0012DF4Mees Lana - Declercq Margo (L4)Baens Fleur - Louis Jolien (S10)23-2114-2115-112-1
10:4513DM1Van den Boogaert Benneth - Degraeve Simon (L5)Frankart Audry - Verschueren Tim (S11)18-2115-210-2
10:4514HM2Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (L6)Van Acker Christophe - De Bock Bart (S15)21-1921-142-0
10:4515CM3Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (L7)Vermeeren Thibault - Degruyter Tim (S10)14-2111-210-2
10:4516CF4Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa (L8)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S9)10-219-210-2
11:3017EM1van Hest Dries - Willems Micha (W1)Derom Roel - Balduyck Jeroen (S12)20-2215-210-2
11:3018FM2Vercruysse Jop - Symoens Jonas (W2)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S13)13-2116-210-2
11:3019GM3Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (W3)Engels Stef - Devolder Laurens (S14)13-2121-1015-102-1
11:3020DF4De Schrijver Hanne - Ceustermans Marthe (W4)Baens Fleur - Louis Jolien (S10)21-1020-228-151-2
12:1521DM1Deroey Dennis - Coolman Pieter (W5)Frankart Audry - Verschueren Tim (S11)21-1619-2115-82-1
12:1522HM2De Pryck Laurens - Poot Tijs (W6)Van Acker Christophe - De Bock Bart (S15)21-1821-192-0
12:1523CM3Kermans Tim - Siqueira Frederico (W7)Vermeeren Thibault - Degruyter Tim (S10)11-2112-210-2
12:1524CF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (W8)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S9)15-2118-210-2
13:0025AM1Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (S28)Torfs Wesley - Verplancke Tim (S27)16-2121-1715-122-1
13:0026JM2Van der Aa Yorven - Boussart Owen (S37)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S18)12-2114-210-2
13:0027#M3Derom Roel - Balduyck Jeroen (1 E)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (1 F)21-1816-2115-122-1
13:0028AF4Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien (S19)Declerck Laura - Schaekers Hanne (S18)14-2121-1510-151-2
13:4529BM1Deruyck Sander - Van Daele Andy (S29)Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (S26)15-2117-210-2
13:4530IM2Hermans Simon - Vercauteren Roel (S36)Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter (S19)10-2116-210-2
13:4531#F3Vercruysse Sien - Carpentier Celine (2 C)De Schrijver Hanne - Ceustermans Marthe (1 D)21-1821-112-0
13:4532#F4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (1 C)Baens Fleur - Louis Jolien (2 D)20-2221-1713-151-2
14:3033#M1Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (1 G)Deroey Dennis - Coolman Pieter (1 D)22-2415-210-2
14:3034#M2De Pryck Laurens - Poot Tijs (1 H)Vermeeren Thibault - Degruyter Tim (1 C)15-2111-210-2
14:3035BF3Kenes Cyrielle - Tison Lucie (S20)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (S17)21-917-2115-122-1
14:3036FF4Van Cleemput Sarah - Neyt Paulien (S24)Degrève Linde - de Jong Lobke (S13)21-1421-152-0
15:1537AM1Torfs Wesley - Verplancke Tim (L25)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S8)18-2117-210-2
15:1538JM2Van der Aa Yorven - Boussart Owen (L26)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S17)25-2313-259-151-2
15:1539EF3Hervent Linde - Vermeulen Bieke (S23)Vandendriessche Lotte - Eykens Lies (S14)18-2115-210-2
15:1540AF4Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien (L28)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S7)14-2120-220-2
16:0041BM1Deruyck Sander - Van Daele Andy (L29)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S9)9-2111-210-2
16:0042IM2Hermans Simon - Vercauteren Roel (L30)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S16)12-217-210-2
16:0043BF3Lambrechts Karen - Van Belle Amber (L35)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S8)8-219-210-2
16:0044FF4Degrève Linde - de Jong Lobke (L36)Eggen Sarah - Masset Magali (S12)10-2114-210-2
16:4545AM1Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (W25)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S8)10-2115-210-2
16:4546JM2Cornelis Wannes - De Nys Willem (W26)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S17)21-1723-212-0
16:4547EF3Hervent Linde - Vermeulen Bieke (L39)Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente (S11)21-1721-192-0
16:4548AF4Declerck Laura - Schaekers Hanne (W28)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S7)21-1514-2111-151-2
17:3049BM1Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (W29)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S9)15-2112-210-2
17:3050IM2Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter (W30)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S16)10-2113-210-2
17:3051BF3Kenes Cyrielle - Tison Lucie (W35)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S8)13-2114-210-2
17:3052FF4Van Cleemput Sarah - Neyt Paulien (W36)Eggen Sarah - Masset Magali (S12)19-2114-210-2
18:1553#M1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (1 A)Cornelis Wannes - De Nys Willem (1 J)21-1916-2114-161-2
18:1554#M2Christiaens Jens - Cosemans Lienert (1 B)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 I)21-1916-2115-122-1
18:1555EF3Vandendriessche Lotte - Eykens Lies (W39)Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente (S11)17-2121-1315-82-1
18:1556#F4Declerck Laura - Schaekers Hanne (2 A)Eggen Sarah - Masset Magali (1 F)21-1921-132-0
19:0057#F1Kenes Cyrielle - Tison Lucie (2 B)Vandendriessche Lotte - Eykens Lies (1 E)11-2121-1516-142-1
19:0058#F3Van Asch Elien - Schaekers Lotte (1 B)Hervent Linde - Vermeulen Bieke (2 E)21-1421-102-0
19:0059#F4Thielemans Britt - Verhulst Renée (1 A)Van Cleemput Sarah - Neyt Paulien (2 F)24-2221-142-0

zondag 4 juni - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S8)Vermeeren Thibault - Degruyter Tim (S9)15-2121-1815-102-1
08:302DM3Paulides Joppe - Douwen Bob (S5)Deroey Dennis - Coolman Pieter (S12)21-1621-162-0
08:303AF2Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S8)Baens Fleur - Louis Jolien (S9)21-1821-122-0
08:304DF4Lieckens Kim - Simons Lore (S5)Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S12)21-1621-192-0
09:155CM1Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S6)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S11)21-1921-102-0
09:156BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S7)Derom Roel - Balduyck Jeroen (S10)21-1921-182-0
09:157CF2van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S6)Kenes Cyrielle - Tison Lucie (S11)21-1121-162-0
09:158BF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (S7)Declerck Laura - Schaekers Hanne (S10)21-1721-132-0
10:009AM1Vermeeren Thibault - Degruyter Tim (L1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)14-2113-210-2
10:0010DM3Deroey Dennis - Coolman Pieter (L2)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S4)21-2321-1311-151-2
10:0011AF2Baens Fleur - Louis Jolien (L3)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (S1)9-216-210-2
10:0012DF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (L4)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S4)22-2415-210-2
10:4513CM1Cornelis Wannes - De Nys Willem (L5)Ver Eecke Anshel - Urnaut Aljosa (S3)10-2114-210-2
10:4514BM3Derom Roel - Balduyck Jeroen (L6)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S2)21-1318-2117-152-1
10:4515CF2Kenes Cyrielle - Tison Lucie (L7)De Beule Julie - Coolman Nina (S3)19-2111-210-2
10:4516BF4Declerck Laura - Schaekers Hanne (L8)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S2)14-2117-210-2
11:3017AM1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (W1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)10-2114-210-2
11:3018DM3Paulides Joppe - Douwen Bob (W2)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S4)21-1821-132-0
11:3019AF2Van Asch Elien - Schaekers Lotte (W3)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (S1)14-2110-210-2
11:3020DF4Lieckens Kim - Simons Lore (W4)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S4)21-1712-2120-182-1
12:1521CM1Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (W5)Ver Eecke Anshel - Urnaut Aljosa (S3)22-2021-182-0
12:1522BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W6)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S2)21-1718-2111-151-2
12:1523CF2van Grinsven Leen - Wittock Birthe (W7)De Beule Julie - Coolman Nina (S3)17-2119-210-2
12:1524BF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (W8)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S2)13-2121-230-2
Place 9-11
13:0025M1Vermeeren Thibault - Degruyter Tim (A3)Deroey Dennis - Coolman Pieter (D3)14-2121-1910-151-2
13:0026M3Derom Roel - Balduyck Jeroen (B3)Cornelis Wannes - De Nys Willem (C3)21-1325-276-151-2
13:0027F2Baens Fleur - Louis Jolien (A3)Vercruysse Sien - Carpentier Celine (D3)26-2421-162-0
13:0028F4Declerck Laura - Schaekers Hanne (B3)Kenes Cyrielle - Tison Lucie (C3)21-921-192-0
1/4 Finals
13:4529M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (A1)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (D2)21-1421-92-0
13:4530M3Christiaens Jens - Cosemans Lienert (A2)Paulides Joppe - Douwen Bob (D1)18-2118-210-2
13:4531F2Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (A1)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (D2)21-1021-112-0
13:4532F4Van Asch Elien - Schaekers Lotte (A2)Lieckens Kim - Simons Lore (D1)12-2121-196-151-2
14:3033M1Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (B2)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (C1)18-2119-210-2
14:3034M3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (B1)Ver Eecke Anshel - Urnaut Aljosa (C2)14-210-210-2
14:3035F2Thielemans Britt - Verhulst Renée (B2)De Beule Julie - Coolman Nina (C1)21-2321-1712-151-2
14:3036F4Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (B1)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (C2)21-1321-102-0
1/2 Finals
15:3037M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W29)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (W33)21-1021-132-0
15:3038M3Paulides Joppe - Douwen Bob (W30)Ver Eecke Anshel - Urnaut Aljosa (W34)21-1719-2113-151-2
15:3039F2Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (W31)De Beule Julie - Coolman Nina (W35)21-1721-112-0
15:3040F4Lieckens Kim - Simons Lore (W32)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (W36)21-1721-172-0
Finals
17:0041F1Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (W39)Lieckens Kim - Simons Lore (W40)21-1621-52-0
18:0042M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W37)Ver Eecke Anshel - Urnaut Aljosa (W38)21-1421-172-0

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Eggen Sarah - Masset Magali
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Van Asch Elien - Schaekers Lotte
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Mees Lana - Declercq Margo
De Beule Julie - Coolman Nina
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien
Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente
Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa
Kenes Cyrielle - Tison Lucie
Declerck Laura - Schaekers Hanne
Degrève Linde - de Jong Lobke
Baens Fleur - Louis Jolien
Vercruysse Sien - Carpentier Celine
Vandendriessche Lotte - Eykens Lies
Lieckens Kim - Simons Lore
Hervent Linde - Vermeulen Bieke
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
De Schrijver Hanne - Ceustermans Marthe
Van Cleemput Sarah - Neyt Paulien

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Frankart Audry - Verschueren Tim
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Derom Roel - Balduyck Jeroen
Paulides Joppe - Douwen Bob
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Deroey Dennis - Coolman Pieter
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Mylemans Kenneth - De Raedt Micaël
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
van Hest Dries - Willems Micha
Torfs Wesley - Verplancke Tim
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik
Kermans Tim - Siqueira Frederico
Van Acker Christophe - De Bock Bart
Cornelis Wannes - De Nys Willem
Vercruysse Jop - Symoens Jonas
Engels Stef - Devolder Laurens
Vermeeren Thibault - Degruyter Tim
Hermans Simon - Vercauteren Roel
Gewehr Luca - colson jonas
Crabbe Jente - Van Huffel Bart
Ver Eecke Anshel - Urnaut Aljosa
Van den Boogaert Benneth - Degraeve Simon
Van der Aa Yorven - Boussart Owen
Deruyck Sander - Van Daele Andy