MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY KORTRIJK-COURTRAI


zaterdag 27 mei - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Torfs Wesley - Verplancke Tim (S32)Boman Simon - Appelgren Martin (S23)17-2110-210-2
08:302FM2Deruyck Sander - Browaeys Robrecht (S33)Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter (S22)10-2112-210-2
08:303GM3van Hest Dries - Witvrouwen Christophe (S34)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S21)21-1321-2315-82-1
08:304DF4Gondry Sophie - fraiteur valentine (S22)Degrève Linde - de Jong Lobke (S15)20-2221-1616-181-2
09:155DM1Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (S31)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S24)21-1621-142-0
09:156HM2Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S35)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S20)20-2218-210-2
09:157CM3Devolder Laurens - De Beul Wannes (S30)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S25)21-1221-162-0
09:158CF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S21)De Schrijver Hanne - Anthony Christine (S16)17-2122-240-2
10:009EM1Torfs Wesley - Verplancke Tim (L1)Degruyter Tim - De Brandt Koen (S12)17-2117-210-2
10:0010FM2Deruyck Sander - Browaeys Robrecht (L2)Derom Roel - Balduyck Jeroen (S13)9-2112-210-2
10:0011GM3Cornelis Wannes - De Nys Willem (L3)Sinnesael Jelle - Engels Stef (S14)8-2115-210-2
10:0012DF4Gondry Sophie - fraiteur valentine (L4)Vandendriessche Lotte - Vanhuylenbroeck Tessa (S10)10-2117-210-2
10:4513DM1De Pryck Laurens - Poot Tijs (L5)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S11)8-2110-210-2
10:4514HM2Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (L6)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S15)22-2012-2111-151-2
10:4515CM3Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (L7)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S10)9-2113-210-2
10:4516CF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (L8)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S9)18-2114-210-2
11:3017EM1Boman Simon - Appelgren Martin (W1)Degruyter Tim - De Brandt Koen (S12)21-1921-192-0
11:3018FM2Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter (W2)Derom Roel - Balduyck Jeroen (S13)16-219-210-2
11:3019GM3van Hest Dries - Witvrouwen Christophe (W3)Sinnesael Jelle - Engels Stef (S14)19-2121-1710-151-2
11:3020DF4Degrève Linde - de Jong Lobke (W4)Vandendriessche Lotte - Vanhuylenbroeck Tessa (S10)15-2113-210-2
12:1521DM1Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (W5)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S11)14-2121-1912-151-2
12:1522HM2Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (W6)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S15)21-196-219-151-2
12:1523CM3Devolder Laurens - De Beul Wannes (W7)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S10)18-2119-210-2
12:1524CF4De Schrijver Hanne - Anthony Christine (W8)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S9)21-1121-142-0
13:0025AM1Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (S28)Baeck Pieter - Deroey Maarten (S27)17-2115-210-2
13:0026JM2Malfait Gilles - Malfait Maxim (S37)lemay julien - Frankart Audry (S18)12-2116-210-2
13:0027#M3Boman Simon - Appelgren Martin (1 E)Derom Roel - Balduyck Jeroen (1 F)21-1221-172-0
00:0028AF4Brocatus Hannelore - Ceustermans Marthe (S19)Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline (S18)21-1321-152-0
13:4529BM1Dedeyne Leonis - Maddens Lars  (S29)Vercruysse Jop - Symoens Jonas (S26)21-99-219-151-2
13:4530IM2Kermans Tim - Gewehr Luca (S36)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S19)19-2112-210-2
13:4531#F3Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (2 C)Vandendriessche Lotte - Vanhuylenbroeck Tessa (1 D)21-1421-82-0
13:4532#F4De Schrijver Hanne - Anthony Christine (1 C)Degrève Linde - de Jong Lobke (2 D)21-1621-162-0
14:3033#M1Sinnesael Jelle - Engels Stef (1 G)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (1 D)18-2122-2015-132-1
14:3034#M2Verspecht Martijn - Vleugels Jef (1 H)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (1 C)21-1221-162-0
14:3035BF3Kenes Cyrielle - Tison Lucie (S20)Van Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence (S17)13-2115-210-2
14:3036FF4Van Cleemput Sarah - Neyt Paulien (S24)Baens Fleur - Louis Jolien (S13)21-186-2110-151-2
15:1537AM1Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (L25)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S8)11-2110-210-2
15:1538JM2Malfait Gilles - Malfait Maxim (L26)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S17)8-218-210-2
15:1539EF3Mees Lana - Declercq Margo (S23)Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente (S14)17-2120-220-2
15:1540AF4Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline (L28)Thys Hanne - Simons Lore (S7)8-2112-210-2
16:0041BM1Dedeyne Leonis - Maddens Lars  (L29)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S9)14-2121-148-151-2
16:0042IM2Kermans Tim - Gewehr Luca (L30)Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas (S16)19-2118-210-2
16:0043BF3Kenes Cyrielle - Tison Lucie (L35)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S8)16-2118-210-2
16:0044FF4Van Cleemput Sarah - Neyt Paulien (L36)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S12)18-2114-210-2
16:4545AM1Baeck Pieter - Deroey Maarten (W25)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S8)15-2115-210-2
16:4546JM2lemay julien - Frankart Audry (W26)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S17)12-2112-210-2
16:4547EF3Mees Lana - Declercq Margo (L39)Catry Maud - De Leeuw Yana (S11)8-2110-210-2
16:4548AF4Brocatus Hannelore - Ceustermans Marthe (W28)Thys Hanne - Simons Lore (S7)16-2111-210-2
17:3049BM1Vercruysse Jop - Symoens Jonas (W29)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S9)15-2115-210-2
17:3050IM2Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (W30)Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas (S16)17-2121-1710-151-2
17:3051BF3Van Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence (W35)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S8)18-2111-210-2
17:3052FF4Baens Fleur - Louis Jolien (W36)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S12)17-2122-2018-201-2
18:1553#M1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (1 A)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 J)21-1921-162-0
18:1554#M2Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (1 B)Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas (1 I)14-2121-1415-122-1
18:1555EF3Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente (W39)Catry Maud - De Leeuw Yana (S11)21-1721-122-0
18:1556#F4Brocatus Hannelore - Ceustermans Marthe (2 A)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (1 F)21-1920-228-151-2
19:0057#F1Van Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence (2 B)Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente (1 E)21-1921-132-0
19:0058#F3Van Asch Elien - Schaekers Lotte (1 B)Catry Maud - De Leeuw Yana (2 E)13-2116-210-2
19:0059#F4Thys Hanne - Simons Lore (1 A)Baens Fleur - Louis Jolien (2 F)21-921-172-0

zondag 28 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S8)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S9)16-2113-210-2
08:302DM3Paulides Joppe - Douwen Bob (S5)Boman Simon - Appelgren Martin (S12)21-1821-112-0
08:303AF2Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S8)Catry Maud - De Leeuw Yana (S9)23-2522-2015-112-1
08:304DF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (S5)Van Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence (S12)17-2121-1913-151-2
09:155CM1Van de Wielle Tim - Urnaut Aljosa (S6)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S11)19-2119-210-2
09:156BM3Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S7)Sinnesael Jelle - Engels Stef (S10)21-1221-162-0
09:157CF2van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S6)De Schrijver Hanne - Anthony Christine (S11)21-1821-132-0
09:158BF4Thys Hanne - Simons Lore (S7)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S10)22-2416-210-2
10:009AM1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (L1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)10-2116-210-2
10:0010DM3Boman Simon - Appelgren Martin (L2)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S4)18-2125-2314-161-2
10:0011AF2Catry Maud - De Leeuw Yana (L3)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S1)21-1223-2511-151-2
10:0012DF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (L4)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S4)15-2121-173-151-2
10:4513CM1Van de Wielle Tim - Urnaut Aljosa (L5)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S3)19-2118-210-2
10:4514BM3Sinnesael Jelle - Engels Stef (L6)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)17-2113-210-2
10:4515CF2De Schrijver Hanne - Anthony Christine (L7)De Beule Julie - Coolman Nina (S3)23-2114-217-151-2
10:4516BF4Thys Hanne - Simons Lore (L8)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (S2)12-2110-210-2
11:3017AM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)8-217-210-2
11:3018DM3Paulides Joppe - Douwen Bob (W2)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S4)21-2321-1615-112-1
11:3019AF2Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (W3)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S1)19-2115-210-2
11:3020DF4Van Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence (W4)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S4)9-2118-210-2
12:1521CM1Verspecht Martijn - Vleugels Jef (W5)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S3)21-1223-212-0
12:1522BM3Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (W6)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)21-1614-2115-132-1
12:1523CF2van Grinsven Leen - Wittock Birthe (W7)De Beule Julie - Coolman Nina (S3)23-2121-182-0
12:1524BF4Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (W8)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (S2)15-2121-1411-151-2
Place 9-11
13:0025M1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (A3)Boman Simon - Appelgren Martin (D3)17-2113-210-2
13:0026M3Sinnesael Jelle - Engels Stef (B3)Van de Wielle Tim - Urnaut Aljosa (C3)19-2122-240-2
13:0027F2Catry Maud - De Leeuw Yana (A3)Thielemans Britt - Verhulst Renée (D3)16-2119-210-2
13:0028F4Thys Hanne - Simons Lore (B3)De Schrijver Hanne - Anthony Christine (C3)23-2121-152-0
1/4 Finals
13:4529M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (A1)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (D2)21-1521-102-0
13:4530M3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (A2)Paulides Joppe - Douwen Bob (D1)16-2121-1617-152-1
13:4531F2Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (A1)Van Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence (D2)21-1721-102-0
13:4532F4Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (A2)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (D1)12-2115-210-2
14:3033M1Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (B2)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (C1)21-821-102-0
14:3034M3Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (B1)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (C2)27-2520-229-151-2
14:3035F2Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (B2)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (C1)21-1619-2112-151-2
14:3036F4Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (B1)De Beule Julie - Coolman Nina (C2)21-1418-2119-172-1
1/2 Finals
15:3037M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W29)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (W33)26-2421-162-0
15:3038M3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W30)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W34)23-2123-212-0
15:3039F2Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (W31)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (W35)21-1221-162-0
15:3040F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W32)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (W36)16-2113-210-2
Finals
17:0041F1Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (W39)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (W40)9-2113-210-2
18:0042M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W37)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W38)21-721-72-0

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
De Schrijver Hanne - Anthony Christine
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Thys Hanne - Simons Lore
Van Asch Elien - Schaekers Lotte
Mees Lana - Declercq Margo
Catry Maud - De Leeuw Yana
De Beule Julie - Coolman Nina
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente
Degrève Linde - de Jong Lobke
Gondry Sophie - fraiteur valentine
Kenes Cyrielle - Tison Lucie
Vercruysse Sien - Carpentier Celine
Baens Fleur - Louis Jolien
Brocatus Hannelore - Ceustermans Marthe
Van Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence
Vandendriessche Lotte - Vanhuylenbroeck Tessa
Van Cleemput Sarah - Neyt Paulien
Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Sinnesael Jelle - Engels Stef
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Degruyter Tim - De Brandt Koen
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Derom Roel - Balduyck Jeroen
Paulides Joppe - Douwen Bob
Baeck Pieter - Deroey Maarten
Deruyck Sander - Browaeys Robrecht
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Torfs Wesley - Verplancke Tim
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik
Devolder Laurens - De Beul Wannes
Cornelis Wannes - De Nys Willem
Malfait Gilles - Malfait Maxim
Vercruysse Jop - Symoens Jonas
Boman Simon - Appelgren Martin
Van de Wielle Tim - Urnaut Aljosa
Dedeyne Leonis - Maddens Lars
lemay julien - Frankart Audry
van Hest Dries - Witvrouwen Christophe
Kermans Tim - Gewehr Luca