MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY HECHTEL-EKSEL


zaterdag 20 mei - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1van den Berg Peter - Van looy Arno (S32)Deville Wim - Torfs Wesley (S23)24-2611-210-2
08:302FM2Gewehr Luca - Crabbe Jente (S33)van Hest Dries - Dewyspelaere Brecht (S22)21-1717-2115-72-1
08:303GM3Verelst Iwan - Sybers Johan (S34)Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (S21)21-621-132-0
08:304DF4Brocatus Hannelore - Ceustermans Marthe (S22)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (S15)21-1721-92-0
09:155DM1De Donder Roel - Rosiers Wannes (S31)Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (S24)18-2122-2013-151-2
09:156HM2Boussart Nils - Vindevoghel Jan (S35)Engels Stef - Depovere Sander (S20)10-2121-178-151-2
09:157CM3Hermans Simon - Mol Vincent (S30)Kermans Tim - Malfait Gilles (S25)19-2113-210-2
09:158CF4Gondry Sophie - fraiteur valentine (S21)Van Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence (S16)14-2110-210-2
10:009EM1van den Berg Peter - Van looy Arno (L1)Colson Martijn - colson jonas (S12)17-2118-210-2
10:0010FM2van Hest Dries - Dewyspelaere Brecht (L2)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S13)21-1713-217-151-2
10:0011GM3Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (L3)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S14)12-2115-210-2
10:0012DF4Lambrechts Karen - Van Belle Amber (L4)Eggen Sarah - Masset Magali (S10)17-2121-1815-102-1
10:4513DM1De Donder Roel - Rosiers Wannes (L5)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S11)10-2119-210-2
10:4514HM2Boussart Nils - Vindevoghel Jan (L6)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S15)15-2116-210-2
10:4515CM3Hermans Simon - Mol Vincent (L7)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S10)11-219-210-2
10:4516CF4Gondry Sophie - fraiteur valentine (L8)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S9)15-2112-210-2
11:3017EM1Deville Wim - Torfs Wesley (W1)Colson Martijn - colson jonas (S12)17-2116-210-2
11:3018FM2Gewehr Luca - Crabbe Jente (W2)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S13)15-2117-210-2
11:3019GM3Verelst Iwan - Sybers Johan (W3)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S14)21-1421-152-0
11:3020DF4Brocatus Hannelore - Ceustermans Marthe (W4)Eggen Sarah - Masset Magali (S10)17-2121-1015-112-1
12:1521DM1Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (W5)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S11)18-2115-210-2
12:1522HM2Engels Stef - Depovere Sander (W6)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S15)12-2119-210-2
12:1523CM3Kermans Tim - Malfait Gilles (W7)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S10)11-2115-210-2
12:1524CF4Van Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence (W8)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S9)14-2118-210-2
13:0025AM1Vercruysse Jop - Van Acker Thibaut (S28)Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S27)21-2321-1415-112-1
13:0026JM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S18)0-210-210-2
13:0027#M3Colson Martijn - colson jonas (1 E)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (1 F)21-1214-2115-122-1
13:0028AF4Declerck Laura - Schaekers Hanne (S19)Jacquemyn Céline - van Bellen Nicolien (S18)21-1721-52-0
13:4529BM1Lupi Patrizio - Van Daele Andy (S29)Deruyck Sander - Browaeys Robrecht (S26)12-2121-1315-102-1
13:4530IM2Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (S19)0-210-210-2
13:4531#F3Van Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence (2 C)Brocatus Hannelore - Ceustermans Marthe (1 D)21-1921-182-0
13:4532#F4Van Asch Elien - Schaekers Lotte (1 C)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (2 D)21-1521-162-0
14:3033#M1Verelst Iwan - Sybers Johan (1 G)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 D)21-1621-152-0
14:3034#M2Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (1 H)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (1 C)17-2115-210-2
14:3035BF3Kenes Cyrielle - Tison Lucie (S20)De Schrijver Hanne - Anthony Christine (S17)16-2118-210-2
14:3036FF4Mees Lana - Declercq Margo (S24)Degrève Linde - de Jong Lobke (S13)10-2121-1615-82-1
15:1537AM1Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (L25)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S8)10-2113-210-2
15:1538JM2De Pryck Laurens - Poot Tijs (S17)0-210-210-2
15:1539EF3Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S23)Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa (S14)21-1521-112-0
15:1540AF4Jacquemyn Céline - van Bellen Nicolien (L28)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S7)8-2118-210-2
16:0041BM1Deruyck Sander - Browaeys Robrecht (L29)Frankart Audry - Verschueren Tim (S9)18-2110-210-2
16:0042IM2Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter (S16)0-210-210-2
16:0043BF3Kenes Cyrielle - Tison Lucie (L35)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S8)14-2116-210-2
16:0044FF4Degrève Linde - de Jong Lobke (L36)Baens Fleur - Louis Jolien (S12)21-1815-2111-151-2
16:4545AM1Vercruysse Jop - Van Acker Thibaut (W25)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S8)11-2116-210-2
16:4546JM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (W26)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S17)21-1120-228-151-2
16:4547EF3Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa (L39)Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (S11)11-2110-210-2
16:4548AF4Declerck Laura - Schaekers Hanne (W28)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S7)15-2121-1713-151-2
17:3049BM1Lupi Patrizio - Van Daele Andy (W29)Frankart Audry - Verschueren Tim (S9)11-2114-210-2
17:3050IM2Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (W30)Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter (S16)21-2314-210-2
17:3051BF3De Schrijver Hanne - Anthony Christine (W35)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S8)16-2114-210-2
17:3052FF4Mees Lana - Declercq Margo (W36)Baens Fleur - Louis Jolien (S12)5-2113-210-2
18:1553#M1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (1 A)De Pryck Laurens - Poot Tijs (1 J)21-1421-182-0
18:1554#M2Frankart Audry - Verschueren Tim (1 B)Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter (1 I)21-921-72-0
18:1555EF3Vercruysse Sien - Carpentier Celine (W39)Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (S11)11-2117-210-2
18:1556#F4Declerck Laura - Schaekers Hanne (2 A)Baens Fleur - Louis Jolien (1 F)21-1521-182-0
19:0057#F1De Schrijver Hanne - Anthony Christine (2 B)Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (1 E)15-2112-210-2
19:0058#F3Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (1 B)Vercruysse Sien - Carpentier Celine (2 E)21-821-82-0
19:0059#F4van Grinsven Leen - Wittock Birthe (1 A)Mees Lana - Declercq Margo (2 F)21-1421-112-0

zondag 21 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S8)Frankart Audry - Verschueren Tim (S9)21-1517-216-151-2
08:302DM3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S5)Verelst Iwan - Sybers Johan (S12)21-1221-142-0
08:303AF2Simons Lore - Coolman Nina (S8)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S9)21-1919-2115-82-1
08:304DF4Vandendriessche Lotte - Van den Broeck Isabel (S5)Declerck Laura - Schaekers Hanne (S12)21-1621-112-0
09:155CM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S6)Colson Martijn - colson jonas (S11)21-1919-2115-112-1
09:156BM3Urnaut Aljosa - Derom Roel (S7)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S10)16-2118-210-2
09:157CF2van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S6)Van Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence (S11)21-1021-152-0
09:158BF4Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S7)Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (S10)21-1221-152-0
10:009AM1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (L1)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S1)21-1814-2112-151-2
10:0010DM3Verelst Iwan - Sybers Johan (L2)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S4)18-2114-210-2
10:0011AF2Van Asch Elien - Schaekers Lotte (L3)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S1)6-2118-210-2
10:0012DF4Declerck Laura - Schaekers Hanne (L4)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S4)15-2115-210-2
10:4513CM1Colson Martijn - colson jonas (L5)Vandecaveye Louis - Van de Wielle Tim (S3)17-2116-210-2
10:4514BM3Urnaut Aljosa - Derom Roel (L6)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S2)21-1821-192-0
10:4515CF2Van Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence (L7)Thys Hanne - Lieckens Kim (S3)16-2113-210-2
10:4516BF4Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (L8)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (S2)11-2110-210-2
11:3017AM1Frankart Audry - Verschueren Tim (W1)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S1)21-1515-2115-92-1
11:3018DM3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W2)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S4)21-1932-3415-112-1
11:3019AF2Simons Lore - Coolman Nina (W3)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S1)21-1821-152-0
11:3020DF4Vandendriessche Lotte - Van den Broeck Isabel (W4)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S4)18-2117-210-2
12:1521CM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (W5)Vandecaveye Louis - Van de Wielle Tim (S3)21-1412-215-151-2
12:1522BM3Verspecht Martijn - Vleugels Jef (W6)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S2)21-1322-2419-172-1
12:1523CF2van Grinsven Leen - Wittock Birthe (W7)Thys Hanne - Lieckens Kim (S3)15-2121-1414-161-2
12:1524BF4Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W8)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (S2)14-2120-220-2
Place 9-11
13:0025M1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (A3)Verelst Iwan - Sybers Johan (D3)22-2021-122-0
13:0026M3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (B3)Colson Martijn - colson jonas (C3)21-1315-217-151-2
13:0027F2Van Asch Elien - Schaekers Lotte (A3)Declerck Laura - Schaekers Hanne (D3)19-2121-1815-42-1
13:0028F4Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (B3)Van Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence (C3)16-210-210-2
1/4 Finals
13:4529M1Frankart Audry - Verschueren Tim (A1)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (D2)21-1621-132-0
13:4530M3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (A2)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (D1)21-1321-152-0
13:4531F2Simons Lore - Coolman Nina (A1)Vandendriessche Lotte - Van den Broeck Isabel (D2)21-1521-182-0
13:4532F4Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (A2)Thielemans Britt - Verhulst Renée (D1)20-2221-1920-182-1
14:3033M1Urnaut Aljosa - Derom Roel (B2)Vandecaveye Louis - Van de Wielle Tim (C1)21-1421-172-0
14:3034M3Verspecht Martijn - Vleugels Jef (B1)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (C2)19-2121-1315-112-1
14:3035F2Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (B2)Thys Hanne - Lieckens Kim (C1)21-1221-142-0
14:3036F4Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (B1)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (C2)21-1121-102-0
1/2 Finals
15:3037M1Frankart Audry - Verschueren Tim (W29)Urnaut Aljosa - Derom Roel (W33)21-1224-222-0
15:3038M3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (W30)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (W34)21-1816-2115-92-1
15:3039F2Simons Lore - Coolman Nina (W31)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W35)20-2214-210-2
15:3040F4Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (W32)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (W36)18-2114-210-2
Finals
17:0041F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W39)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (W40)12-2114-210-2
18:0042M1Frankart Audry - Verschueren Tim (W37)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (W38)21-1917-2117-191-2

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
De Schrijver Hanne - Anthony Christine
Eggen Sarah - Masset Magali
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Van Asch Elien - Schaekers Lotte
Mees Lana - Declercq Margo
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Baens Fleur - Louis Jolien
Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa
Degrève Linde - de Jong Lobke
Thys Hanne - Lieckens Kim
Gondry Sophie - fraiteur valentine
Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien
Kenes Cyrielle - Tison Lucie
Declerck Laura - Schaekers Hanne
Vandendriessche Lotte - Van den Broeck Isabel
Vercruysse Sien - Carpentier Celine
Van Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence
Jacquemyn Céline - van Bellen Nicolien
Brocatus Hannelore - Ceustermans Marthe
Simons Lore - Coolman Nina

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Kermans Tim - Malfait Gilles
Frankart Audry - Verschueren Tim
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Hermans Simon - Mol Vincent
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Verelst Iwan - Sybers Johan
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Boussart Nils - Vindevoghel Jan
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Gewehr Luca - Crabbe Jente
Deruyck Sander - Browaeys Robrecht
Cornelis Wannes - De Nys Willem
De Donder Roel - Rosiers Wannes
Deville Wim - Torfs Wesley
van den Berg Peter - Van looy Arno
Colson Martijn - colson jonas
Vandecaveye Louis - Van de Wielle Tim
Engels Stef - Depovere Sander
Urnaut Aljosa - Derom Roel
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik
van Hest Dries - Dewyspelaere Brecht
Vercruysse Jop - Van Acker Thibaut
Lupi Patrizio - Van Daele Andy