MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY GENT-GAND


zaterdag 13 mei - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Deruyck Sander - Browaeys Robrecht (S32)Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter (S23)12-2121-189-151-2
08:302FM2van Hest Dries - Verplancke Tim (S33)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S22)21-1821-142-0
08:303GM3Hermans Simon - Luyten Dirk (S34)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S21)19-2118-210-2
08:304DF4Brocatus Hannelore - De Brandt Jana (S22)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (S15)14-2118-210-2
09:155DM1De Raedt Micaël - Lacour Jaan (S31)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S24)16-218-210-2
09:156HM2Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (S35)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S20)19-2121-1512-151-2
09:157CM3Baeck Pieter - Deroey Maarten (S30)Vercruysse Jop - Symoens Jonas (S25)21-1221-102-0
09:158CF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S21)Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien (S16)21-921-112-0
10:009EM1Deruyck Sander - Browaeys Robrecht (L1)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S12)17-2113-210-2
10:0010FM2De Pryck Laurens - Poot Tijs (L2)Sinnesael Jelle - Engels Stef (S13)23-2116-2110-151-2
10:0011GM3Hermans Simon - Luyten Dirk (L3)Frankart Audry - Verschueren Tim (S14)10-2114-210-2
10:0012DF4Brocatus Hannelore - De Brandt Jana (L4)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S10)10-218-210-2
10:4513DM1De Raedt Micaël - Lacour Jaan (L5)Degruyter Tim - De Brandt Koen (S11)7-2119-210-2
10:4514HM2Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (L6)Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas (S15)21-1724-222-0
10:4515CM3Vercruysse Jop - Symoens Jonas (L7)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S10)18-217-210-2
10:4516CF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien (L8)Thys Hanne - Simons Lore (S9)11-219-210-2
11:3017EM1Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter (W1)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S12)9-2112-210-2
11:3018FM2van Hest Dries - Verplancke Tim (W2)Sinnesael Jelle - Engels Stef (S13)21-1813-2113-151-2
11:3019GM3Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (W3)Frankart Audry - Verschueren Tim (S14)6-2113-210-2
11:3020DF4Lambrechts Karen - Van Belle Amber (W4)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S10)21-1915-216-151-2
12:1521DM1Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (W5)Degruyter Tim - De Brandt Koen (S11)20-2223-2113-151-2
12:1522HM2Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (W6)Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas (S15)23-2117-2115-112-1
12:1523CM3Baeck Pieter - Deroey Maarten (W7)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S10)21-1521-162-0
12:1524CF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (W8)Thys Hanne - Simons Lore (S9)13-2121-230-2
13:0025AM1Kermans Tim - Malfait Gilles (S28)Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (S27)15-2117-210-2
13:0026JM2Degraeve Simon - Strymes Nicolas (S37)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S18)21-1915-218-151-2
13:0027#M3Christiaens Jens - Cosemans Lienert (1 E)Sinnesael Jelle - Engels Stef (1 F)21-1317-2115-112-1
13:0028AF4De Schrijver Hanne - Anthony Christine (S19)Mees Lana - Declercq Margo (S18)21-1121-132-0
13:4529BM1Deville Wim - Torfs Wesley (S29)Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (S26)19-2121-197-151-2
13:4530IM2Van Daele Andy - Van der Aa Yorven (S36)Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (S19)11-2112-210-2
13:4531#F3Vercruysse Sien - Carpentier Celine (2 C)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (1 D)12-2121-1413-151-2
13:4532#F4Thys Hanne - Simons Lore (1 C)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (2 D)21-1421-162-0
14:3033#M1Frankart Audry - Verschueren Tim (1 G)Degruyter Tim - De Brandt Koen (1 D)21-1121-132-0
14:3034#M2Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (1 H)Baeck Pieter - Deroey Maarten (1 C)19-2121-169-151-2
14:3035BF3Kenes Cyrielle - Tison Lucie (S20)Driesen Sarah - van Dun Kim (S17)22-2021-162-0
14:3036FF4Poot Liesje - Van Cleemput Sarah (S24)Vandendriessche Lotte - Ceustermans Marthe (S13)20-2211-210-2
15:1537AM1Kermans Tim - Malfait Gilles (L25)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S8)13-2116-210-2
15:1538JM2Degraeve Simon - Strymes Nicolas (L26)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S17)14-2115-210-2
15:1539EF3Van de Vreken Tinne - Puimège Eva (S23)Degrève Linde - de Jong Lobke (S14)14-2113-210-2
15:1540AF4Mees Lana - Declercq Margo (L28)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S7)21-1610-219-151-2
16:0041BM1Deville Wim - Torfs Wesley (L29)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S9)15-2115-210-2
16:0042IM2Van Daele Andy - Van der Aa Yorven (L30)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S16)17-2115-210-2
16:0043BF3Driesen Sarah - van Dun Kim (L35)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S8)8-2111-210-2
16:0044FF4Poot Liesje - Van Cleemput Sarah (L36)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S12)25-2314-2114-161-2
16:4545AM1Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (W25)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S8)17-2112-210-2
16:4546JM2Cornelis Wannes - De Nys Willem (W26)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S17)27-2915-210-2
16:4547EF3Van de Vreken Tinne - Puimège Eva (L39)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S11)11-2113-210-2
16:4548AF4De Schrijver Hanne - Anthony Christine (W28)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S7)21-1914-2113-151-2
17:3049BM1Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (W29)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S9)12-2115-210-2
17:3050IM2Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (W30)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S16)21-1521-142-0
17:3051BF3Kenes Cyrielle - Tison Lucie (W35)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S8)9-2111-210-2
17:3052FF4Vandendriessche Lotte - Ceustermans Marthe (W36)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S12)16-2116-210-2
18:1553#M1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (1 A)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 J)23-2121-132-0
18:1554#M2Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (1 B)Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (1 I)0-210-210-2
18:1555EF3Degrève Linde - de Jong Lobke (W39)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S11)11-2121-1415-72-1
18:1556#F4De Schrijver Hanne - Anthony Christine (2 A)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (1 F)21-1321-142-0
19:0057#F1Kenes Cyrielle - Tison Lucie (2 B)Degrève Linde - de Jong Lobke (1 E)21-1921-132-0
19:0058#F3Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (1 B)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (2 E)21-1421-102-0
19:0059#F4van Grinsven Leen - Wittock Birthe (1 A)Vandendriessche Lotte - Ceustermans Marthe (2 F)21-1917-2115-52-1

zondag 14 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S8)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S9)17-2116-210-2
08:302DM3Paulides Joppe - Douwen Bob (S5)Baeck Pieter - Deroey Maarten (S12)21-1621-192-0
08:303AF2Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S8)Thys Hanne - Simons Lore (S9)21-1721-112-0
08:304DF4Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (S5)Kenes Cyrielle - Tison Lucie (S12)21-1321-142-0
09:155CM1Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S6)Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (S11)21-1721-192-0
09:156BM3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S7)Frankart Audry - Verschueren Tim (S10)21-1716-2110-151-2
09:157CF2Thielemans Britt - Verhulst Renée (S6)De Schrijver Hanne - Anthony Christine (S11)21-1815-2116-142-1
09:158BF4van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S7)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S10)19-2121-1215-112-1
10:009AM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (L1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)8-2113-210-2
10:0010DM3Baeck Pieter - Deroey Maarten (L2)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S4)21-1621-182-0
10:0011AF2Thys Hanne - Simons Lore (L3)Catry Maud - Lieckens Kim (S1)16-219-210-2
10:0012DF4Kenes Cyrielle - Tison Lucie (L4)De Beule Julie - Coolman Nina (S4)17-2115-210-2
10:4513CM1Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (L5)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S3)21-1621-132-0
10:4514BM3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (L6)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)21-1321-192-0
10:4515CF2De Schrijver Hanne - Anthony Christine (L7)Vandenabeele Annelies - Beken Ilke (S3)20-2214-210-2
10:4516BF4Van Asch Elien - Schaekers Lotte (L8)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S2)13-2118-210-2
11:3017AM1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (W1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)16-2115-210-2
11:3018DM3Paulides Joppe - Douwen Bob (W2)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S4)21-1521-142-0
11:3019AF2Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W3)Catry Maud - Lieckens Kim (S1)20-2221-1714-161-2
11:3020DF4Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (W4)De Beule Julie - Coolman Nina (S4)21-1221-182-0
12:1521CM1Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (W5)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S3)16-2121-1715-122-1
12:1522BM3Frankart Audry - Verschueren Tim (W6)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)19-2121-199-151-2
12:1523CF2Thielemans Britt - Verhulst Renée (W7)Vandenabeele Annelies - Beken Ilke (S3)19-2128-300-2
12:1524BF4van Grinsven Leen - Wittock Birthe (W8)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S2)15-219-210-2
Place 9-11
13:0025M1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (A3)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (D3)15-2121-1315-82-1
13:0026M3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (B3)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (C3)21-1521-162-0
13:0027F2Thys Hanne - Simons Lore (A3)Kenes Cyrielle - Tison Lucie (D3)21-1521-182-0
13:0028F4Van Asch Elien - Schaekers Lotte (B3)De Schrijver Hanne - Anthony Christine (C3)21-1921-152-0
1/4 Finals
13:4529M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (A1)Baeck Pieter - Deroey Maarten (D2)21-1121-162-0
13:4530M3Christiaens Jens - Cosemans Lienert (A2)Paulides Joppe - Douwen Bob (D1)15-2117-210-2
13:4531F2Catry Maud - Lieckens Kim (A1)De Beule Julie - Coolman Nina (D2)21-1721-122-0
13:4532F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (A2)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (D1)16-2118-210-2
14:3033M1Frankart Audry - Verschueren Tim (B2)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (C1)10-2117-210-2
14:3034M3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (B1)Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (C2)15-2117-210-2
14:3035F2van Grinsven Leen - Wittock Birthe (B2)Vandenabeele Annelies - Beken Ilke (C1)21-1822-2415-92-1
14:3036F4Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (B1)Thielemans Britt - Verhulst Renée (C2)21-1421-152-0
1/2 Finals
15:3037M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W29)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (W33)21-821-142-0
15:3038M3Paulides Joppe - Douwen Bob (W30)Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (W34)21-1523-212-0
15:3039F2Catry Maud - Lieckens Kim (W31)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (W35)21-1122-202-0
15:3040F4Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (W32)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (W36)21-1621-82-0
Finals
17:0041F1Catry Maud - Lieckens Kim (W39)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (W40)16-219-210-2
18:0042M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W37)Paulides Joppe - Douwen Bob (W38)16-2121-1416-181-2

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Deruyck Sander - Browaeys Robrecht
Hermans Simon - Luyten Dirk
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Kermans Tim - Malfait Gilles
Frankart Audry - Verschueren Tim
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Sinnesael Jelle - Engels Stef
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Degruyter Tim - De Brandt Koen
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
De Raedt Micaël - Lacour Jaan
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Cornelis Wannes - De Nys Willem
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk
Paulides Joppe - Douwen Bob
Baeck Pieter - Deroey Maarten
Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
van Hest Dries - Verplancke Tim
Deville Wim - Torfs Wesley
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne
Urnaut Aljosa - Deroey Dennis
Van Daele Andy - Van der Aa Yorven
Vercruysse Jop - Symoens Jonas
Degraeve Simon - Strymes Nicolas

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
De Schrijver Hanne - Anthony Christine
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Vercruysse Sien - Carpentier Celine
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Thys Hanne - Simons Lore
Degrève Linde - de Jong Lobke
Kenes Cyrielle - Tison Lucie
Van Asch Elien - Schaekers Lotte
Poot Liesje - Van Cleemput Sarah
Van de Vreken Tinne - Puimège Eva
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Mees Lana - Declercq Margo
Catry Maud - Lieckens Kim
De Beule Julie - Coolman Nina
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Brocatus Hannelore - De Brandt Jana
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien
Vandenabeele Annelies - Beken Ilke
Driesen Sarah - van Dun Kim
Vandendriessche Lotte - Ceustermans Marthe