Westrode - SENIORES PROVINCIAAL - dames - VC Wolvertem


Wedstrijden

TijdNrPouleVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: iedereen speelt tegen iedereen - 1 set, 3 punten verschil
13:451A2Traytcheva Assia - Valcheva Raya (S2)Michiels Katleen - Van Aken Caro (S5)21-130-01-0VAN BELLE Hanne - Van Den Berghe Hannah
14:102A2Uyttendaele Jolien - Thys Jana (S3)De Graef Loane - De Wachter Kelly (S4)12-210-00-1VAN BELLE Hanne - Van Den Berghe Hannah
14:353A2Michiels Katleen - Van Aken Caro (S5)VAN BELLE Hanne - Van Den Berghe Hannah (S1)8-210-00-1De Graef Loane - De Wachter Kelly
15:004A2Traytcheva Assia - Valcheva Raya (S2)Uyttendaele Jolien - Thys Jana (S3)21-240-00-1De Graef Loane - De Wachter Kelly
15:255A2VAN BELLE Hanne - Van Den Berghe Hannah (S1)De Graef Loane - De Wachter Kelly (S4)21-130-01-0Traytcheva Assia - Valcheva Raya
15:506A2Michiels Katleen - Van Aken Caro (S5)Uyttendaele Jolien - Thys Jana (S3)16-210-00-1Traytcheva Assia - Valcheva Raya
16:157A2Traytcheva Assia - Valcheva Raya (S2)VAN BELLE Hanne - Van Den Berghe Hannah (S1)9-210-00-1Uyttendaele Jolien - Thys Jana
16:408A2De Graef Loane - De Wachter Kelly (S4)Michiels Katleen - Van Aken Caro (S5)21-140-01-0Uyttendaele Jolien - Thys Jana
17:059A2VAN BELLE Hanne - Van Den Berghe Hannah (S1)Uyttendaele Jolien - Thys Jana (S3)21-100-01-0Michiels Katleen - Van Aken Caro
17:3010A2De Graef Loane - De Wachter Kelly (S4)Traytcheva Assia - Valcheva Raya (S2)21-130-01-0Michiels Katleen - Van Aken Caro
Verliezer is 5de - 1 set, 3 punten verschil
17:55112Traytcheva Assia - Valcheva Raya (4A)Michiels Katleen - Van Aken Caro (5A)21-240-00-1De Graef Loane - De Wachter Kelly
Voor 3de en 4de plaats - 1 set, 3 punten verschil
18:20122Uyttendaele Jolien - Thys Jana (3A)Michiels Katleen - Van Aken Caro (W11)21-160-01-0Traytcheva Assia - Valcheva Raya
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
18:45132De Graef Loane - De Wachter Kelly (2A)VAN BELLE Hanne - Van Den Berghe Hannah (1A)9-2113-210-2Uyttendaele Jolien - Thys Jana

Einduitslag Dames

# Ploeg Punten (pp)
1 Timmerman Mirte - Bruynseels Lena 94
2 Mestdagh Margaux - Van Acker Ianka 83
3 Huys Evelien - Van den Eede Janne 74
4 De Graef Loane - De Wachter Kelly 68
5 Fieremans Eline - Gazeau Louise 57
6 Adriaensens Melissa - Martens Evelien 53
7 Van Camp Kirsten - Nees Marie 48
8 Baeten Marie - Vanden Elschen Lorien 45
9 Desmet Silke - Hollemans Lore 41
10 Helincks Repke - Smet Nona 39
11 Booghmans Laure - Boogmans Lynn 36
12 Verlinden Lindsey - Nees Sophie 33

Deelnemende ploegen - Dames

Ploeg Punten (16/06/2024 ) Seed
VAN BELLE Hanne - Van Den Berghe Hannah 702
Van Der Bruggen Fien - Van Den Berghe Hannah 557 1
Traytcheva Assia - Valcheva Raya 329 2
Uyttendaele Jolien - Thys Jana 325 3
De Graef Loane - De Wachter Kelly 210 4
Michiels Katleen - Van Aken Caro 146 5