Westrode - U16 jongens - VC Wolvertem


Wedstrijden

TijdNrPouleVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
15:251A3Christiaens Loïc - Paeps Pim (S1)Frankart Raphaël - Sprangers Cyril (S5)Nog niet gespeeldEennaes Noah - Walkowski Mathias
15:252B4Mertens Nio - Sacre Rune (S2)Bartholomees Arne - Bartholomees Staf (S6)Nog niet gespeeldRenson Otto - Jacobs Merlijn
15:503A3Smits Kasper - Feyaerts Thomas (S8)Eennaes Noah - Walkowski Mathias (S4)Nog niet gespeeldFrankart Raphaël - Sprangers Cyril
15:504B4Magnette Gaston - Nelis Charlie (S7)Renson Otto - Jacobs Merlijn (S3)Nog niet gespeeldBartholomees Arne - Bartholomees Staf
16:155A3Eennaes Noah - Walkowski Mathias (S4)Christiaens Loïc - Paeps Pim (S1)Nog niet gespeeldSmits Kasper - Feyaerts Thomas
16:156B4Renson Otto - Jacobs Merlijn (S3)Mertens Nio - Sacre Rune (S2)Nog niet gespeeldMagnette Gaston - Nelis Charlie
16:407A3Frankart Raphaël - Sprangers Cyril (S5)Smits Kasper - Feyaerts Thomas (S8)Nog niet gespeeldChristiaens Loïc - Paeps Pim
16:408B4Bartholomees Arne - Bartholomees Staf (S6)Magnette Gaston - Nelis Charlie (S7)Nog niet gespeeldMertens Nio - Sacre Rune
17:059A3Eennaes Noah - Walkowski Mathias (S4)Frankart Raphaël - Sprangers Cyril (S5)Nog niet gespeeldSmits Kasper - Feyaerts Thomas
17:0510B4Renson Otto - Jacobs Merlijn (S3)Bartholomees Arne - Bartholomees Staf (S6)Nog niet gespeeldMagnette Gaston - Nelis Charlie
17:3011A3Christiaens Loïc - Paeps Pim (S1)Smits Kasper - Feyaerts Thomas (S8)Nog niet gespeeldEennaes Noah - Walkowski Mathias
17:3012B4Mertens Nio - Sacre Rune (S2)Magnette Gaston - Nelis Charlie (S7)Nog niet gespeeldRenson Otto - Jacobs Merlijn
Kruiswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
17:551334A3BNog niet gespeeld2A
17:551444B3ANog niet gespeeld2B
18:201532A1BNog niet gespeeldW13
18:201642B1ANog niet gespeeldL14
Voor 5de en 6de plaats - 1 set - 3 punten verschil
18:45173Winnaar wedstrijd 13Winnaar wedstrijd 14Nog niet gespeeldW15
Voor 7de en 8ste plaats - 1 set - 3 punten verschil
18:45184Verliezer wedstrijd 13Verliezer wedstrijd 14Nog niet gespeeldW16
Voor 1ste en 2de plaats -2 winnende sets - 2 punten verschil
19:35193Winnaar wedstrijd 15Winnaar wedstrijd 16Nog niet gespeeldW17
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets - 2 punten verschil
19:35204Verliezer wedstrijd 15Verliezer wedstrijd 16Nog niet gespeeldW18

Deelnemende ploegen - Heren

Ploeg Punten (29/05/2024 ) Seed
Christiaens Loïc - Paeps Pim 921 1
Mertens Nio - Sacre Rune 661 2
Renson Otto - Jacobs Merlijn 590 3
Eennaes Noah - Walkowski Mathias 524 4
Frankart Raphaël - Sprangers Cyril 335 5
Bartholomees Arne - Bartholomees Staf 257 6
Magnette Gaston - Nelis Charlie 186 7
Smits Kasper - Feyaerts Thomas 117 8