Vlaams jeugdkampioenschap U18 meisjes geboren 2001 en later.

Tornooi start om 9:30 uur aanmelden om 9:00 uur. Max 16 teams.

zondag 29 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:301AF3van Bellen Nicolien - Van Putte Geertje (S1)Van Snick Noor - Van Acker Morgane (S5)21-110-01-0
09:302BF4Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (S2)Vervekken Aline - Katrien Vanheusden  (S6)23-260-00-1
09:303CF5Van Cleemput Elise - Bracke Teun (S3)Leurs Britt - Smeets Imara (S7)15-210-00-1
10:054DF3Dillen Hannelore - Gielkens Lore (S4)Van Snick Xien - Thys Lies (S8)23-200-01-0
10:055AF4Poels Zora - Linssen Jutta (S9)Segers Griet - Steyvers Laura (S13)12-210-00-1
10:056BF5Coeckelberghs Bente - Vinck Fenske (S10)De Block Ine - Van Bogaert Jente (S14)14-210-00-1
10:407CF3naeyaert cato - Tanghe Maren (S11)VAN DEN BROECK LISE - Verbelen Annelies (S15)6-210-00-1
10:408DF4Blaaser Ella - Verleyen Astrid (S12)Vervaet Marie - Masschaele Maartje (S16)14-210-00-1
10:409AF5van Bellen Nicolien - Van Putte Geertje (S1)Poels Zora - Linssen Jutta (S9)21-110-01-0
11:1510BF3Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (S2)Coeckelberghs Bente - Vinck Fenske (S10)21-70-01-0
11:1511CF4Van Cleemput Elise - Bracke Teun (S3)naeyaert cato - Tanghe Maren (S11)21-130-01-0
11:1512DF5Dillen Hannelore - Gielkens Lore (S4)Blaaser Ella - Verleyen Astrid (S12)21-110-01-0
11:4013AF3Van Snick Noor - Van Acker Morgane (S5)Segers Griet - Steyvers Laura (S13)9-210-00-1
11:4014BF4Vervekken Aline - Katrien Vanheusden  (S6)De Block Ine - Van Bogaert Jente (S14)21-60-01-0
11:4015CF5Leurs Britt - Smeets Imara (S7)VAN DEN BROECK LISE - Verbelen Annelies (S15)16-210-00-1
12:1516DF3Van Snick Xien - Thys Lies (S8)Vervaet Marie - Masschaele Maartje (S16)21-170-01-0
12:1517AF4van Bellen Nicolien - Van Putte Geertje (S1)Segers Griet - Steyvers Laura (S13)14-210-00-1
12:1518BF5Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (S2)De Block Ine - Van Bogaert Jente (S14)21-140-01-0
12:5019CF3Van Cleemput Elise - Bracke Teun (S3)VAN DEN BROECK LISE - Verbelen Annelies (S15)21-90-01-0
12:5020DF4Dillen Hannelore - Gielkens Lore (S4)Vervaet Marie - Masschaele Maartje (S16)12-210-00-1
12:5021AF5Van Snick Noor - Van Acker Morgane (S5)Poels Zora - Linssen Jutta (S9)16-210-00-1
13:2522BF3Vervekken Aline - Katrien Vanheusden  (S6)Coeckelberghs Bente - Vinck Fenske (S10)21-70-01-0
13:2523CF4Leurs Britt - Smeets Imara (S7)naeyaert cato - Tanghe Maren (S11)21-80-01-0
13:2524DF5Van Snick Xien - Thys Lies (S8)BYE22-190-01-0
Place 9-11
14:0025#F3Segers Griet - Steyvers Laura (1A)Blaaser Ella - Verleyen Astrid (4D)21-170-01-0
14:0026#F4Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (2B)VAN DEN BROECK LISE - Verbelen Annelies (3C)21-100-01-0
14:0027#F5Van Cleemput Elise - Bracke Teun (1C)Coeckelberghs Bente - Vinck Fenske (4B)21-180-01-0
14:3528#F3Dillen Hannelore - Gielkens Lore (2D)Poels Zora - Linssen Jutta (3A)21-120-01-0
1/4 Finals
14:3529#F4Vervaet Marie - Masschaele Maartje (1D)Van Snick Noor - Van Acker Morgane (4A)21-130-01-0
14:3530#F5Leurs Britt - Smeets Imara (2C)De Block Ine - Van Bogaert Jente (3B)13-210-00-1
15:1031#F3Vervekken Aline - Katrien Vanheusden  (1B)naeyaert cato - Tanghe Maren (4C)21-30-01-0
15:1032#F4van Bellen Nicolien - Van Putte Geertje (2A)Van Snick Xien - Thys Lies (3D)21-110-01-0
15:4533#F3Segers Griet - Steyvers Laura (W25)Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (W26)12-2110-210-2
15:4534#F4Van Cleemput Elise - Bracke Teun (W27)Dillen Hannelore - Gielkens Lore (W28)21-1221-142-0
15:4535#F5Vervaet Marie - Masschaele Maartje (W29)De Block Ine - Van Bogaert Jente (W30)21-1821-182-0
16:2036#F3Vervekken Aline - Katrien Vanheusden  (W31)van Bellen Nicolien - Van Putte Geertje (W32)21-1521-172-0
1/2 Finals
16:2037#F4Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (W33)Van Cleemput Elise - Bracke Teun (W34)21-1820-2215-52-1
16:2038#F5Vervaet Marie - Masschaele Maartje (W35)Vervekken Aline - Katrien Vanheusden  (W36)15-2117-210-2
17:0039#F3Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien (W37)Vervekken Aline - Katrien Vanheusden  (W38)19-2117-210-2
17:0040#F4Van Cleemput Elise - Bracke Teun (L37)Vervaet Marie - Masschaele Maartje (L38)21-1421-182-0