Vlaams jeugdkampioenschap U18 jongens geboren 2001 en later.

Tornooi start om 9:30 aanmelden om 9:00 uur. Max 16 teams

zondag 29 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:301AM6Thielemans Brent - Lindemeier Victor (S1)Segers Han - Kwaspen Jona (S4)17-210-00-1
09:302BM7Thielemans Maarten - Michiels Brent (S2)De Smijtere Len - De Vuyst Robbe (S5)19-220-00-1
09:303CM8craeghs siloy - Schoensetters Rick (S3)Keymis Wout - Griever Bram (S6)31-280-01-0
10:054AM6Segers Han - Kwaspen Jona (S4)Mannaert Quinten - van Grinsven Anton (S7)7-210-00-1
10:055BM7De Smijtere Len - De Vuyst Robbe (S5)Vrins Senne - Geudens Rob (S8)21-160-01-0
10:056CM8Keymis Wout - Griever Bram (S6)De Smijtere Chiel - De Viaene Arne (S9)21-90-01-0
10:407AM6Thielemans Brent - Lindemeier Victor (S1)Eeckhout Lode - Poelmans Joran (S10)10-210-00-1
10:408BM7Thielemans Maarten - Michiels Brent (S2)BYE21-130-01-0
10:409CM8craeghs siloy - Schoensetters Rick (S3)De Smijtere Chiel - De Viaene Arne (S9)21-140-01-0
11:1510AM6Segers Han - Kwaspen Jona (S4)Eeckhout Lode - Poelmans Joran (S10)17-210-00-1
11:1511BM7De Smijtere Len - De Vuyst Robbe (S5)BYE21-60-01-0
11:1512CM8craeghs siloy - Schoensetters Rick (S3)Keymis Wout - Griever Bram (S6)21-180-01-0
11:5013AM6Thielemans Brent - Lindemeier Victor (S1)Mannaert Quinten - van Grinsven Anton (S7)9-210-00-1
11:5014BM7Thielemans Maarten - Michiels Brent (S2)Vrins Senne - Geudens Rob (S8)21-170-01-0
11:5015CM8Keymis Wout - Griever Bram (S6)De Smijtere Chiel - De Viaene Arne (S9)21-180-01-0
12:2516AM6Mannaert Quinten - van Grinsven Anton (S7)Eeckhout Lode - Poelmans Joran (S10)18-210-00-1
12:2517BM7Vrins Senne - Geudens Rob (S8)BYE21-70-01-0
12:2518CM8craeghs siloy - Schoensetters Rick (S3)De Smijtere Chiel - De Viaene Arne (S9)21-180-01-0
13:0019#M6Thielemans Brent - Lindemeier Victor (4A)Keymis Wout - Griever Bram (2C)18-210-00-1
13:0020#M7Segers Han - Kwaspen Jona (3A)BYE21-110-01-0
13:0021#M8Vrins Senne - Geudens Rob (3B)De Smijtere Chiel - De Viaene Arne (3C)18-210-00-1
13:3522#M6Mannaert Quinten - van Grinsven Anton (2A)Thielemans Maarten - Michiels Brent (2B)21-1421-162-0
13:3523#M7Eeckhout Lode - Poelmans Joran (1A)De Smijtere Chiel - De Viaene Arne (W21)21-1521-102-0
14:1024#M6De Smijtere Len - De Vuyst Robbe (1B)Keymis Wout - Griever Bram (W19)22-2014-2115-132-1
Place 9-11
14:1025#M7craeghs siloy - Schoensetters Rick (1C)Segers Han - Kwaspen Jona (W20)21-1418-2115-82-1
14:4526#M6Eeckhout Lode - Poelmans Joran (W23)craeghs siloy - Schoensetters Rick (W25)11-2124-260-2
14:4527#M7Mannaert Quinten - van Grinsven Anton (W22)De Smijtere Len - De Vuyst Robbe (W24)21-1821-162-0
15:1528#M6craeghs siloy - Schoensetters Rick (W26)Mannaert Quinten - van Grinsven Anton (W27)21-1621-182-0
1/4 Finals
15:1529#M7Eeckhout Lode - Poelmans Joran (L26)De Smijtere Len - De Vuyst Robbe (L27)21-1521-192-0