Vlaams jeugdkampioenschap U16 meisjes geboren in 2003 en later.

Tornooi start om 9.30 uur aanmelden om 9.00 uur. Max 16 teams.

zaterdag 28 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:301AF3Jacquemyn Isaline - Van Snick Xien  (S1)Decouttere Lotte - To Yee Fong (S5)21-130-01-0
09:302BF4Steegmans Janne - Smeets Imara (S2)Groven Mirre - Pass Hannelore (S6)22-190-01-0
09:303CF5Poels Zora - Linssen Jutta (S3)Van Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje (S7)13-210-00-1
10:054DF3Heynen Bente - Schildermans Elise (S4)Dekeyzer Zita - Daelman Kaycee (S8)21-180-01-0
10:055AF4Van Segbroeck Toni - De Beule Nóra (S9)Van Meerbeeck Nele - Van Langendonck Mere (S13)16-210-00-1
10:056BF5Janssen Noor - Janssen Caro (S10)Meeus Perla - Stynen Kaat (S14)25-220-01-0
10:407CF3Bellens Jana - Verbercht Chadia (S11)Heyvaert Gitte - VAN ROY IEME (S15)21-160-01-0
10:408DF4Van Rengen Lorena - Rondou Nona (S12)Tanghe Maren - Declerck Louise (S16)21-80-01-0
10:409AF5Jacquemyn Isaline - Van Snick Xien  (S1)Van Segbroeck Toni - De Beule Nóra (S9)15-210-00-1
11:1510BF3Steegmans Janne - Smeets Imara (S2)Janssen Noor - Janssen Caro (S10)18-210-00-1
11:1511CF4Poels Zora - Linssen Jutta (S3)Bellens Jana - Verbercht Chadia (S11)13-210-00-1
11:1512DF5Heynen Bente - Schildermans Elise (S4)Van Rengen Lorena - Rondou Nona (S12)21-120-01-0
11:4013AF3Decouttere Lotte - To Yee Fong (S5)Van Meerbeeck Nele - Van Langendonck Mere (S13)11-210-00-1
11:4014BF4Groven Mirre - Pass Hannelore (S6)Meeus Perla - Stynen Kaat (S14)13-210-00-1
11:4015CF5Van Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje (S7)Heyvaert Gitte - VAN ROY IEME (S15)35-320-01-0
12:1516DF3Dekeyzer Zita - Daelman Kaycee (S8)Tanghe Maren - Declerck Louise (S16)21-140-01-0
12:1517AF4Jacquemyn Isaline - Van Snick Xien  (S1)Van Meerbeeck Nele - Van Langendonck Mere (S13)37-400-00-1
12:1518BF5Steegmans Janne - Smeets Imara (S2)Meeus Perla - Stynen Kaat (S14)15-210-00-1
12:5019CF3Poels Zora - Linssen Jutta (S3)Heyvaert Gitte - VAN ROY IEME (S15)23-260-00-1
12:5020DF4Heynen Bente - Schildermans Elise (S4)Tanghe Maren - Declerck Louise (S16)21-130-01-0
12:5021AF5Decouttere Lotte - To Yee Fong (S5)Van Segbroeck Toni - De Beule Nóra (S9)16-210-00-1
13:2522BF3Groven Mirre - Pass Hannelore (S6)Janssen Noor - Janssen Caro (S10)25-280-00-1
13:2523CF4Van Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje (S7)Bellens Jana - Verbercht Chadia (S11)19-220-00-1
13:2524DF5Dekeyzer Zita - Daelman Kaycee (S8)Van Rengen Lorena - Rondou Nona (S12)21-140-01-0
Place 9-11
14:0025#F3Van Meerbeeck Nele - Van Langendonck Mere (1A)Tanghe Maren - Declerck Louise (4D)21-150-01-0
14:0026#F4Meeus Perla - Stynen Kaat (2B)Heyvaert Gitte - VAN ROY IEME (3C)21-130-01-0
14:0027#F5Bellens Jana - Verbercht Chadia (1C)Groven Mirre - Pass Hannelore (4B)21-160-01-0
14:3528#F3Dekeyzer Zita - Daelman Kaycee (2D)Jacquemyn Isaline - Van Snick Xien  (3A)18-210-00-1
1/4 Finals
14:3529#F4Heynen Bente - Schildermans Elise (1D)Decouttere Lotte - To Yee Fong (4A)28-250-01-0
14:3530#F5Van Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje (2C)Steegmans Janne - Smeets Imara (3B)16-210-00-1
15:1031#F3Janssen Noor - Janssen Caro (1B)Poels Zora - Linssen Jutta (4C)20-230-00-1
15:1032#F4Van Segbroeck Toni - De Beule Nóra (2A)Van Rengen Lorena - Rondou Nona (3D)21-150-01-0
15:4533#F3Van Meerbeeck Nele - Van Langendonck Mere (W25)Meeus Perla - Stynen Kaat (W26)21-1621-162-0
15:4534#F4Bellens Jana - Verbercht Chadia (W27)Jacquemyn Isaline - Van Snick Xien  (W28)18-2121-1515-122-1
15:4535#F3Heynen Bente - Schildermans Elise (W29)Steegmans Janne - Smeets Imara (W30)21-1216-217-151-2
16:2036#F4Poels Zora - Linssen Jutta (W31)Van Segbroeck Toni - De Beule Nóra (W32)21-1921-132-0
1/2 Finals
16:2037#F4Van Meerbeeck Nele - Van Langendonck Mere (W33)Bellens Jana - Verbercht Chadia (W34)23-2518-210-2
16:2038#F5Steegmans Janne - Smeets Imara (W35)Poels Zora - Linssen Jutta (W36)13-2121-89-151-2
17:0039#F3Bellens Jana - Verbercht Chadia (W37)Poels Zora - Linssen Jutta (W38)21-185-2115-132-1
17:0040#F4Van Meerbeeck Nele - Van Langendonck Mere (L37)Steegmans Janne - Smeets Imara (L38)Nog niet gespeeld