Huldenberg - U14 meisjes - Smash Neerijse


Wedstrijden

TijdNrPouleVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: iedereen speelt tegen iedereen - 1 set, 3 punten verschil
08:301A3Eennaes Noah - Vetters Nick (S2)Bleyens Warre - Vander Elst Bent  (S5)21-110-01-0Renson Otto - Jacobs Merlijn
08:502A3Renson Gus - Walkowski Victor (S3)Bierinckx Ward - Moens Freek (S4)7-210-00-1Renson Otto - Jacobs Merlijn
09:103A3Bleyens Warre - Vander Elst Bent  (S5)Renson Otto - Jacobs Merlijn (S1)8-210-00-1Bierinckx Ward - Moens Freek
09:304A3Eennaes Noah - Vetters Nick (S2)Renson Gus - Walkowski Victor (S3)21-100-01-0Bierinckx Ward - Moens Freek
09:505A3Renson Otto - Jacobs Merlijn (S1)Bierinckx Ward - Moens Freek (S4)21-160-01-0Eennaes Noah - Vetters Nick
10:106A3Bleyens Warre - Vander Elst Bent  (S5)Renson Gus - Walkowski Victor (S3)21-180-01-0Eennaes Noah - Vetters Nick
10:307A3Eennaes Noah - Vetters Nick (S2)Renson Otto - Jacobs Merlijn (S1)21-180-01-0Renson Gus - Walkowski Victor
10:558A3Bierinckx Ward - Moens Freek (S4)Bleyens Warre - Vander Elst Bent  (S5)21-150-01-0Renson Gus - Walkowski Victor
11:209A3Renson Otto - Jacobs Merlijn (S1)Renson Gus - Walkowski Victor (S3)21-70-01-0Bleyens Warre - Vander Elst Bent
11:4510A3Bierinckx Ward - Moens Freek (S4)Eennaes Noah - Vetters Nick (S2)7-210-00-1Bleyens Warre - Vander Elst Bent
Verliezer is 5de - 1 set, 3 punten verschil
12:10113Bleyens Warre - Vander Elst Bent  (4A)Renson Gus - Walkowski Victor (5A)21-140-01-0Renson Otto - Jacobs Merlijn
Voor 3de en 4de plaats - 1 set, 3 punten verschil
12:35123Bierinckx Ward - Moens Freek (3A)Bleyens Warre - Vander Elst Bent  (W11)21-90-01-0Renson Gus - Walkowski Victor
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
13:00133Renson Otto - Jacobs Merlijn (2A)Eennaes Noah - Vetters Nick (1A)21-1919-2115-171-2Bierinckx Ward - Moens Freek

Einduitslag Dames

# Ploeg Punten (pp)
1 Tordeur Elise - Van der Meulen Hanne 93
2 Fort Lauren - Dewinter Louise 76
3 Pourbaix Elea - Batistela Valentina 65
4 Olbrechts Olivia - OEYEN Hannah 57
5 Lambrecht Saar - Poppe Nette 42
6 Demaerschalk Kaat - Van Elsen Silke 37

Deelnemende ploegen - Heren

Ploeg Punten (16/06/2024 ) Seed
Renson Gus - Walkowski Victor 556
Renson Otto - Jacobs Merlijn 1564 1
Eennaes Noah - Vetters Nick 1513 2
Bierinckx Ward - Moens Freek 995 4
Bleyens Warre - Vander Elst Bent 340 5