Hechtel-Eksel


zaterdag 21 mei - Kwalificatie

Hechtel-Eksel (A-circuit)

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (S32)Degruyter Tim - Stuer Lowie (S23)11-2112-210-2
08:302FM2De Raedt Micaël - Lacour Jaan (S33)Lambrechts Wouter - Nechelput Wout (S22)16-2122-240-2
08:303GM3Boussart Owen - Loosen Jan (S34)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S21)13-2114-210-2
08:304DF4Vercruysse Sien - Neyt Lisa (S22)Eggen Sarah - Masset Magali (S15)16-2119-210-2
09:155DM1Muysewinkel Bauk - Malisse Florian (S31)Mees Bavo - Cornelis Wannes (S24)21-1527-252-0
09:156HM2Symoens Jonas - Cordier Yannis (S35)Poot Tijs - De Pryck Laurens  (S20)19-2114-210-2
09:157CM3De Roeck Tom - van Hest Dries (S30)Hermans Simon - Luyten Dirk (S25)17-2119-210-2
09:158CF4Vandycke Anke - Smets Julie (S21)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S16)9-2123-2116-142-1
10:009EM1Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (L1)De Schrijver Leonard - De Brandt Koen (S12)15-2121-710-151-2
10:0010FM2De Raedt Micaël - Lacour Jaan (L2)Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas (S13)19-2117-210-2
10:0011GM3Boussart Owen - Loosen Jan (L3)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S14)12-2111-210-2
10:0012DF4Vercruysse Sien - Neyt Lisa (L4)Janssen Aukje - Hawinkel Sofie (S10)18-2110-210-2
10:4513DM1Mees Bavo - Cornelis Wannes (L5)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S11)22-2016-218-151-2
10:4514HM2Symoens Jonas - Cordier Yannis (L6)Christiaens Jens - Colson Martijn (S15)15-2115-210-2
10:4515CM3De Roeck Tom - van Hest Dries (L7)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S10)2-2111-210-2
10:4516CF4van Grinsven Leen - Wittock Birthe (L8)Claeys Julie - Roosens Evelien (S9)21-1221-192-0
11:3017EM1Degruyter Tim - Stuer Lowie (W1)De Schrijver Leonard - De Brandt Koen (S12)17-2121-1813-151-2
11:3018FM2Lambrechts Wouter - Nechelput Wout (W2)Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas (S13)22-2418-210-2
11:3019GM3Verspecht Martijn - Vleugels Jef (W3)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S14)22-2421-188-151-2
11:3020DF4Eggen Sarah - Masset Magali (W4)Janssen Aukje - Hawinkel Sofie (S10)15-2123-250-2
12:1521DM1Muysewinkel Bauk - Malisse Florian (W5)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S11)14-2119-210-2
12:1522HM2Poot Tijs - De Pryck Laurens  (W6)Christiaens Jens - Colson Martijn (S15)17-2119-210-2
12:1523CM3Hermans Simon - Luyten Dirk (W7)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S10)9-2110-210-2
12:1524CF4Vandycke Anke - Smets Julie (W8)Claeys Julie - Roosens Evelien (S9)17-2114-210-2
13:0025AM1Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (S28)Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (S27)18-2121-1811-151-2
13:0026JM2Van Daele Andy - Rodrigo Jansen (S37)Engels Stef - Sinnesael Jelle (S18)14-2117-210-2
13:0027#M3De Schrijver Leonard - De Brandt Koen (1 E)Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas (1 F)18-2121-1617-191-2
13:0028AF4Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes Cyrielle (S19)Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline (S18)21-1519-219-151-2
13:4529BM1Lambrechts Pieter - Van Huffel Bart (S29)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S26)15-2122-240-2
13:4530IM2Browaeys Robrecht - Degraeve Simon (S36)Luyckx Kwinten - Maddens Lars  (S19)21-1616-2110-151-2
13:4531#F3Claeys Julie - Roosens Evelien (2 C)Janssen Aukje - Hawinkel Sofie (1 D)21-1812-218-151-2
13:4532#F4van Grinsven Leen - Wittock Birthe (1 C)Eggen Sarah - Masset Magali (2 D)19-2121-1015-82-1
14:3033#M1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 G)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (1 D)18-2121-1614-161-2
14:3034#M2Christiaens Jens - Colson Martijn (1 H)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (1 C)21-1921-182-0
14:3035BF3Wijns Liesbeth - Swinnen Gwen (S20)Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien (S17)18-2121-1615-132-1
14:3036FF4Schuermans Alana - Van Der Sichel Evi (S24)Gondry Sophie - Laurent Sophie (S13)11-2114-210-2
15:1537AM1Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (L25)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S8)21-1811-216-151-2
15:1538JM2Van Daele Andy - Rodrigo Jansen (L26)Abinet Roman - Masset Bruno (S17)15-2112-210-2
15:1539EF3Fortpied Charlotte - Fortpied Juliette (S23)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S14)13-2125-2310-151-2
15:1540AF4Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes Cyrielle (L28)Coolman Nina - Verhulst Renée (S7)11-218-210-2
16:0041BM1Lambrechts Pieter - Van Huffel Bart (L29)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S9)10-2113-210-2
16:0042IM2Browaeys Robrecht - Degraeve Simon (L30)Torfs Wesley - Devolder Laurens (S16)7-2116-210-2
16:0043BF3Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien (L35)Verheyden Ellen - Beken Ilke (S8)8-2116-210-2
16:0044FF4Schuermans Alana - Van Der Sichel Evi (L36)Hervent Linde - Mees Lana (S12)13-2110-210-2
16:4545AM1Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (W25)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S8)15-2112-210-2
16:4546JM2Engels Stef - Sinnesael Jelle (W26)Abinet Roman - Masset Bruno (S17)21-2321-156-151-2
16:4547EF3Fortpied Charlotte - Fortpied Juliette (L39)Driesen Sarah - Driesen Nathalie  (S11)21-1822-202-0
16:4548AF4Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline (W28)Coolman Nina - Verhulst Renée (S7)12-2113-210-2
17:3049BM1Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (W29)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S9)21-1624-2614-161-2
17:3050IM2Luyckx Kwinten - Maddens Lars  (W30)Torfs Wesley - Devolder Laurens (S16)18-2121-1815-92-1
17:3051BF3Wijns Liesbeth - Swinnen Gwen (W35)Verheyden Ellen - Beken Ilke (S8)17-2112-210-2
17:3052FF4Gondry Sophie - Laurent Sophie (W36)Hervent Linde - Mees Lana (S12)18-2119-210-2
18:1553#M1Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (1 A)Abinet Roman - Masset Bruno (1 J)21-1721-132-0
18:1554#M2Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (1 B)Luyckx Kwinten - Maddens Lars  (1 I)24-2221-122-0
18:1555EF3Van Asch Elien - Schaekers Lotte (W39)Driesen Sarah - Driesen Nathalie  (S11)21-1023-212-0
18:1556#F4Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline (2 A)Hervent Linde - Mees Lana (1 F)18-2112-210-2
19:0057#F1Wijns Liesbeth - Swinnen Gwen (2 B)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (1 E)16-2114-210-2
19:0058#F3Verheyden Ellen - Beken Ilke (1 B)Fortpied Charlotte - Fortpied Juliette (2 E)21-1617-2115-42-1
19:0059#F4Coolman Nina - Verhulst Renée (1 A)Gondry Sophie - Laurent Sophie (2 F)21-621-172-0

Gent (B-circuit)

Het Kwalificatie wedstrijdschema voor de manche te Gent is nog niet gekend.

zondag 22 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S8)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S9)8-2116-210-2
08:302DM2Degrève Wim - Steenhouwer Dries (S5)Christiaens Jens - Colson Martijn (S12)25-2723-250-2
08:303AF3Verheyden Ellen - Beken Ilke (S8)Janssen Aukje - Hawinkel Sofie (S9)21-1121-152-0
08:304DF4Thielemans Britt - Thys Hanne (S5)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S12)22-2421-1315-102-1
09:155CM1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S6)Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas (S11)21-1921-192-0
09:156BM2Derom Roel - Van de Wielle Tim (S7)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S10)21-1819-2115-82-1
09:157CF3Van Bree Stephanie - Van Lierop Kristien (S6)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S11)21-1721-2311-151-2
09:158BF4Coolman Nina - Verhulst Renée (S7)Hervent Linde - Mees Lana (S10)21-1921-162-0
10:009AM1Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (L1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)0-210-210-2
10:0010DM2Degrève Wim - Steenhouwer Dries (L2)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S4)13-2124-260-2
10:0011AF3Janssen Aukje - Hawinkel Sofie (L3)Gielen Katrien - Verstrepen Karolien (S1)12-2117-210-2
10:0012DF4van Grinsven Leen - Wittock Birthe (L4)De Beule Julie - Ruysschaert Elien (S4)21-1810-2119-172-1
10:4513CM1Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas (L5)Frankart Audry - Paulides Joppe (S3)18-2121-230-2
10:4514BM2Vermeeren Thibault - Coenen Jo (L6)Douwen Bob - Adriaensen Robin (S2)11-2117-210-2
10:4515CF3Van Bree Stephanie - Van Lierop Kristien (L7)Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies (S3)21-1514-2116-142-1
10:4516BF4Hervent Linde - Mees Lana (L8)Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa (S2)14-2117-210-2
11:3017AM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)14-2111-210-2
11:3018DM2Christiaens Jens - Colson Martijn (W2)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S4)18-2121-1819-172-1
11:3019AF3Verheyden Ellen - Beken Ilke (W3)Gielen Katrien - Verstrepen Karolien (S1)18-2113-210-2
11:3020DF4Thielemans Britt - Thys Hanne (W4)De Beule Julie - Ruysschaert Elien (S4)21-1921-172-0
12:1521CM1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (W5)Frankart Audry - Paulides Joppe (S3)22-2018-2115-92-1
12:1522BM2Derom Roel - Van de Wielle Tim (W6)Douwen Bob - Adriaensen Robin (S2)22-2421-177-151-2
12:1523CF3Van Asch Elien - Schaekers Lotte (W7)Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies (S3)14-2121-1815-82-1
12:1524BF4Coolman Nina - Verhulst Renée (W8)Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa (S2)21-1922-2412-151-2
Kruis Finales
13:1525M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (A1)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (D2)19-2121-1515-132-1
13:1526M2Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (A2)Christiaens Jens - Colson Martijn (D1)19-2120-220-2
13:1527F3Gielen Katrien - Verstrepen Karolien (A1)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (D2)21-1321-192-0
13:1528F4Verheyden Ellen - Beken Ilke (A2)Thielemans Britt - Thys Hanne (D1)17-2121-1815-112-1
Kruis Halve Finales
14:0029M1Derom Roel - Van de Wielle Tim (B2)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (C1)21-1818-2112-151-2
14:0030M2Douwen Bob - Adriaensen Robin (B1)Frankart Audry - Paulides Joppe (C2)21-1217-2115-72-1
14:0031F3Coolman Nina - Verhulst Renée (B2)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (C1)21-1322-202-0
14:0032F4Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa (B1)Van Bree Stephanie - Van Lierop Kristien (C2)17-2124-260-2
Plaats 5-8
14:4533M1Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (L25)Derom Roel - Van de Wielle Tim (L29)21-1121-152-0
14:4534M2Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (L26)Frankart Audry - Paulides Joppe (L30)19-2114-210-2
14:4535F3van Grinsven Leen - Wittock Birthe (L27)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (L31)23-2122-202-0
14:4536F4Thielemans Britt - Thys Hanne (L28)Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa (L32)21-1613-2116-142-1
Halve Finales
15:3037M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W25)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (W29)21-1421-122-0
15:3038M2Christiaens Jens - Colson Martijn (W26)Douwen Bob - Adriaensen Robin (W30)21-1819-2113-151-2
15:3039F3Gielen Katrien - Verstrepen Karolien (W27)Coolman Nina - Verhulst Renée (W31)21-1021-162-0
15:3040F4Verheyden Ellen - Beken Ilke (W28)Van Bree Stephanie - Van Lierop Kristien (W32)21-1821-152-0
Finales
17:0041F1Gielen Katrien - Verstrepen Karolien (W39)Verheyden Ellen - Beken Ilke (W40)21-1421-172-0
18:0042M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W37)Douwen Bob - Adriaensen Robin (W38)21-1721-132-0

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Torfs Wesley - Devolder Laurens
Degrève Wim - Steenhouwer Dries
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Lambrechts Wouter - Nechelput Wout
Lambrechts Pieter - Van Huffel Bart
Engels Stef - Sinnesael Jelle
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Poot Tijs - De Pryck Laurens
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Abinet Roman - Masset Bruno
Degruyter Tim - Stuer Lowie
Douwen Bob - Adriaensen Robin
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Frankart Audry - Paulides Joppe
Browaeys Robrecht - Degraeve Simon
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Christiaens Jens - Colson Martijn
Luyckx Kwinten - Maddens Lars
De Schrijver Leonard - De Brandt Koen
Van Daele Andy - Rodrigo Jansen
De Roeck Tom - van Hest Dries
Muysewinkel Bauk - Malisse Florian
Mees Bavo - Cornelis Wannes
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik
Boussart Owen - Loosen Jan
Hermans Simon - Luyten Dirk
Symoens Jonas - Cordier Yannis
Derom Roel - Van de Wielle Tim
De Raedt Micaël - Lacour Jaan

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Hervent Linde - Mees Lana
Degrève Linde - de Jong Lobke
Gielen Katrien - Verstrepen Karolien
Lambrechts Karen - Jacquemyn Céline
Wijns Liesbeth - Swinnen Gwen
Van Bree Stephanie - Van Lierop Kristien
Vanhuylenbroeck Tessa - Kenes Cyrielle
Vandycke Anke - Smets Julie
Lieckens Kim - Piatkowska Rodriguez Ewa
De Beule Julie - Ruysschaert Elien
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Coolman Nina - Verhulst Renée
Eggen Sarah - Masset Magali
Claeys Julie - Roosens Evelien
Verheyden Ellen - Beken Ilke
Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien
Vercruysse Sien - Neyt Lisa
Janssen Aukje - Hawinkel Sofie
Sobolska Marta - Vandenabeele Annelies
Catry Maud - Vandesteene Els
De Schrijver Hanne - Horemans Gwendoline
Schuermans Alana - Van Der Sichel Evi
Simons Lore - Bertels Katrien
Cuyvers Valerie - Van de Vreken Tinne
Thielemans Britt - Thys Hanne
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Van Asch Elien - Schaekers Lotte
Fortpied Charlotte - Fortpied Juliette
Gondry Sophie - Laurent Sophie
Driesen Sarah - Driesen Nathalie