Merchtem - SENIORES PROVINCIAAL - dames - PCQ


Wedstrijden

TijdNrPouleVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: poule A: 2 winnende sets (2 punten verschil) en poule B: 1 set - 3 punten verschil
12:501B5Simon Mathias - Stassen Pierrick (S5)Servaes Arne - Servaes Lander (S6)21-90-01-0De Bakker Bram - De Bakker Dax
12:502A6Vanmal Viktor - D\'haese Seppe (S4)De smet Eben - Keymeulen Tibo (S7)21-1721-112-0Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan
13:153B5De Bakker Bram - De Bakker Dax (S2)Simon Mathias - Stassen Pierrick (S5)11-210-00-1Hermant Thibaut - Kingma Liam
13:404B5Servaes Arne - Servaes Lander (S6)Hermant Thibaut - Kingma Liam (S3)16-210-00-1Simon Mathias - Stassen Pierrick
13:405A6Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan (S1)De smet Eben - Keymeulen Tibo (S7)21-1421-122-0Vanmal Viktor - D\'haese Seppe
14:056B5Simon Mathias - Stassen Pierrick (S5)Hermant Thibaut - Kingma Liam (S3)11-210-00-1S6
14:307B5De Bakker Bram - De Bakker Dax (S2)Servaes Arne - Servaes Lander (S6)13-210-00-1Hermant Thibaut - Kingma Liam
14:308A6Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan (S1)Vanmal Viktor - D\'haese Seppe (S4)21-1821-192-0De smet Eben - Keymeulen Tibo
14:559B5De Bakker Bram - De Bakker Dax (S2)Hermant Thibaut - Kingma Liam (S3)8-210-00-1Simon Mathias - Stassen Pierrick
Kruiswedstrijd: 1 set - 3 punten verschil
15:20105Vanmal Viktor - D\'haese Seppe (2A)Hermant Thibaut - Kingma Liam (1B)14-210-00-1Simon Mathias - Stassen Pierrick
Poulewedstrijd voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
15:2011C6Servaes Arne - Servaes Lander (3B)De Bakker Bram - De Bakker Dax (4B)18-210-00-1De smet Eben - Keymeulen Tibo
Kruiswedstrijd: 1 set - 3 punten verschil
15:45125Simon Mathias - Stassen Pierrick (2B)Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan (1A)21-160-01-0Vanmal Viktor - D\'haese Seppe
Poulewedstrijd voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
15:4513C6De smet Eben - Keymeulen Tibo (3A)De Bakker Bram - De Bakker Dax (4B)19-220-00-1Servaes Arne - Servaes Lander
Voor: 3de en 4de plaats - 1 set - 3 punten verschil
16:10145Vanmal Viktor - D\'haese Seppe (L10)Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan (L12)22-250-00-1L15
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
16:1015C6De smet Eben - Keymeulen Tibo (3A)Servaes Arne - Servaes Lander (3B)21-170-01-0De Bakker Bram - De Bakker Dax
Voor: 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets (2 punten verschil)
16:35165Hermant Thibaut - Kingma Liam (W10)Simon Mathias - Stassen Pierrick (W12)21-1924-222-0W15

Einduitslag Dames

# Ploeg Punten (pp)
1 Kokke Céleste - Hollevoet Nore 88
2 Kivilo Reili - Traytcheva Assia 71
3 Depestel Charlotte - Robberechts Lina 61
4 Heuvinck Lisa - Meganck Julie 53

Deelnemende ploegen - Heren

Ploeg Punten (16/06/2024 ) Seed
Servaes Arne - Servaes Lander 384
Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan 511 1
De Bakker Bram - De Bakker Dax 480 2
Hermant Thibaut - Kingma Liam 710 3
Vanmal Viktor - D\'haese Seppe 254 4
Simon Mathias - Stassen Pierrick 748 5
De smet Eben - Keymeulen Tibo 280 7