Merchtem - SENIORES PROVINCIAAL - heren - PCQ -> geannuleerd


Wedstrijden

TijdNrPouleVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
13:101A3De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (S1)Roosemaryn Jente - Cools Seppe (S5)21-150-01-0De Bie Dries - Lemant Tim
13:102B4Van Tigchelt Yorik - De Wettinck Quinten (S2)Vercauteren Yorre - Lambert Lars (S6)21-110-01-0Winters Pieter - De Gaspari Timo
13:353A3Mol Vincent - Hulselmans Simon (S8)De Bie Dries - Lemant Tim (S4)21-130-01-0Roosemaryn Jente - Cools Seppe
13:354B4Jansen Arne - Saenen Lucas (S7)Winters Pieter - De Gaspari Timo (S3)21-170-01-0Vercauteren Yorre - Lambert Lars
14:005A3De Bie Dries - Lemant Tim (S4)De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (S1)21-140-01-0Mol Vincent - Hulselmans Simon
14:006B4Winters Pieter - De Gaspari Timo (S3)Van Tigchelt Yorik - De Wettinck Quinten (S2)21-130-01-0Jansen Arne - Saenen Lucas
14:257A3Roosemaryn Jente - Cools Seppe (S5)Mol Vincent - Hulselmans Simon (S8)23-200-01-0De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
14:258B4Vercauteren Yorre - Lambert Lars (S6)Jansen Arne - Saenen Lucas (S7)21-120-01-0Van Tigchelt Yorik - De Wettinck Quinten
14:509A3De Bie Dries - Lemant Tim (S4)Roosemaryn Jente - Cools Seppe (S5)26-230-01-0Mol Vincent - Hulselmans Simon
14:5010B4Winters Pieter - De Gaspari Timo (S3)Vercauteren Yorre - Lambert Lars (S6)21-110-01-0Jansen Arne - Saenen Lucas
15:1511A3De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (S1)Mol Vincent - Hulselmans Simon (S8)18-210-00-1De Bie Dries - Lemant Tim
15:1512B4Van Tigchelt Yorik - De Wettinck Quinten (S2)Jansen Arne - Saenen Lucas (S7)21-120-01-0Winters Pieter - De Gaspari Timo
Kruiswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
15:40133Roosemaryn Jente - Cools Seppe (4A)Vercauteren Yorre - Lambert Lars (3B)31-280-01-0De Bie Dries - Lemant Tim
15:40144Jansen Arne - Saenen Lucas (4B)De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (3A)16-210-00-1Van Tigchelt Yorik - De Wettinck Quinten
16:05153De Bie Dries - Lemant Tim (2A)Winters Pieter - De Gaspari Timo (1B)9-210-00-1Roosemaryn Jente - Cools Seppe
16:05164Van Tigchelt Yorik - De Wettinck Quinten (2B)Mol Vincent - Hulselmans Simon (1A)21-170-01-0Jansen Arne - Saenen Lucas
Voor 5de en 6de plaats - 1 set - 3 punten verschil
16:30173Roosemaryn Jente - Cools Seppe (W13)De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (W14)21-90-01-0Winters Pieter - De Gaspari Timo
Voor 7de en 8ste plaats - 1 set - 3 punten verschil
16:30184Vercauteren Yorre - Lambert Lars (L13)Jansen Arne - Saenen Lucas (L14)21-130-01-0Van Tigchelt Yorik - De Wettinck Quinten
Voor 1ste en 2de plaats -2 winnende sets - 2 punten verschil
16:55193Winters Pieter - De Gaspari Timo (W15)Van Tigchelt Yorik - De Wettinck Quinten (W16)19-2121-178-151-2Roosemaryn Jente - Cools Seppe
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets - 2 punten verschil
16:55204De Bie Dries - Lemant Tim (L15)Mol Vincent - Hulselmans Simon (L16)8-2120-220-2Vercauteren Yorre - Lambert Lars

Deelnemende ploegen - Heren

Ploeg Punten (16/06/2024 ) Seed
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 851 1
Van Tigchelt Yorik - De Wettinck Quinten 1265 2
Winters Pieter - De Gaspari Timo 1240 3
De Bie Dries - Lemant Tim 375 4
Roosemaryn Jente - Cools Seppe 617 5
Vercauteren Yorre - Lambert Lars 619 6
Jansen Arne - Saenen Lucas 647 7
Mol Vincent - Hulselmans Simon 956 8