MASTERS BELGIAN BEACHVOLLEY KNOKKE-HEIST


vrijdag 10 augustus - 1ste dag

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:451DM1Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S21)Engels Stef - Sinnesael Jelle (S20)16-2115-210-2
08:452DF2Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien (S21)Simons Elien - Mathues Ina (S20)21-1721-142-0
08:453CM3Mol Vincent - Van Tigchelt Yorik (S22)De Bock Bart - Poot Tijs (S19)17-2119-210-2
08:454CF4Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (S19)0-210-210-2
09:305AM1Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S24)Derom Roel - Van Dyck Ward (S17)20-2221-168-151-2
09:306AF2Van den vonder Lisa - Van Breedam Liesbet (S24)Lambrechts Karen - Neyt Paulien (S17)21-1221-122-0
09:307BM3Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S23)Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (S18)17-2121-1816-181-2
09:308BF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (S18)0-210-210-2
10:159DF1Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S13)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S12)14-2115-210-2
10:1510DM2Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (S13)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S12)21-1622-202-0
10:1511CM3Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S14)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S11)14-2121-136-151-2
10:1512CF4Degrève Linde - de Jong Lobke (S14)Baens Fleur - Devos Janne (S11)12-2110-210-2
11:0013AF1Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (S16)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S9)15-2116-210-2
11:0014AM2van Hest Dries - Willems Micha (S16)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S9)16-2122-207-151-2
11:0015BM3Van de Wielle Tim - Maddens Lars  (S15)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S10)18-2121-179-151-2
11:0016BF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S15)Daniëls Bente - Mees Lana (S10)22-2013-2115-72-1
11:4517DM1Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S21)Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (S13)11-219-210-2
11:4518DF2Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien (S21)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S13)23-2117-2113-151-2
11:4519CM3Mol Vincent - Van Tigchelt Yorik (S22)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S14)18-2129-310-2
11:4520CF4Degrève Linde - de Jong Lobke (S14)0-210-210-2
12:3021AM1Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S24)van Hest Dries - Willems Micha (S16)21-1414-2112-151-2
12:3022AF2Van den vonder Lisa - Van Breedam Liesbet (S24)Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (S16)21-1821-152-0
12:3023BM3Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S23)Van de Wielle Tim - Maddens Lars  (S15)18-2117-210-2
12:3024BF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S15)0-210-210-2
13:1525DF1Simons Elien - Mathues Ina (S20)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S12)13-218-210-2
13:1526DM2Engels Stef - Sinnesael Jelle (S20)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S12)16-2115-210-2
13:1527CM3De Bock Bart - Poot Tijs (S19)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S11)15-2111-210-2
13:1528CF4Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (S19)Baens Fleur - Devos Janne (S11)11-2116-210-2
14:0029AF1Lambrechts Karen - Neyt Paulien (S17)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S9)18-2112-210-2
14:0030AM2Derom Roel - Van Dyck Ward (S17)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S9)21-1819-215-151-2
14:0031BM3Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (S18)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S10)13-2113-210-2
14:0032BF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (S18)Daniëls Bente - Mees Lana (S10)23-2121-172-0
14:4533DM1Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S21)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S12)13-2121-189-151-2
14:4534DF2Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien (S21)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S12)17-2116-210-2
14:4535CM3Mol Vincent - Van Tigchelt Yorik (S22)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S11)16-219-210-2
14:4536CF4Baens Fleur - Devos Janne (S11)0-210-210-2
15:3037AM1Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S24)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S9)14-2112-210-2
15:3038AF2Van den vonder Lisa - Van Breedam Liesbet (S24)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S9)21-1519-2115-122-1
15:3039BM3Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S23)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S10)19-2116-210-2
15:3040BF4Daniëls Bente - Mees Lana (S10)0-210-210-2
16:1541DF1Simons Elien - Mathues Ina (S20)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S13)16-211-210-2
16:1542DM2Engels Stef - Sinnesael Jelle (S20)Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (S13)21-1915-2111-151-2
16:1543CM3De Bock Bart - Poot Tijs (S19)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S14)19-2119-210-2
16:1544CF4Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (S19)Degrève Linde - de Jong Lobke (S14)9-2121-158-151-2
17:0045AF1Lambrechts Karen - Neyt Paulien (S17)Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (S16)21-1621-142-0
17:0046AM2Derom Roel - Van Dyck Ward (S17)van Hest Dries - Willems Micha (S16)22-2024-222-0
17:0047BM3Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (S18)Van de Wielle Tim - Maddens Lars  (S15)14-2121-1315-171-2
17:0048BF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (S18)Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S15)19-2121-1915-102-1
17:4549#M1Derom Roel - Van Dyck Ward (A2)Engels Stef - Sinnesael Jelle (D3)16-2114-210-2
17:4550#F2Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (A2)Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien (D3)21-1121-192-0
17:4551#M3Van de Wielle Tim - Maddens Lars  (B2)De Bock Bart - Poot Tijs (C3)26-2423-2515-122-1
17:4552#F4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (B2)Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (C3)21-720-2215-122-1
18:3053#M1van Hest Dries - Willems Micha (A3)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (D2)18-2115-210-2
18:3054#F2Lambrechts Karen - Neyt Paulien (A3)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (D2)19-2115-210-2
18:3055#M3Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (B3)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (C2)16-2111-210-2
18:3056#F4Daniëls Bente - Mees Lana (B3)Degrève Linde - de Jong Lobke (C2)22-2017-2115-132-1

zaterdag 11 augustus - 2de dag

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:451DM1Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (S13)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S12)21-1321-162-0
09:452DF2Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S13)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S12)10-2118-210-2
09:453CM3Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S14)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S11)21-1818-2115-92-1
09:454CF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S14)Baens Fleur - Devos Janne (S11)16-2117-210-2
10:305AM1Engels Stef - Sinnesael Jelle (S16)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S9)21-1322-2415-112-1
10:306AF2Van den vonder Lisa - Van Breedam Liesbet (S16)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S9)21-1721-192-0
10:307BM3Van de Wielle Tim - Maddens Lars  (S15)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S10)25-2316-2115-132-1
10:308BF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (S15)Daniëls Bente - Mees Lana (S10)16-2112-210-2
11:159DF1Van den Broeck Isabel - Simons Lore (S5)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (S4)13-2110-210-2
11:1510DM2Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S5)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S4)20-2223-250-2
11:1511CM3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S6)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S3)18-2116-210-2
11:1512CF4Thys Hanne - Reul Océane (S6)De Beule Julie - Coolman Nina (S3)21-1514-2110-151-2
12:0013AF1Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S8)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S1)23-2515-210-2
12:0014AM2Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S8)Colson Martijn - Deroey Dennis (S1)18-2122-2015-72-1
12:0015BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S7)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S2)21-1814-2115-122-1
12:0016BF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (S7)Catry Maud - Vandesteene Els (S2)14-2114-210-2
12:4517DM1Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (S13)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S5)21-1919-2115-92-1
12:4518DF2Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S13)Van den Broeck Isabel - Simons Lore (S5)21-1910-2110-151-2
12:4519CM3Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S14)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S6)21-1812-2112-151-2
12:4520CF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S14)Thys Hanne - Reul Océane (S6)10-2117-210-2
13:3021AM1Engels Stef - Sinnesael Jelle (S16)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S8)14-2117-210-2
13:3022AF2Van den vonder Lisa - Van Breedam Liesbet (S16)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S8)16-2121-1813-151-2
13:3023BM3Van de Wielle Tim - Maddens Lars  (S15)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S7)16-2121-1315-132-1
13:3024BF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (S15)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S7)12-2116-210-2
14:1525DF1Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S12)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (S4)8-2121-1510-151-2
14:1526DM2Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S12)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S4)16-2121-187-151-2
14:1527CM3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S11)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S3)16-2117-210-2
14:1528CF4Baens Fleur - Devos Janne (S11)De Beule Julie - Coolman Nina (S3)17-2121-150-151-2
15:0029AF1Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S9)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S1)21-1612-219-151-2
15:0030AM2Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S9)Colson Martijn - Deroey Dennis (S1)16-2113-210-2
15:0031BM3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S10)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S2)18-219-210-2
15:0032BF4Daniëls Bente - Mees Lana (S10)Catry Maud - Vandesteene Els (S2)13-2111-210-2
15:4533DM1Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (S13)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S4)21-1921-162-0
15:4534DF2Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S13)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (S4)17-2120-220-2
15:4535CM3Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S14)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S3)16-2119-210-2
15:4536CF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S14)De Beule Julie - Coolman Nina (S3)0-210-210-2
16:3037AM1Engels Stef - Sinnesael Jelle (S16)Colson Martijn - Deroey Dennis (S1)12-2113-210-2
16:3038AF2Van den vonder Lisa - Van Breedam Liesbet (S16)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S1)18-2121-1810-151-2
16:3039BM3Van de Wielle Tim - Maddens Lars  (S15)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S2)18-2117-211-2
16:3040BF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (S15)Catry Maud - Vandesteene Els (S2)10-2117-210-2
17:1541DF1Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S12)Van den Broeck Isabel - Simons Lore (S5)21-2328-300-2
17:1542DM2Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S12)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S5)19-2112-210-2
17:1543CM3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S11)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S6)13-2117-210-2
17:1544CF4Baens Fleur - Devos Janne (S11)Thys Hanne - Reul Océane (S6)13-2119-210-2
18:0045AF1Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S9)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S8)14-2122-2015-132-1
18:0046AM2Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S9)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S8)13-2111-210-2
18:0047BM3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S10)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S7)21-1821-152-0
18:0048BF4Daniëls Bente - Mees Lana (S10)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S7)21-1818-2110-151-2

zondag 12 augustus - 3de dag

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
1/4 Finals
09:301#M1Colson Martijn - Deroey Dennis (A2)Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (D1)21-1923-212-0
09:302#F2Van den vonder Lisa - Van Breedam Liesbet (A2)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (D1)21-1922-2410-151-2
09:303#M3Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (B1)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (C2)21-1815-2117-152-1
09:304#F4Catry Maud - Vandesteene Els (B1)Thys Hanne - Reul Océane (C2)21-1224-222-0
10:155#M1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (A1)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (D2)21-1521-122-0
10:156#F2Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (A1)Van den Broeck Isabel - Simons Lore (D2)23-2121-82-0
10:157#M3Van de Wielle Tim - Maddens Lars  (B2)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (C1)10-2116-210-2
10:158#F4Thielemans Britt - Verhulst Renée (B2)De Beule Julie - Coolman Nina (C1)13-2111-210-2
Place 5 -> 8
11:009F2Van den vonder Lisa - Van Breedam Liesbet (L2)Thys Hanne - Reul Océane (L4)11-2121-169-151-2
11:0010M3Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (L1)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (L3)21-1923-212-0
1/2 Finals
11:0013F1Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (W2)Catry Maud - Vandesteene Els (W4)21-1514-2111-151-2
Place 5 -> 8
11:4511F2Van den Broeck Isabel - Simons Lore (L6)Thielemans Britt - Verhulst Renée (L8)16-2119-210-2
11:4512M3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (L5)Van de Wielle Tim - Maddens Lars  (L7)21-1721-122-0
1/2 Finals
11:4514F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W6)De Beule Julie - Coolman Nina (W8)21-1725-232-0
12:3015M1Colson Martijn - Deroey Dennis (W1)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W3)21-1321-162-0
13:1516M1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (W5)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (W7)23-2115-152-0
Place 3 & 4
14:1517F1Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (L13)De Beule Julie - Coolman Nina (L14)21-1719-2115-102-1
15:1518M1Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (L15)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (L16)15-2121-1412-151-2
Finals
16:0019F1Catry Maud - Vandesteene Els (W13)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W14)21-1921-162-0
17:0020M1Colson Martijn - Deroey Dennis (W15)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (W16)21-1324-222-0

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Catry Maud - Vandesteene Els 80
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 72
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim 64
De Beule Julie - Coolman Nina 60
Thielemans Britt - Verhulst Renée 56
Thys Hanne - Reul Océane 56
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 48
Van den vonder Lisa - Van Breedam Liesbet 48
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 40
Daniëls Bente - Mees Lana 40
Baens Fleur - Devos Janne 40
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 40
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa 32
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 32
Vercruysse Sien - Carpentier Celine 32
Hervent Linde - Brocatus Hannelore 32
Degrève Linde - de Jong Lobke 24
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 24
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien 24
Lambrechts Karen - Neyt Paulien 24
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 16
Simons Elien - Mathues Ina 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Colson Martijn - Deroey Dennis 80
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 72
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 64
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 60
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen 56
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 56
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 48
Van de Wielle Tim - Maddens Lars 48
Engels Stef - Sinnesael Jelle 40
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 40
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 40
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 40
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 32
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 32
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 32
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 32
De Bock Bart - Poot Tijs 24
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe 24
van Hest Dries - Willems Micha 24
Derom Roel - Van Dyck Ward 24
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 16
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 16
Mol Vincent - Van Tigchelt Yorik 16
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Engels Stef - Sinnesael Jelle
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Colson Martijn - Deroey Dennis
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Mol Vincent - Van Tigchelt Yorik
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
van Hest Dries - Willems Micha
Van de Wielle Tim - Maddens Lars
Derom Roel - Van Dyck Ward
De Bock Bart - Poot Tijs

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Catry Maud - Vandesteene Els
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta
Degrève Linde - de Jong Lobke
Daniëls Bente - Mees Lana
Hervent Linde - Brocatus Hannelore
Thys Hanne - Reul Océane
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa
Baens Fleur - Devos Janne
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien
Wittock Birthe - van Grinsven Leen
De Beule Julie - Coolman Nina
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Vercruysse Sien - Carpentier Celine
Lambrechts Karen - Neyt Paulien
Van den vonder Lisa - Van Breedam Liesbet
Simons Elien - Mathues Ina