MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY MAASEIK


zaterdag 4 augustus - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (S32)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S23)10-2117-210-2
08:302FM2Torfs Wesley - Nuijts Roel (S33)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S22)20-2215-210-2
08:303GM3Van der Aa Yorven - Van Roy Denes  (S34)van Hest Dries - Cornelis Wannes (S21)14-2115-210-2
08:304DF4Cuyvers Tessy - Jacobs Sofie  (S22)van Bellen Nicolien - Rampelberg Lina (S15)14-2121-157-151-2
09:155DM1Backaert Wim - Vereecken Jonas (S31)Muysewinkel Bauk - Malisse Florian (S24)16-2119-210-2
09:156HM2Peeters Simon - Van Dyck Ward (S35)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S20)19-2121-1215-52-1
09:157CM3van den Berg Peter - Amelinckx Iggy (S30)Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (S25)21-1721-112-0
09:158CF4Beken Ilke - Beken Joke (S21)Simons Elien - Mathues Ina (S16)21-1121-102-0
10:009EM1De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (L1)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S12)16-217-210-2
10:0010FM2Torfs Wesley - Nuijts Roel (L2)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S13)12-218-210-2
10:0011GM3Van der Aa Yorven - Van Roy Denes  (L3)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S14)12-2115-210-2
10:0012DF4Cuyvers Tessy - Jacobs Sofie  (L4)Baens Fleur - Devos Janne (S10)14-2116-210-2
10:4513DM1Backaert Wim - Vereecken Jonas (L5)Derom Roel - Van de Wielle Tim (S11)20-2214-210-2
10:4514HM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (L6)Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (S15)16-2121-230-2
10:4515CM3Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (L7)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S10)14-2112-210-2
10:4516CF4Simons Elien - Mathues Ina (L8)Daniëls Bente - Mees Lana (S9)13-2121-174-151-2
11:3017EM1Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (W1)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S12)9-2114-210-2
11:3018FM2Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (W2)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S13)11-2117-210-2
11:3019GM3van Hest Dries - Cornelis Wannes (W3)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S14)17-2116-210-2
11:3020DF4van Bellen Nicolien - Rampelberg Lina (W4)Baens Fleur - Devos Janne (S10)14-218-210-2
12:1521DM1Muysewinkel Bauk - Malisse Florian (W5)Derom Roel - Van de Wielle Tim (S11)16-2118-210-2
12:1522HM2Peeters Simon - Van Dyck Ward (W6)Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (S15)14-2123-250-2
12:1523CM3van den Berg Peter - Amelinckx Iggy (W7)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S10)21-1924-222-0
12:1524CF4Beken Ilke - Beken Joke (W8)Daniëls Bente - Mees Lana (S9)21-1921-132-0
13:0025AM1Van Daele Andy - Kermans Tim (S28)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S27)21-021-02-0
13:0026JM2Detandt Thibault - De Beul Wannes (S37)Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (S18)13-2119-210-2
13:0027#M3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 E)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (1 F)21-1411-115-122-1
13:0028AF4Vanhorebeek Laure - Van de Ven Zara (S19)Lambrechts Karen - Vanhuylenbroeck Tessa (S18)25-2321-172-0
13:4529BM1Hermans Simon - Mol Vincent (S29)Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (S26)12-219-210-2
13:4530IM2Peters Joran - Darras Arne (S36)Engels Stef - Sinnesael Jelle (S19)24-2217-218-151-2
13:4531#F3Daniëls Bente - Mees Lana (2 C)Baens Fleur - Devos Janne (1 D)20-2215-210-2
13:4532#F4Beken Ilke - Beken Joke (1 C)van Bellen Nicolien - Rampelberg Lina (2 D)21-1213-2115-42-1
14:3033#M1Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (1 G)Derom Roel - Van de Wielle Tim (1 D)21-1421-102-0
14:3034#M2Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (1 H)van den Berg Peter - Amelinckx Iggy (1 C)21-1221-172-0
14:3035BF3Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes Cyrielle (S20)Vercruysse Sien - Louis Jolien (S17)15-219-210-2
14:3036FF4Degrève Linde - de Jong Lobke (S13)0-210-210-2
15:1537AM1De Pryck Laurens - Poot Tijs (L25)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S8)0-210-210-2
15:1538JM2Detandt Thibault - De Beul Wannes (L26)Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (S17)15-2118-210-2
15:1539EF3Van den Vonder Lore - Penders Lotte (S14)Reiterova Marie - Voelz Dajanaa (S23)8-2112-210-2
15:1540AF4Lambrechts Karen - Vanhuylenbroeck Tessa (L28)Thys Hanne - Reul Océane (S7)15-219-210-2
16:0041BM1Hermans Simon - Mol Vincent (L29)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S9)8-2115-210-2
16:0042IM2Peters Joran - Darras Arne (L30)Hoho Kristof - Willems Micha (S16)12-2119-210-2
16:0043BF3Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes Cyrielle (L35)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S8)12-2111-210-2
16:0044FF4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S12)0-210-210-2
16:4545AM1Van Daele Andy - Kermans Tim (W25)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S8)9-2116-210-2
16:4546JM2Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (W26)Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (S17)17-2117-210-2
16:4547EF3Van den Vonder Lore - Penders Lotte (L39)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S11)21-1621-162-0
16:4548AF4Vanhorebeek Laure - Van de Ven Zara (W28)Thys Hanne - Reul Océane (S7)8-2111-210-2
17:3049BM1Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (W29)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S9)8-2114-210-2
17:3050IM2Engels Stef - Sinnesael Jelle (W30)Hoho Kristof - Willems Micha (S16)18-2121-1911-151-2
17:3051BF3Vercruysse Sien - Louis Jolien (W35)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S8)11-2113-210-2
17:3052FF4Degrève Linde - de Jong Lobke (W36)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S12)7-2117-210-2
18:1553#M1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (1 A)Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (1 J)21-1823-212-0
18:1554#M2Christiaens Jens - Cosemans Lienert (1 B)Hoho Kristof - Willems Micha (1 I)21-1121-152-0
18:1555EF3Reiterova Marie - Voelz Dajanaa (W39)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S11)21-1121-172-0
18:1556#F4Vanhorebeek Laure - Van de Ven Zara (2 A)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (1 F)13-2113-210-2
19:0057#F1Vercruysse Sien - Louis Jolien (2 B)Reiterova Marie - Voelz Dajanaa (1 E)9-2116-10-2
19:0058#F3Wittock Birthe - van Grinsven Leen (1 B)Van den Vonder Lore - Penders Lotte (2 E)21-1721-152-0
19:0059#F4Thys Hanne - Reul Océane (1 A)Degrève Linde - de Jong Lobke (2 F)21-1221-192-0

zondag 5 augustus - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S8)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S9)28-2614-219-151-2
08:302DM3Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S5)Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (S12)21-1313-2114-161-2
08:303AF2Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S8)Baens Fleur - Devos Janne (S9)21-1524-222-0
08:304DF4Van den vonder Lisa - Mouha Liesbeth (S5)Reiterova Marie - Voelz Dajanaa (S12)21-921-132-0
09:155CM1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S6)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S11)21-1423-2512-151-2
09:156BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S7)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S10)21-1723-259-151-2
09:157CF2Thielemans Britt - Verhulst Renée (S6)Beken Ilke - Beken Joke (S11)21-521-142-0
09:158BF4Thys Hanne - Reul Océane (S7)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S10)21-1021-192-0
10:009AM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (L1)Colson Martijn - Deroey Dennis (S1)16-2113-210-2
10:0010DM3Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (L2)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S4)11-2121-1810-151-2
10:0011AF2Baens Fleur - Devos Janne (L3)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S1)10-2116-210-2
10:0012DF4Reiterova Marie - Voelz Dajanaa (L4)Van den Broeck Isabel - Simons Lore (S4)16-2113-210-2
10:4513CM1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (L5)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S3)15-2113-210-2
10:4514BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (L6)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S2)19-2117-210-2
10:4515CF2Beken Ilke - Beken Joke (L7)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (S3)15-2121-1911-151-2
10:4516BF4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (L8)De Beule Julie - Coolman Nina (S2)17-2116-210-2
11:3017AM1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (W1)Colson Martijn - Deroey Dennis (S1)19-2121-1716-181-2
11:3018DM3Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (W2)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S4)14-2119-210-2
11:3019AF2Wittock Birthe - van Grinsven Leen (W3)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S1)21-1211-217-151-2
11:3020DF4Van den vonder Lisa - Mouha Liesbeth (W4)Van den Broeck Isabel - Simons Lore (S4)21-821-112-0
12:1521CM1Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (W5)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S3)18-2114-210-2
12:1522BM3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (W6)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S2)17-2118-210-2
12:1523CF2Thielemans Britt - Verhulst Renée (W7)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (S3)15-2124-2211-151-2
12:1524BF4Thys Hanne - Reul Océane (W8)De Beule Julie - Coolman Nina (S2)17-2116-210-2
Place 9-11
13:0025M1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (A3)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (D3)14-2115-210-2
13:0026M3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (B3)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (C3)25-2322-2415-132-1
13:0027F2Baens Fleur - Devos Janne (A3)Reiterova Marie - Voelz Dajanaa (D3)23-2121-152-0
13:0028F4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (B3)Beken Ilke - Beken Joke (C3)20-2214-210-2
1/4 Finals
13:4529F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (A1)Van den Broeck Isabel - Simons Lore (D2)17-2121-1916-142-1
13:4530M3Douwen Bob - Urnaut Aljosa (C1)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (B2)21-921-122-0
13:4531M2Colson Martijn - Deroey Dennis (A1)Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (D2)21-1421-172-0
13:4532F4Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (C1)Thys Hanne - Reul Océane (B2)12-2115-210-2
14:3033F1De Beule Julie - Coolman Nina (B1)Thielemans Britt - Verhulst Renée (C2)21-1921-142-0
14:3034M3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (D1)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (A2)23-2121-132-0
14:3035M2Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (B1)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (C2)21-1521-192-0
14:3036F4Van den vonder Lisa - Mouha Liesbeth (D1)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (A2)24-2621-1515-112-1
1/2 Finals
15:3037M1Douwen Bob - Urnaut Aljosa (W30)Colson Martijn - Deroey Dennis (W31)23-2116-2113-151-2
15:3038M3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (W34)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W35)17-2120-220-2
15:3039F2Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W29)Thys Hanne - Reul Océane (W32)21-1522-202-0
15:3040F4De Beule Julie - Coolman Nina (W33)Van den vonder Lisa - Mouha Liesbeth (W36)24-2216-216-151-2
Finals
17:0041F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W39)Van den vonder Lisa - Mouha Liesbeth (W40)22-2017-2115-102-1
18:0042M1Colson Martijn - Deroey Dennis (W37)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W38)21-1816-2111-151-2

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 80
Van den vonder Lisa - Mouha Liesbeth 72
Thys Hanne - Reul Océane 69
De Beule Julie - Coolman Nina 64
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 61
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 56
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim 56
Thielemans Britt - Verhulst Renée 56
Baens Fleur - Devos Janne 53
Beken Ilke - Beken Joke 53
Reiterova Marie - Voelz Dajanaa 45
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 45
Degrève Linde - de Jong Lobke 32
Van den Vonder Lore - Penders Lotte 32
van Bellen Nicolien - Rampelberg Lina 32
Daniëls Bente - Mees Lana 32
Vercruysse Sien - Louis Jolien 32
Vanhorebeek Laure - Van de Ven Zara 32
Lambrechts Karen - Vanhuylenbroeck Tessa 16
Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes Cyrielle 16
Simons Elien - Mathues Ina 16
Cuyvers Tessy - Jacobs Sofie 16
Hervent Linde - Brocatus Hannelore 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 80
Colson Martijn - Deroey Dennis 72
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 64
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 64
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 61
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen 61
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 61
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 61
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 48
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 48
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 45
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 40
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 32
Derom Roel - Van de Wielle Tim 32
Hoho Kristof - Willems Micha 32
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter 32
van den Berg Peter - Amelinckx Iggy 32
Van Daele Andy - Kermans Tim 24
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 24
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 24
Muysewinkel Bauk - Malisse Florian 24
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 24
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 24
van Hest Dries - Cornelis Wannes 24
Peeters Simon - Van Dyck Ward 24
Engels Stef - Sinnesael Jelle 24
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 16
Hermans Simon - Mol Vincent 16
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 16
Backaert Wim - Vereecken Jonas 16
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 16
Torfs Wesley - Nuijts Roel 16
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes 16
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 16
Peters Joran - Darras Arne 16
Detandt Thibault - De Beul Wannes 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Hoho Kristof - Willems Micha
Backaert Wim - Vereecken Jonas
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Engels Stef - Sinnesael Jelle
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Colson Martijn - Deroey Dennis
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
Hermans Simon - Mol Vincent
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes
Vercauteren Hans - Vercauteren Roel
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
van den Berg Peter - Amelinckx Iggy
Muysewinkel Bauk - Malisse Florian
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Peters Joran - Darras Arne
van Hest Dries - Cornelis Wannes
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Peeters Simon - Van Dyck Ward
Derom Roel - Van de Wielle Tim
Van Daele Andy - Kermans Tim
Torfs Wesley - Nuijts Roel
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Detandt Thibault - De Beul Wannes

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Degrève Linde - de Jong Lobke
Daniëls Bente - Mees Lana
Hervent Linde - Brocatus Hannelore
Thys Hanne - Reul Océane
Baens Fleur - Devos Janne
Beken Ilke - Beken Joke
van Bellen Nicolien - Rampelberg Lina
Van den Vonder Lore - Penders Lotte
Vanhorebeek Laure - Van de Ven Zara
Vercruysse Sien - Louis Jolien
Wittock Birthe - van Grinsven Leen
De Beule Julie - Coolman Nina
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Van den vonder Lisa - Mouha Liesbeth
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Lambrechts Karen - Vanhuylenbroeck Tessa
Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes Cyrielle
Reiterova Marie - Voelz Dajanaa
Cuyvers Tessy - Jacobs Sofie
Simons Elien - Mathues Ina