MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY MIDDELKERKE


zaterdag 28 juli - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Browaeys Robrecht - Bormans Frederik (S32)Van Daele Andy - Deruyck Sander (S23)21-1619-219-151-2
08:302FM2Peters Joran - craeghs siloy (S33)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S22)14-2114-210-2
08:303GM3Bekaert Hannes - Goedefroit Thomas (S34)Cornelis Wannes - Torfs Wesley (S21)18-2113-210-2
08:304DF4Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (S15)0-210-210-2
09:155DM1van den Berg Peter - Luyten Tim (S31)Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (S24)21-1319-2112-151-2
09:156HM2Peeters Simon - Van Dyck Ward (S35)Van de Wielle Tim - Laane Tijmen (S20)20-2212-210-2
09:157CM3Vandemoortel Mano - Deketelaere Wim (S30)Hermans Simon - Mol Vincent (S25)18-2121-169-151-2
09:158CF4Cuyvers Valerie - Cuyvers Tessy (S21)Simons Elien - Mathues Ina (S16)14-2118-210-2
10:009EM1Browaeys Robrecht - Bormans Frederik (L1)Verspecht Martijn - Devolder Laurens (S12)16-219-210-2
10:0010FM2Peters Joran - craeghs siloy (L2)De Bock Bart - Van Acker Christophe (S13)15-2114-210-2
10:0011GM3Bekaert Hannes - Goedefroit Thomas (L3)Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (S14)20-227-210-2
10:0012DF4Lambrechts Karen - Van Belle Amber (S10)0-210-210-2
10:4513DM1van den Berg Peter - Luyten Tim (L5)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S11)21-146-2110-151-2
10:4514HM2Peeters Simon - Van Dyck Ward (L6)Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (S15)21-2321-1616-142-1
10:4515CM3Vandemoortel Mano - Deketelaere Wim (L7)Colson Martijn - Verschueren Tim (S10)18-2114-210-2
10:4516CF4Cuyvers Valerie - Cuyvers Tessy (L8)Brocatus Hannelore - Thys Hanne (S9)11-2115-210-2
11:3017EM1Van Daele Andy - Deruyck Sander (W1)Verspecht Martijn - Devolder Laurens (S12)19-2120-220-2
11:3018FM2De Pryck Laurens - Poot Tijs (W2)De Bock Bart - Van Acker Christophe (S13)13-2118-210-2
11:3019GM3Cornelis Wannes - Torfs Wesley (W3)Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (S14)21-1618-2113-151-2
11:3020DF4Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (W4)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (S10)21-1611-217-151-2
12:1521DM1Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (W5)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S11)21-184-2113-151-2
12:1522HM2Van de Wielle Tim - Laane Tijmen (W6)Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (S15)21-1221-162-0
12:1523CM3Hermans Simon - Mol Vincent (W7)Colson Martijn - Verschueren Tim (S10)13-2119-210-2
12:1524CF4Simons Elien - Mathues Ina (W8)Brocatus Hannelore - Thys Hanne (S9)17-2117-210-2
13:0025AM1De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (S28)Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas (S27)21-1521-132-0
13:0026JM2Detandt Thibault - Loosen Jan (S37)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S18)21-021-02-0
13:0027#M3Verspecht Martijn - Devolder Laurens (1 E)De Bock Bart - Van Acker Christophe (1 F)15-2119-210-2
13:0028AF4Beken Ilke - Beken Joke (S19)Neyt Paulien - Louis Jolien (S18)18-2119-210-2
13:4529BM1Van der Aa Yorven - Van Roy Denes  (S29)Backaert Wim - Vereecken Jonas (S26)21-1821-142-0
13:4530IM2Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas (S36)Bormans Pieter-Jan - van Hest Dries (S19)23-2522-208-151-2
13:4531#F3Simons Elien - Mathues Ina (2 C)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (1 D)21-1521-82-0
13:4532#F4Brocatus Hannelore - Thys Hanne (1 C)Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (2 D)21-1921-142-0
14:3033#M1Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (1 G)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (1 D)14-2111-210-2
14:3034#M2Van de Wielle Tim - Laane Tijmen (1 H)Colson Martijn - Verschueren Tim (1 C)21-1423-2515-111-2
14:3035BF3Voulismas Laura - Van Hautekerke Daphne (S20)Vanhorebeek Laure - Delanote Justine (S17)21-1221-132-0
14:3036FF4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S13)0-210-210-2
15:1537AM1Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas (L25)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S8)15-2114-210-2
15:1538JM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (L26)Vleugels Jef - Luyten Dirk (S17)12-2121-230-2
15:1539EF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (S14)21-021-02-0
15:1540AF4Beken Ilke - Beken Joke (L28)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S7)21-1919-218-151-2
16:0041BM1Backaert Wim - Vereecken Jonas (L29)Willems Micha - Pirali Yannick (S9)15-2114-210-2
16:0042IM2Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas (L30)Engels Stef - Maddens Lars  (S16)21-1219-2115-102-1
16:0043BF3Vanhorebeek Laure - Delanote Justine (L35)Baens Fleur - Devos Janne (S8)15-2115-210-2
16:0044FF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (S12)0-210-210-2
16:4545AM1De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (W25)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S8)17-2114-210-2
16:4546JM2Detandt Thibault - Loosen Jan (W26)Vleugels Jef - Luyten Dirk (S17)17-2119-210-2
16:4547EF3Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (S11)0-210-210-2
16:4548AF4Neyt Paulien - Louis Jolien (W28)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S7)23-2119-2112-151-2
17:3049BM1Van der Aa Yorven - Van Roy Denes  (W29)Willems Micha - Pirali Yannick (S9)13-2114-210-2
17:3050IM2Bormans Pieter-Jan - van Hest Dries (W30)Engels Stef - Maddens Lars  (S16)15-2115-210-2
17:3051BF3Voulismas Laura - Van Hautekerke Daphne (W35)Baens Fleur - Devos Janne (S8)15-216-210-2
17:3052FF4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (W36)Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (S12)21-1921-182-0
18:1553#M1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 A)Vleugels Jef - Luyten Dirk (1 J)22-2421-1815-102-1
18:1554#M2Willems Micha - Pirali Yannick (1 B)Engels Stef - Maddens Lars  (1 I)22-2420-220-2
18:1555EF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (W39)Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (S11)9-2115-210-2
18:1556#F4Neyt Paulien - Louis Jolien (2 A)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (1 F)13-2112-210-2
19:0057#F1Voulismas Laura - Van Hautekerke Daphne (2 B)Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (1 E)12-2113-210-2
19:0058#F3Baens Fleur - Devos Janne (1 B)Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (2 E)21-1121-52-0
19:0059#F4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (1 A)Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (2 F)21-1221-102-0

zondag 29 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S8)Colson Martijn - Verschueren Tim (S9)15-2114-210-2
08:302DM3Paulides Joppe - Derom Roel (S5)Engels Stef - Maddens Lars  (S12)21-1616-2110-151-2
08:303AF2Baens Fleur - Devos Janne (S8)Brocatus Hannelore - Thys Hanne (S9)12-2119-210-2
08:304DF4Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S5)Simons Elien - Mathues Ina (S12)21-1221-122-0
09:155CM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S6)De Bock Bart - Van Acker Christophe (S11)21-1521-162-0
09:156BM3Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S7)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S10)21-1923-212-0
09:157CF2Daniëls Bente - Mees Lana (S6)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S11)16-2121-1919-211-2
09:158BF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S7)Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (S10)21-821-112-0
10:009AM1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (L1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)13-2111-210-2
10:0010DM3Paulides Joppe - Derom Roel (L2)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S4)18-2117-210-2
10:0011AF2Baens Fleur - Devos Janne (L3)Catry Maud - Vandesteene Els (S1)18-2120-220-2
10:0012DF4Simons Elien - Mathues Ina (L4)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (S4)15-2112-210-2
10:4513CM1De Bock Bart - Van Acker Christophe (L5)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S3)18-2121-615-122-1
10:4514BM3Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (L6)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S2)21-1319-2111-151-2
10:4515CF2Daniëls Bente - Mees Lana (L7)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S3)21-1321-162-0
10:4516BF4Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (L8)Van den Broeck Isabel - Simons Lore (S2)20-2215-210-2
11:3017AM1Colson Martijn - Verschueren Tim (W1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)11-2110-210-2
11:3018DM3Engels Stef - Maddens Lars  (W2)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S4)22-2414-210-2
11:3019AF2Brocatus Hannelore - Thys Hanne (W3)Catry Maud - Vandesteene Els (S1)15-2119-210-2
11:3020DF4Wittock Birthe - van Grinsven Leen (W4)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (S4)12-2113-210-2
12:1521CM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (W5)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S3)17-2116-210-2
12:1522BM3Christiaens Jens - Cosemans Lienert (W6)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S2)17-2117-210-2
12:1523CF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (W7)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S3)21-1920-2215-62-1
12:1524BF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (W8)Van den Broeck Isabel - Simons Lore (S2)21-2321-189-151-2
Place 9-11
13:0025M1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (A3)Paulides Joppe - Derom Roel (D3)23-2121-192-0
13:0026M3Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (B3)De Bock Bart - Van Acker Christophe (C3)18-2111-210-2
13:0027F2Baens Fleur - Devos Janne (A3)Simons Elien - Mathues Ina (D3)21-1221-162-0
13:0028F4Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (B3)Thielemans Britt - Verhulst Renée (C3)13-219-210-2
1/4 Finals
13:4529F1Catry Maud - Vandesteene Els (A1)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (D2)21-1621-192-0
13:4530M3Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (C1)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (B2)21-1515-2115-112-1
13:4531M2Koekelkoren Dries - van Walle Tom (A1)Engels Stef - Maddens Lars  (D2)21-1221-72-0
13:4532F4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (C1)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (B2)11-2116-210-2
14:3033F1Van den Broeck Isabel - Simons Lore (B1)Daniëls Bente - Mees Lana (C2)21-1421-172-0
14:3034M3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (D1)Colson Martijn - Verschueren Tim (A2)24-2222-202-0
14:3035M2Douwen Bob - Urnaut Aljosa (B1)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (C2)21-1221-162-0
14:3036F4Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (D1)Brocatus Hannelore - Thys Hanne (A2)21-1220-2215-132-1
1/2 Finals
15:3037M1Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (W30)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W31)12-2123-250-2
15:3038M3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W34)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (W35)11-2121-1812-151-2
15:3039F2Catry Maud - Vandesteene Els (W29)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (W32)21-1521-192-0
15:3040F4Van den Broeck Isabel - Simons Lore (W33)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (W36)19-2118-210-2
Finals
17:0041F1Catry Maud - Vandesteene Els (W39)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (W40)21-1814-2110-151-2
18:0042M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W37)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (W38)21-1621-162-0

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim 80
Catry Maud - Vandesteene Els 72
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa 69
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 64
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 61
Brocatus Hannelore - Thys Hanne 61
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 56
Daniëls Bente - Mees Lana 56
Baens Fleur - Devos Janne 53
Thielemans Britt - Verhulst Renée 48
Simons Elien - Mathues Ina 45
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 45
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 32
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 32
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 32
Neyt Paulien - Louis Jolien 32
Voulismas Laura - Van Hautekerke Daphne 32
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 32
Beken Ilke - Beken Joke 16
Vanhorebeek Laure - Delanote Justine 16
Cuyvers Valerie - Cuyvers Tessy 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Koekelkoren Dries - van Walle Tom 80
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 72
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 64
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 64
Engels Stef - Maddens Lars 61
Colson Martijn - Verschueren Tim 61
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 56
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 56
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 53
De Bock Bart - Van Acker Christophe 53
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 45
Paulides Joppe - Derom Roel 40
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter 32
Verspecht Martijn - Devolder Laurens 32
Vleugels Jef - Luyten Dirk 32
Willems Micha - Pirali Yannick 32
Van de Wielle Tim - Laane Tijmen 32
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 24
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes 24
Hermans Simon - Mol Vincent 24
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 24
Van Daele Andy - Deruyck Sander 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 24
Cornelis Wannes - Torfs Wesley 24
Peeters Simon - Van Dyck Ward 24
Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas 24
Detandt Thibault - Loosen Jan 24
Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas 16
Backaert Wim - Vereecken Jonas 16
Vandemoortel Mano - Deketelaere Wim 16
van den Berg Peter - Luyten Tim 16
Browaeys Robrecht - Bormans Frederik 16
Peters Joran - craeghs siloy 16
Bekaert Hannes - Goedefroit Thomas 16
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe 16
Bormans Pieter-Jan - van Hest Dries 16
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Hermans Simon - Mol Vincent
Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Bormans Pieter-Jan - van Hest Dries
Backaert Wim - Vereecken Jonas
Willems Micha - Pirali Yannick
Van de Wielle Tim - Laane Tijmen
Engels Stef - Maddens Lars
van den Berg Peter - Luyten Tim
Colson Martijn - Verschueren Tim
Peeters Simon - Van Dyck Ward
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter
Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas
Vandemoortel Mano - Deketelaere Wim
Paulides Joppe - Derom Roel
Vleugels Jef - Luyten Dirk
Bekaert Hannes - Goedefroit Thomas
Van Daele Andy - Deruyck Sander
Peters Joran - craeghs siloy
Browaeys Robrecht - Bormans Frederik
Detandt Thibault - Loosen Jan
Verspecht Martijn - Devolder Laurens
De Bock Bart - Van Acker Christophe
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Cornelis Wannes - Torfs Wesley

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Catry Maud - Vandesteene Els
Daniëls Bente - Mees Lana
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa
Baens Fleur - Devos Janne
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Beken Ilke - Beken Joke
Brocatus Hannelore - Thys Hanne
Wittock Birthe - van Grinsven Leen
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Neyt Paulien - Louis Jolien
Vanhorebeek Laure - Delanote Justine
Cuyvers Valerie - Cuyvers Tessy
Simons Elien - Mathues Ina
Voulismas Laura - Van Hautekerke Daphne