MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY MENEN-MENIN


zaterdag 14 juli - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1verhelst jan - Beuselinck Tom (S32)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S23)21-1913-218-151-2
08:302FM2Kruyner Yves - Tielemans Milan (S33)Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (S22)15-216-210-2
08:303GM3Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas (S34)van Hest Dries - Maddens Lars  (S21)17-2119-210-2
08:304DF4De Vriese Ansofie - Cannaert Anouk (S22)Michiels Rebecca - Van Der Bruggen Fien (S15)12-2113-210-2
09:155DM1Van looy Arno - van looy jorik (S31)Janssens Jonas - Van Daele Andy (S24)21-1614-217-151-2
09:156HM2Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (S20)0-210-210-2
09:157CM3van den Berg Peter - Luyten Tim (S30)Van Roy Denes - De Raedt Micaël (S25)23-2121-152-0
09:158CF4van acker sofie - De Winne Delphine (S21)Reinders Iris - van Diepen Fiona  (S16)9-2111-210-2
10:009EM1verhelst jan - Beuselinck Tom (L1)Engels Stef - Van de Wielle Tim (S12)19-2121-230-2
10:0010FM2Kruyner Yves - Tielemans Milan (L2)Hoho Kristof - Willems Micha (S13)7-217-210-2
10:0011GM3Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas (L3)Van Acker Christophe - Siqueira Frederico (S14)21-1813-218-151-2
10:0012DF4De Vriese Ansofie - Cannaert Anouk (L4)Baens Fleur - Devos Janne (S10)8-216-210-2
10:4513DM1Van looy Arno - van looy jorik (L5)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S11)7-2110-210-2
10:4514HM2Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (S15)0-210-210-2
10:4515CM3Van Roy Denes - De Raedt Micaël (L7)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S10)13-216-210-2
10:4516CF4van acker sofie - De Winne Delphine (L8)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S9)13-2116-210-2
11:3017EM1De Pryck Laurens - Poot Tijs (W1)Engels Stef - Van de Wielle Tim (S12)21-1818-2110-151-2
11:3018FM2Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (W2)Hoho Kristof - Willems Micha (S13)9-2111-210-2
11:3019GM3van Hest Dries - Maddens Lars  (W3)Van Acker Christophe - Siqueira Frederico (S14)21-1923-212-0
11:3020DF4Michiels Rebecca - Van Der Bruggen Fien (W4)Baens Fleur - Devos Janne (S10)11-218-210-2
12:1521DM1Janssens Jonas - Van Daele Andy (W5)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S11)18-2117-210-2
12:1522HM2Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (W6)Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (S15)18-2119-210-2
12:1523CM3van den Berg Peter - Luyten Tim (W7)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S10)15-2117-210-2
12:1524CF4Reinders Iris - van Diepen Fiona  (W8)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S9)18-2118-210-2
13:0025AM1Torfs Wesley - Nuijts Roel (S27)0-210-210-2
13:0026JM2Cornelis Wannes - Devolder Laurens (S18)0-210-210-2
13:0027#M3Engels Stef - Van de Wielle Tim (1 E)Hoho Kristof - Willems Micha (1 F)15-2121-1611-151-2
13:0028AF4Van den Vonder Lore - Sarah Coppens (S19)Masset Magali - Fortpied Charlotte (S18)11-2115-210-2
13:4529BM1Hermans Simon - Luyten Dirk (S29)Backaert Wim - De Brabander Stijn (S26)21-1421-152-0
13:4530IM2Van Tigchelt Yorik - Peters Joran (S19)0-210-210-2
13:4531#F3Reinders Iris - van Diepen Fiona  (2 C)Baens Fleur - Devos Janne (1 D)21-1621-152-0
13:4532#F4Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (1 C)Michiels Rebecca - Van Der Bruggen Fien (2 D)18-2121-1115-132-1
14:3033#M1van Hest Dries - Maddens Lars  (1 G)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (1 D)18-2123-2115-102-1
14:3034#M2Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (1 H)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (1 C)20-2221-199-151-2
14:3035BF3Carpentier Celine - Vanrenterghem Emily (S20)Simons Elien - Mathues Ina (S17)21-1821-182-0
14:3036FF4Van de Ven Zara - Jordens Katrien (S24)Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (S13)21-1410-2115-171-2
15:1537AM1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S8)0-210-210-2
15:1538JM2Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S17)0-210-210-2
15:1539EF3Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien (S14)Voulismas Laura - Van de Vyver Jutta (S23)21-2321-1411-151-2
15:1540AF4Van den Vonder Lore - Sarah Coppens (L28)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S7)11-219-210-2
16:0041BM1Backaert Wim - De Brabander Stijn (L29)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S9)16-216-210-2
16:0042IM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S16)0-210-210-2
16:0043BF3Simons Elien - Mathues Ina (L35)Daniëls Bente - Mees Lana (S8)15-2113-210-2
16:0044FF4Van de Ven Zara - Jordens Katrien (L36)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (S12)17-2115-210-2
16:4545AM1Torfs Wesley - Nuijts Roel (W25)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S8)16-2119-210-2
16:4546JM2Cornelis Wannes - Devolder Laurens (W26)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S17)12-2116-210-2
16:4547EF3Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien (L39)Hervent Linde - Schaekers Hanne (S11)20-2219-210-2
16:4548AF4Masset Magali - Fortpied Charlotte (W28)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S7)9-2111-210-2
17:3049BM1Hermans Simon - Luyten Dirk (W29)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S9)6-2110-210-2
17:3050IM2Van Tigchelt Yorik - Peters Joran (W30)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S16)21-1921-142-0
17:3051BF3Carpentier Celine - Vanrenterghem Emily (W35)Daniëls Bente - Mees Lana (S8)20-2215-210-2
17:3052FF4Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (W36)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (S12)22-2011-218-151-2
18:1553#M1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (1 A)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (1 J)21-1821-162-0
18:1554#M2De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 B)Van Tigchelt Yorik - Peters Joran (1 I)21-1321-52-0
18:1555EF3Voulismas Laura - Van de Vyver Jutta (W39)Hervent Linde - Schaekers Hanne (S11)10-2116-210-2
18:1556#F4Masset Magali - Fortpied Charlotte (2 A)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (1 F)21-921-112-0
19:0057#F1Carpentier Celine - Vanrenterghem Emily (2 B)Hervent Linde - Schaekers Hanne (1 E)21-921-152-0
19:0058#F3Daniëls Bente - Mees Lana (1 B)Voulismas Laura - Van de Vyver Jutta (2 E)21-1721-122-0
19:0059#F4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (1 A)Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (2 F)21-721-92-0

zondag 15 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S8)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S9)0-210-210-2
08:302DM3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S5)van Hest Dries - Maddens Lars  (S12)21-1721-162-0
08:303AF2Daniëls Bente - Mees Lana (S8)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S9)21-1821-122-0
08:304DF4Van den Broeck Isabel - Simons Lore (S5)Reinders Iris - van Diepen Fiona  (S12)21-1810-2110-151-2
09:155CM1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S6)Hoho Kristof - Willems Micha (S11)21-721-182-0
09:156BM3Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S7)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S10)21-1724-222-0
09:157CF2Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (S6)Carpentier Celine - Vanrenterghem Emily (S11)21-1621-102-0
09:158BF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S7)Baens Fleur - Devos Janne (S10)21-1628-3015-82-1
10:009AM1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (L1)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S1)18-2114-210-2
10:0010DM3van Hest Dries - Maddens Lars  (L2)Derom Roel - Colson Martijn (S4)15-2111-210-2
10:0011AF2Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (L3)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)13-2115-210-2
10:0012DF4Van den Broeck Isabel - Simons Lore (L4)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S4)20-2217-210-2
10:4513CM1Hoho Kristof - Willems Micha (L5)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S3)13-2121-1315-102-1
10:4514BM3Verspecht Martijn - Vleugels Jef (L6)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S2)18-2121-1711-151-2
10:4515CF2Carpentier Celine - Vanrenterghem Emily (L7)Catry Maud - Vandesteene Els (S3)10-219-210-2
10:4516BF4Baens Fleur - Devos Janne (L8)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S2)15-2117-210-2
11:3017AM1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (W1)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S1)17-2115-210-2
11:3018DM3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (W2)Derom Roel - Colson Martijn (S4)18-2116-210-2
11:3019AF2Daniëls Bente - Mees Lana (W3)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)7-217-210-2
11:3020DF4Reinders Iris - van Diepen Fiona  (W4)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S4)21-1921-162-0
12:1521CM1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (W5)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S3)21-1519-2110-151-2
12:1522BM3Vermeeren Thibault - Coenen Jo (W6)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S2)22-2418-210-2
12:1523CF2Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (W7)Catry Maud - Vandesteene Els (S3)15-2116-210-2
12:1524BF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (W8)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S2)21-1813-218-151-2
Place 9-11
13:0025M1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (A3)van Hest Dries - Maddens Lars  (D3)21-1321-122-0
13:0026M3Verspecht Martijn - Vleugels Jef (B3)Hoho Kristof - Willems Micha (C3)21-021-02-0
13:0027F2Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (A3)Van den Broeck Isabel - Simons Lore (D3)21-1622-2411-151-2
13:0028F4Baens Fleur - Devos Janne (B3)Carpentier Celine - Vanrenterghem Emily (C3)17-2121-230-2
1/4 Finals
13:4529F1Van den vonder Lisa - Cools Sarah (A1)Thielemans Britt - Verhulst Renée (D2)21-1021-102-0
13:4530M3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (C1)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (B2)22-2016-2116-181-2
13:4531M2Douwen Bob - Urnaut Aljosa (A1)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (D2)21-1915-2115-112-1
13:4532F4Catry Maud - Vandesteene Els (C1)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (B2)21-1721-182-0
14:3033F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (B1)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (C2)21-1621-152-0
14:3034M3Derom Roel - Colson Martijn (D1)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (A2)21-1919-2113-151-2
14:3035M2Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (B1)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (C2)21-1915-2116-142-1
14:3036F4Reinders Iris - van Diepen Fiona  (D1)Daniëls Bente - Mees Lana (A2)21-1621-112-0
1/2 Finals
15:3037M1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (W30)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (W31)17-2116-210-2
15:3038M3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (W34)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W35)17-2115-210-2
15:3039F2Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W29)Catry Maud - Vandesteene Els (W32)23-2121-122-0
15:3040F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W33)Reinders Iris - van Diepen Fiona  (W36)21-1521-172-0
Finals
17:0041F1Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W39)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W40)13-2121-1815-122-1
18:0042M1Douwen Bob - Urnaut Aljosa (W37)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W38)18-2119-210-2

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 80
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 72
Reinders Iris - van Diepen Fiona 69
Catry Maud - Vandesteene Els 64
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa 61
Daniëls Bente - Mees Lana 61
Thielemans Britt - Verhulst Renée 56
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim 56
Carpentier Celine - Vanrenterghem Emily 53
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 48
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 45
Masset Magali - Fortpied Charlotte 45
Baens Fleur - Devos Janne 40
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 32
Michiels Rebecca - Van Der Bruggen Fien 32
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 32
Hervent Linde - Schaekers Hanne 32
Voulismas Laura - Van de Vyver Jutta 32
Van den Vonder Lore - Sarah Coppens 16
Simons Elien - Mathues Ina 16
van acker sofie - De Winne Delphine 16
De Vriese Ansofie - Cannaert Anouk 16
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien 16
Van de Ven Zara - Jordens Katrien 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 80
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 72
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 69
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 64
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 56
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 56
Derom Roel - Colson Martijn 56
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 56
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 53
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 53
van Hest Dries - Maddens Lars 45
Hoho Kristof - Willems Micha 45
Engels Stef - Van de Wielle Tim 32
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 32
Van Tigchelt Yorik - Peters Joran 32
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 32
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe 32
Torfs Wesley - Nuijts Roel 24
Hermans Simon - Luyten Dirk 24
van den Berg Peter - Luyten Tim 24
Janssens Jonas - Van Daele Andy 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 24
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 24
Van Acker Christophe - Siqueira Frederico 24
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 24
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 24
Cornelis Wannes - Devolder Laurens 24
Backaert Wim - De Brabander Stijn 16
Van Roy Denes - De Raedt Micaël 16
Van looy Arno - van looy jorik 16
verhelst jan - Beuselinck Tom 16
Kruyner Yves - Tielemans Milan 16
Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas 16

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Catry Maud - Vandesteene Els
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Daniëls Bente - Mees Lana
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa
Van de Ven Zara - Jordens Katrien
Baens Fleur - Devos Janne
Michiels Rebecca - Van Der Bruggen Fien
Carpentier Celine - Vanrenterghem Emily
Reinders Iris - van Diepen Fiona
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Hervent Linde - Schaekers Hanne
van acker sofie - De Winne Delphine
Masset Magali - Fortpied Charlotte
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Van den Vonder Lore - Sarah Coppens
Simons Elien - Mathues Ina
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien
Voulismas Laura - Van de Vyver Jutta
De Vriese Ansofie - Cannaert Anouk

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Hoho Kristof - Willems Micha
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Janssens Jonas - Van Daele Andy
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
verhelst jan - Beuselinck Tom
Derom Roel - Colson Martijn
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Van looy Arno - van looy jorik
Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas
van Hest Dries - Maddens Lars
Van Roy Denes - De Raedt Micaël
Engels Stef - Van de Wielle Tim
Van Acker Christophe - Siqueira Frederico
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Kruyner Yves - Tielemans Milan
Torfs Wesley - Nuijts Roel
van den Berg Peter - Luyten Tim
Van Tigchelt Yorik - Peters Joran
Cornelis Wannes - Devolder Laurens
Hermans Simon - Luyten Dirk
Backaert Wim - De Brabander Stijn