MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY GENK


zaterdag 30 juni - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Van der Aa Yorven - Amelinckx Iggy (S32)Gielkens Maarten - Molemans Joris (S23)21-1821-192-0
08:302FM2van Hest Dries - Ribbens Jelle (S33)Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (S22)21-021-02-0
08:303GM3Van Huffel Bart - Symoens Jonas (S34)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S21)14-2110-210-2
08:304DF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (S15)0-210-210-2
09:155DM1Vereecken Jonas - De Keyser Arne (S31)Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (S24)11-2118-210-2
09:156HM2van looy jorik - Van Bostraeten Wannes (S35)Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (S20)12-2118-210-2
09:157CM3Lacour Jaan - Van Daele Andy (S30)Hermans Simon - Verschueren Tim (S25)14-2113-210-2
09:158CF4Vercruysse Sien - Bondi Beba (S21)Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (S16)21-921-122-0
10:009EM1Gielkens Maarten - Molemans Joris (L1)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S12)16-2112-210-2
10:0010FM2Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (L2)Pirali Yannick - Deroo Sam (S13)0-210-210-2
10:0011GM3Van Huffel Bart - Symoens Jonas (L3)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S14)21-1413-216-151-2
10:0012DF4Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S10)0-210-210-2
10:4513DM1Vereecken Jonas - De Keyser Arne (L5)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S11)15-2112-210-2
10:4514HM2van looy jorik - Van Bostraeten Wannes (L6)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S15)10-2115-210-2
10:4515CM3Lacour Jaan - Van Daele Andy (L7)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S10)10-2117-210-2
10:4516CF4Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (L8)Pauwels Lyn - Piatkowska Rodriguez Ewa (S9)11-214-210-2
11:3017EM1Van der Aa Yorven - Amelinckx Iggy (W1)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S12)13-218-210-2
11:3018FM2van Hest Dries - Ribbens Jelle (W2)Pirali Yannick - Deroo Sam (S13)21-1916-218-151-2
11:3019GM3Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (W3)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S14)19-2122-2015-62-1
11:3020DF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (W4)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S10)17-2120-220-2
12:1521DM1Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (W5)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S11)20-2217-210-2
12:1522HM2Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (W6)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S15)21-1418-2115-112-1
12:1523CM3Hermans Simon - Verschueren Tim (W7)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S10)15-2121-1713-151-2
12:1524CF4Vercruysse Sien - Bondi Beba (W8)Pauwels Lyn - Piatkowska Rodriguez Ewa (S9)10-2115-210-2
13:0025AM1Torfs Wesley - Proost Kristof (S28)De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (S27)24-2612-210-2
13:0026JM2Peters Joran - Darras Arne (S37)Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (S18)14-2117-210-2
13:0027#M3Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (1 E)Pirali Yannick - Deroo Sam (1 F)18-2121-1315-132-1
13:0028AF4Mertens Arianne - Hanzen Linda (S19)Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien (S18)21-1527-252-0
13:4529BM1Degraeve Simon - Goedefroit Thomas (S29)Deruyck Sander - Kermans Tim (S26)18-2121-1510-151-2
13:4530IM2Browaeys Robrecht - Bormans Frederik (S36)Muysewinkel Bauk - Malisse Florian (S19)20-2218-10-2
13:4531#F3Vercruysse Sien - Bondi Beba (2 C)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (1 D)21-1421-182-0
13:4532#F4Pauwels Lyn - Piatkowska Rodriguez Ewa (1 C)Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (2 D)19-2121-1715-72-1
14:3033#M1Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (1 G)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (1 D)20-2212-210-2
14:3034#M2Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (1 H)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (1 C)18-2117-210-2
14:3035BF3Simons Elien - Mathues Ina (S20)Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (S17)22-2010-2113-151-2
14:3036FF4Lambrechts Karen - Van Belle Amber (S13)0-210-210-2
15:1537AM1Torfs Wesley - Proost Kristof (L25)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S8)9-2118-210-2
15:1538JM2Peters Joran - Darras Arne (L26)Cornelis Wannes - Devolder Laurens (S17)13-2113-210-2
15:1539EF3Schaekers Hanne - Penders Lotte (S14)21-021-02-0
15:1540AF4Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien (L28)Thys Hanne - Reul Océane (S7)8-217-210-2
16:0041BM1Degraeve Simon - Goedefroit Thomas (L29)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S9)14-2115-210-2
16:0042IM2Browaeys Robrecht - Bormans Frederik (L30)Hoho Kristof - Willems Micha (S16)10-219-210-2
16:0043BF3Simons Elien - Mathues Ina (L35)Daniëls Bente - Mees Lana (S8)12-2110-210-2
16:0044FF4Van Bree Stephanie - Van de Vyver Ilka (S12)0-210-210-2
16:4545AM1De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (W25)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S8)9-2119-210-2
16:4546JM2Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (W26)Cornelis Wannes - Devolder Laurens (S17)18-2117-210-2
16:4547EF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (S11)0-210-210-2
16:4548AF4Mertens Arianne - Hanzen Linda (W28)Thys Hanne - Reul Océane (S7)14-2114-210-2
17:3049BM1Deruyck Sander - Kermans Tim (W29)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S9)11-2112-210-2
17:3050IM2Muysewinkel Bauk - Malisse Florian (W30)Hoho Kristof - Willems Micha (S16)13-2118-210-2
17:3051BF3Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (W35)Daniëls Bente - Mees Lana (S8)18-2117-210-2
17:3052FF4Lambrechts Karen - Van Belle Amber (W36)Van Bree Stephanie - Van de Vyver Ilka (S12)21-021-02-0
18:1553#M1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (1 A)Cornelis Wannes - Devolder Laurens (1 J)21-1821-152-0
18:1554#M2De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 B)Hoho Kristof - Willems Micha (1 I)21-1521-172-0
18:1555EF3Schaekers Hanne - Penders Lotte (W39)Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (S11)21-1221-122-0
18:1556#F4Mertens Arianne - Hanzen Linda (2 A)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (1 F)21-1621-162-0
19:0057#F1Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (2 B)Schaekers Hanne - Penders Lotte (1 E)8-217-210-2
19:0058#F3Daniëls Bente - Mees Lana (1 B)Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (2 E)21-1121-122-0
19:0059#F4Thys Hanne - Reul Océane (1 A)Van Bree Stephanie - Van de Vyver Ilka (2 F)21-021-02-0

zondag 1 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S8)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S9)21-1417-218-151-2
08:302DM3Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S5)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S12)18-2128-2615-52-1
08:303AF2Daniëls Bente - Mees Lana (S8)Pauwels Lyn - Piatkowska Rodriguez Ewa (S9)21-1420-2210-151-2
08:304DF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (S5)Vercruysse Sien - Bondi Beba (S12)21-1821-172-0
09:155CM1Paulides Joppe - Derom Roel (S6)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S11)21-1521-172-0
09:156BM3Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S7)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S10)21-1621-162-0
09:157CF2Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S6)Mertens Arianne - Hanzen Linda (S11)21-1321-92-0
09:158BF4Thys Hanne - Reul Océane (S7)Schaekers Hanne - Penders Lotte (S10)21-1021-102-0
10:009AM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (L1)Colson Martijn - Deroey Dennis (S1)12-2112-210-2
10:0010DM3Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (L2)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S4)16-2122-2010-151-2
10:0011AF2Daniëls Bente - Mees Lana (L3)Catry Maud - Vandesteene Els (S1)19-2121-196-151-2
10:0012DF4Vercruysse Sien - Bondi Beba (L4)De Beule Julie - Coolman Nina (S4)16-2114-210-2
10:4513CM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (L5)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S3)14-2119-210-2
10:4514BM3Verspecht Martijn - Vleugels Jef (L6)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)19-2113-210-2
10:4515CF2Mertens Arianne - Hanzen Linda (L7)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S3)9-216-210-2
10:4516BF4Schaekers Hanne - Penders Lotte (L8)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S2)11-2123-2113-151-2
11:3017AM1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (W1)Colson Martijn - Deroey Dennis (S1)13-2112-210-2
11:3018DM3Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (W2)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S4)14-2118-210-2
11:3019AF2Pauwels Lyn - Piatkowska Rodriguez Ewa (W3)Catry Maud - Vandesteene Els (S1)11-2112-210-2
11:3020DF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (W4)De Beule Julie - Coolman Nina (S4)13-2123-250-2
12:1521CM1Paulides Joppe - Derom Roel (W5)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S3)28-2617-258-151-2
12:1522BM3Christiaens Jens - Cosemans Lienert (W6)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)19-2121-1410-151-2
12:1523CF2Wittock Birthe - van Grinsven Leen (W7)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S3)15-2122-2011-151-2
12:1524BF4Thys Hanne - Reul Océane (W8)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S2)15-2122-240-2
Place 9-11
13:0025M1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (A3)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (D3)21-1221-172-0
13:0026M3Verspecht Martijn - Vleugels Jef (B3)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (C3)18-2119-210-2
13:0027F2Daniëls Bente - Mees Lana (A3)Vercruysse Sien - Bondi Beba (D3)15-2119-210-2
13:0028F4Schaekers Hanne - Penders Lotte (B3)Mertens Arianne - Hanzen Linda (C3)21-1221-152-0
1/4 Finals
13:4529F1Catry Maud - Vandesteene Els (A1)Thielemans Britt - Verhulst Renée (D2)21-1521-92-0
13:4530M3Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (C1)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (B2)21-1421-182-0
13:4531M2Colson Martijn - Deroey Dennis (A1)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (D2)21-1521-182-0
13:4532F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (C1)Thys Hanne - Reul Océane (B2)21-1017-2115-102-1
14:3033F1Van den vonder Lisa - Cools Sarah (B1)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (C2)21-1915-2115-102-1
14:3034M3Douwen Bob - Urnaut Aljosa (D1)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (A2)21-1721-132-0
14:3035M2Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (B1)Paulides Joppe - Derom Roel (C2)16-2117-210-2
14:3036F4De Beule Julie - Coolman Nina (D1)Pauwels Lyn - Piatkowska Rodriguez Ewa (A2)21-1221-92-0
1/2 Finals
15:3037M1Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W30)Colson Martijn - Deroey Dennis (W31)15-2120-220-2
15:3038M3Douwen Bob - Urnaut Aljosa (W34)Paulides Joppe - Derom Roel (W35)21-1320-2215-112-1
15:3039F2Catry Maud - Vandesteene Els (W29)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W32)21-1422-248-151-2
15:3040F4Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W33)De Beule Julie - Coolman Nina (W36)21-1821-102-0
Finals
17:0041F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W39)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W40)14-2121-1615-102-1
18:0042M1Colson Martijn - Deroey Dennis (W37)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (W38)21-1921-152-0

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 80
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 72
Catry Maud - Vandesteene Els 64
De Beule Julie - Coolman Nina 64
Thys Hanne - Reul Océane 61
Pauwels Lyn - Piatkowska Rodriguez Ewa 61
Thielemans Britt - Verhulst Renée 56
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 56
Vercruysse Sien - Bondi Beba 53
Schaekers Hanne - Penders Lotte 53
Daniëls Bente - Mees Lana 45
Mertens Arianne - Hanzen Linda 45
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 32
Van Bree Stephanie - Van de Vyver Ilka 32
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 32
Hervent Linde - Brocatus Hannelore 32
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 32
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 32
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien 16
Simons Elien - Mathues Ina 16
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Colson Martijn - Deroey Dennis 80
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 72
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 64
Paulides Joppe - Derom Roel 64
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 61
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 56
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 56
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 56
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 53
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 53
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 45
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 45
Pirali Yannick - Deroo Sam 32
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 32
Cornelis Wannes - Devolder Laurens 32
Hoho Kristof - Willems Micha 32
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe 32
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 24
Deruyck Sander - Kermans Tim 24
Hermans Simon - Verschueren Tim 24
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 24
Van der Aa Yorven - Amelinckx Iggy 24
van Hest Dries - Ribbens Jelle 24
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 24
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 24
Muysewinkel Bauk - Malisse Florian 24
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter 24
Torfs Wesley - Proost Kristof 16
Degraeve Simon - Goedefroit Thomas 16
Lacour Jaan - Van Daele Andy 16
Vereecken Jonas - De Keyser Arne 16
Gielkens Maarten - Molemans Joris 16
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 16
Van Huffel Bart - Symoens Jonas 16
van looy jorik - Van Bostraeten Wannes 16
Browaeys Robrecht - Bormans Frederik 16
Peters Joran - Darras Arne 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Hoho Kristof - Willems Micha
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Colson Martijn - Deroey Dennis
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
Gielkens Maarten - Molemans Joris
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Van der Aa Yorven - Amelinckx Iggy
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Degraeve Simon - Goedefroit Thomas
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Hermans Simon - Verschueren Tim
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Deruyck Sander - Kermans Tim
Van Huffel Bart - Symoens Jonas
Pirali Yannick - Deroo Sam
Vereecken Jonas - De Keyser Arne
Browaeys Robrecht - Bormans Frederik
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Peters Joran - Darras Arne
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Lacour Jaan - Van Daele Andy
Cornelis Wannes - Devolder Laurens
Muysewinkel Bauk - Malisse Florian
van looy jorik - Van Bostraeten Wannes
Torfs Wesley - Proost Kristof
van Hest Dries - Ribbens Jelle
Paulides Joppe - Derom Roel

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Catry Maud - Vandesteene Els
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Daniëls Bente - Mees Lana
Schaekers Hanne - Penders Lotte
Hervent Linde - Brocatus Hannelore
Thys Hanne - Reul Océane
Pauwels Lyn - Piatkowska Rodriguez Ewa
Mertens Arianne - Hanzen Linda
Wittock Birthe - van Grinsven Leen
De Beule Julie - Coolman Nina
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Vercruysse Sien - Bondi Beba
Van Bree Stephanie - Van de Vyver Ilka
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien
Simons Elien - Mathues Ina