Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil |
18:00 | 1 | A | 1 | De Bruyne Lucca - Boost Inse (S1) | Deckx Lise - Stoops Flore (S12) | Nog niet gespeeld | Monden Flore - Hermans Emma |
18:00 | 2 | A | 2 | Smits Siska - Van Camp Jana (S5) | Jammaer Esmée - Dierickx Lissa (S8) | Nog niet gespeeld | Geenen Evelien - Van Doren Hanne |
18:00 | 3 | A | 3 | Van de Wouwer Mila Nore - Van Ingelghem Lisse (S4) | Geenen Liselot - Knight Charlotte (S9) | Nog niet gespeeld | Nicolai Arwen - Verreth Stella |
18:20 | 4 | B | 1 | Monden Flore - Hermans Emma (S2) | Verhaegen Diede - Caers Axelle (S11) | Nog niet gespeeld | De Bruyne Lucca - Boost Inse |
18:20 | 5 | B | 2 | Geenen Evelien - Van Doren Hanne (S6) | Willio Dylicia - Soentjens Marie (S7) | Nog niet gespeeld | Smits Siska - Van Camp Jana |
18:20 | 6 | B | 3 | Nicolai Arwen - Verreth Stella (S3) | Kuntze Eline - Borgmans Kato (S10) | Nog niet gespeeld | Van de Wouwer Mila Nore - Van Ingelghem Lisse |
18:40 | 7 | A | 1 | Geenen Liselot - Knight Charlotte (S9) | De Bruyne Lucca - Boost Inse (S1) | Nog niet gespeeld | Willio Dylicia - Soentjens Marie |
18:40 | 8 | A | 2 | Van de Wouwer Mila Nore - Van Ingelghem Lisse (S4) | Smits Siska - Van Camp Jana (S5) | Nog niet gespeeld | Verhaegen Diede - Caers Axelle |
18:40 | 9 | A | 3 | Deckx Lise - Stoops Flore (S12) | Jammaer Esmée - Dierickx Lissa (S8) | Nog niet gespeeld | Kuntze Eline - Borgmans Kato |
19:00 | 10 | B | 1 | Kuntze Eline - Borgmans Kato (S10) | Monden Flore - Hermans Emma (S2) | Nog niet gespeeld | Jammaer Esmée - Dierickx Lissa |
19:00 | 11 | B | 2 | Nicolai Arwen - Verreth Stella (S3) | Geenen Evelien - Van Doren Hanne (S6) | Nog niet gespeeld | Deckx Lise - Stoops Flore |
19:00 | 12 | B | 3 | Verhaegen Diede - Caers Axelle (S11) | Willio Dylicia - Soentjens Marie (S7) | Nog niet gespeeld | Geenen Liselot - Knight Charlotte |
19:20 | 13 | A | 1 | De Bruyne Lucca - Boost Inse (S1) | Jammaer Esmée - Dierickx Lissa (S8) | Nog niet gespeeld | Monden Flore - Hermans Emma |
19:20 | 14 | A | 2 | Deckx Lise - Stoops Flore (S12) | Van de Wouwer Mila Nore - Van Ingelghem Lisse (S4) | Nog niet gespeeld | Geenen Evelien - Van Doren Hanne |
19:20 | 15 | A | 3 | Geenen Liselot - Knight Charlotte (S9) | Smits Siska - Van Camp Jana (S5) | Nog niet gespeeld | Nicolai Arwen - Verreth Stella |
19:40 | 16 | B | 1 | Monden Flore - Hermans Emma (S2) | Willio Dylicia - Soentjens Marie (S7) | Nog niet gespeeld | De Bruyne Lucca - Boost Inse |
19:40 | 17 | B | 2 | Verhaegen Diede - Caers Axelle (S11) | Nicolai Arwen - Verreth Stella (S3) | Nog niet gespeeld | Smits Siska - Van Camp Jana |
19:40 | 18 | B | 3 | Kuntze Eline - Borgmans Kato (S10) | Geenen Evelien - Van Doren Hanne (S6) | Nog niet gespeeld | Van de Wouwer Mila Nore - Van Ingelghem Lisse |
20:00 | 19 | A | 1 | Smits Siska - Van Camp Jana (S5) | De Bruyne Lucca - Boost Inse (S1) | Nog niet gespeeld | Willio Dylicia - Soentjens Marie |
20:00 | 20 | A | 2 | Geenen Liselot - Knight Charlotte (S9) | Deckx Lise - Stoops Flore (S12) | Nog niet gespeeld | Verhaegen Diede - Caers Axelle |
20:00 | 21 | A | 3 | Jammaer Esmée - Dierickx Lissa (S8) | Van de Wouwer Mila Nore - Van Ingelghem Lisse (S4) | Nog niet gespeeld | Kuntze Eline - Borgmans Kato |
20:20 | 22 | B | 1 | Geenen Evelien - Van Doren Hanne (S6) | Monden Flore - Hermans Emma (S2) | Nog niet gespeeld | Jammaer Esmée - Dierickx Lissa |
20:20 | 23 | B | 2 | Kuntze Eline - Borgmans Kato (S10) | Verhaegen Diede - Caers Axelle (S11) | Nog niet gespeeld | Deckx Lise - Stoops Flore |
20:20 | 24 | B | 3 | Willio Dylicia - Soentjens Marie (S7) | Nicolai Arwen - Verreth Stella (S3) | Nog niet gespeeld | Geenen Liselot - Knight Charlotte |
20:40 | 25 | A | 1 | De Bruyne Lucca - Boost Inse (S1) | Van de Wouwer Mila Nore - Van Ingelghem Lisse (S4) | Nog niet gespeeld | Monden Flore - Hermans Emma |
20:40 | 26 | A | 2 | Jammaer Esmée - Dierickx Lissa (S8) | Geenen Liselot - Knight Charlotte (S9) | Nog niet gespeeld | Geenen Evelien - Van Doren Hanne |
20:40 | 27 | A | 3 | Smits Siska - Van Camp Jana (S5) | Deckx Lise - Stoops Flore (S12) | Nog niet gespeeld | Nicolai Arwen - Verreth Stella |
21:00 | 28 | B | 1 | Monden Flore - Hermans Emma (S2) | Nicolai Arwen - Verreth Stella (S3) | Nog niet gespeeld | De Bruyne Lucca - Boost Inse |
21:00 | 29 | B | 2 | Willio Dylicia - Soentjens Marie (S7) | Kuntze Eline - Borgmans Kato (S10) | Nog niet gespeeld | Smits Siska - Van Camp Jana |
21:00 | 30 | B | 3 | Geenen Evelien - Van Doren Hanne (S6) | Verhaegen Diede - Caers Axelle (S11) | Nog niet gespeeld | Van de Wouwer Mila Nore - Van Ingelghem Lisse |
Voor de 11de en 12de plaats: 1 set, 3 punten verschil |
21:40 | 31 | | 2 | Verliezer wedstrijd 27 | Verliezer wedstrijd 30 | Nog niet gespeeld | W28 |
Voor de 9de en 10de plaats: 1 set, 3 punten verschil |
21:40 | 32 | | 3 | Winnaar wedstrijd 27 | Winnaar wedstrijd 30 | Nog niet gespeeld | L33 |
Voor de 7de en 8ste plaats: 1 set, 3 punten verschil |
22:00 | 33 | | 1 | Verliezer wedstrijd 28 | Verliezer wedstrijd 29 | Nog niet gespeeld | L34 |
Voor de 5de en 6de plaats: 1 set, 3 punten verschil |
22:00 | 34 | | 2 | Winnaar wedstrijd 28 | Winnaar wedstrijd 29 | Nog niet gespeeld | L35 |
Voor de 3de en 4de plaats: 1 set, 3 punten verschil |
22:00 | 35 | | 3 | Verliezer wedstrijd 31 | Verliezer wedstrijd 32 | Nog niet gespeeld | L36 |
Voor 1ste en 2de plaats: 2 winnende sets |
22:20 | 36 | | 1 | Winnaar wedstrijd 31 | Winnaar wedstrijd 32 | Nog niet gespeeld | L37 |