MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY GENT-GAND


zaterdag 26 mei - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (S32)Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (S23)18-2120-220-2
08:302FM2van den Berg Peter - Dedeyne Leonis (S33)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S22)15-2117-210-2
08:303GM3Deruyck Sander - Kermans Tim (S34)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S21)21-1521-162-0
08:304DF4Lambrechts Karen - Van Belle Amber (S15)0-210-210-2
09:155DM1Vanneste Mathieu - van Hest Dries (S31)Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (S24)12-2120-220-2
09:156HM2Van der Aa Yorven - Van Daele Andy (S35)Cornelis Wannes - Devolder Laurens (S20)17-2116-210-2
09:157CM3Bekaert Hannes - Vercruysse Jop (S30)Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (S25)14-2117-210-2
09:158CF4Popa Anamaria - van Bellen Nicolien (S21)Eggen Sarah - Masset Magali (S16)21-1221-182-0
10:009EM1De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (L1)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S12)18-2113-210-2
10:0010FM2van den Berg Peter - Dedeyne Leonis (L2)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S13)19-2118-210-2
10:0011GM3Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (L3)Engels Stef - Sinnesael Jelle (S14)23-2519-210-2
10:0012DF4Baens Fleur - Devos Janne (S10)0-210-210-2
10:4513DM1Vanneste Mathieu - van Hest Dries (L5)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S11)10-2110-210-2
10:4514HM2Van der Aa Yorven - Van Daele Andy (L6)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S15)11-2110-210-2
10:4515CM3Bekaert Hannes - Vercruysse Jop (L7)Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (S10)13-2113-210-2
10:4516CF4Eggen Sarah - Masset Magali (L8)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S9)21-2321-1610-151-2
11:3017EM1Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (W1)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S12)17-2122-240-2
11:3018FM2De Pryck Laurens - Poot Tijs (W2)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S13)15-2112-210-2
11:3019GM3Deruyck Sander - Kermans Tim (W3)Engels Stef - Sinnesael Jelle (S14)14-2120-220-2
11:3020DF4Lambrechts Karen - Van Belle Amber (W4)Baens Fleur - Devos Janne (S10)15-2110-210-2
12:1521DM1Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (W5)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S11)21-1421-152-0
12:1522HM2Cornelis Wannes - Devolder Laurens (W6)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S15)18-2121-197-151-2
12:1523CM3Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (W7)Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (S10)16-2112-210-2
12:1524CF4Popa Anamaria - van Bellen Nicolien (W8)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S9)15-2121-198-151-2
13:0025AM1Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (S28)van looy jorik - Van Roy Denes  (S27)21-1821-152-0
13:0026JM2Peters Joran - Verleene Rens (S37)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S18)13-2123-250-2
13:0027#M3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 E)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (1 F)21-1721-132-0
13:0028AF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S19)Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (S18)18-2121-1813-151-2
13:4529BM1Symoens Jonas - Malfait Gilles (S29)Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S26)21-1722-202-0
13:4530IM2Gewehr Luca - Jacquemijns Jonas (S36)De Nys Willem - Torfs Wesley (S19)18-2121-1611-151-2
13:4531#F3Popa Anamaria - van Bellen Nicolien (2 C)Baens Fleur - Devos Janne (1 D)11-2117-210-2
13:4532#F4Hervent Linde - Brocatus Hannelore (1 C)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (2 D)21-1221-162-0
14:3033#M1Engels Stef - Sinnesael Jelle (1 G)Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (1 D)21-1821-112-0
14:3034#M2Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (1 H)Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (1 C)23-2514-210-2
14:3035BF3Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (S20)Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (S17)14-2112-210-2
14:3036FF4Delanote Justine - Cos Lien (S24)Daniëls Bente - Mees Lana (S13)12-2117-210-2
15:1537AM1van looy jorik - Van Roy Denes  (L25)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S8)15-2118-210-2
15:1538JM2Peters Joran - Verleene Rens (L26)Coucke Ward - Derom Roel (S17)18-2113-210-2
15:1539EF3Neyt Paulien - Gondry Sophie (S14)Schaekers Hanne - Penders Lotte (S23)21-1821-172-0
15:1540AF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (L28)Pauwels Lyn - Vandenabeele Annelies (S7)16-2114-210-2
16:0041BM1Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (L29)Christiaens Jens - Muysewinkel Bauk (S9)20-2221-230-2
16:0042IM2Gewehr Luca - Jacquemijns Jonas (L30)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S16)21-1719-2115-171-2
16:0043BF3Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (L35)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S8)11-2110-210-2
16:0044FF4Delanote Justine - Cos Lien (L36)Thys Hanne - Reul Océane (S12)10-219-210-2
16:4545AM1Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (W25)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S8)15-2118-210-2
16:4546JM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (W26)Coucke Ward - Derom Roel (S17)14-2116-210-2
16:4547EF3Schaekers Hanne - Penders Lotte (L39)Degrève Linde - de Jong Lobke (S11)21-1821-152-0
16:4548AF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (W28)Pauwels Lyn - Vandenabeele Annelies (S7)14-2118-210-2
17:3049BM1Symoens Jonas - Malfait Gilles (W29)Christiaens Jens - Muysewinkel Bauk (S9)15-2121-1811-151-2
17:3050IM2De Nys Willem - Torfs Wesley (W30)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S16)21-1516-2115-132-1
17:3051BF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (W35)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S8)11-2118-210-2
17:3052FF4Daniëls Bente - Mees Lana (W36)Thys Hanne - Reul Océane (S12)21-199-218-211-2
18:1553#M1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (1 A)Coucke Ward - Derom Roel (1 J)21-521-02-0
18:1554#M2Christiaens Jens - Muysewinkel Bauk (1 B)De Nys Willem - Torfs Wesley (1 I)19-2121-1415-92-1
18:1555EF3Neyt Paulien - Gondry Sophie (W39)Degrève Linde - de Jong Lobke (S11)21-1318-2115-92-1
18:1556#F4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (2 A)Thys Hanne - Reul Océane (1 F)10-2114-210-2
19:0057#F1Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (2 B)Neyt Paulien - Gondry Sophie (1 E)19-2116-210-2
19:0058#F3Van den vonder Lisa - Cools Sarah (1 B)Schaekers Hanne - Penders Lotte (2 E)21-1321-102-0
19:0059#F4Pauwels Lyn - Vandenabeele Annelies (1 A)Daniëls Bente - Mees Lana (2 F)21-1916-2115-171-2

zondag 27 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S8)Christiaens Jens - Muysewinkel Bauk (S9)18-2121-1315-112-1
08:302DM3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S5)Engels Stef - Sinnesael Jelle (S12)20-2215-210-2
08:303AF2Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S8)Baens Fleur - Devos Janne (S9)19-2114-210-2
08:304DF4Van den Broeck Isabel - Simons Lore (S5)Neyt Paulien - Gondry Sophie (S12)21-1421-192-0
09:155CM1Colson Martijn - Deroey Dennis (S6)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S11)21-1319-2115-82-1
09:156BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S7)Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (S10)21-1817-2115-102-1
09:157CF2Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S6)Daniëls Bente - Mees Lana (S11)8-2113-210-2
09:158BF4Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S7)Thys Hanne - Reul Océane (S10)18-2120-220-2
10:009AM1Christiaens Jens - Muysewinkel Bauk (L1)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S1)10-2121-1815-112-1
10:0010DM3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (L2)Douwen Bob - Van de Wielle Tim (S4)16-2121-1513-151-2
10:0011AF2Hervent Linde - Brocatus Hannelore (L3)Catry Maud - Vandesteene Els (S1)11-2115-210-2
10:0012DF4Neyt Paulien - Gondry Sophie (L4)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S4)22-2421-1813-151-2
10:4513CM1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (L5)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S3)16-2115-210-2
10:4514BM3Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (L6)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S2)15-2116-210-2
10:4515CF2Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (L7)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (S3)16-2116-210-2
10:4516BF4Van den vonder Lisa - Cools Sarah (L8)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S2)21-1221-162-0
11:3017AM1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (W1)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S1)16-2121-1613-151-2
11:3018DM3Engels Stef - Sinnesael Jelle (W2)Douwen Bob - Van de Wielle Tim (S4)14-2121-1712-151-2
11:3019AF2Baens Fleur - Devos Janne (W3)Catry Maud - Vandesteene Els (S1)21-1812-2111-151-2
11:3020DF4Van den Broeck Isabel - Simons Lore (W4)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S4)21-158-2115-171-2
12:1521CM1Colson Martijn - Deroey Dennis (W5)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S3)21-2319-210-2
12:1522BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W6)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S2)19-2114-210-2
12:1523CF2Daniëls Bente - Mees Lana (W7)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (S3)21-1715-216-151-2
12:1524BF4Thys Hanne - Reul Océane (W8)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S2)10-219-210-2
Place 9-11
13:0025M1Christiaens Jens - Muysewinkel Bauk (A3)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (D3)21-1916-2115-112-1
13:0026M3Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (B3)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (C3)21-1922-202-0
13:0027F2Hervent Linde - Brocatus Hannelore (A3)Neyt Paulien - Gondry Sophie (D3)21-1621-142-0
13:0028F4Thys Hanne - Reul Océane (B3)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (C3)17-2121-158-151-2
1/4 Finals
13:4529F1Catry Maud - Vandesteene Els (A1)Van den Broeck Isabel - Simons Lore (D2)16-2114-210-2
13:4530M3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (C1)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (B2)21-1916-2115-92-1
13:4531M2Steenhouwer Dries - Degrève Wim (A1)Engels Stef - Sinnesael Jelle (D2)19-2121-1515-92-1
13:4532F4Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (C1)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (B2)18-2122-2010-151-2
14:3033F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (B1)Daniëls Bente - Mees Lana (C2)21-1021-102-0
14:3034M3Douwen Bob - Van de Wielle Tim (D1)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (A2)12-2121-1612-151-2
14:3035M2Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (B1)Colson Martijn - Deroey Dennis (C2)19-2117-210-2
14:3036F4Wittock Birthe - van Grinsven Leen (D1)Baens Fleur - Devos Janne (A2)21-1721-182-0
1/2 Finals
15:3037M1Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (W30)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (W31)24-2221-162-0
15:3038M3Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W34)Colson Martijn - Deroey Dennis (W35)12-2122-2011-151-2
15:3039F2Van den Broeck Isabel - Simons Lore (W29)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W32)21-1521-192-0
15:3040F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W33)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (W36)21-721-132-0
Finals
17:0041F1Van den Broeck Isabel - Simons Lore (W39)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W40)17-218-210-2
18:0042M1Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (W37)Colson Martijn - Deroey Dennis (W38)16-2119-210-2

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 80
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 72
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 69
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 64
Daniëls Bente - Mees Lana 61
Baens Fleur - Devos Janne 61
Catry Maud - Vandesteene Els 56
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim 56
Hervent Linde - Brocatus Hannelore 53
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 48
Neyt Paulien - Gondry Sophie 45
Thys Hanne - Reul Océane 45
Pauwels Lyn - Vandenabeele Annelies 32
Schaekers Hanne - Penders Lotte 32
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 32
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien 32
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 32
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 32
Vercruysse Sien - Carpentier Celine 16
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 16
Eggen Sarah - Masset Magali 16
Degrève Linde - de Jong Lobke 16
Delanote Justine - Cos Lien 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Colson Martijn - Deroey Dennis 80
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 72
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 69
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 64
Engels Stef - Sinnesael Jelle 61
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 56
Douwen Bob - Van de Wielle Tim 56
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 56
Christiaens Jens - Muysewinkel Bauk 53
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen 53
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 45
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 40
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 32
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe 32
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 32
Coucke Ward - Derom Roel 32
De Nys Willem - Torfs Wesley 32
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 24
Symoens Jonas - Malfait Gilles 24
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter 24
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 24
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 24
Deruyck Sander - Kermans Tim 24
Cornelis Wannes - Devolder Laurens 24
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 24
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 24
van looy jorik - Van Roy Denes 16
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 16
Bekaert Hannes - Vercruysse Jop 16
Vanneste Mathieu - van Hest Dries 16
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 16
van den Berg Peter - Dedeyne Leonis 16
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 16
Van der Aa Yorven - Van Daele Andy 16
Gewehr Luca - Jacquemijns Jonas 16
Peters Joran - Verleene Rens 16

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Hervent Linde - Brocatus Hannelore
Wittock Birthe - van Grinsven Leen
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Catry Maud - Vandesteene Els
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Eggen Sarah - Masset Magali
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Neyt Paulien - Gondry Sophie
Degrève Linde - de Jong Lobke
Daniëls Bente - Mees Lana
Baens Fleur - Devos Janne
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien
Pauwels Lyn - Vandenabeele Annelies
Thys Hanne - Reul Océane
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn
Schaekers Hanne - Penders Lotte
Vercruysse Sien - Carpentier Celine
Delanote Justine - Cos Lien

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Engels Stef - Sinnesael Jelle
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Coucke Ward - Derom Roel
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Colson Martijn - Deroey Dennis
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Deruyck Sander - Kermans Tim
Vanneste Mathieu - van Hest Dries
Douwen Bob - Van de Wielle Tim
Bekaert Hannes - Vercruysse Jop
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter
Symoens Jonas - Malfait Gilles
Christiaens Jens - Muysewinkel Bauk
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
Cornelis Wannes - Devolder Laurens
Gewehr Luca - Jacquemijns Jonas
van looy jorik - Van Roy Denes
Peters Joran - Verleene Rens
De Nys Willem - Torfs Wesley
van den Berg Peter - Dedeyne Leonis
Van der Aa Yorven - Van Daele Andy