FINALES VLAAMS JEUGDKAMPIOENSCHAP U16 JONGENS

Regelement terug te vinden onder regelement Vlaamse jeugdkampioenschappen.

zondag 7 augustus - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poule 1 set - 3 punten verschil
09:001AM3Neyens Thomas - Neyens Michiel (S1)Van den Driessche Kenzo - Smeets Ibe (S9)21-130-01-0De Saedeleer Arnaud - Bolliou Tibe
09:002BM5Issaris Alexander - Vanhove Sem (S2)Leyen Tuur - Neel Sam (S11)21-170-01-0Verbeke Jitse - Rabaut Jona
09:003BM8Tavernier Ben - Pirlet Lowie (S3)Goossens Cas - Walkowski Cyprian (S10)21-70-01-0Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince
09:304AM3De Saedeleer Arnaud - Bolliou Tibe (S4)Nicolai Nio - Anzempamber Jelle (S8)21-120-01-0Issaris Alexander - Vanhove Sem
09:305BM5Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (S6)Leyen Tuur - Neel Sam (S11)21-70-01-0Tavernier Ben - Pirlet Lowie
09:306BM8Poelmans Wout - Gryncewicz Arne (S7)Goossens Cas - Walkowski Cyprian (S10)21-80-01-0Neyens Thomas - Neyens Michiel
10:007AM3Neyens Thomas - Neyens Michiel (S1)De Saedeleer Arnaud - Bolliou Tibe (S4)21-90-01-0Verbeke Jitse - Rabaut Jona
10:008BM5Issaris Alexander - Vanhove Sem (S2)Goossens Cas - Walkowski Cyprian (S10)21-130-01-0Nicolai Nio - Anzempamber Jelle
10:009BM8Tavernier Ben - Pirlet Lowie (S3)Leyen Tuur - Neel Sam (S11)21-100-01-0Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince
10:3010AM3Verbeke Jitse - Rabaut Jona (S5)Nicolai Nio - Anzempamber Jelle (S8)21-90-01-0Van den Driessche Kenzo - Smeets Ibe
10:3011BM5Poelmans Wout - Gryncewicz Arne (S7)Leyen Tuur - Neel Sam (S11)21-100-01-0Goossens Cas - Walkowski Cyprian
10:3012BM8Tavernier Ben - Pirlet Lowie (S3)Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (S6)21-140-01-0Issaris Alexander - Vanhove Sem
11:0013AM3Verbeke Jitse - Rabaut Jona (S5)Van den Driessche Kenzo - Smeets Ibe (S9)21-100-01-0De Saedeleer Arnaud - Bolliou Tibe
11:0014BM5Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (S6)Goossens Cas - Walkowski Cyprian (S10)21-160-01-0Tavernier Ben - Pirlet Lowie
11:0015BM8Issaris Alexander - Vanhove Sem (S2)Poelmans Wout - Gryncewicz Arne (S7)17-210-00-1Leyen Tuur - Neel Sam
11:3016AM3Neyens Thomas - Neyens Michiel (S1)Nicolai Nio - Anzempamber Jelle (S8)21-110-01-0Verbeke Jitse - Rabaut Jona
11:3017BM5Goossens Cas - Walkowski Cyprian (S10)Leyen Tuur - Neel Sam (S11)21-120-01-0Issaris Alexander - Vanhove Sem
11:3018BM8Tavernier Ben - Pirlet Lowie (S3)Poelmans Wout - Gryncewicz Arne (S7)21-180-01-0Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince
12:0019AM3De Saedeleer Arnaud - Bolliou Tibe (S4)Verbeke Jitse - Rabaut Jona (S5)21-140-01-0Goossens Cas - Walkowski Cyprian
12:0020BM5Issaris Alexander - Vanhove Sem (S2)Tavernier Ben - Pirlet Lowie (S3)6-210-00-1Neyens Thomas - Neyens Michiel
12:0021BM8Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (S6)Poelmans Wout - Gryncewicz Arne (S7)21-130-01-0Nicolai Nio - Anzempamber Jelle
12:3022AM3Nicolai Nio - Anzempamber Jelle (S8)Van den Driessche Kenzo - Smeets Ibe (S9)20-230-00-1Leyen Tuur - Neel Sam
12:3023AM5Neyens Thomas - Neyens Michiel (S1)Verbeke Jitse - Rabaut Jona (S5)21-110-01-0Tavernier Ben - Pirlet Lowie
12:3024BM8Issaris Alexander - Vanhove Sem (S2)Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (S6)14-210-00-1De Saedeleer Arnaud - Bolliou Tibe
13:0025AM3De Saedeleer Arnaud - Bolliou Tibe (S4)Van den Driessche Kenzo - Smeets Ibe (S9)21-100-01-01
KRUISING ( 2 winnende sets - 2 punten verschil)
13:3026#M3Verbeke Jitse - Rabaut Jona (3A)Issaris Alexander - Vanhove Sem (4B)21-921-112-0De Saedeleer Arnaud - Bolliou Tibe
13:3027#M5Van den Driessche Kenzo - Smeets Ibe (4A)Poelmans Wout - Gryncewicz Arne (3B)12-2121-1515-102-1Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince
14:3028#M3De Saedeleer Arnaud - Bolliou Tibe (2A)Tavernier Ben - Pirlet Lowie (1B)18-2114-210-2Verbeke Jitse - Rabaut Jona
14:3029#M5Neyens Thomas - Neyens Michiel (1A)Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (2B)21-1221-92-0Van den Driessche Kenzo - Smeets Ibe
Plaats 7/8 (2 winnende sets - 2 punten verschil)
15:3030#M3Issaris Alexander - Vanhove Sem (L26)Poelmans Wout - Gryncewicz Arne (L27)18-2121-138-151-2Poelmans Wout - Gryncewicz Arne
Plaats 5/6 (2 winnende sets - 2 punten verschil)
15:3031#M5Verbeke Jitse - Rabaut Jona (W26)Van den Driessche Kenzo - Smeets Ibe (W27)18-2121-1815-132-1De Saedeleer Arnaud - Bolliou Tibe
Plaats 3/4 (2 winnende sets - 2 punten verschil)
16:3032#M3De Saedeleer Arnaud - Bolliou Tibe (L28)Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (L29)21-821-142-0Van den Driessche Kenzo - Smeets Ibe
Plaats 1/2 (2 winnende sets - 2 punten verschil)
16:3033#M5Tavernier Ben - Pirlet Lowie (W28)Neyens Thomas - Neyens Michiel (W29)9-2115-210-2Issaris Alexander - Vanhove Sem
Plaats 9-10-11 (2 winnende sets - 2 punten verschil) begin van de poule 13:30 einde +/- 16u30
17:0034CM8Nicolai Nio - Anzempamber Jelle (5A)Goossens Cas - Walkowski Cyprian (5B)15-2118-210-2Leyen Tuur - Neel Sam
18:0035CM8Nicolai Nio - Anzempamber Jelle (5A)Leyen Tuur - Neel Sam (6B)22-2021-162-0Goossens Cas - Walkowski Cyprian
19:0036CM8Goossens Cas - Walkowski Cyprian (5B)Leyen Tuur - Neel Sam (6B)21-1916-2113-151-2Nicolai Nio - Anzempamber Jelle

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Neyens Thomas - Neyens Michiel 49
Tavernier Ben - Pirlet Lowie 44
De Saedeleer Arnaud - Bolliou Tibe 39
Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince 37
Verbeke Jitse - Rabaut Jona 34
Van den Driessche Kenzo - Smeets Ibe 32
Poelmans Wout - Gryncewicz Arne 29
Issaris Alexander - Vanhove Sem 27
Goossens Cas - Walkowski Cyprian 25
Nicolai Nio - Anzempamber Jelle 23
Leyen Tuur - Neel Sam 21

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 Neyens Thomas - Neyens Michiel 1170
2 Issaris Alexander - Vanhove Sem 858
3 Tavernier Ben - Pirlet Lowie 737
4 De Saedeleer Arnaud - Bolliou Tibe 726
5 Verbeke Jitse - Rabaut Jona 653
6 Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince 643
7 Poelmans Wout - Gryncewicz Arne 604
8 Nicolai Nio - Anzempamber Jelle 580
9 Van den Driessche Kenzo - Smeets Ibe 561
10 Goossens Cas - Walkowski Cyprian 498
11 Leyen Tuur - Neel Sam 476