FINALES VLAAMS JEUGDKAMPIOENSCHAP U18 MEISJES

Regelement terug te vinden onder regelement Vlaamse jeugdkampioenschappen.

zondag 7 augustus - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poule 1 set - 3 punten verschil
09:001AF1Henckens Lenne - Goossen Silke (S1)Pass Hannelore - Dumont Emma (S16)0-210-00-1Leyssens Zoë - Coppens Elli
09:002BF4Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (S2)Peeters Noa - Vermeir Fiene (S15)28-310-00-1Timmerman Mirte - Vandenabeele Lea
09:003CF7Soons Jitske - Saes Maartje (S3)Denoo Femke - Verrewaere Margot (S14)21-50-01-0Pareyn Lotte - Hollevoet Nore
09:004DF9Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (S4)Schroyen Michelle - Paulus Kirsten (S13)21-50-01-0Aspeslagh Marie - VAN BELLE Hanne
09:305AF1Leyssens Zoë - Coppens Elli (S8)Hemelings Tracey - Kokke Céleste (S9)21-240-00-1Henckens Lenne - Goossen Silke
09:306BF4Timmerman Mirte - Vandenabeele Lea (S7)Verhelst Liese - Thant Lente (S10)21-160-01-0Hillen Kato - Vervloet Anne-Line
09:307CF7Pareyn Lotte - Hollevoet Nore (S6)Peeters Fran - Vandeberg Siene (S11)21-30-01-0Soons Jitske - Saes Maartje
09:308DF9Aspeslagh Marie - VAN BELLE Hanne (S5)De Clercq Lotte - De Clercq Eline (S12)21-20-01-0Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte
10:009AF1Henckens Lenne - Goossen Silke (S1)Hemelings Tracey - Kokke Céleste (S9)14-210-00-1Leyssens Zoë - Coppens Elli
10:0010BF4Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (S2)Verhelst Liese - Thant Lente (S10)21-130-01-0Timmerman Mirte - Vandenabeele Lea
10:0011CF7Soons Jitske - Saes Maartje (S3)Peeters Fran - Vandeberg Siene (S11)21-20-01-0Pareyn Lotte - Hollevoet Nore
10:0012DF9Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (S4)De Clercq Lotte - De Clercq Eline (S12)21-150-01-0Aspeslagh Marie - VAN BELLE Hanne
10:3013AF1Leyssens Zoë - Coppens Elli (S8)Pass Hannelore - Dumont Emma (S16)7-210-00-1Henckens Lenne - Goossen Silke
10:3014BF4Timmerman Mirte - Vandenabeele Lea (S7)Peeters Noa - Vermeir Fiene (S15)21-180-01-0Hillen Kato - Vervloet Anne-Line
10:3015CF7Pareyn Lotte - Hollevoet Nore (S6)Denoo Femke - Verrewaere Margot (S14)26-290-00-1Soons Jitske - Saes Maartje
10:3016DF9Aspeslagh Marie - VAN BELLE Hanne (S5)Schroyen Michelle - Paulus Kirsten (S13)21-90-01-0Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte
11:0017AF1Henckens Lenne - Goossen Silke (S1)Leyssens Zoë - Coppens Elli (S8)17-210-00-1Hemelings Tracey - Kokke Céleste
11:0018BF4Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (S2)Timmerman Mirte - Vandenabeele Lea (S7)21-170-01-0Verhelst Liese - Thant Lente
11:0019CF7Soons Jitske - Saes Maartje (S3)Pareyn Lotte - Hollevoet Nore (S6)21-150-01-0Peeters Fran - Vandeberg Siene
11:0020DF9Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (S4)Aspeslagh Marie - VAN BELLE Hanne (S5)8-210-00-1De Clercq Lotte - De Clercq Eline
11:3021AF1Hemelings Tracey - Kokke Céleste (S9)Pass Hannelore - Dumont Emma (S16)10-210-00-1Henckens Lenne - Goossen Silke
11:3022BF4Verhelst Liese - Thant Lente (S10)Peeters Noa - Vermeir Fiene (S15)17-210-00-1Hillen Kato - Vervloet Anne-Line
11:3023CF7Peeters Fran - Vandeberg Siene (S11)Denoo Femke - Verrewaere Margot (S14)5-210-00-1Soons Jitske - Saes Maartje
11:3024DF9De Clercq Lotte - De Clercq Eline (S12)Schroyen Michelle - Paulus Kirsten (S13)21-80-01-0Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte
kruising 1 set - 3 punten verschil
12:0025#F1Leyssens Zoë - Coppens Elli (3A)Schroyen Michelle - Paulus Kirsten (4D)21-30-01-0Pass Hannelore - Dumont Emma
12:0026#F4Peeters Noa - Vermeir Fiene (3B)Peeters Fran - Vandeberg Siene (4C)21-90-01-0Hillen Kato - Vervloet Anne-Line
12:0027#F7Pareyn Lotte - Hollevoet Nore (3C)Verhelst Liese - Thant Lente (4B)21-130-01-0Soons Jitske - Saes Maartje
12:0028#F9De Clercq Lotte - De Clercq Eline (3D)Henckens Lenne - Goossen Silke (4A)21-130-01-0Aspeslagh Marie - VAN BELLE Hanne
12:3029#F1Pass Hannelore - Dumont Emma (1A)Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (2D)21-120-01-0Leyssens Zoë - Coppens Elli
12:3030#F4Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (1B)Denoo Femke - Verrewaere Margot (2C)21-80-01-0Peeters Noa - Vermeir Fiene
12:3031#F7Soons Jitske - Saes Maartje (1C)Timmerman Mirte - Vandenabeele Lea (2B)21-100-01-0Pareyn Lotte - Hollevoet Nore
12:3032#F9Aspeslagh Marie - VAN BELLE Hanne (1D)Hemelings Tracey - Kokke Céleste (2A)18-210-00-13S
plaats 13-14-15-16 / 2 winnende sets - 2 punten verschil
13:0033#F1Schroyen Michelle - Paulus Kirsten (L25)Peeters Fran - Vandeberg Siene (L26)16-219-210-2Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte
13:0034#F4Verhelst Liese - Thant Lente (L27)Henckens Lenne - Goossen Silke (L28)21-1921-72-0Denoo Femke - Verrewaere Margot
plaats 9-10-11-12 / 2 winnende sets - 2 punten verschil
13:0035#F7Leyssens Zoë - Coppens Elli (W25)Peeters Noa - Vermeir Fiene (W26)21-1923-2511-151-2Timmerman Mirte - Vandenabeele Lea
13:0036#F9Pareyn Lotte - Hollevoet Nore (W27)De Clercq Lotte - De Clercq Eline (W28)16-2121-1512-151-2Aspeslagh Marie - VAN BELLE Hanne
plaats 5-6-7-8 / 2 winnende sets - 2 punten verschil
14:0037#F1Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (L29)Denoo Femke - Verrewaere Margot (L30)21-1821-102-0Schroyen Michelle - Paulus Kirsten
14:0038#F4Timmerman Mirte - Vandenabeele Lea (L31)Aspeslagh Marie - VAN BELLE Hanne (L32)15-2112-210-2Verhelst Liese - Thant Lente
plaats 1-2-3-4 / 2 winnende sets - 2 punten verschil
14:0039#F7Pass Hannelore - Dumont Emma (W29)Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (W30)22-2021-112-0Leyssens Zoë - Coppens Elli
14:0040#F9Soons Jitske - Saes Maartje (W31)Hemelings Tracey - Kokke Céleste (W32)21-1214-2115-72-1Pareyn Lotte - Hollevoet Nore
Plaats 15/16
15:0041#F1Schroyen Michelle - Paulus Kirsten (L33)Henckens Lenne - Goossen Silke (L34)7-215-210-2Timmerman Mirte - Vandenabeele Lea
Plaats 13/14 - 2 winnende sets - 2 punten verschil
15:0042#F4Peeters Fran - Vandeberg Siene (W33)Verhelst Liese - Thant Lente (W34)6-216-210-2Aspeslagh Marie - VAN BELLE Hanne
Plaats 11/12 - 2 winnende sets - 2 punten verschil
15:0043#F7Leyssens Zoë - Coppens Elli (L35)Pareyn Lotte - Hollevoet Nore (L36)16-2115-210-2Hemelings Tracey - Kokke Céleste
Plaats 9/10 - 2 winnende sets - 2 punten verschil
15:0044#F9Peeters Noa - Vermeir Fiene (W35)De Clercq Lotte - De Clercq Eline (W36)21-1717-2115-92-1Soons Jitske - Saes Maartje
Plaats 7/8 - 2 winnende sets - 2 punten verschil
16:0045#F1Denoo Femke - Verrewaere Margot (L37)Timmerman Mirte - Vandenabeele Lea (L38)13-2113-210-2Henckens Lenne - Goossen Silke
Plaats 5/6 - 2 winnende sets - 2 punten verschil
16:0046#F4Aspeslagh Marie - VAN BELLE Hanne (W38)Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (W37)11-2119-210-2Verhelst Liese - Thant Lente
Plaats 3/4 - 2 winnende sets - 2 punten verschil
16:0047#F7Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (L39)Hemelings Tracey - Kokke Céleste (L40)21-021-02-0Pareyn Lotte - Hollevoet Nore
Plaats 1/2 - 2 winnende sets - 2 punten verschil
16:0048#F9Pass Hannelore - Dumont Emma (W39)Soons Jitske - Saes Maartje (W40)21-1021-92-0De Clercq Lotte - De Clercq Eline

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Pass Hannelore - Dumont Emma 70
Soons Jitske - Saes Maartje 63
Hillen Kato - Vervloet Anne-Line 56
Hemelings Tracey - Kokke Céleste 53
Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte 49
Aspeslagh Marie - VAN BELLE Hanne 46
Timmerman Mirte - Vandenabeele Lea 42
Denoo Femke - Verrewaere Margot 39
Peeters Noa - Vermeir Fiene 36
De Clercq Lotte - De Clercq Eline 33
Pareyn Lotte - Hollevoet Nore 31
Leyssens Zoë - Coppens Elli 28
Verhelst Liese - Thant Lente 26
Peeters Fran - Vandeberg Siene 25
Henckens Lenne - Goossen Silke 23
Schroyen Michelle - Paulus Kirsten 21

Ingeschreven ploegen - Dames

Positie Ploeg Punten
1 Henckens Lenne - Goossen Silke 1265
2 Hillen Kato - Vervloet Anne-Line 1090
3 Soons Jitske - Saes Maartje 1060
4 Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte 1055
5 Aspeslagh Marie - VAN BELLE Hanne 1005
6 Pareyn Lotte - Hollevoet Nore 936
7 Timmerman Mirte - Vandenabeele Lea 934
8 Leyssens Zoë - Coppens Elli 932
9 Hemelings Tracey - Kokke Céleste 930
10 Verhelst Liese - Thant Lente 784
11 Peeters Fran - Vandeberg Siene 779
12 De Clercq Lotte - De Clercq Eline 653
13 Denoo Femke - Verrewaere Margot 583
14 Schroyen Michelle - Paulus Kirsten 577
15 Peeters Noa - Vermeir Fiene 502
16 Pass Hannelore - Dumont Emma 470