FINALES VLAAMS JEUGDKAMPIOENSCHAP U14 MEISJES

Regelement terug te vinden onder regelement Vlaamse jeugdkampioenschappen.

zondag 7 augustus - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
poule 1 set - 3 punten verschil
09:001AF2Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S1)Jonckheere Lena - Eyland Camille (S12)21-00-01-0Hillen Janne - Schoonis Wies
09:002BF6Elsen Leana - Skutta Elodie (S2)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S11)21-180-01-0Tummers Sophie - Hertogs Elle
09:003BF10Vervloet Simone - Joosen Ella (S3)Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (S10)21-170-01-0Issaris Zarah - Paulus Anne-Katrien
09:304AF2Hillen Janne - Schoonis Wies (S4)Nicolai Arwen - Van Camp Jana (S9)21-180-01-0Muraca La Vie - Muraca Jolie
09:305AF6Poelmans Lien - Van Hout Joke (S5)Tavernier Nina - Versavel Yune (S8)21-140-01-0Jonckheere Lena - Eyland Camille
09:306BF10Tummers Sophie - Hertogs Elle (S6)Issaris Zarah - Paulus Anne-Katrien (S7)21-80-01-0Elsen Leana - Skutta Elodie
10:007BF2Tummers Sophie - Hertogs Elle (S6)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S11)12-210-00-1Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte
10:008AF6Poelmans Lien - Van Hout Joke (S5)Jonckheere Lena - Eyland Camille (S12)21-00-01-0Hillen Janne - Schoonis Wies
10:009AF10Tavernier Nina - Versavel Yune (S8)Nicolai Arwen - Van Camp Jana (S9)21-180-01-0Muraca La Vie - Muraca Jolie
10:3010BF2Issaris Zarah - Paulus Anne-Katrien (S7)Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (S10)5-210-00-1Tummers Sophie - Hertogs Elle
10:3011BF6Elsen Leana - Skutta Elodie (S2)Vervloet Simone - Joosen Ella (S3)7-210-00-1van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
10:3012AF10Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S1)Hillen Janne - Schoonis Wies (S4)10-210-00-1Poelmans Lien - Van Hout Joke
11:0013AF2Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S1)Nicolai Arwen - Van Camp Jana (S9)21-80-01-0Tavernier Nina - Versavel Yune
11:0014BF6Elsen Leana - Skutta Elodie (S2)Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (S10)2-210-00-1Vervloet Simone - Joosen Ella
11:0015BF10Issaris Zarah - Paulus Anne-Katrien (S7)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S11)9-210-00-1Tummers Sophie - Hertogs Elle
11:3016AF2Tavernier Nina - Versavel Yune (S8)Jonckheere Lena - Eyland Camille (S12)21-00-01-0Muraca La Vie - Muraca Jolie
11:3017AF6Hillen Janne - Schoonis Wies (S4)Poelmans Lien - Van Hout Joke (S5)21-150-01-0Nicolai Arwen - Van Camp Jana
11:3018BF10Vervloet Simone - Joosen Ella (S3)Tummers Sophie - Hertogs Elle (S6)21-70-01-0Elsen Leana - Skutta Elodie
12:0019BF2Vervloet Simone - Joosen Ella (S3)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S11)21-130-01-0Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte
12:0020AF6Hillen Janne - Schoonis Wies (S4)Jonckheere Lena - Eyland Camille (S12)21-00-01-0Muraca La Vie - Muraca Jolie
12:0021AF10Poelmans Lien - Van Hout Joke (S5)Nicolai Arwen - Van Camp Jana (S9)21-110-01-0Tavernier Nina - Versavel Yune
12:3022BF2Tummers Sophie - Hertogs Elle (S6)Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (S10)13-210-00-1Vervloet Simone - Joosen Ella
12:3023BF6Elsen Leana - Skutta Elodie (S2)Issaris Zarah - Paulus Anne-Katrien (S7)21-100-01-0van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
12:3024AF10Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S1)Tavernier Nina - Versavel Yune (S8)21-110-01-0Jonckheere Lena - Eyland Camille
13:0025AF2Nicolai Arwen - Van Camp Jana (S9)Jonckheere Lena - Eyland Camille (S12)21-00-01-0Poelmans Lien - Van Hout Joke
13:0026BF6Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (S10)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S11)22-190-01-0Elsen Leana - Skutta Elodie
13:0027BF10Vervloet Simone - Joosen Ella (S3)Issaris Zarah - Paulus Anne-Katrien (S7)21-110-01-0Tummers Sophie - Hertogs Elle
13:3028AF2Hillen Janne - Schoonis Wies (S4)Tavernier Nina - Versavel Yune (S8)21-190-01-0Nicolai Arwen - Van Camp Jana
13:3029AF6Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S1)Poelmans Lien - Van Hout Joke (S5)19-220-00-1Jonckheere Lena - Eyland Camille
13:3030BF10Elsen Leana - Skutta Elodie (S2)Tummers Sophie - Hertogs Elle (S6)19-220-00-1Vervloet Simone - Joosen Ella
kruising 1 set - 3 punten verschil
14:0031#F2Jonckheere Lena - Eyland Camille (6A)Elsen Leana - Skutta Elodie (5B)0-210-00-1Tummers Sophie - Hertogs Elle
14:0032#F6Issaris Zarah - Paulus Anne-Katrien (6B)Nicolai Arwen - Van Camp Jana (6A)8-210-00-1Poelmans Lien - Van Hout Joke
14:0033#F10Tavernier Nina - Versavel Yune (4A)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (3B)17-210-00-1Hillen Janne - Schoonis Wies
14:3034#F2Tummers Sophie - Hertogs Elle (4B)Muraca La Vie - Muraca Jolie  (3A)11-210-00-1Jonckheere Lena - Eyland Camille
14:3035#F6Poelmans Lien - Van Hout Joke (2A)Vervloet Simone - Joosen Ella (1B)16-210-00-1Issaris Zarah - Paulus Anne-Katrien
14:3036#F10Hillen Janne - Schoonis Wies (1A)Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (2B)21-70-01-0Tavernier Nina - Versavel Yune
Plaats 11/12 ( 2 winnende sets - 2 punten verschil )
15:0037#F2Jonckheere Lena - Eyland Camille (L31)Issaris Zarah - Paulus Anne-Katrien (L32)0-210-210-2van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
Plaats 9/10 ( 2 winnende sets - 2 punten verschil )
15:0038#F6Elsen Leana - Skutta Elodie (W31)Nicolai Arwen - Van Camp Jana (W32)13-2121-1315-72-1Muraca La Vie - Muraca Jolie
Plaats 7/8 ( 2 winnende sets - 2 punten verschil )
15:0039#F10Tavernier Nina - Versavel Yune (L33)Tummers Sophie - Hertogs Elle (L34)14-2113-210-2Poelmans Lien - Van Hout Joke
Plaats 5/6 ( 2 winnende sets - 2 punten verschil )
16:0040#F2van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (W33)Muraca La Vie - Muraca Jolie  (W34)13-218-210-2Jonckheere Lena - Eyland Camille
Plaats 3/4 ( 2 winnende sets - 2 punten verschil )
16:0041#F6Poelmans Lien - Van Hout Joke (L35)Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (L36)21-1121-152-0Elsen Leana - Skutta Elodie
Plaats 1/2 ( 2 winnende sets - 2 punten verschil )
16:0042#F10Vervloet Simone - Joosen Ella (W35)Hillen Janne - Schoonis Wies (W36)8-2121-1920-182-1Nicolai Arwen - Van Camp Jana

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Vervloet Simone - Joosen Ella 34
Hillen Janne - Schoonis Wies 31
Poelmans Lien - Van Hout Joke 27
Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte 26
Muraca La Vie - Muraca Jolie 24
van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie 22
Tummers Sophie - Hertogs Elle 21
Tavernier Nina - Versavel Yune 19
Elsen Leana - Skutta Elodie 18
Nicolai Arwen - Van Camp Jana 16
Tummers Sophie - Hertogs Elle 15
Tavernier Nina - Versavel Yune 14

Ingeschreven ploegen - Dames

Positie Ploeg Punten
1 Muraca La Vie - Muraca Jolie 785
2 Elsen Leana - Skutta Elodie 695
3 Vervloet Simone - Joosen Ella 682
4 Hillen Janne - Schoonis Wies 671
5 Poelmans Lien - Van Hout Joke 661
6 Tummers Sophie - Hertogs Elle 450
7 Issaris Zarah - Paulus Anne-Katrien 443
8 Tavernier Nina - Versavel Yune 433
9 Nicolai Arwen - Van Camp Jana 430
10 Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte 415
11 van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie 370
12 Jonckheere Lena - Eyland Camille 274