FINALES VLAAMS JEUGDKAMPIOENSCHAP U18 JONGENS

Regelement terug te vinden onder regelement Vlaamse jeugdkampioenschappen.

zaterdag 6 augustus - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
10:001AM4Neyens Thomas - Neyens Michiel (S1)Van Rooy Kobe - Cools Giel (S9)21-100-01-0Issaris Alexander - Vanhove Sem
10:002AM7Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo (S4)Leyen Tuur - Neel Sam (S8)21-120-01-0Issaris Alexander - Vanhove Sem
10:003BM8Humblet Alexy - Hendrikx Daan (S2)Deblaere Michiel - Haelewyn Florian (S7)21-110-01-0Willems Casper - Looverie Arjen
10:304AM4Neyens Thomas - Neyens Michiel (S1)Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo (S4)15-210-00-1Van Rooy Kobe - Cools Giel
10:305AM7Issaris Alexander - Vanhove Sem (S5)Leyen Tuur - Neel Sam (S8)21-100-01-0Van Rooy Kobe - Cools Giel
10:306BM8Willems Casper - Looverie Arjen (S3)De Bruyn Emiel - Coene Garben (S6)20-230-00-1Humblet Alexy - Hendrikx Daan
11:007AM4Issaris Alexander - Vanhove Sem (S5)Van Rooy Kobe - Cools Giel (S9)12-210-00-1Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo
11:008AM7Neyens Thomas - Neyens Michiel (S1)Leyen Tuur - Neel Sam (S8)21-40-01-0Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo
11:009BM8Humblet Alexy - Hendrikx Daan (S2)De Bruyn Emiel - Coene Garben (S6)21-120-01-0Deblaere Michiel - Haelewyn Florian
11:3010AM4Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo (S4)Issaris Alexander - Vanhove Sem (S5)21-90-01-0Neyens Thomas - Neyens Michiel
11:3011AM7Leyen Tuur - Neel Sam (S8)Van Rooy Kobe - Cools Giel (S9)9-210-00-1Neyens Thomas - Neyens Michiel
11:3012BM8Willems Casper - Looverie Arjen (S3)Deblaere Michiel - Haelewyn Florian (S7)21-130-01-0De Bruyn Emiel - Coene Garben
12:0013AM4Neyens Thomas - Neyens Michiel (S1)Issaris Alexander - Vanhove Sem (S5)21-110-01-0Van Rooy Kobe - Cools Giel
12:0014BM7Humblet Alexy - Hendrikx Daan (S2)Willems Casper - Looverie Arjen (S3)24-210-01-0Leyen Tuur - Neel Sam
12:0015BM8De Bruyn Emiel - Coene Garben (S6)Deblaere Michiel - Haelewyn Florian (S7)22-190-01-0Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo
12:3016AM0Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo (S4)Van Rooy Kobe - Cools Giel (S9)21-130-01-0Willems Casper - Looverie Arjen
KRUISING ( 2 winnende sets - 2 punten verschil )
13:0017#M4Van Rooy Kobe - Cools Giel (3A)Deblaere Michiel - Haelewyn Florian (4B)12-2116-210-2Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo
13:0018#M7Issaris Alexander - Vanhove Sem (4A)Willems Casper - Looverie Arjen (3B)3-218-210-2Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo
13:0019#M9Neyens Thomas - Neyens Michiel (2A)Humblet Alexy - Hendrikx Daan (1B)15-2119-210-2De Bruyn Emiel - Coene Garben
14:0020#M4Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo (1A)De Bruyn Emiel - Coene Garben (2B)21-1021-102-0Van Rooy Kobe - Cools Giel
Plaats 7/8/9
14:0021M7Van Rooy Kobe - Cools Giel (L17)Issaris Alexander - Vanhove Sem (L18)21-1019-2115-92-1Leyen Tuur - Neel Sam
14:0022M8Leyen Tuur - Neel Sam (5A)Issaris Alexander - Vanhove Sem (L21)20-2218-210-2Van Rooy Kobe - Cools Giel
Plaats 5/6
15:0023M8Deblaere Michiel - Haelewyn Florian (W17)Willems Casper - Looverie Arjen (W18)17-2115-210-2Van Rooy Kobe - Cools Giel
Plaats 3/4
15:0024M7Neyens Thomas - Neyens Michiel (L19)De Bruyn Emiel - Coene Garben (L20)21-1614-2115-112-1Van Rooy Kobe - Cools Giel
Plaats 1/2
15:0025M4Humblet Alexy - Hendrikx Daan (W19)Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo (W20)21-1421-152-0Issaris Alexander - Vanhove Sem

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Humblet Alexy - Hendrikx Daan 70
Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo 63
Neyens Thomas - Neyens Michiel 56
De Bruyn Emiel - Coene Garben 53
Willems Casper - Looverie Arjen 49
Deblaere Michiel - Haelewyn Florian 46
Van Rooy Kobe - Cools Giel 42
Issaris Alexander - Vanhove Sem 39
Leyen Tuur - Neel Sam 36

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 Neyens Thomas - Neyens Michiel 1170
2 Humblet Alexy - Hendrikx Daan 1116
3 Willems Casper - Looverie Arjen 1090
4 Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo 1065
5 Issaris Alexander - Vanhove Sem 858
6 De Bruyn Emiel - Coene Garben 798
7 Deblaere Michiel - Haelewyn Florian 690
8 Leyen Tuur - Neel Sam 476
9 Van Rooy Kobe - Cools Giel 224