FINALES VLAAMS JEUGDKAMPIOENSCHAP U14 JONGENS

Regelement terug te vinden onder regelement Vlaamse jeugdkampioenschappen.

zaterdag 6 augustus - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
poule ( 1 set - 3 punten verschil )
10:001AM3Soete Noah - Rauwoens Joppe (S1)Janssens Kobe - De Vijlder Rowan (S8)21-20-01-0Deschamps Victor - Leybaert Bram
10:002BM5Stassen Lennert - Chyrva Artem (S2)Rymen Thomas - Van Hoof Daan (S7)19-220-00-1Lambert Lars - Mertens Fre
10:303AM3Deschamps Victor - Leybaert Bram  (S4)Verbeke Tieme - Rabaut Siebe (S5)21-160-01-0Soete Noah - Rauwoens Joppe
10:304BM5Lambert Lars - Mertens Fre (S3)Bartholomees Arne - Bartholomees Staf (S6)21-70-01-0Stassen Lennert - Chyrva Artem
11:005AM3Deschamps Victor - Leybaert Bram  (S4)Janssens Kobe - De Vijlder Rowan (S8)21-120-01-0Verbeke Tieme - Rabaut Siebe
11:006BM5Lambert Lars - Mertens Fre (S3)Rymen Thomas - Van Hoof Daan (S7)11-210-00-1Bartholomees Arne - Bartholomees Staf
11:307AM3Soete Noah - Rauwoens Joppe (S1)Verbeke Tieme - Rabaut Siebe (S5)21-60-01-0Janssens Kobe - De Vijlder Rowan
11:308BM5Stassen Lennert - Chyrva Artem (S2)Bartholomees Arne - Bartholomees Staf (S6)21-80-01-0Rymen Thomas - Van Hoof Daan
12:009AM3Soete Noah - Rauwoens Joppe (S1)Deschamps Victor - Leybaert Bram  (S4)21-110-01-0Verbeke Tieme - Rabaut Siebe
12:0010BM5Stassen Lennert - Chyrva Artem (S2)Lambert Lars - Mertens Fre (S3)25-280-00-1Rymen Thomas - Van Hoof Daan
12:3011AM3Verbeke Tieme - Rabaut Siebe (S5)Janssens Kobe - De Vijlder Rowan (S8)21-00-01-0Soete Noah - Rauwoens Joppe
12:3012BM5Bartholomees Arne - Bartholomees Staf (S6)Rymen Thomas - Van Hoof Daan (S7)4-210-00-1Stassen Lennert - Chyrva Artem
kruising ( 2 winnende sets - 2 punten verschil)
13:0013#M3Verbeke Tieme - Rabaut Siebe (3A)Bartholomees Arne - Bartholomees Staf (4B)21-1921-132-0Soete Noah - Rauwoens Joppe
13:0014#M5Janssens Kobe - De Vijlder Rowan (4A)Stassen Lennert - Chyrva Artem (3B)0-210-210-2Lambert Lars - Mertens Fre
14:0015#M3Deschamps Victor - Leybaert Bram  (2A)Rymen Thomas - Van Hoof Daan (1B)10-2118-210-2Bartholomees Arne - Bartholomees Staf
14:0016#M5Soete Noah - Rauwoens Joppe (1A)Lambert Lars - Mertens Fre (2B)21-1021-182-0Verbeke Tieme - Rabaut Siebe
Plaats 7/8 ( 2 winnende sets - 2 punten verschil)
15:0017#M3Bartholomees Arne - Bartholomees Staf (L13)Janssens Kobe - De Vijlder Rowan (L14)21-021-02-0Soete Noah - Rauwoens Joppe
Plaats 5/6 ( 2 winnende sets - 2 punten verschil)
15:0018#M5Verbeke Tieme - Rabaut Siebe (W13)Stassen Lennert - Chyrva Artem (W14)17-219-210-2Rymen Thomas - Van Hoof Daan
Plaats 3/4 ( 2 winnende sets - 2 punten verschil)
16:0019#M3Deschamps Victor - Leybaert Bram  (L15)Lambert Lars - Mertens Fre (L16)21-1613-2115-112-1Stassen Lennert - Chyrva Artem
Plaats 1/2 ( 2 winnende sets - 2 punten verschil)
16:0020#M5Rymen Thomas - Van Hoof Daan (W15)Soete Noah - Rauwoens Joppe (W16)10-2110-210-2Verbeke Tieme - Rabaut Siebe

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Soete Noah - Rauwoens Joppe 34
Rymen Thomas - Van Hoof Daan 31
Deschamps Victor - Leybaert Bram 27
Lambert Lars - Mertens Fre 26
Stassen Lennert - Chyrva Artem 24
Verbeke Tieme - Rabaut Siebe 22
Bartholomees Arne - Bartholomees Staf 21
Janssens Kobe - De Vijlder Rowan 19

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 Soete Noah - Rauwoens Joppe 553
2 Stassen Lennert - Chyrva Artem 476
3 Lambert Lars - Mertens Fre 474
4 Deschamps Victor - Leybaert Bram 411
5 Verbeke Tieme - Rabaut Siebe 362
6 Bartholomees Arne - Bartholomees Staf 267
7 Rymen Thomas - Van Hoof Daan 247
8 Janssens Kobe - De Vijlder Rowan 206