Hechtel - Eksel - DIVISIE HEREN (niveau 3) - He-voc
Dit toernooi valt samen met het Belgium beach toernooi. Op zaterdag en zondag kan je smullen van smos, pasta, frieten , ...
Op zondag organiseren ze een gezellige bbq, hiervoor dien je op voorhand in te schrijven bij de organisatie.
Wedstrijden
Tijd | Nr | Poule | Veld | Ploeg 1 | Ploeg 2 | Set1 | Set2 | Set3 | Uitslag | Arbitrage | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poulewedstrijden - 1 set, 3 punten verschil | |||||||||||
13:00 | 1 | A | 1 | Devriese Merel - Verlinden Liselot (S1) | Staffopoulos Billie - Simons Frouke (S8) | Nog niet gespeeld | Cox Noor - Hoefkens Alix | ||||
13:00 | 2 | B | 2 | Bisschops Sam - Vanlommel Celeste (S2) | Van Looy Anouk - Mokwunye Maya (S7) | Nog niet gespeeld | Van der Schoot Charlotte - Vercammen June | ||||
13:20 | 3 | A | 1 | Cox Noor - Hoefkens Alix (S4) | Kuntze Julie - Verbiest Olivia (S5) | Nog niet gespeeld | Devriese Merel - Verlinden Liselot | ||||
13:20 | 4 | B | 2 | Van der Schoot Charlotte - Vercammen June (S3) | De Koninck Shirley - Christiaensen Janne (S6) | Nog niet gespeeld | Bisschops Sam - Vanlommel Celeste | ||||
13:40 | 5 | A | 1 | Staffopoulos Billie - Simons Frouke (S8) | Cox Noor - Hoefkens Alix (S4) | Nog niet gespeeld | Kuntze Julie - Verbiest Olivia | ||||
13:40 | 6 | B | 2 | Van Looy Anouk - Mokwunye Maya (S7) | Van der Schoot Charlotte - Vercammen June (S3) | Nog niet gespeeld | De Koninck Shirley - Christiaensen Janne | ||||
14:00 | 7 | A | 1 | Devriese Merel - Verlinden Liselot (S1) | Kuntze Julie - Verbiest Olivia (S5) | Nog niet gespeeld | Staffopoulos Billie - Simons Frouke | ||||
14:00 | 8 | B | 2 | Bisschops Sam - Vanlommel Celeste (S2) | De Koninck Shirley - Christiaensen Janne (S6) | Nog niet gespeeld | Van Looy Anouk - Mokwunye Maya | ||||
14:20 | 9 | A | 1 | Kuntze Julie - Verbiest Olivia (S5) | Staffopoulos Billie - Simons Frouke (S8) | Nog niet gespeeld | Cox Noor - Hoefkens Alix | ||||
14:20 | 10 | B | 2 | De Koninck Shirley - Christiaensen Janne (S6) | Van Looy Anouk - Mokwunye Maya (S7) | Nog niet gespeeld | Van der Schoot Charlotte - Vercammen June | ||||
14:40 | 11 | A | 1 | Cox Noor - Hoefkens Alix (S4) | Devriese Merel - Verlinden Liselot (S1) | Nog niet gespeeld | Kuntze Julie - Verbiest Olivia | ||||
14:40 | 12 | B | 2 | Van der Schoot Charlotte - Vercammen June (S3) | Bisschops Sam - Vanlommel Celeste (S2) | Nog niet gespeeld | De Koninck Shirley - Christiaensen Janne | ||||
Kruisfinales | |||||||||||
15:10 | 13 | 1 | 3A | 4B | Nog niet gespeeld | 1B | |||||
15:10 | 14 | 2 | 4A | 3B | Nog niet gespeeld | 2B | |||||
15:30 | 15 | 1 | 2A | 1B | Nog niet gespeeld | 4B | |||||
15:30 | 16 | 2 | 1A | 2B | Nog niet gespeeld | 3B | |||||
Wedstrijd voor 5de en 6de plaats | |||||||||||
15:50 | 17 | 1 | Winnaar wedstrijd 13 | Winnaar wedstrijd 14 | Nog niet gespeeld | W15 | |||||
Wedstrijd voor 7de en 8ste plaats | |||||||||||
15:50 | 18 | 2 | Verliezer wedstrijd 13 | Verliezer wedstrijd 14 | Nog niet gespeeld | W16 | |||||
Wedstrijd voor 1ste en 2de plaats | |||||||||||
16:20 | 19 | 1 | Winnaar wedstrijd 15 | Winnaar wedstrijd 16 | Nog niet gespeeld | L17 | |||||
Wedstrijd voor 3de en 4de plaats | |||||||||||
16:20 | 20 | 2 | Verliezer wedstrijd 15 | Verliezer wedstrijd 16 | Nog niet gespeeld | L18 |